Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta sme sa pobavili,ten kto pozeral diskusiu na ta3-Malikova, Budaj, Matovic, Mojsejevova - Nora este hlupsia ako sme som si myslel a ostatny tiez na figu borovu-vyborna praca /z vynimkou ze bola trochu mimo pri ciganskej otazke/ moderatorky Vargovej,odhalila ich neschopnost a to ze su mimo reality a nevedia ponuknut riesenia problemov
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem kde je problém tam neposlať buldozery a zrovnať to so zemou- však to majú načierno postavené tie chatrče, tak kde je problém?
Kotleba by si mohol kúpiť pozemok vedľa gorilieho sídla a tam ich nasťahovať, hneď by sa našlo riešenie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem kde je problém tam neposlať buldozery a zrovnať to so zemou- však to majú načierno postavené tie chatrče, tak kde je problém?
..

..no, len toť nedávno tuším jeden starosta poslal na chajdy buldozery a zrovnal so zemou, bolo to niekde tuším za Handlovou,nespomeniem si na tú osadu..a nejako ani následky nie je počuť...ale očividne sa ich vláda bojí..alebo sa bojí bruselu, žeby ich všetkých povyhadzovali z parlamentu za to, že odpratali háveď...
..len zas-neprispôsoviví sa nenaučia žiť normálne, oni potrebujú okolo seba hnoj a potkany, tak sú schopní usídliť sa niekde o sto metrov ďalej...a na toto by musel byť silnejší zákon a nejaké volné miesta v base, kam by zavreli tých, ktorí okupujú pôdu, ktorá im nepatrí..
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..žiadna popoludňajšia kafa sa nevarí?..fšetci siestujete?..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pomylil som si Vargovu z Ghanamovou
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nenormálná ironia osudu teda- žena ktorá bojovala za právo žien šoférovať , zomrela pri autonehode, ked šoférovala...
To je ten život...

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zah...utonehode.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
pomylil som si Vargovu z Ghanamovou
tak sa zdá, že si to vela ľudí ani nevšimlo...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak sa zdá, že si to vela ľudí ani nevšimlo...
lebo asi vsetci pozerali iny program,malo nas je co mame politiku ako zabavny program
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
trisestri Pozri príspevok
lebo asi vsetci pozerali iny program,malo nas je co mame politiku ako zabavny program
nie že všetci pozerali iný program, ale niektorým iní im robili program.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
lebo asi vsetci pozerali iny program,malo nas je co mame politiku ako zabavny program
..

..ja musím pohľadať záznam na nete, lebo nestíham..tak daj presné info, kde to dávali?..na ta3??..

už som našla, ale kuk až večer, idem pre červíka do školky a to bude iná politika...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
lebo asi vsetci pozerali iny program,malo nas je co mame politiku ako zabavny program
len akože neviem prečo nepodporuješ Noriku...-síce troška vymletá ale inak v pohode dievča...-GO GO GO IDEŠ Norika ideš- máme ťa radi- chceme ťa za budúcu premiérku- NORA IS NOTH NEVER DEATH...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
len akože neviem prečo nepodporuješ Noriku...-síce troška vymletá ale inak v pohode dievča...-GO GO GO IDEŠ Norika ideš- máme ťa radi- chceme ťa za budúcu premiérku- NORA IS NOTH NEVER DEATH...
ak je Norika etalónom na trošku vymletá, rád by som videl ten "viac vymletá "
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
No, idem si ja šediny maskovať, nech som v sobotu na stretku jak človek
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
AlaNR Pozri príspevok
No, idem si ja šediny maskovať, nech som v sobotu na stretku jak človek
A aké šediny ?Nepomýlila si sa ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no som si pozrela noriku zo záznamu..najskôr by som vyhodila moderátorku, lebo odhliadnuc od toho, že norika ako taká nemá v politike čo robiť, tak jedna fundovaná moderátorka nesmie predstavitelovi politickej strany vykrikovať , kto všetko je na jeho kandidátke..či je tam 8 barmanov , alebo 40 zlodejov, to je vec predsedu strany a výsledok ukážu voliči ,...toto mi pripadalo ako hádka dvoch nenávistných báb na trhu..hnus...
..no a ten zvyšok...nekomentujem..a keby boli dali iného moderátora, bola by sa z toho vyrobila celkom dobrá relácia,ale hentá-ako pomstychtivá starena..hostia mali asi dobré nervy..
Naposledy upravil pepsikova : 25.01.12 at 18:35
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zita5 Pozri príspevok
A aké šediny ?Nepomýlila si sa ?
..

..no to vieš!..osemnástka!!..vymýšla melíre a kadejaké farbošoky, nuž tak sa musí okrásniť na dámu!...na sobotu!..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Zita5 Pozri príspevok
A aké šediny ?Nepomýlila si sa ?
ne, ne, nepomýlila, bohužiaľ, už 5ty rok sa trápim s farbami ...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
ne, ne, nepomýlila, bohužiaľ, už 5ty rok sa trápim s farbami ...
Kašli na to .... to je samá chémia a o 20 rokov sa budeš paprčiť, že máš málo vlasov a nekvalitné, naviac tá chémia sa cez pokožku dostane do tela. Viem o čom hovorím, v 20-ke som začala šedivieť a v 35 som mala všetky vlasy biele ...
Ako by môj dedko povedali: nechci byť krajšia, než si bola stvorená!
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kua - baby - nepreháňate to trocha s tým farbením? Kto vás má potom poznať?
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..no to vieš!..osemnástka!!..vymýšla melíre a kadejaké farbošoky, nuž tak sa musí okrásniť na dámu!...na sobotu!..
Ja to hádžem vždy do hneda, melíry nevymýšlam, lebo keď to začne vyrastať, tak šediny s melírom sú smiešnejšie...
Bohužiaľ, už musím farbiť furt, lebo ako by som vyzerala, keby som si to nechala vyrásť.. fuha, jak olaská cigaňa... juuuuj ne!!!
My to šedivenie máme v rodine

No a v sobotu je veeeeeliké stretko poraďácke v Nitre, šak tam nemóžem špatiť, tam ideme reprezentuvať Poradu! Ta ne?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať