Zavrieť

Porady

Program na vyplnenie tlačiva DPH

Nakoľko som sa často stretal s problémami ohľadne vypĺňania tlačiva DPH na internete, napísal som jednoduchý program na vyplnenie tlačiva a jeho export do súboru pdf, ktorý obsahuje tlačovú podobu priznania.

Podmienkou správneho fungovania je mať nainštalovaný Acrobat Reader, minimálne verziu 5.0 CE - to CE je nutné pre správny chod programu.
Zatiaľ som ešte nedoriešil opravné a dodatočné priznanie, ale mimo toho je program plne funkčný. Ak by ste v programe našli nejakú chybu, dajte vedieť - čo najskôr ju opravím.

Program je v priloženom súbore - v mojom druhom príspevku.
Naposledy upravil jees3254 : 06.10.06 at 01:18
Usporiadat
jees3254 jees3254

jees3254 je offline (nepripojený) jees3254

Oldi
Oceňujem snahu a prácu jees3254. Len ľudkovia, Vám software nerobí DP DPH či ako ? Abo nepodaj robíte všetko ručne ? Nemyslím to v zlom, len som nejako mimo
Osobne poznam dost ludi, ktorym software spravi zostavu pre DP DPH, ale uz nie priznanie, ktore by DU akceptoval. Zaroven nie su dost pocitacovo zdatni, aby si priznanie vyplnili na internete. Z tohto dovodu som spravil program na vyplnenie priznania. A po poziadavke o suhrnny vykaz som sa pokusil aj o to. Netvrdim, ze programy su uplne super, ale dufam ze niekomu pomozu.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Oldi
Oceňujem snahu a prácu jees3254. Len ľudkovia, Vám software nerobí DP DPH či ako ? Abo nepodaj robíte všetko ručne ? Nemyslím to v zlom, len som nejako mimo
Mne program robí DPH, ale momentálne mi robí problémy a chcela som si takto pomôcť, ale asi mám nejakú chybu, lebo mi ani tento program nejde. Ale určite sú ľudia, ktorí majú len pár dokumentov a preto sa im neoplatí kupovať program a preto využívajú aj takúto pomoc.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať