Zavrieť

Porady

Starkl

maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Včera sa mi dostal do rúk katalóg Starkla. Sú tam krásne veci, tak sa chcem opýtať aké s ním máte skúsenosti. Či je to také keď to doma podrastie pekné, ako na tých obrázkoch.
Ďakujem
Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No lenže to isté naši.Daj pokoj,odpad je cca tretinový.Lenže zase u mňa majú od malička ťažkú vojnu,žiadne ofukovanie,prežije najsilnejší.Stačí že evoluciu rušíme u ľudí.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja nemám dobré skúsenosti.. 2x som si niečo objednala, a vždy mi prišli dáke nepodarky, z ktorých nič nebolo.. ale na druhej strane, známi majú dobré skúsenosti, avšak chodia do Starkla vo Viedni..
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

To goji som videla od at starkla, jeden krík cez 20 €, naštvalo ma to, že im nepovedal, že musia mať dve rôzne odrody a to isté zemolezy po 18,6€ a došli s dvoma rovnakými, za tie peniaze ich mohli informovať, že ako sa veci majú.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ja práve tieto háklivé stromčeky musím odložiť na čas,ked budem mať priestor venovať sa im.Ale chcem sa spýtať,má niekto stlpovité hrušky od Starkla či Sieberzu,ako chutia?Nie ako rastú,ale chute by ma zaujímali.Dik.
0 0
libicka libicka

libicka je offline (nepripojený) libicka

Tiež nemám dobré skúsenosti a tento rok zas neodolala. Objednala som si novinku ťahavé kvety na balkón ale prišli tak napolievané, že mi do týždňa odhnili. Už nikdy viac
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
minulý rok som od nich objednala turkestánsky brest, prišli také paličky, posadila som ich do dobrej pôdy. No... po roku majú úžasných skoro 40 cm, v katalógu bol avizovaný prírastok meter a pol. takže tak
0 0
peter NR peter NR

peter NR je offline (nepripojený) peter NR

Ja mam s int. obchodom Starkl zle skusenosti. Dostal som po dlhom cakani objednane rastliny, ktore boli vyschnute, to som napisal aj do obchodu. Tam ma ubezpecili, ze je to v poriadku. Starkl uz nikdy! V prilohe som odfotil rastlinku ktora je podla obchodu v poriadku a bola draha.
obr 3.jpg  
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

http://www.rastlinky.sk/catalog/prod...2/category/89/

...potrebujem Akébiu...neviete o lacnejšej? ...veď mi ho treba aspoň ..4-5 kríčkov

sorry ak som
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať