Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

pepsikova Pozri príspevok
...a aby som to ukončila tu pri káve...
..už dosť dlhý čas sem chodím a prajem ľuďom klud a pohodu,ráno, naobed aj večer...a rada by som ešte nejaký čas v tom kľude a pohode sem chodila ...nemám rada hádky,urážanie, osobné spory- riešené na verejnosti,faloš a ohováranie....robím to len kvoli sebe, lebo sem chodím rada ako do vlastnej kuchyne,chcem mať krásne ráno aj krásny deň a čítať vaše príspevky smiešne i smutné- ale vždy v pohode,bez rozčuľovania...a aby som tu našla každý deň všetkých tých, ktorým stojím za to, že so mnou píšu, aby nikto nemusel odísť alebo obmedziť svoju návštevu tu kvoli niekomu...
...ďakujem, že ste ma pochopili...
Veľmi dobre si to napísala, zaslúžila by si 1000 bodov a nie jeden!
Ja som za to tiež?...pridá sa ešte niekto?
Naposledy upravil Zitulda : 15.07.11 at 19:19 Dôvod: :) ušli mi pod prstami písmenká:)
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Gina Er Pozri príspevok
.
Raz si takto vedľa mňa jeden vytrvalo zapaľoval, tak som vyskúšal fintu ktorá na 100% zaberá, začal ma začalo z cigaretového dymu napínať od nevoľnosti. V tom momente všetci fajčiari prestali fajčiť, čo by o nich povedali iní keby prišli niekam povracaní,
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
čo takto Lujzino decko a Pepsikovej hada dať dokopy,podľa opisov by si sadli Ja sa pokusim vybaviť v špitáli to hniezdo záchrany pre Lujzu a Pepsi v takom prípade
..

..mojuš, to je extradobrývýborný nápad...oni dvaja, teda decko a had by sa vzájomne povraždili a ja s Lui by sme konečne mali klud...alebo by sme si v pohode hniezdili v tvojom hniezde a nechali by sme sa zachraňovať..jáááj...máš 3D stískanec...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a sorry, inak to nešlo...
ATT00004.jpg  
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kolegov brat si menil koleso
http://www.topky.sk/cl/10/1282785/Me...koloiduce-auto
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
A ešte sa do toho primotala policajná kolóna s prepravou peňazí tam bolo majákov viac ako na Vianoce
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
R.I.P. chalaniskovi-ráno som to čítal, inak tie rýchlostné cesty sú fakt zabijak...- letia tam všetci jak blázni...

Inak to isté sa stalo aj majstrovi slovenska v motokrose v protismere,pri Seredi...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
R.I.P. chalaniskovi-ráno som to čítal, inak tie rýchlostné cesty sú fakt zabijak...- letia tam všetci jak blázni...

Inak to isté sa stalo aj majstrovi slovenska v motokrose v protismere,pri Seredi...
aj pálkovács sa minulý rok ponáhľal v silnom daždi domov z rakúska
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
aj pálkovács sa minulý rok ponáhľal v silnom daždi domov z rakúska
Každý deň sa stále niečo deje zlé- samá nehoda, vražda, samovražda, lúpež- už ma to nebaví ani počúvať...
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zvuk len od 18r.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Každý deň sa stále niečo deje zlé- samá nehoda, vražda, samovražda, lúpež- už ma to nebaví ani počúvať...
stenly, ja už noviny ignorujem, aj sme odkedy sú pianisti, tv noviny dtto (srskovej sa čudujem, že ich ešte pozerá - ona stíha 3 naraz) sem tam kuknem na nete idnes - a tak
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

220870 Pozri príspevok
Zvuk len od 18r.
Ten pick up skoro toho cyklistu zoťal...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
stenly, ja už noviny ignorujem, aj sme odkedy sú pianisti, tv noviny dtto (srskovej sa čudujem, že ich ešte pozerá - ona stíha 3 naraz) sem tam kuknem na nete idnes - a tak
Vlado, ja tiež mám rád Idnes..., tí sú asi najserioznejší..., aj keď ani amateri.cz niesú najhorší...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
...vždy keď sú také tie "svetlé" dni tak si myslím, že už sme v cieli,že už mozog dorástol do veľkosti lepky, takéto ma potom zabije a som na začiatku najväčšia tragédia, že tie decká si to vôbec neuvedomujú, život v inej egoistickej dimenzii.poprípade koment, že "ty nie si nikdy z ničím spokojná"zajtra som si chcela zobrať auto-moje napriek tomu, že som povedala, že nikdy, ale decko, že ona nemá ako ísť z roboty, ja že veď nech ťa niekto hodí medzi "ľudí"že nemá kto, kolega býva iným smerom, ja že idem po robote na kozmetiku /tak sa na ňu teším, že dúfam, že nedostam do rána herpes na hubu/ona, že veď ja pre teba prídem, no keď príde v takej "pozitívnej" nálade ako dnes tak nabitú energiu ktorú získam na kozmetike tak o ňu v sekunde prídem
....po kozmetike maxi relaxe /dobre som si zdriemla, len dúfam že som nechrápalaako minule keď som sa sama na sebe zobudila na hlasné chŕŕŕ/volám decku nech pre mňa príde a ona, že kde a ja, že k palácu-prezidentskému,decko máš tašky ja, že ešte nie a decko, to môžeš sadnúť na trolej a ideš rovno domov čo nie je pravda musela by som prestúpovať/ a ja, že vieš čo ak ti to robím problém tak dík a zložila som!volala nezdvihla som rozhodnutá, že idem MHD ja s tým problém nemám, to ona potrebuje auto aj na poštu na ktorú vidím z balkonapotom volala opäť,už som zdvihla samozrejme, že som bola "neuveriteľne príjemná",že veď ona samozrejme, že príde veď sme sa dohodli, len ja som očakávala, že keď je zavolám tak budem počuť, že áno maminka kde pre teba prídem. už s tým rátať na budúce nebudem. želám pekný piatkový večer
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Vlado, ja tiež mám rád Idnes..., tí sú asi najserioznejší..., aj keď ani amateri.cz niesú najhorší...
amatéri.cz? stenly ja som v už v kategórii ladič

Rozdělení mužů podle hudebních nástrojů :
17-20 let flétnista - vytáhne nástroj a hned hraje
20-30 let houslista - 5 minut ladí a hodinu hraje
30-40 let basista - hodinu ladí 5 minut hraje
40-55 let trombonista - dvakrát zabručí a je konec
55-65 let ladič - jiný ladí a jiný hraje
nad 65 let dirigent - neladí, nehraje, jen ukazuje
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
amatéri.cz? stenly ja som v už v kategórii ladič

Rozdělení mužů podle hudebních nástrojů :
17-20 let flétnista - vytáhne nástroj a hned hraje
20-30 let houslista - 5 minut ladí a hodinu hraje
30-40 let basista - hodinu ladí 5 minut hraje
40-55 let trombonista - dvakrát zabručí a je konec
55-65 let ladič - jiný ladí a jiný hraje
nad 65 let dirigent - neladí, nehraje, jen ukazuje
to neva- aspoň kuknúť možeš...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..moja, keď ti poviem, že svetlé chvíľky vždy trvajú iba chvíľku, budeš mi veriť?..
..len toť nedávno ma had posielal k moru..ja verila, že v dobrej viere, aby som si oddýchla...a dnes ma presviedčal, že sa odsťahuje, lebo mu tu neni dobre ani za túonú...a ja že- chvalabohu, dostal si rozum!...ale kdeže!!!.."tu už nikto nič negarantuje, v tejto domácnosti, dva týždne mi slubuješ tarhoňu a kde ju mám???""""(neuvarím ešte aspoň týždeň, možno pôjde))))))
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
....po kozmetike maxi relaxe /dobre som si zdriemla, len dúfam že som nechrápalaako minule keď som sa sama na sebe zobudila na hlasné chŕŕŕ/volám decku nech pre mňa príde a ona, že kde a ja, že k palácu-prezidentskému,decko máš tašky ja, že ešte nie a decko, to môžeš sadnúť na trolej a ideš rovno domov čo nie je pravda musela by som prestúpovať/ a ja, že vieš čo ak ti to robím problém tak dík a zložila som!volala nezdvihla som rozhodnutá, že idem MHD ja s tým problém nemám, to ona potrebuje auto aj na poštu na ktorú vidím z balkonapotom volala opäť,už som zdvihla samozrejme, že som bola "neuveriteľne príjemná",že veď ona samozrejme, že príde veď sme sa dohodli, len ja som očakávala, že keď je zavolám tak budem počuť, že áno maminka kde pre teba prídem. už s tým rátať na budúce nebudem. želám pekný piatkový večer
lujzi a tá kozmetika aj pomáha niečo???
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
amatéri.cz? stenly ja som v už v kategórii ladič

Rozdělení mužů podle hudebních nástrojů :
17-20 let flétnista - vytáhne nástroj a hned hraje
20-30 let houslista - 5 minut ladí a hodinu hraje
30-40 let basista - hodinu ladí 5 minut hraje
40-55 let trombonista - dvakrát zabručí a je konec
55-65 let ladič - jiný ladí a jiný hraje
nad 65 let dirigent - neladí, nehraje, jen ukazuje
..

..no mojko,len aby si ty nebol ten "iný"....(u nejakej...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
..

..no mojko,len aby si ty nebol ten "iný"....(u nejakej...
ladič pián? ( ani nie tak ladič ako pijan vravel môj známy)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať