Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Opat snezi, traktory cvalaju od skoreho rana, alabutka tiez odcvalala do prace, pepsina este zohrieva pelech, uz mam rannu kavu za sebou. Este hodim slofika a pojdem cakat hlasene mrazy. BXL ahoj. :-)
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes som nejako skôr vstala, kávička už rozvoniava a čaká .... ... tak Vám všetkým želám dobré ráno a pekný deň, ukazuje sa, že bude slniečko .
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vcera hlasili v radiu prichod slnecnej hmoty z erupcie na Zem. Reku, ak uvidim polarnu ziaru, tak je oslabene magneticke pole v mojom okoli. Kuwa, zamracene, alabut okrem alabutky nic nevidel. Ale asi je tu dostatok silociar, pretoze tu nebol ani avizovany vypadok elektriny, aj PC funguje, aj mobily cvrlikaju od rana. Este je mozne, ze ta masa castic na Slovensko nedorazila, ale ja som spolahlivo dorazil do postele. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny deň dnes...ešte to síce nie je na krémik a plavky, ale fšak any neny čas,daňováci súria..tak zostaneme pekne pri sniežiku..včera som kukla v telke, kdesi kus odo mňa majú nasypané kopce a u mňa nič...a furt sa vyhrážam, že sa presuniem severnejšie, len nejako neny kedy...

..lu, ďakujem za kafu,ranná kafa robí zázraky,rozmýšlam, že kaficu pijem už sto rokov a aj tak sa každé ráno teším na jej vôňu a chuť!..som ťažký kafonarkáč...

...a tak pozdrav labutíkovi, ja keď sa vydriapem z pelecha, nahodím the teplaky end fetrofka a go so šarkanom prečítať esemesky, čo mu kolegyne popísali okolo baraku...až potom kafa...


..a odkaz pre Zitušku..no stávajú sa aj také šlapance, ale Lenka ti isto prepáči,pošleme jej čoklíš za to..aj okolokrčkový stískanec 3D...tak...

..som sa nejako rozkecla..majte sa
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Vcera hlasili v radiu prichod slnecnej hmoty z erupcie na Zem. Reku, ak uvidim polarnu ziaru, tak je oslabene magneticke pole v mojom okoli. Kuwa, zamracene, alabut okrem alabutky nic nevidel. Ale asi je tu dostatok silociar, pretoze tu nebol ani avizovany vypadok elektriny, aj PC funguje, aj mobily cvrlikaju od rana. Este je mozne, ze ta masa castic na Slovensko nedorazila, ale ja som spolahlivo dorazil do postele. :-)
..

..jáááj, no fšak slnko nepotrebuje do teba triafať kadejakými časticami, stačí, ak ťa triafa alabutka úsmevom a boštekom..slnko to vie a ty zase nebuc nenásytný ...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a posielam niečo nádherné k rannej kafici..

http://www.youtube.com/watch_popup?v...edium#t=41****
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Čo je tu akosi ticho?
DPHáčkujete tak ako ja?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nehackujeme, akurat som sa porezal pri oprave termomisy. To bude asi tou slnecnou erupciou, aj alabutkinej sefke sa pokazil autiak, aj si zlomila nohu pri pokuse ho opravit, ani spat sa mi nechce, ba ani na pivo do susednej obce. Dnes najlepsie nikde nechodit, nic nerobit, cucat do blba. :-)
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Nemajme boj:ň slniečko sa vybúri a keď náhodou príde ku mne pošlem ho tam hore našim politikom.
Praje každému krásny deň a viete, že život je pekný?... počúvajte toto, trochu nálady ku káve a, cigaretkám, či k niečomu naa zohriatie

abutko vidíš, ja som radšej nespala ale von som bola...musela som sa s havinom poobzerať po kámoškách. Fúkam rany aj šéfovej...cítiš ten východniasrký fuk
3 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...som prekvapkaná, že táto téma je ako predtým boli témy CCCC...atd. Nie je Elenka- matka tém a akosi pomaly, ale iste sa tu bavíme viac. Nemyslíte si to tiež?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Takúto dobrú kafu prišla pepsi uvariť, no almázia. Mám tu služby ako v interhoteli, klopem na čelo, aby som to nezakríkla.....No to už je pohodička, zapnúť Poradu a pozrieť, čo nové. Pekný deň Vám všetkým.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitulda, Elenka je veľká kamarátka s Facebookom.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
AlaNR Pozri príspevok
Čo je tu akosi ticho?
DPHáčkujete tak ako ja?
ja som včera všetko dokončila, mala som jasný ciťák, že treba. Dnes som pekne pidlikala so starším synčekom ku Dr. Nádcha a pokašlieva, zatiaľ antib. netreba.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zitulda Pozri príspevok
...a práve pre to som sem do tejto témz prišla, že sa tým kopancom pochválim. Že o čo ide?...omylom som poslala kondolenciu za stratu otecka nie Lenke, ale Lenkak. Je to tak veľký trapas... mám nesmiernu a neopísateľnú zlosť na seba... a doteraz sa spamätať z toho neviem. Tak toto sa mi stalo, nepotešilo a veľmi veľmi naštvalo...iba ma zabiť a zakopať.
Zitulka prosím Ťa, Lenočkak je inteligentná baba,
ona Ti to určite odpustí. Aspoň jej ocko bude ešte dlho žiť. Naprav to, pošli kondolenciu Lenke1979 /je mi to ľúto/
a bude to v poriadku.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitulda Pozri príspevok
...a práve pre to som sem do tejto témz prišla, že sa tým kopancom pochválim. Že o čo ide?...omylom som poslala kondolenciu za stratu otecka nie Lenke, ale Lenkak. Je to tak veľký trapas... mám nesmiernu a neopísateľnú zlosť na seba... a doteraz sa spamätať z toho neviem. Tak toto sa mi stalo, nepotešilo a veľmi veľmi naštvalo...iba ma zabiť a zakopať.
Zituš, veď všetko je ok. Stávajú sa oveľa horšie veci, toto je len malina. Akurát ten deň som bola s ocinkom (raz za mesiac sa stretávame, diaľka 100km nás delí), a som veľmi šťastná, že ho ešte mám na tomto svete, takisto aj maminku.
Tak už zabudni na to, dobre?
Veľký cmuk pre Teba.
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
terezamaria Pozri príspevok
Zitulka prosím Ťa, Lenočkak je inteligentná baba,
ona Ti to určite odpustí. Aspoň jej ocko bude ešte dlho žiť. Naprav to, pošli kondolenciu Lenke1979 /je mi to ľúto/
a bude to v poriadku.
Terezka ďakujem.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..tak a idem pre alabuta a beriem ho na lúku, nech sa vyšantí..nie alabut, ale šarkan..a my hodíme reč len tak...nenechám ho len tak doma leňošiť, vonku je krásne slniečkovo..oki?..

..tak sewa, labutík, ber fetrofku a fičíme...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zitulda Pozri príspevok
Terezka vííítaj ani nevieš, ako som sa potešila, keď som tu zbadala tvoju žltú ružičku. Konečne si medzi nami a máš sa celkom dobre. No ale také pomocníčky ako naša pepsi a Dominika sú naozaj nenájdeš. Veľmi dobre a vtipne píše v Tvojej citácii Misoft iba súhlasiť s ním môžem a potvrdzujem., máme ťa mnohí veľmi radi.
Terezka...čo je to kaftáč? neviem. Ja som to čítala ako kartáč, no čo už mám robiť? Hlúpo či rýchlo niekedz niečo prečítam, hneď reagujem a potom urobím kopance...Lenkak, že mám pravdu?!
kaftáč by mal byť karfiol, Pepsi je ním povestná.
Každý je omylný, tak si to tak k srdcu už neber.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem kde je problém tam neposlať buldozery a zrovnať to so zemou- však to majú načierno postavené tie chatrče, tak kde je problém?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať