Zavrieť

Porady

Olymp - ake tlačivo

Dobrý deň ,pozdravujem znalcov miezd.
Mal som brigadnika študenta od januára do maja, od augusta už pracuje v inej firme ako riadny zamestnanec, ake tlačivo mu mam dať ,alebo jeho zamestnavatelovi z Olympu aby mu urobili ročne zučtovanie dani.
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    Bep
    Dobrý deň ,pozdravujem znalcov miezd.
    Mal som brigadnika študenta od januára do maja, od augusta už pracuje v inej firme ako riadny zamestnanec, ake tlačivo mu mam dať ,alebo jeho zamestnavatelovi z Olympu aby mu urobili ročne zučtovanie dani.
    Ďakujem.
    Nielen z Olympu ale principiálne Potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch FO zo závislej činnosti, o zrazených preddavkoch.......

    kacenka4 je offline (nepripojený) kacenka4

    kacenka4
    evina Pozri príspevok
    Nielen z Olympu ale principiálne Potvrdenie o zúčtovaných a vyplatených príjmoch FO zo závislej činnosti, o zrazených preddavkoch.......
    Ja som si kupila Olymp, skusam robit Potvrdenie o prijmoch FO... ale tlaci mi ho len pre zamestnancov na trvaly prac. pomer, pre dohodarov nie - aj ked by malo aj ked len v kolonke "dan vyberana zrazkou". Poradte, treba nieco nastavit v Olympe? Dakujem.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    kacenka4 Pozri príspevok
    Ja som si kupila Olymp, skusam robit Potvrdenie o prijmoch FO... ale tlaci mi ho len pre zamestnancov na trvaly prac. pomer, pre dohodarov nie - aj ked by malo aj ked len v kolonke "dan vyberana zrazkou". Poradte, treba nieco nastavit v Olympe? Dakujem.
    Tlačí pre všetkých zamestnancov, len pred tlačou musíš mať v šedej tabulke na pravej strane obrazovky zaškrtnuté všetci zamestnanci - asi tam máš v hlavnom prac.pomere.

    Doporučujem ešte s tlačením chvílu počkať, len teraz sú na stránke www.drsr.sk nové tlačivá pre rok 2007. V OLYMPe ešte zapracované nie sú.

    ------
    Veronika

    kacenka4 je offline (nepripojený) kacenka4

    kacenka4
    veronikasad Pozri príspevok
    Tlačí pre všetkých zamestnancov, len pred tlačou musíš mať v šedej tabulke na pravej strane obrazovky zaškrtnuté všetci zamestnanci - asi tam máš v hlavnom prac.pomere.

    Doporučujem ešte s tlačením chvílu počkať, len teraz sú na stránke www.drsr.sk nové tlačivá pre rok 2007. V OLYMPe ešte zapracované nie sú.

    ------
    Veronika
    Dakujem, uz to tlaci :-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.