Zavrieť

Porady

helikobaktér

mate niekto skusenosti s helikobakterom?
je to velmi nebezpecne?
zistili mi vysoke hodnoty na helikobaktera? coho sa mozem obavat? je to dlhodobe liecenie?
ak poznate nejaku stranku, kde je o nom viac popisane, privitam.....dakujem
Usporiadat
smiledra smiledra

smiledra je offline (nepripojený) smiledra

Ahojte, som tu nová, ale ak môžem prispieť, tiež doporučujem prírodnú liečbu Helikobacter pylori, mnohí z Vás píšu tu o úspechoch s takými preparátmi. Tá liečba môže trvať dlhšie, môže to pacienta stáť viac, ale bude bez vedľajších účinkov ATB. Poznám aj osobne troch, ktorí takým spôsobom, bez ATB liečby sa z toho dostali. Dokonca mám aj jeden popis, malú štúdiu lekára, kde popisuje prekvapujúce výsledky používaním prírodných preparátov, ako propolis, aloe vera, cesnak v kapsuliach. Potvrdzujem aj to, že aj probiotiká vo forme kapsúl hrajú veľkú rolu vo vytlačení nežiadúcich baktérií z črevnej flóry a hlavne po liečbe antibiotikami probiotiká treba nutne nasadiť!
Naposledy upravil smiledra : 16.01.07 at 11:38
0 0
jananov jananov

jananov je offline (nepripojený) jananov

smiledra Pozri príspevok
Ahojte, som tu nová, ale ak môžem prispieť, tiež doporučujem prírodnú liečbu Helikobacter pylori, mnohí z Vás píšu tu o úspechoch s takými preparátmi. Tá liečba môže trvať dlhšie, môže to pacienta stáť viac, ale bude bez vedľajších účinkov ATB. Poznám aj osobne troch, ktorí takým spôsobom, bez ATB liečby sa z toho dostali. Dokonca mám aj jeden popis, malú štúdiu lekára, kde popisuje prekvapujúce výsledky používaním prírodných preparátov, ako propolis, aloe vera, cesnak v kapsuliach. Potvrdzujem aj to, že aj probiotiká vo forme kapsúl hrajú veľkú rolu vo vytlačení nežiadúcich baktérií z črevnej flóry a hlavne po liečbe antibiotikami probiotiká treba nutne nasadiť!
Vitajte a zaraďte sa do dlhého radu dealerov na Porade.
Naposledy upravil jananov : 26.02.07 at 12:29
0 0
Querk Querk

Querk je offline (nepripojený) Querk

Takže všetko o danej problematike nájdete na :

http://www.gastroenterolog.com/hp.htm

Helikobactera mozno zistit: v krvy - protiátky proti helikobacterovi
V stolici - antigén helikobactera, čiže
Helikobaktera osobne. :-)
biopsia - zo žalúdka "vyrežú" kúsok tkaniva
a naňom sa zistuje helikobakter

z tíchto variant je podla mna najpoužívanejší zistovanie H.baktera v krvy
// nebude to asi tým že stakímto niečim robím? // :-)
ps.: pokial to uz bolo hore nadomnou dobre vysvetlene, tak ma jednoducho ignorujte.
Naposledy upravil Querk : 14.03.07 at 18:10
0 0
Pepaa Pepaa

Pepaa je offline (nepripojený) Pepaa

Ahojte, ja osm mala asi pred 3rokmi helicobaktera .. viem o tom ze je to vlastne mikro organizmus zijuci v kazdom cloveku avsak ke dsa zrozmnozi zacnemme mat s nim problemi ( zaludcne bolesti, grganie,nechut do jedla).. mne velmi pomohli lieky Acidophilus - tak evitaminy... a potom este ejdne neviem akos a volauju.. viem ze je vsak velmi dobre pit kysle mlieko alebo mlieko ...
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Na liecbu sa pouzivaju specialne antibiotika, po prelieceni vacsinou nie je uz ziadny problem.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Čaute aj ja som mala Helicobaktera stále ma bolelo brucho a nechutilo mi jesť bola som na Gastro dali mi hadicu do krku a zistili mi to brala som troj kombináciu antibiotík a odvtedy som sa začala dusiť a nemohla som poriadne sa nadýchnuť a tak problémy pretrvávajú stále a často s tým dýchaním od vtedy ked som zobrala tu trojkombináciu viem že je to veľké svinstvo a že to dávajú také ťažké lieky aj ľudom čo trpia rakovinou!!!
0 0
MilanBA MilanBA

MilanBA je offline (nepripojený) MilanBA

Ahojte, mohli by ste napisat prirodny podrobnejsi sposob liecby na Helicobaktera. Dakujem.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Viem pomôcť Pozri príspevok
Odpoveď pre Zuzanu s helicobakterom.Je to nepríjemná, možno aj nebezpečná choroba, pretože pokiaľ sa hneď nezačne liečiť, môže sa nakaziť aj rodina, prípadne okolie, v ktorom žiješ.Priateľkinmu synovi zistili tiež helikobaktera a prírodnými produktami/dvomi/ sme ho dostali z tela von, dokonca sa čudovala aj pani doktorka, lebo ho liečila liekmi 2 roky.Poradím, ozvi sa./nie som liečiteľ ani šarlatán!/
Treba sa mu ozvať (asi funguje iba na dobierku...).
0 0
zszitas zszitas

zszitas je offline (nepripojený) zszitas

MilanBA Pozri príspevok
Ahojte, mohli by ste napisat prirodny podrobnejsi sposob liecby na Helicobaktera. Dakujem.
Velmi dobre zabera na helikobacter pylori aloe vera gel (nie juice) v kombinacii s propolisom a cesnakovymi kapsulami (aby nebolo citit cesnak). Je vhodne doplnit aj prospesne, tzv. probioticke bakterie vo forme kapsuliek, ktore sa rozpustaju v crevach a nie v zaludku. Je to osvedcene, hoci je pravda, ze to netrva tyzden, ako liecba s ATB, ale nema ani nepriaznive ucinky, ako ta trojkombinacia liekov.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Moja polovicka, kedze robi v odbore vravi, ze treba preliecit celu rodinu. A aj v zapadnej eu na to trpi dost velke % populacie. No trpi...., niekto nepocituje ziadne negativne priznaky. Ja ked som o tom nepocul, tak som ani nevedel, ze take daco je.
0 0
MilanBA MilanBA

MilanBA je offline (nepripojený) MilanBA

Ako by sa mali davkovat a ako dlho aloe vera, propolis a cesnakove tablety? Moze pouzit aj prirodna forma cesnaku.... moze clovek dostat alergicku reakciu na propolis? Dakujem
0 0
Ivka14 Ivka14

Ivka14 je offline (nepripojený) Ivka14

Super, ze diskutujete aj o tejto teme. Sama sa liecim na heliho, ale nie je to nic prijemne. Kysle prostredie v ustach, nechutenstvo a davenie je reakcia na predpisanu trojkombinaciu liekov. Skusala som jest aj cesnak, ale velmi mi znizuje tlak. Som naozaj zvedava, ci lieky zaberu...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

endrju Pozri príspevok
Dovolím si tiež pripomenúť. že na inzerciu je určená osobitná rubrika na tomto fóre.

Ďakujem za porozumenie.
Andrej, dovolím si upozorniť, že som si dovolila upozorniť Richarda na túto ochotnú osôbku. Aj priveľa ochoty niekedy škodí a lezie na nervy.

A nebola som taká slušná ako Ty:-). Už ju viacerí poraďáci upozorňovali, aj mali ironické pripomienky, ale ak má niekto hrošiu kožu, treba mu to povedať asi polopatisticky.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
zmazané, pokutované, najbližšie jej zablokujem konto
0 0
Tana74 Tana74

Tana74 je offline (nepripojený) Tana74

Dlho som tu nebola..... pre upresnenie, mojej dcérke zistili na homeopat. vyšetrení HB, liečili sme ju iba prírodne (aj tu poradenými prípravkami) + homeopat. kvapky a čo som veľmi rada, na poslednom vyšetrení ho už nemala.....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

zuzanask Pozri príspevok
mate niekto skusenosti s helikobakterom?
je to velmi nebezpecne?
zistili mi vysoke hodnoty na helikobaktera? coho sa mozem obavat? je to dlhodobe liecenie?
ak poznate nejaku stranku, kde je o nom viac popisane, privitam.....dakujem
Skúsenosť z našej rodiny
Moja sestra mala dlhé roky ekzém na rukách, hanbila sa podať niekomu ruku, pracovala s ľudmi..takže ju to veľmi trápilo. Chodila každý rok k moru, skúšala rôzne maste a nič nepomáhalo. Mala tie ruky škaredé červené a strašne ju to svrbelo. Po niekoľkých rokoch si dala urobiť rozbor krvi a zistili jej helikobakter. Hneď nasadili antibiotiká, neviem aké a koľko vybrala, ale môžem to zistiť ale hlavne, že jej tie vyrážky zmyzli.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Problém ktorý Vás stretol, by som neoznačil za jednoduchý, aj keď v dnešnej dobe akosi všetko zvykneme brať ľavým hákom.Zhltneme pár tabletiek a už budeme zdraví.
Ak sa tak nestane , prichádza prekvapenie, nervozita zdesenie a iné druhy údivu.
Helikobatker ako Vám lekár iste rád potvrdí, dlhodobým pôsobením vie vyvolať radu nepekných a mnohostranne komplikovaných onemocnení končiac trebárs rakovinou alebo čímsi podobným. Spravidla celkom dobre prečká antibiotickú liečby a po krátkej dobe už funguje v tráviacom trakte nanovo.
Ak vyčerpáte všetky debatné možnosti, pokúste sa o komunikáciu cez stránku ******************. Možno tam objavíte nové myšlienky...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

dusansl Pozri príspevok
Problém ktorý Vás stretol, by som neoznačil za jednoduchý, aj keď v dnešnej dobe akosi všetko zvykneme brať ľavým hákom.Zhltneme pár tabletiek a už budeme zdraví.
Ak sa tak nestane , prichádza prekvapenie, nervozita zdesenie a iné druhy údivu.
Helikobatker ako Vám lekár iste rád potvrdí, dlhodobým pôsobením vie vyvolať radu nepekných a mnohostranne komplikovaných onemocnení končiac trebárs rakovinou alebo čímsi podobným. Spravidla celkom dobre prečká antibiotickú liečby a po krátkej dobe už funguje v tráviacom trakte nanovo.
Ak vyčerpáte všetky debatné možnosti, pokúste sa o komunikáciu cez stránku ******************. Možno tam objavíte nové myšlienky...
Dusan prepáč, ale aj keby boli "tvoje" prípravky neviem aké dobré a zdravé, tak si ich od teba neobjednám a to len a len kôli tvojmu podliezavému prístupu. Keď chceš reklamu, tak si ju zaplať! a nepodlsúvaj sa tu takýmito spôsobmi. Eˇšte si nepochopil, že táto stránka je o NEZIŠTNEJ POMOCI????
Nepopieram, že môžeš mať kopu skvelých vedomosti ale tymto spôsobom ich určite nezuročíš, je to vec aj charakteru. Skús rozmýšlať aj týmto smerom!

PS: čo myslíš, prečo boli tvoje príspevky zmazané??? Áno, zmazal ich admin ale na podnet ČLENOV tohto fóra.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Kukučka,ja som sa na nete nedopátrala,kde v SR môžem TIBI kúpiť.
Z ČR to nechcú posíelať.
Vie niekto z vás o niekom u nás? Ďakujem.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

vasulka Pozri príspevok
Kukučka,ja som sa na nete nedopátrala,kde v SR môžem TIBI kúpiť.
Z ČR to nechcú posíelať.
Vie niekto z vás o niekom u nás? Ďakujem.
skus si precitat, urob si zaver a potom sa rozhodni:
http://www.porada.sk/t72990-tibi-napoj.html#post648575
http://www.fisar.net/tibi/index.php Výňatek z knihy: Petr Karel Nečas: "Civilizační choroby,výživa a my"
http://tibinapoj.tripod.com/ PhDr., PaedDr. Petr Nečas, CSc.
"Civilizační choroby,výživa a my"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať