Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ďakujem, ako začal Martinko chodiť do škôlky sa chorôb nevieme zbaviť.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Veru Vám poviem, dostali sme vyúčtovanie pre spoločenstvo za dodávku plynu SPP a žeee 6400€ nedoplatok, skoro som odpadla, ale meradlo nepustí. O zábavu mám postarané, do utorka večera spraviť ročné vyúčtovanie a rozpočet na nový rok. Nehovoriac, že piatok-nedeľa som v robotovni. Vlastníci bytov budú "veľmi nadšení". Dnes som stihla e-mailom požiadať SPP o splátkový kalendár na nedoplatok, ale jemne som im naznačila, že bude aj problém splátok 2-3 mesiac 2012. Peniaze na plyn boli, ale v decembri sme riešili haváriu v kotolni a 5500€ išlo tam.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
akože nechápem, čo to nehodíš do šrotu a nezoberieš niečo nové- však do tohoto črepu budeš investovať stále a teraz tie autá nové sú už za babku, za pár šupov- za nejakých 12 000 eur máš autíčko...
Jáj Stanko, šikovný... ja rozmýšľam, či kúpiť alebo nekúpiť na leasing ojazdenú Fabiu za 3000,- Evri.
Nie je to, bohužiaľ, až také jednoduché...
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
a vyzerá to za veľa eur?
Nie, za pár, cca za 40-50... Nič hrozné, je to z kategórie "drobnosti", ale naštve to...
Zajtra idem s mamou na "tour de dochtori", musela som hajtrať cez pol dediny k drahému pre auto, lebo on je na služobke, ledva sme so svokrou čakateľkou našli kľúče... nech mi nikto nehovorí, že Murphy nefunguje...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lenkak Pozri príspevok
Ďakujem, ako začal Martinko chodiť do škôlky sa chorôb nevieme zbaviť.
ja ked som bola s dcérou na materskej do troch rokov mala raz antibiotika, ked nastúpila do škôlky bola chorá stále s jedného sme sa vystrábili a o týždeň kašlala opäť
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
lujza.j Pozri príspevok
ja ked som bola s dcérou na materskej do troch rokov mala raz antibiotika, ked nastúpila do škôlky bola chorá stále s jedného sme sa vystrábili a o týždeň kašlala opäť
u nás presne to isté. Do 3,5roka mal len raz antibiotiká, občas nejaký ten soplík, ináč teploty poznal len pri zuboch.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
sito Pozri príspevok
To tak málo platíš???
..

...čoby málo!...ale teplo domova dávam cítiť hadom vždy, keď tečie voda dlhšie, ako 5 minút a radiator ide na viac, ako 3...majú také teplo, že až horko...neviem si predstaviť tie horúčavy, keby museli doplatiť pri vyúčtovaní...aj malorka by bola studená ..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...šmarjá, je keď čítam o tých chorých detičkách zo školky,začínam byť agresívna a alergická na tie zariadenia...aj môj malý milenec je stále častejšie doma, menej v školke, kašlík, horúčky, antibiotiká...to je nezodpovednosť voči tým detičkám, len čia?..rodičov, že tam dajú prechorené dieťa, alebo učiteliek, že dávajú málo starostlivosti?..joj...

..lebo ja neviem, čo to bolo kedysi, moji hadi vychodili školku bez choroby,lieky nepoznali a tak fčul mám akurát tak nervy,že deti sú stále choré..
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

potešilo, rozčúlilo? tak mňa nie dnes síce ale riadne, známi zatelefonoval, vraj má voľné dva lístky na kultúrne podujatie, mňa síce tá hudobná skupina neoslovila, ale čo neurobíš pre svoju "polovičku", tak sme šli a nakoniec sa z toho vykľula akcia jednej nemenovanej strany, ktorá prosila o hlasy v nastávajúcich voľbách, len toľko......no z toho vyplýva..preveruj !!!!
6 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsikova Pozri príspevok
...šmarjá, je keď čítam o tých chorých detičkách zo školky,začínam byť agresívna a alergická na tie zariadenia...aj môj malý milenec je stále častejšie doma, menej v školke, kašlík, horúčky, antibiotiká...to je nezodpovednosť voči tým detičkám, len čia?..rodičov, že tam dajú prechorené dieťa, alebo učiteliek, že dávajú málo starostlivosti?..joj...

..lebo ja neviem, čo to bolo kedysi, moji hadi vychodili školku bez choroby,lieky nepoznali a tak fčul mám akurát tak nervy,že deti sú stále choré..

pepsi a nebolo to tym, ze dietky chodili do jasli a teda si bacily vymenili uz tam?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mladší nakojený, len na neho som čakala, môžem ísť do postele, trasiem sa ako osika.
Zajtra nič nerobím, iba okolo detí, aj to bude makačka.
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ha! A mne prišiel zálohový predpis - zvýšenie na vykurovanie, teplú vodu - vsjo +9% - kua - zase sa správca nabalí. Nemyslím tým plyn na varenie - budú si pekne účtovať vykurovanie a teplú vodu po svojom, no za plyn na to vykurovanie zaplatia menej. Celkom cca +14% - to pri pár stovkách bytov - slušný balík!
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Radošinské naivné divadlo dnes v Topoľčanoch s hrou Len tak prišli, vynikajúci ako vždy .....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

1Dara Pozri príspevok
pepsi a nebolo to tym, ze dietky chodili do jasli a teda si bacily vymenili uz tam?
alebo že by to bolo iným zložením potravín(najmä čo sa týka pomocných a prídavných látok tzv "E-čiek")? minule to pekne popisoval Bukovský v JOJke. Ak konzervačnou látkou zablokujem(zabijem) škodlivé organizmy v potravinách, nezabijem konzumácii prv tou istou látkou organizmy v tele čakajúce a pripravené zabiť škodlivé organizmy ktoré do nášho organizmu vniknú zvonka?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený piatok prajem...kafa je na stole, pes prečítal esemesky,všetko vyzerá byť oki..ešte pozdrav labutíkovi,že aj buchty makové posielam do hatižáku, ak sa náhodou chystá na cesty...a teplé ponožky, lebo je tam trochu studeno..tak...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nejako tu nevidím tlačítko "súhlasím"..žeby zdraželo a tak ho stiahli z ponuky?..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

U nas -10*C, idem skrabkat susedovi krdel vlciakov za usami. Zvlast sa tesim na belgicke steniatko, mi dorafalo ruku, ked som mu bral maso z papule. Vratim sa vecerom zbity a hladny ako pes. :-)

Suhlasim je napravo.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Nepotesilo ma, ze sa vratil z protialkoholickeho liecenia jeden znamy ... vraj nie su peniaze ... hmmm zisk poistovni je urodny. Pil kofolu, som zvedavy, ci peniaze investovane do jeho rekvalifikacie nepica alkoholickych napojov boli dobre vynalozene, cize dokedy mu to vydrzi.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

alabut Pozri príspevok
Nepotesilo ma, ze sa vratil z protialkoholickeho liecenia jeden znamy ... vraj nie su peniaze ... hmmm zisk poistovni je urodny. Pil kofolu, som zvedavy, ci peniaze investovane do jeho rekvalifikacie nepica alkoholickych napojov boli dobre vynalozene, cize dokedy mu to vydrzi.
Dokedy bude mať pevnú voľu.Vždy je to len a len o nej a nie o liečení.Liečenia sú len a len o peniazoch.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

-bŕŕŕŕ. Mám v kancli 16 stupňov. Môj predpoklad na dnešné maximum je 18 stupňov. Môj šéfinko mi praje pevné zdravie takýmto otužovaním?!
Ale inak ma teší, že je piatok.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať