Zavrieť

Porady

myóm na maternici

Lekárka mi našla myóm na maternici. Povedala mi, že ešte počkáme 3 mesiace, či sa zväčšuje a potom rozhodne o liečbe. Má niekto podobné skúsenosti? Nerada by som niečo zanedbala.
Usporiadat
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

liečenie mi navrhol lekár ktorý ma operoval, ale neviem ako to je teraz či ešte stále sa dá dostať na liečenie alebo si ho treba platiť mám dojem že čím máme väčšie odvody tým viac si musíme platiť sami. Ja sa tiež trápim s váhou prajem krásny deň Ludka
0 0
nikolina00 nikolina00

nikolina00 je offline (nepripojený) nikolina00

ahoj. ja som bola pred dvomi rokmi operovana nie sice na myom,ale na cysty.mala som ich v maternici niekolko a operovali mi to laparoskopicky, boli tri vpichy-jeden cez pupok v ktorom bol laparoskop a dva pod pupkom z ktorych isli hadicky ,v nemocnici som bola tri dni a rany po vpichoch sa zahojili za tyzden a teraz vobec nieje vidno tie dva vpichy pod pupkom,krasne sa to zahojilo bez jazvy,jedine vidno trochu ten z pupka ale to je velmi minimalne.robili mi to v martinskej nemocnici. drzim ti palce a skore uzdravenie.
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

ahojte
Ja som mala dve veľké cysty na vaječníku,tiež ma objednala lekárka hneď na operáciu,ale dozvedela som sa ešte v ten deň o nejakom liečiteľovi,ktorý predpisuje kvapky,zavolala som mu ,povedal mi aké kvapky a v akom množstve.Na operáciu som nešla,po mesiaci užívania mi na sono nič nenašli,kvapky som užívala tri mesiace.
Odvtedy prešlo 9 rokov a všetko bolo v poriadku.
Avšak teraz mi zistili cysty na prsníku.
Takže zase som volala liečiteľovi ,povedal mi ,že som ich mala preventívne užívať ,tak zase pijem kvapky a dúfam ,že z toho vyjdem v pohode
Prajem veľa zdravia všetkým
0 0
1971 1971

1971 je offline (nepripojený) 1971

Ahoj balunka,

nemohla by si mi dať kontakt na toho liečiteľa, ktorý Tebe pomohol? Možno nejaké kvapky sú aj na myomy.ďakujem. A.M.
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

1971 Pozri príspevok
Ahoj balunka,

nemohla by si mi dať kontakt na toho liečiteľa, ktorý Tebe pomohol? Možno nejaké kvapky sú aj na myomy.ďakujem. A.M.
Neviem či tu môžem takto robiť reklamu.pošlem ti ti na SS,ak by mal niekto ešte záujem ozvite sa mi na SS
0 0
misolga misolga

misolga je offline (nepripojený) misolga

1971 Pozri príspevok
Ahoj balunka,

nemohla by si mi dať kontakt na toho liečiteľa, ktorý Tebe pomohol? Možno nejaké kvapky sú aj na myomy.ďakujem. A.M.
. Nie som zdravotníčka ani liečiteľka, ale zdravie je prvoradé takže by som sa v prvom rade spoľahla na svôjho lekára ako postupovať a takisto ho upozornila že zároveň beriem aj kvapky na prírodnej báze.Nie som proti liečiteľom, určite dobrý liečiteľ vie namiešať z byliniek tú správnu zmes na čaj na dannú chorobu , upozorní ako dlho sa môžu bylinné preparáty užívať aby neuškodili ale len na neho by som sa nespoliehala.Sama mám doma množstvo literatúry o liečivých bylinkách , pomáhajú aj skúsenosti od mojej starkej aj keď niektoré sú dosť netradičné ale návštevu u lekára keď je to potrebné takisto nezanedbávam.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Diskutovaný problém výskytu myómov na tkanive maternice je potrebné považovať za závažný. Za omnoho závžnejjší, ba priamo za život ohrozujúci považujeme výskyt cýst. Ich tkanivo je ako časovaná bomba, žiaden človek nemôže s absolútnou istotou povedať aký vývoj v nich nastane za dva tri dni či týždne.
Ich odstránenie operatívne je možné považovať len za čiastočné riešenie.Organizmus obsahuje kód na ich opätovnú tvorbu, keby tomu tak nebolo, v tele trebárs na maternici by ich nemohlo byť aj viac.
za lepšiu považujem cestu, ktorá preprogramuje ľudský organizmus na ich zničenie-vstrebanie.Nie je jednoduchá ale je. Ak máte potrebu poznať riešenie požiadajte SS o kontakt. NA tento krok má môj súhlas.
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

dusansl Pozri príspevok
Diskutovaný problém výskytu myómov na tkanive maternice je potrebné považovať za závažný. Za omnoho závžnejjší, ba priamo za život ohrozujúci považujeme výskyt cýst. Ich tkanivo je ako časovaná bomba, žiaden človek nemôže s absolútnou istotou povedať aký vývoj v nich nastane za dva tri dni či týždne.
Ich odstránenie operatívne je možné považovať len za čiastočné riešenie.Organizmus obsahuje kód na ich opätovnú tvorbu, keby tomu tak nebolo, v tele trebárs na maternici by ich nemohlo byť aj viac.
za lepšiu považujem cestu, ktorá preprogramuje ľudský organizmus na ich zničenie-vstrebanie.Nie je jednoduchá ale je. Ak máte potrebu poznať riešenie požiadajte SS o kontakt. NA tento krok má môj súhlas.
aj sem to napis
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
dusansl Pozri príspevok
Diskutovaný problém výskytu myómov na tkanive maternice je potrebné považovať za závažný. Za omnoho závžnejjší, ba priamo za život ohrozujúci považujeme výskyt cýst. Ich tkanivo je ako časovaná bomba, žiaden človek nemôže s absolútnou istotou povedať aký vývoj v nich nastane za dva tri dni či týždne.
Ich odstránenie operatívne je možné považovať len za čiastočné riešenie.Organizmus obsahuje kód na ich opätovnú tvorbu, keby tomu tak nebolo, v tele trebárs na maternici by ich nemohlo byť aj viac.
za lepšiu považujem cestu, ktorá preprogramuje ľudský organizmus na ich zničenie-vstrebanie.Nie je jednoduchá ale je. Ak máte potrebu poznať riešenie požiadajte SS o kontakt. NA tento krok má môj súhlas.
aký súhlas?
Kto?
Načo?

Vysvetlíš???!!!

Dodatok: podnikanie???? cez PORADU ????
0 0
1971 1971

1971 je offline (nepripojený) 1971

dusansl Pozri príspevok
Diskutovaný problém výskytu myómov na tkanive maternice je potrebné považovať za závažný. Za omnoho závžnejjší, ba priamo za život ohrozujúci považujeme výskyt cýst. Ich tkanivo je ako časovaná bomba, žiaden človek nemôže s absolútnou istotou povedať aký vývoj v nich nastane za dva tri dni či týždne.
Ich odstránenie operatívne je možné považovať len za čiastočné riešenie.Organizmus obsahuje kód na ich opätovnú tvorbu, keby tomu tak nebolo, v tele trebárs na maternici by ich nemohlo byť aj viac.
za lepšiu považujem cestu, ktorá preprogramuje ľudský organizmus na ich zničenie-vstrebanie.Nie je jednoduchá ale je. Ak máte potrebu poznať riešenie požiadajte SS o kontakt. NA tento krok má môj súhlas.
Ahoj, tiez by ma to velmi zaujimalo, mohol by si prosim presne uviesť ako sa dostaneme k "rieseniu" , na akej stranke, kde? To sa da vyziadať na teba kontakt?Ala.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Ala, môžeš ma kontaktovať na adrese:dusan.slivka@******************, pokúsim sa pomôcť.
0 0
1971 1971

1971 je offline (nepripojený) 1971

Ahojte, robili niekomu hysterektómiu- odstránenie maternice, vaginálnou cestou- bez rezu?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

1971 Pozri príspevok
Ahojte, robili niekomu hysterektómiu- odstránenie maternice, vaginálnou cestou- bez rezu?
Áno, mojej kolegyni.
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
1971 Pozri príspevok
Ahojte, robili niekomu hysterektómiu- odstránenie maternice, vaginálnou cestou- bez rezu?
áno robili v Ružinove
0 0
1971 1971

1971 je offline (nepripojený) 1971

Ahojte Ludka a Olice, ďakujem že ste rychlo reagovali. Totiž tiež som o takejto možnosti počula od jedného lekára v Ružomberku. Vraj je to najšetrnejší spôsob odstránenia maternice. Rozmýšľam, že keď nie je žiadny rez, tak aj bolesti po operácií by nemali byť. Od iného lekára som zase počula, že pri takejto vaginálnej operácií sa môže zdeformovať pošva. Preto by som rada vedela čo najviac informácií od toho, kto to absolvoval, čo to všetko obnáša, koľko je treba byť v nemocnici, či je zošitý aj spodok.....atď.
ďakujem, A.M.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ahojte, dnes som bola na gynde, tiež mám myóm už niekoľko rokov a dnes mi povedala, že je stále rovnaký 15 mm. Je to optimálny rozmer, nie je to veľké?
0 0
ludmila12 ludmila12

ludmila12 je offline (nepripojený) ludmila12

???
1971 Pozri príspevok
Ahojte Ludka a Olice, ďakujem že ste rychlo reagovali. Totiž tiež som o takejto možnosti počula od jedného lekára v Ružomberku. Vraj je to najšetrnejší spôsob odstránenia maternice. Rozmýšľam, že keď nie je žiadny rez, tak aj bolesti po operácií by nemali byť. Od iného lekára som zase počula, že pri takejto vaginálnej operácií sa môže zdeformovať pošva. Preto by som rada vedela čo najviac informácií od toho, kto to absolvoval, čo to všetko obnáša, koľko je treba byť v nemocnici, či je zošitý aj spodok.....atď.
ďakujem, A.M.
Nezdeformovali mi pri operácii nič, práveže mi robili aj plastiku mechúra aj keď som bola upozornená že pri väčších myómoch musí byť šikovný lekár aby to zvládol. Mám dojem že som bola lepšie na tom ako ženy ktoré boli rezané. Bolesti sú samozrejme ale dajú sa vydržať.Prvý deň som bola v polospánku a potom som sa veľmi rýchlo dávala do poriadku. Rozrezané som mala v slabinách na každej strane, pekne sa to hojilo ale každý to inak znáša záruku že to bude prebiehať rovnako u 2 žien a nedá dať. Bola som týždeň v nemocnici a ešte mesiac doma na PN-ke aj keď som sa cítila už celkom dobre lekárka mi odporučila vydržať ten mesiac doma, pretože organizmus si musí odpočinúť a zregenerovať sa.Do pol roka som dostala liečenie a všetky ženy s ktorými som sa tam stretla boli spokojné že majú po operácii pretože sa im zlepšil zdravotný stav. Ako som tu už písala ja som sa po operácii znova narodila, nedá sa porovnať život predtým a teraz, a to už mám 6,5 roka po operácii. Som vďačná lekárom aj sestričkám v nemocnici v Ružinove v BA pretože nemôžem povedať ani jedno negatívum voči nim. A medzi ženami tam vznikli priateľstvá, povzbudzovali sme sa a pomáhali si takže som sa tam necítila sama, napriek tomu, že sa mi doma rúcalo manželstvo.Ťažko niekomu radiť nechávam to na lekárov, ja som ich poslúchla a znova plnohodnotne žijem.Prajem Vám všetkým veľa veľa zdravia Ludka
0 0
Zpard Zpard

Zpard je offline (nepripojený) Zpard

Ahojte. Mám myom na meternici 2,5 cm. Viem ake psychické problémy to vyvoláva. Mám 34 rokov a ešte namám detičky. Od pondelka začínam užívat Ovosan. Má niekto skúsenosti s týmito tabletkami? Všetkým Vám držím palce.
0 0
renatka73 renatka73

renatka73 je offline (nepripojený) renatka73

Mala som myom v r.2005,veľkosti 28mm.Kym mi ho o pol roka vyoperovali,mal už 60mm.Teraz mam 2 nové,asi 34 a 32mm.Riešením je operácia,ale hrozí,že by mi vyoperovali aj maternicu.Mam 34 rokov a ešte nemám deti.
0 0
Inge10 Inge10

Inge10 je offline (nepripojený) Inge10

Ahojte,
rada by som sa pridala k tejto debate. Viac ako 2 roky som mala nepríjemné špinenie, všetky vyšetrenia boli negatívne. Vysadila som antikocepciu s nádejou, že to pomôže, vymenila 2 lekárov. Konečne som natrafila na lekárku ktorá "nechodí len do práce" Tiež mi urobila všetky vyšetrenia - negatívne. Ale ako jedinej jej nebolo jedno, keď som jej povedala, že mamine vybrali maternicu keď mala 32. Hneď ma poslala na Antolskú, aby mi urobili vyšetrenie pod celkovou narkózou, že či tam niečo nie je, čo ona nevidí. Aj tak bolo, našli mi myóm o veľkosti 2 cm, ktorý mi odstránili. Problém bol vyriešený. Bola som jej veľmi vďačná. Teraz je tomu niečo cez rok a opäť začínam mať tie isté príznaky... O týždeň idem na kontrolu, som zvedavá čo bude. Ingrid
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať