Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

marleau Pozri príspevok
Ľudkovia,veď to je klamstvo do očí celé toto sčítanie.
Keby chceli,tak do 3 hodín majú presný počet ľudí,domov,bytov,automobilov,mailových adries,telefónov a všetkého,čo sa eviduje.Veď teraz sa eviduje úplne všetko,tak aké sčítanie ľudu?
Ako bude vedieť komisár,koľko sčítacích papierov má do domu priniesť?Buď vie,koľko ľudí tam je prihlásených alebo to budú dávať len tak,koľkých tam nájde?To nás idú počítať ako sliepky na dvore,či sú všetky?
Aká anonymita,keď každý dostane nejaký kód?
Čo je koho do toho,aké vierovyznanie a či uznávam?
Toto je krok k celkovej kontrole nad ľudstvom.
A či vlastním a aký majetok?Politici majú problém urobiť majetkové priznanie a mňa budú buzerovať?
NIČ IM NEPODPÍŠEM,NEPREVEZMEM A NECH SI TAJNÍ PO MŇA PRÍDU.
Z rozhovoru s Milanom Olexom (67), ktorý riadil posledné dve sčítania v r. 1991 a 2001:
Skúsme to na záver ešte viac odľahčiť. Platí ešte aforizmus, že štatistika je presný súčet nepresných čísel?
To platilo vždy a platí naďalej. Ale mám lepší aforizmus, ktorý som vymyslel sám: štatistika je ako pokazený stĺp pouličného osvetlenia.
A prečo?
Lebo síce neslúži svojmu účelu, ale oprieť sa o ňu možno. (smiech)
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Betina2 Pozri príspevok
Ja si nemyslím, že to bolo len pre zápal plúc. Zápal plúc ako následok niečoho iného, to už skôr....vraj bol strašne vychudnutý, takže mohlo ísť aj o niečo iné.
Kým ho odsúdime, prečítajte si tento článok, veľa to vysvetľuje.
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity...nemocnice.html
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Kým ho odsúdime, prečítajte si tento článok, veľa to vysvetľuje.
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity...nemocnice.html
Kto nám dal právo súdiť? Priznám sa, jeho skorý odchod ma zarmútil aj preto, že mám syna v jeho veku. A po druhé, bol šikovným mladým mužom, slušným, bez nejakých manierov, akých je v dnešnej zvláštnej, akejsi pomýlej dobe peňazí málo.
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Kto nám dal právo súdiť? Priznám sa, jeho skorý odchod ma zarmútil aj preto, že mám syna v jeho veku. A po druhé, bol šikovným mladým mužom, slušným, bez nejakých manierov, akých je v dnešnej zvláštnej, akejsi pomýlej dobe peňazí málo.
Myslela som to všeobecne... Ja neverím, že by bol chorý na niečo "iné", myslím, že ťažko by potom mohol asi vykonávať tú prácu, ktorú robil. Bohužiaľ sa len nezodpovedne postavil k svojmu zdraviu, podcenil choroby a to mu bolo osudné.Mne je ho nesmierne ľúto, aj mi slzička ukápla, keď som sa to dozvedela...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Myslela som to všeobecne... Ja neverím, že by bol chorý na niečo "iné", myslím, že ťažko by potom mohol asi vykonávať tú prácu, ktorú robil. Bohužiaľ sa len nezodpovedne postavil k svojmu zdraviu, podcenil choroby a to mu bolo osudné.Mne je ho nesmierne ľúto, aj mi slzička ukápla, keď som sa to dozvedela...
Nadviazala som iba na tvoj príspevok, nič v zlom, skôr som reagovala na niektoré predtým.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Tweety Pozri príspevok
Nadviazala som iba na tvoj príspevok, nič v zlom, skôr som reagovala na niektoré predtým.
Ja tak isto...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
oliwa ta si len uváž, čo také treba napísať ako odpoveď na body A/8 - Vzťahy medzi členmi domácnosti, C/48 - Materiál nosnej konštrukcie domu - dúfam, že budú aj aspoň 3 žolíky

zdroj: zákon č.263/2008 z.z.
Srska, Ty si nejaký "moc informuvaný"... Ja to vidím takto:
A/ otvoril si medzi prvými dvere sčítaciemu komisárovi a preto máš hárok
B/ sám si sčítací komisár
C/ nie si srska, ale siska

A môže byť na otázku A/8 odpoveď: niekedy sa ideme pozabíjať
A na C/48: netuším, lebo sme ho nestavali ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, Pepsi, ja som Ti hovorila, že s tým Tvojím špajzovým kobercom budú ešte problémy... Keď ho tam uvedieš, tak Ťa vypichnú ako vzorku národa a podľa Tvojej životnej úrovne budú posudzovať aj nás - bezkobercových ... A od nového roku nám vyrúbia pekne podľa m2 aj daň - z koberca...
..

...neboj, mojuš...môj koberec a ja sa svorne hlásime k totalite,tiež sme vtedy lepšie vyzerali a aj sa lepšie mali- a ak by náhodou niekto chcel mať opačný názor,teda že ako ma presviedčať, že fčuľ mi je dobre, veľmi rýchlo sa ma bude chcieť zbaviť,keď sa rozrečním...a životnú úroveň nechá na pokoji...(mňa je vtedy lepšie nepočúvať!!..)


...a fajn podvečer vám tu...že je dnes trinásteho, som sa dozvedela o pol tretej poobede..krásny deň!! aj dátum..mohol by byť častejšie..(bola výplata)
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zajtra už bude pred výplatou.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Nuž ja pochválim výnimočne zdravotníctvo. Ja som teraz naozaj na tom zle a nič v sebe neudržím. Podotýkam nemám nič protekčne. Dostala som injekciu na zastavenie týchto stavov. A hlavne doktorky sú ku mne milé. No ak som realista a pozriem do zrkadla po tých 3 dní vracania ako vyzerám by bol ku mne milý každý. Vyzerám ako smrtka. Doslova. UF
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
2009 Pozri príspevok
Nuž ja pochválim výnimočne zdravotníctvo. Ja som teraz naozaj na tom zle a nič v sebe neudržím. Podotýkam nemám nič protekčne. Dostala som injekciu na zastavenie týchto stavov. A hlavne doktorky sú ku mne milé. No ak som realista a pozriem do zrkadla po tých 3 dní vracania ako vyzerám by bol ku mne milý každý. Vyzerám ako smrtka. Doslova. UF
Veď je to aj v ich záujme. Ak chcú mať čistú ordináciu.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Hi na to som nemyslela
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale marjankaj, fuj, že sa nehanbíš, z chorého človeka si žarty robiť... Ty si ani nič podobné nezažil ... Máš šťastie, že 2009 humor neopúšťa...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Klídek. Tie vredy vraj ustúpia samé.. Iba do chce kľud diétku a lieky. Ja som Vážne až do dnešného rána blinkala ako o život. A Možno.. Volala som doktorke.. bola som dehydrovaná a doslova som skoro.... Nechcela ma moc vziať ale ako ma zbadala tak to riešila. Ja vyzerám teraz naozaj ako smrtka. Chudá a scvrknutá a to blinkám iba 3 dni
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Aj ja som raz blinkal aj po troche minerálky. Trvalo to tiež tri dni. Nič som nejedol ani nepil. Iba sem tam za glg toniku. Až na tretí deň som dostal chuť na jedlo. U doktorky som nebol, práve vtedy neordinovala. A potom už nebolo treba.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

kuk u mňa to nechcelo prestať. Musela som to stopnúť. Ale o čom to točíme?? Už mám v brušku banán aj lieky a je mi fajn
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Marjankaj, to si ešte dobre dopadol. Mne raz dcérka takto skončila na infekčnom - v priebehu pár hodín bola úplne dehydrovaná, neudržala v sebe ani lyžičku vody, museli jej dávať infúzie.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Zabudla som napísať, že mám vredy.. takže blinkanie nesmie byť ako by som užila lieky??
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

AlaNR Pozri príspevok
Myslela som to všeobecne... Ja neverím, že by bol chorý na niečo "iné", myslím, že ťažko by potom mohol asi vykonávať tú prácu, ktorú robil. Bohužiaľ sa len nezodpovedne postavil k svojmu zdraviu, podcenil choroby a to mu bolo osudné.Mne je ho nesmierne ľúto, aj mi slzička ukápla, keď som sa to dozvedela...
Je to ťažké v dnešnej dobe, takmer všetci chodia do práce chorí, chrípku nevyležia, nechcú prísť o zamestnanie, práce majú vždy veľa, sú nenahraditeľní, ale naozaj? Takýchto nenahraditeľných a hrdinov sú však plné cintoríny. Priniesla to doba, niekedy nebol problém chorobu poriadne vyležať, ale dnes? Ako príklad, len za posledných 5 mesiacov doniesol manžel domov dve choroby, kolegynka chodila do práce chorá. Načo je to dobré?
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety Pozri príspevok
Kto nám dal právo súdiť? Priznám sa, jeho skorý odchod ma zarmútil aj preto, že mám syna v jeho veku. A po druhé, bol šikovným mladým mužom, slušným, bez nejakých manierov, akých je v dnešnej zvláštnej, akejsi pomýlej dobe peňazí málo.
Majka súhlasím s Tebou so všetkým a........nemáme právo súdiť nikoho .
Je to boľavé peklo matky ....prežiť si smrť a stratu už v poradí druhého syna .Tieto dni som o Alexovi všetko sledovala,sledovala som aj pohreb a bola som z toho smutná , že tak mladý človek musel odísť.Nech bolo tomu príčinou čokoľvek, škoda tak mladého života .

Vyjadrujem pozostalým úprimnú sústrasť a hlboký zármutok nad stratou syna,brata a blízkeho človeka .Česť jeho pamiatke .
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať