Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

..............nechcem byt hnusna,ale v tych teniskach od cinana za 3 euraciky asi vela kilometrov nenabehas
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Asi by bolo dobre v tych cinskych teniskach zajst na ministerstvo a ukazat im, na aky psi tridsiatok nas ich politika privadza.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

magno: je to vždy lepšie tenisky za 3€, ktoré zoderiem za 6 mesiacov (mám to overené), ako značkové botasky za 30€ a po prvom nosení ich musíš ísť reklamovať (často s neúspechom).
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
JarkaL Pozri príspevok
Ja zošediviem! Syn na budúci týždeň píše maturitné písomky. Svoje vedomosti mi zhrnul takto: matiku zmáknem (tá mu ide), slovenčinu ešte doštudujem a angličtina - to si v stredu ráno privstanem.

Ja mám väčší strach ako on, on dokonca si dal na zajtra brigádu v McDonalde, závidím mu ten kľud. Možno to je lepšie, že sa nestresuje ako ja.
..

..tiež som kľudná, tiež mám maturitné písomky na budúci týždeň a tiež si hovorím- slovinu zmáknem,tú viem, matiku, našťastie nemám,no a anglina- nejako dopadne.....pre zmenu- moje veľké decko dnes prehlásilo-čo máš, jaký stres, ten papier ti bude aj tak nah***...no, poteší...
..držím synovi palce...
..aj všetkým budúcotýždňovým maturantom...
2 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

No hej, ale zabudol si na ten smrad ked niekam v nich doraziš
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
To ja si kúpim u Číňana tenisky za 3€ a pôjdem peši. Ušetrím za bicykel, za auto (to som už dal do šrotu) a urobím aj niečo pre svoje zdravie a kondičku .
a rovno sa môžeš objednať ku kožnému
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
To ja si kúpim u Číňana tenisky za 3€ a pôjdem peši. Ušetrím za bicykel, za auto (to som už dal do šrotu) a urobím aj niečo pre svoje zdravie a kondičku .
.

..lakomec..a že v tých trojeurových čínskych nádherách môžeš dostať pleseň na pršteky, a bolesti v členkoch (lebo každá je iná,popárená krížom-krážom), to teba veru nes*ondie...však lieky máme lacné..
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

to Misoft : tiez som toho nazoru,len raz som si povedala,ze si doprajem a kupila som si botasky za 35 eury a do dvoch mesiacov som uz penila v obchode,kde sa mi snazili vsugerovat,ze som ich zle nosila,ked sa mi rozpadli tak neviem....... asi som ich mala nosit v krabici a v taske a nie na nohach
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mna dnes potesilo "skorojarne" slniecko a to, ze som si kupila krasnu kvetinku, rododendron. Nepotesila ma cena,bol dost drahy, ale neodolala som
Prikladam foto, zatial iba z fotky z crepnika, ale je obsypany pukmi, tak dufam, ze coskoro sa budem radovat zo zivych kvietkov

No, odolali by ste?
rododendron.jpg  
6 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Janka, kvietka je krásna ...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dikes :-)))
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

arizona Pozri príspevok
Mna dnes potesilo "skorojarne" slniecko a to, ze som si kupila krasnu kvetinku, rododendron. Nepotesila ma cena,bol dost drahy, ale neodolala som
Prikladam foto, zatial iba z fotky z crepnika, ale je obsypany pukmi, tak dufam, ze coskoro sa budem radovat zo zivych kvietkov

No, odolali by ste?
..........no ja teda nie ja som si takto kupila minuly rok fialovy a krasne mi kvitol cele leto .......... drzim palce,nech sa ti tiez vydari
DSC02856.JPG  
11 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

magno Pozri príspevok
..........no ja teda nie ja som si takto kupila minuly rok fialovy a krasne mi kvitol cele leto .......... drzim palce,nech sa ti tiez vydari
To ti uz tak nadherne kvitne?
krááásny
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

misoft Pozri príspevok
To ja si kúpim u Číňana tenisky za 3€ a pôjdem peši. Ušetrím za bicykel, za auto (to som už dal do šrotu) a urobím aj niečo pre svoje zdravie a kondičku .
..a veru aj moj starky si kupuje u cinanov, sice nie za 3 ale teraz kupil ze za 5 eur, ved z dochodku mu ani na ine nezostava..a chodi peso v nich od jary do zimy zo sidliska az do mesta...a vydrzia mu sezonu..nie je mu ani korela..drzi si kondicku, ma postavu ako za mlada..inak ani doma neobsedi, furt sa mota...
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Milí priatelia - poraďáci!
Veľmi by ste ma potešili, keby ste mohli dať na pridaný link bod chlapčekovi - prváčikovi, ktorý pieskovou technikou spravil takýto obrázok. Je to obrázok č.53, krtko - tretí rad odspodu. Musíte ale byť prihlásení na Facebooku a tak hlasovať. Dá sa z jedného počítača len raz.

Teraz som dostala návod, ako hlasovať:

Postup:
1. Nájdite fotku svojho obrázka a do komentára uveďte svoje meno a priezvisko.
2. Kliknite na "Páči sa mi".

Autor obrázka, ktorý bude mať najviac "Páči sa mi", vyhrá špeciálnu sadu v hodnote cca 30,-€ s tabuľkami o rozmere A3 a s množstvom pieskov.

Hlasovanie bude prebiehať od dnes 7.3.2011 do 21.3.2011 (dva týždne).


Pre prihlásených na facebooku:
http://www.facebook.com/album.php?ai...77992048911292

Meno uvádzate také, aké máte prihlásené na Facebooku. Veľakrát ďakujem!!!!
4 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... musím sa posťažovať- absolvovalal som pár dní so svojou dcérkou v nemocnici na detskom odd. kvôli vyšetreniam a musím skonštatovať: cigáňov je plná nemocnica- na detskom robia zle iným deťom a ešte keď som videla, že iné mamy majú strach z nejakého cigáňa a on sa im smeje...., sú hnusní, hučia, neposlúchnu ani po dobrom ani po zlom, pri jedle sa snažia znechutiť iné deti- no mala som dosť - matky ich tam dajú- veď dostanú najesť, okúpu, odvšivia, rodičom idú prídavky ... prípad, že decko vracia 2x do týždňa - na oddelení nie je ale žere - ale míňa peniaze našeho už tak chudobného zdravotníctva....nemám slov..... ( ja som nechcela , aby bola moja malá tam sama, tak som zaplatila za izbu a seba ( lebo je nad 3r) 13,3 za deň- ale čo neurobí ľúbiaci človek)...
Na margo zdravotníkov- nuž chcú mzdy ako na západe, ale kým sa nezmení celý systém- t.j. podľa toho koľko si kto odvedie - lebo najviac minú práve tí čo do systému neodviedli nič a ani neodvedú- budú vždy nemocnice v dlhoch a mal by byť rozdiel prístupu ku človeku pracujúcemu a nikdy nepracujúcim!.. ako som povedala musí sa zmeniť celý systém....
11 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... dúfam, že dcérka je už v poriadku ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...držím palčoky, aby ste obidve rýchlo zabudli na túto situáciu..a viac nemuseli ísť do špitála..
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

A viete ako zdravotné poisťovne vytvárajú zisk? Stačí 150 m vzdialenosť, Nemáte nohy, ruky! Nič to, 150 m sa dá ... je to blízko. Treba sa preniesť, rýchlo.

Ako? Autom nie!

Ako pod kolenom, nad kolenom.

Zdravý, invalid.

Národ je náš hyd.

0 0
enkhe enkhe

enkhe je offline (nepripojený) enkhe

teši ma že je sobota , spala som do 9.00 a ešte raňajky som dostala v posteli , no nepotešilo by to každého?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať