Zavrieť

Porady

Usporiadat
lejka lejka

lejka je offline (nepripojený) lejka

Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac
Dňa 13.4.2013 mi na infarkt zomrel manžel vo veku 51 rokov. Vlastnili sme sro, kde sme mali podiel 50:50, V sro sme boli obaja sme spoločníci, konatelia a zamestnanci. Prosím Vás o radu, ako mám postupovať?
0 0
MarcoM MarcoM

MarcoM je offline (nepripojený) MarcoM

lejka : záleží od znenia spoločenskej zmluvy a ako je tam riešenie dedenie obchodného podielu. Od daných skutočností záležia ďalšie možnosti postupu.
0 0
Tomas_N Tomas_N

Tomas_N je offline (nepripojený) Tomas_N

Ahojte, chcem sa spytat ako je to so zamestnancom ak konatel s.r.o. zomrie. Konatel bol sam, nemal spolocnikov ani nic ine. Jedna sa o to, kedy by mala byt zamestnancovi ukoncena pracovna zmluva. Kto mu ma vyplatit mzdu a odvody. Kedze dedicske konanie neprebehlo a jediny papier je umrtny list.

Dakujem za pomoc.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tomas_N
Ahojte, chcem sa spytat ako je to so zamestnancom ak konatel s.r.o. zomrie. Konatel bol sam, nemal spolocnikov ani nic ine. Jedna sa o to, kedy by mala byt zamestnancovi ukoncena pracovna zmluva. Kto mu ma vyplatit mzdu a odvody. Kedze dedicske konanie neprebehlo a jediny papier je umrtny list.

Dakujem za pomoc.
a kto vám podpíše ukončenie PPV? mŕtvy???? existuje OSP , ktorý rieši takéto záležitosti, musíte podať návrh na OS, kde on dočasne poverí osobu, ktorá bude takto riadiť sro po nebohom, až do právoplatnosti DK......a toto všetko najlepšie cez právnika je riešiť.....
0 0
Tomas_N Tomas_N

Tomas_N je offline (nepripojený) Tomas_N

Mila123
Tomas_N
Ahojte, chcem sa spytat ako je to so zamestnancom ak konatel s.r.o. zomrie. Konatel bol sam, nemal spolocnikov ani nic ine. Jedna sa o to, kedy by mala byt zamestnancovi ukoncena pracovna zmluva. Kto mu ma vyplatit mzdu a odvody. Kedze dedicske konanie neprebehlo a jediny papier je umrtny list.

Dakujem za pomoc.
a kto vám podpíše ukončenie PPV? mŕtvy???? existuje OSP , ktorý rieši takéto záležitosti, musíte podať návrh na OS, kde on dočasne poverí osobu, ktorá bude takto riadiť sro po nebohom, až do právoplatnosti DK......a toto všetko najlepšie cez právnika je riešiť.....

Mila dakujem, a co robit, ak rodic sa rozhodol, ze ma uzavriet zmluvu k dnu umrtia spatne aktualne k 14.6.2021 ekonomka mi len oznamila, ze ma odhlasila zo socialnej a zdravotnej poistovne... co podla informacii nesmie.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tomas_N
Mila123
Tomas_N
Ahojte, chcem sa spytat ako je to so zamestnancom ak konatel s.r.o. zomrie. Konatel bol sam, nemal spolocnikov ani nic ine. Jedna sa o to, kedy by mala byt zamestnancovi ukoncena pracovna zmluva. Kto mu ma vyplatit mzdu a odvody. Kedze dedicske konanie neprebehlo a jediny papier je umrtny list.

Dakujem za pomoc.
a kto vám podpíše ukončenie PPV? mŕtvy???? existuje OSP , ktorý rieši takéto záležitosti, musíte podať návrh na OS, kde on dočasne poverí osobu, ktorá bude takto riadiť sro po nebohom, až do právoplatnosti DK......a toto všetko najlepšie cez právnika je riešiť.....

Mila dakujem, a co robit, ak rodic sa rozhodol, ze ma uzavriet zmluvu k dnu umrtia spatne aktualne k 14.6.2021 ekonomka mi len oznamila, ze ma odhlasila zo socialnej a zdravotnej poistovne... co podla informacii nesmie.
obráťte sa na IP.......
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať