Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova Pozri príspevok
http://www.youtube.com/citizentube?feature=ticker

..zemetrasenie v Japonsku...8.9 st.
Hrozné, človek nevie, čo v tej chvíli urobiť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Prejdite na http://www.ustream.tv/channel/nhk-gtv2 a budete mať LIVE stream z japonskej televízie NHK. Práve to sledujem. Oneskorenie je len 1 minúta. Tých televízií je tam viacej.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pre Vás, babenky, trápiace sa s číslami: V telke "vysvetľovali", prečo si musíte stiahnuť niečo z DR, aby ste mohli robiť DP. Žiaľ, už nenaznačili, že pokiaľ nemáte administrátorské práva v PC, tak je vám to PRD platné (napr. vo firme si ani neškrtnete, lebo tam skoro nik nemá administrátorské práva, len správca siete). Zase štátna inštitúcia vypustila niečo do sveta, pričom neoverila, či to bude fungovať.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Vôbec nerozumiem tomu čo tam rozprávajú.Ešte šťastie ,že je to s titulkami.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale predstav si, že sleduješ živé vysielanie japonskej televízie - tu na Slovensku.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No a hlavne si pri tom sledovaní predstav to šťastie,že sa ťa to netýka.A ešte väčšie šťastie až priam zázrak,že sa to netýka mňa a mojej rodiny.Bolo to o chlp.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

BXLmiami Pozri príspevok
No a hlavne si pri tom sledovaní predstav to šťastie,že sa ťa to netýka.A ešte väčšie šťastie až priam zázrak,že sa to netýka mňa a mojej rodiny.Bolo to o chlp.
Teda nestraš, miami, snáď ste nemali byť v Japonsku??? To by som asi nerozdýchala tak ľahko, keby ma niečo také minulo o chlp. Ale vždy je lepšie rozdýchať niečo, ako nedýchať.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa potešilo jarné počasie, idem pracovať mimo počítač, pekný víkendík prajem všetkým.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.podnikam.webnoviny.sk/eko...-i-nafty/20921


..a ešte aj toto...novinka, dúfam, že fungujúca...
http://podnikam.webnoviny.sk/rocne-z...u-e-dane/20868
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ako sme sa pred par rokmi rozculovali, ze cena benzinu v letnych mesiacoch bola takmer 40 SKK a teraz este je len jar a je uz 1,44 (43,38 SKK). Uzasne, tak co bude v lete? Budeme radi ked nebude nad 1,65 EUR ( co je takmer 50,- SKK). Po danovom si idem kupit bicykel novy a cele leto asi budem auto vyuzivat minimalne.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

nika.sum Pozri príspevok
Ako sme sa pred par rokmi rozculovali, ze cena benzinu v letnych mesiacoch bola takmer 40 SKK a teraz este je len jar a je uz 1,44 (43,38 SKK). Uzasne, tak co bude v lete? Budeme radi ked nebude nad 1,65 EUR ( co je takmer 50,- SKK). Po danovom si idem kupit bicykel novy a cele leto asi budem auto vyuzivat minimalne.
A daj si ho do nákladov, zdôvodnenie je jasné - úspora PHM.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

JarkaL Pozri príspevok
A daj si ho do nákladov, zdôvodnenie je jasné - úspora PHM.
Ale bude to smiesne ked budem behat po klientoch na bicykli
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Možno Ťa poľutujú a poprosia o zvýšenie ceny Tvojich služieb.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja zošediviem! Syn na budúci týždeň píše maturitné písomky. Svoje vedomosti mi zhrnul takto: matiku zmáknem (tá mu ide), slovenčinu ešte doštudujem a angličtina - to si v stredu ráno privstanem.

Ja mám väčší strach ako on, on dokonca si dal na zajtra brigádu v McDonalde, závidím mu ten kľud. Možno to je lepšie, že sa nestresuje ako ja.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

nika.sum Pozri príspevok
Ale bude to smiesne ked budem behat po klientoch na bicykli
prečo? stačí pozrieť cez špičku kodaň a uvidíš koľko ľudí v kravatách šlape na bicykloch z firmy do firmyhttp://www.welcome-to-my-copenhagen....agen_bike.html
Naposledy upravil srska : 12.03.11 at 14:46
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

JarkaL Pozri príspevok
Ja zošediviem! Syn na budúci týždeň píše maturitné písomky. Svoje vedomosti mi zhrnul takto: matiku zmáknem (tá mu ide), slovenčinu ešte doštudujem a angličtina - to si v stredu ráno privstanem.

Ja mám väčší strach ako on, on dokonca si dal na zajtra brigádu v McDonalde, závidím mu ten kľud. Možno to je lepšie, že sa nestresuje ako ja.
......... aspon vidim,ze nie len moja dcera je taky kludas - na moje stresy z maturit reagovala podobne a vybrala sa na kone . Dufam,ze ten jej klud je opodstatneny .
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ja mam dvoch synov, jeden sa vždy stresuje a tým aj nas ostatných doma, druhy piše tiež teraz pisomky a doma sa nič nedeje, a ja hovorim, že je to ovela lepšie, je totižto po mne tak ho chapem, načo stres
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

JarkaL Pozri príspevok
Možno Ťa poľutujú a poprosia o zvýšenie ceny Tvojich služieb.
To skor poziadaju o znizenie, kedze nemam az take naklady
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

JarkaL Pozri príspevok
A daj si ho do nákladov, zdôvodnenie je jasné - úspora PHM.
Jarka, pripomenula si mi klienta spred pár rokov, ktorý si nechcel dať vysvetliť, že sa základ dane nedá znížiť používaním bicykla (chcel rovnako ako pri súkromnom aute).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

nika.sum
Po danovom si idem kupit bicykel novy a cele leto asi budem auto vyuzivat minimalne.
To ja si kúpim u Číňana tenisky za 3€ a pôjdem peši. Ušetrím za bicykel, za auto (to som už dal do šrotu) a urobím aj niečo pre svoje zdravie a kondičku .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať