Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Vieš Zimama, nie som hviezda, ale obyčajná baba, teda už aj 14. rokov babina, tak niečo také ma naozaj nevyvedie z miery, som aká som...a basta
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Ja sa tej mátohe v zrkadle každé ráno pekne pozdravím, spýtam sa, či jej môžem umyť karpiny, a potom jej namaľujem Alenu na ksicht.
A ide sa do práce
ja hodím trochu "náteru" + namaľujem tie mega řasy spodnú linku-kouřovou a hubu prebehnem na prvej červenej v aute
1 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

jozka56 Pozri príspevok
Vieš Zimama, nie som hviezda, ale obyčajná baba, teda už aj 14. rokov babina, tak niečo také ma naozaj nevyvedie z miery, som aká som...a basta
... no šak o to ide - že my "obyčajné baby" sme na tom určite lepšie ako hentie celebrity, a to aj bez ohľadu na náš vek ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zimama Pozri príspevok
No ale napr. toto by ma, Jožka, každé ráno spoľahlivo vyľakalo , kým by mi tí vizážisti nenamaľovali ksicht:



A o tomto ani nehovorím - tomu ani neverím, že je to ona...

no ja som si to moc nekukala, lebo viem že nenalíčené sú to obludy, ale toto je teda aj na mňa priveľa
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja už pomaly padám do duchien, ráno vstávam o 6:00 a robím dva dni v robotovni, tak najskôr v noci zajtra okolo 23h mrknem, čo tu nové...pa
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

lujza.j Pozri príspevok
ja hodím trochu "náteru" + namaľujem tie mega řasy spodnú linku-kouřovou a hubu prebehnem na prvej červenej v aute
lujza.j Pozri príspevok
no ja som si to moc nekukala, lebo viem že nenalíčené sú to obludy, ale toto je teda aj na mňa priveľa
...tým by veru nestačilo namaľovať sa na červenej ... iba ak by sa na 2-3 hodiny pokazil semafor ...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

jozka56 Pozri príspevok
Ja už pomaly padám do duchien, ráno vstávam o 6:00 a robím dva dni v robotovni, tak najskôr v noci zajtra okolo 23h mrknem, čo tu nové...pa
..jozka, prajem prijemne robotovanie..len veselych ludi okolo seba..nech sa ti dari..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pride kačica do krcmy a pyta sa barmana:
-Mas chleba?
-Nemam
-Mas chleba?
-NEMAM!
... -Mas chleba?
-Ale nemam,ako ti to uz mam vysvetlit?
-Mas chleba?
-Sakra, ked ti raz hovorim, ze nemam tak nemam!
-Mas chleba?
-Pocuvaj ty drzana...Este raz sa ma opytas, ci mam chleba, tak ti priklincujem tvoj drzy zobak o tento pult!
-Mas klinec?
-Nemam,preco?
-Mas chleba? =


4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a posielam lízatká...v telke je čistá katastrofa, tak nech si ju aspoň osladíme..
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
ja hodím trochu "náteru" + namaľujem tie mega řasy spodnú linku-kouřovou a hubu prebehnem na prvej červenej v aute
A v tom ja robím chybu, nemáme po ceste semafóre
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

ach pepsi si ma aspon trochu rozveselila
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no teda, to je trápenie hneď ráno- kuknúť do zrkadla, hodiť náter,semafory...zistiť, kto sa to na mňa pozerá..joj, radšej nechcem vedieť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....adík, hádam si bola smutná?..ja som nemala kedy byť, lebo som čakala strašne napato, či sa tomu chlapovi podarí zavrieť tú archu...si predstav tú strašnú katastrofu, keby nyje...fšak zachránený africký kontinent by to psychicky nezvládol, keby tam tých pár kusov američanov neprišlo...hovorím o tom filme...jasné, nyje?..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..to ja som si bola dat sluka..no a nejaky film ide na doma v tv.., lenze ja furt myslienkami inde..asi tak ps idem ti ss..
0 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

jozka56 Pozri príspevok
lujza.j daj klon dcéry, veď nie je nad pekné slovenské baby tie napudrované krásky nie sú reál
No to je fakt,ktorákoľvek z Vás,naša vizážistka a spolupracujúci fotograf a každá z Vás môže nafotiť svoj book.Starý by z postele spadol,keby ste ukázali fotky. Ked sú tie dievčence/myslím vizážistky/ šikovné,spravia zázraky.Len potom nesmiete plakať a ani sa umývať
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám, kafica je na stole,tak nech sa vám darí dnes a aj celý týždeň....a ak je alabut ešte na pelechu, tak nevadí, pošlem mu neskôr...
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja už som dopil a srsková nech pije v robote
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Estetic Pozri príspevok
No to je fakt,ktorákoľvek z Vás,naša vizážistka a spolupracujúci fotograf a každá z Vás môže nafotiť svoj book.Starý by z postele spadol,keby ste ukázali fotky. Ked sú tie dievčence/myslím vizážistky/ šikovné,spravia zázraky.Len potom nesmiete plakať a ani sa umývať
Toto je toho dokazom. Dufam, ze to pojde otvorit, nie som v tomto velky odbornik.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Od rána sa rozčuľujem nad našim politickým dianím.....v správach som počula , že ministerstvo financií vyhlásilo tender na školenie svojich zamestnancov.Predpokladaná hodnota zákazky 85 333,33 €. Vraj aby vedeli komunikovať s Bruselom v angličtine- zjednodušene povedané.

Komu ideme zase nabaľovať vrecká zo štátnych peňazí? Takáto je forma šetrenia? Čo keby im navrhli, ak si chcú zachovať teplé miestečká, tak nech si to platia zo svojich? Ktorému SZČO platí štát školenie na zákony, ktoré v jednej miere menia? /s výnimkou školení p. Mihála, aby som bola objektívna/ My, ako zamestnanci , si vrámci šetrenia zakupujeme už i brožúrky, aby sme sa vedeli zorientovať v tom zákonodárnom chaose....

Ministerstvo to zdôvodnilo tým, že sa jedná o radovo nižších pracovníkov, u ktorých je predpoklad, že tam ostanú pracovať aj po voľbách...mne to však pripadá, že kým sme pri moci, tak využijeme ,čo sa dá. Normál mi to dvihlo tlak....u týchto ľudí o štipku svedomia a solidárnosti s pospolitým ľudom nemôže byť ani reči.

http://www.poziadavka.sk/verejne_obs...v-Ministerstva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať