Zavrieť

Porady

Trápenie s MONEY S3

Ahojte poraďáci,
chcela som si vytlačiť priznanie k DPH. Dala som si tlačiť aj zoznam dokladov a mala som tam doklady 2x napr. tá istá faktúra bola dvakrát. Rozlíšené to bolo len tým, že jedna suma bola čierna a druhá červená .
Stalo sa to už niekomu z Vás? Mohli by ste mi prosím poradiť ako to odstrániť? Prosím...
Naposledy upravil Veronika Gabrielova : 12.10.06 at 17:48
Usporiadat
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Dobrý deň, opäť v tejto téme hľadám pomoc, 1 krát absolvujem prechod do nového roku v tomto programe a klasika, domrvím to. Nahodila som záväzky s p.č. Z07001-Z07048, no až pri prvej úhrade záväzku som zistila, že to mali mať označenie Z08001-Z08002 veď už je rok 2008. Predpokladám, že sa nedajú nijak opraviť poradové čísla. Myslíte, že mám len takéto možnosti?
1. Všetky pekne krásne vymazať, čo v denníku značí prečiarknutých 96 riadkov a rovno od začiatku, úžasná vizitka účtovníka.
2. Nechať toto označenie a začať od záväzku č. 49 s označením Z08049?
Alebo niekto viete poradiť aj inú možnosť? Ďakujem.
0 0
Ľuba Ľuba

Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

Zavolaj si nejakého "servisáka", ktorý Ti to bez problémov opraví.
0 0
seda seda

seda je offline (nepripojený) seda

Ďakujem za odpoveď, už som si to poriešila, napadlo ma až neskôr, že vlastne mám urobenú zálohu pred tým ako som začala nahadzovať r. 2008, takže som ju obnovila a začala som od začiatku účtovať r. 2008, bolo to pracné ale čo už, keď som trdielko.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať