Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nebi ho, mojuš, dal ťa "na krásno"...s dúhovou plutvou a vlasmi ako víla...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
džina, našla som ti riešenie, kuk do témy
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
toto ste videli?
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...-mercedes.html

majitel to prijal celkom pokojne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

video1983 Pozri príspevok
toto ste videli?
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...-mercedes.html

majitel to prijal celkom pokojne
tiež po tomto túžim perfektné
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
toto ste videli?
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...-mercedes.html

majitel to prijal celkom pokojne
Jáj lenže to by u nás mnoho vládnych a parlamentných panáčikov začalo pešky chodiť... a aj pán exprokurátor by po hrádzi len na kolieskových korčuliach mohol do roboty...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
video1983 Pozri príspevok
toto ste videli?
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...-mercedes.html

majitel to prijal celkom pokojne
..

..no ale tam asi neplatí "poškodenie cudzej veci...lebo u nás by to bol trestný čin...ale súhlasila by som, aby taký obrňák chodil aj u nás...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://spravy.pravda.sk/z-romov-z-ma...sk_regiony_p29
toto by ma vcelku potesilo. V nasom okoli nebyva ziadny vyznamny potentat, takze by sa nas to dotklo len keby sme to videli v televizii.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Gina Er Pozri príspevok
Oliw,pekná morská panna je na tom prvom obrázku
No Džina , keď to hovoríš Ty, a Tvoj názor nie je ovplyvnený pohárikom džinu, ako si zvykla dať kráľovná matka, a ešte Ti pri tom sekunduje aj Pepsi, tak mi nezostáva iné, len Vám veriť...
Ale k džinu zvykol pasovať tonik, či teraz už aj pepsi?
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
Babička sa na smrteľnej posteli prihovára ku svojej vnučke:
Pretože si moja najmilšia, chcem Ti odkázať svoju farmu, stodolu, obrábacie stroje, stáda zvierat a 28 752 037 dolarov.
Vnučka s úžasom: Babička, ty si tak dobrá, to nie je možné, som nevedela , že máš farmu .. a kde je?
...a babička so svojím posledným výdychom zašepká vnučke do ucha .. Na Facebooku.

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/z-romov-z-ma...sk_regiony_p29
toto by ma vcelku potesilo. V nasom okoli nebyva ziadny vyznamny potentat, takze by sa nas to dotklo len keby sme to videli v televizii.
Žeby si boli nebodaj čítali môj príspevok na Porade?

Re: Dokaze stat ochranit ludi od neprisobobivych spoluobcanov?
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Ľubomír
V posledých dňoch je dosť často medializovaný pribeh p. Dobrovodského z Malaciek a jeho neprispôsobivých susedov. Myslíte si, že je taký problmém riešiteľný v SR? Myslíte si, že zodpovední úradníci by malo konať razante?

Návrh na riešenie:

1. zásahová jednotka /ako prevencia, aby nevznikli možné problémy/, keďže mestská polícia je slabá ako čaj, navštívi susedov pána Dobrovodského

2. "rozoberie" si ich a umiestni podľa kľúča: zodpovedný je každý, kto v uvedenej veci mal za ostatné 2 roky konať, je platený z daní pána Dobrovodského a nekonal... Jedného občana z Družstevnej by za suseda vyfasoval primátor Malaciek, druhého minister sociálnych vecí a rodiny, ďalšieho minister vnútra, ďalšieho policajný prezident, premiér/ka, prokurátor, sudca, splnomocnenec vlády pre rómsku problematiku... Ak by sa minuli, prišlo by na rad celé osadenstvo parlamentu /však je to v podstate jedno, dvadsať rokov rotujú vo funkciách stále tie isté bledé tváre.../ a tak by iste chlebom a soľou a s neskrývanou radosťou uvítali takéhoto suseda aj poslanci Kaliňák, Malíková či Slota...


3. jedna z ktorejkoľvek stavebnej firmy ktoréhokoľvek poslanca by poslala svojich ľudí, aby zrovnali so zemou stavbu v susedstve pána Dobrovodského

4. Regionálny úrad verejného zdravotníctva by zariadil bezplatnú dezinsekciu a deratizáciu susedného dvora a priľahlých pozemkov...

5. primátor Malaciek by v rámci verejnoprospešných prác dal na vlastné náklady očistiť a opraviť fasádu a betónový plot pána Dobrovodskéhoa na mieste zbúraného domu vybudoval oázu pokoja pre jeho rodinu - vysadiť zeleň, stromy, kríky, lavičky... jazierko ani zurčiaci pôtočik na ukľudnenie byť nemusí - jednak ho už nebude treba, a je kríza, šetríme...

6. aby mal pán Dobrovodský konečne kľud a nerušili ho stavebné mechanizmy ani záhradnícke práce v jeho susedstve, minister zdravotníctva by mu pridelil poukaz na liečebný pobyt podľa vlastného výberu - či už v kúpeľoch, alebo niekde pri mori, hlavne, aby to bolo poriadne ďaleko a aby si oddýchol bez stresu a strachu, v akom stave nájde svoj dom po návrate, a či ho vôbec nájde... Druhá varianta /mne sa pozdáva ešte viac/ - jeden z poslancov by sa zriekol vlastnej dovolenky, alebo by všetci poľavili zo svojho nadštandardu /namiesto 6 hviezdičiek by mali o jednu-dve menej/ a za ušetrené peniaze by zaplatili dovolenku pánovi Dobrovdskému i jeho otcovi, ktorý si chudák na staré kolená toto tiež od štátu nezaslúžil...

7. vyššie menovaní volení zástupcovia ľudu /primátora Malaciek nevynímajúc/ by mali zrazenú zo mzdy alikvótnu čiastku, zodpovedajúcu 2 rokom ich nečinnosti, ktorá by slúžila ako finančná kompenzácia útrap, ktoré si pán Dobrovodský sám nespôsobil, nedokázal riešiť a štát, ergo títo ľudia, ktorí mali v rukách moc, kompetencie i prostriedky, sa len nečinne prizerali...

8. svetlo sveta by uzrelo rozhodnutie neskorumpovaného súdu /samozrejme, kde niet žalobcu, niet ani sudcu.../, ktoré by nariaďovalo týmto inštitúciám, resp. ich reprezentantom, verejne sa ospravedlniť obyčajnému človeku, človeku -miliónu, akým pán Dobrovodský je, za to, že mu neumožnili pokojne žiť, spať, pracovať, oddychovať...

9. pán Dobrovodský by bol /samozrejme s jeho súhlasom/ menovaný ako poradca vlády pre riešenie problematiky neprispôsobivého rómskeho etnika...Čo už porieši tá mladá čaja, čo sedí na tlačovkách a ani nevie, čo hovorí?Pán Dobrovodský, to by bol človek na správnom mieste, ten by vedel rozprávať...! A nepochybujem o tom, že aj konať, keby mal právomoci a prostriedky...

10. nepochybujem, že ak by prišlo k realizácii bodu 2, problémy by sa určite začali riešiť a inak, ako montovaním kamier...

PS: Mimochodom, nesťahujú sa k Vám noví susedia...?

Naposledy upravil Oliwa : 17-07-11 at 05:33 PM.

užitočné (7), zábavné (0), mimotémy (0), neužitočné (0), nevhodné (0) súhlasov: 15 Anik (13-07-11), Beella (13-07-11), Erzebeth (16-07-11), Halli (13-07-11), Kvaka (13-07-11), alusa783 (14-07-11), arizona (13-07-11), k-a-t-k-a (15-07-11), ladislav kušnir (13-07-11), lubko6394 (13-07-11), pandorasbox (17-07-11), trisestri (13-07-11), tuta (13-07-11), Ľubomír (13-07-11), Ľuboslav (13-07-11)
2 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Oliwa Pozri príspevok
No Džina , keď to hovoríš Ty, a Tvoj názor nie je ovplyvnený pohárikom džinu, ako si zvykla dať kráľovná matka, a ešte Ti pri tom sekunduje aj Pepsi, tak mi nezostáva iné, len Vám veriť...
Ale k džinu zvykol pasovať tonik, či teraz už aj pepsi?
ja neviem,ja džin nepijem
s tonikom iba fernet
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
Dnes ma nastvalo toto: Dnes mi ukradli bicykel v hodnote 519 Eur + prislusenstvo z kocikarne, kde bol pod 3 zamkami zamknuty. Koho by to potesilo ze?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
No Džina , keď to hovoríš Ty, a Tvoj názor nie je ovplyvnený pohárikom džinu, ako si zvykla dať kráľovná matka, a ešte Ti pri tom sekunduje aj Pepsi, tak mi nezostáva iné, len Vám veriť...
Ale k džinu zvykol pasovať tonik, či teraz už aj pepsi?
..

..džin, tonic a sedem kociek ľadu...šmarjá, Oliw, ty už nepi, lebo len chute robíš...a ver nám, si kočka...(šak softík zase nieje bárskdo a nehodí ťa na opálenú spoluobčianku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
medvedik21 Pozri príspevok
Dnes ma nastvalo toto: Dnes mi ukradli bicykel v hodnote 519 Eur + prislusenstvo z kocikarne, kde bol pod 3 zamkami zamknuty. Koho by to potesilo ze?
..

..mňa teda by to pekne nas*alo...a kto všetko má kľúče od tej kočíkárne?..
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
medvedik21 Pozri príspevok
Dnes ma nastvalo toto: Dnes mi ukradli bicykel v hodnote 519 Eur + prislusenstvo z kocikarne, kde bol pod 3 zamkami zamknuty. Koho by to potesilo ze?

fu ha to naserie isto!!
osobne by som 500€ bike nenehaval v kocikarni ani pod kamerou!
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

...no to mi zas môžete veriť Vy, že ja by som teda aj bola rada za opálenú, aj krém na opaľovanie som si kúpila, a tu furt len pršalo a pršalo... a ten krém som mohla použiť akurát tak na dvere na chodbe, čo nám vŕzgali, až sme k nim museli volať prvú pomoc - teda údržbára... cez deň to nevadilo, ale v noci - ako na starom hrade... by som neverila, že nové plastové dvere tak dokážu vŕzgať... asi boli zle osadené a celé krídlo ovislo... ale už je to O.K. - aspoň tí, čo prídu po nás, sa v noci vyspia...
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..mňa teda by to pekne nas*alo...a kto všetko má kľúče od tej kočíkárne?..
Vsetci vlastnici bytovky, zamky od dveri boli neposkodene, takze to musel byt niekto z tunajsich. To fakt uz nikomu nemoze clovek verit... Este som ho mala zamkom na bicykle priputany k zeleznej kontrukcii, ale zmizol aj ten zamok.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

medvedik21 Pozri príspevok
Dnes ma nastvalo toto: Dnes mi ukradli bicykel v hodnote 519 Eur + prislusenstvo z kocikarne, kde bol pod 3 zamkami zamknuty. Koho by to potesilo ze?
prepáč, ale nechápem nevieš kde žiješ, nikdy by som bike nenechala v kočikárni, ani keby bol za 50e.
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
medvedik21 Pozri príspevok
Vsetci vlastnici bytovky, zamky od dveri boli neposkodene, takze to musel byt niekto z tunajsich. To fakt uz nikomu nemoze clovek verit... Este som ho mala zamkom na bicykle priputany k zeleznej kontrukcii, ale zmizol aj ten zamok.

tak to je sila!!! volala si aj policiu?
0 0
medvedik21 medvedik21

medvedik21 je offline (nepripojený) medvedik21

Som mladá žena a keď môžem tak pomôžem ...viac
video1983 Pozri príspevok
tak to je sila!!! volala si aj policiu?
Ano volala, spisali zapisnicu a uvidime, povedali ze teraz su kradeze bicyklov dost caste, zvlastne je ze zmizol len ten moj, ine tam vsetky ostali a bolo ich tam viac znackovych, no len moj priputany, nechapem to, asi zlodeja lakalo to ze je viac zabezpeceny, ako na potvoru
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať