Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Rozalka Pozri príspevok
Čiže 100-násobok.
Slušné .... poniektorí tam hore potrebujú na nové kravaty!
Objavujú sa tu rôzne sumy. Majú stanovený nejaký sadzobník pokút, podľa zisteného rozdielu, alebo výška závisí od toho, ako sa kontrolor vyspí, resp. aké dostane v danom mesiaci prémie ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zita5 Pozri príspevok
Už som tu na Porade niekde čítala, že za O,30 centov navyšše v zásuvke ERP dali 30 euro pokutu a ja osobne mám skúsenosť, za 4 eurá navyšše 400 euro pokuta .
to vymysleli peknú blbosť, tak toto je dôvod na protest pred parlamentom
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lenkak Pozri príspevok
veď to je problém tringeltov, nezdaňujú sa, idú mimo. A nemyslím si, že by im stačilo, že na konci smeny by sa nablokoval tringelt ako iný zdan.príjem, proste on nablokovaný nebol v čase kontroly.
aj kvôli tomu nasadili voľakedy dávno štátny dozor do kasín - inak najlepší flek - najmenšia fluktuácia
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Zita5 Pozri príspevok
Už som tu na Porade niekde čítala, že za O,30 centov navyšše v zásuvke ERP dali 30 euro pokutu a ja osobne mám skúsenosť, za 4 eurá navyšše 400 euro pokuta .
toto fungovalo v hrvatsku už v 2005 - kto tam máte známych opýtajte sa aké pálky sú tam za +- v pokladni. a je jedno či sa jedná o maloprodaj alebo velikoprodaj
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
tu nikoho, no teeeda

Pepsi
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ale hej, len je to tu čoraz smutnejšie čítanie...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
tak áno, ale občas to tu roztočíme. Tak ako sa patrí.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pozeram na teplomer, je presne -20*C, rusky tyzden pekne zacina. Eskimakom sa mozno zda teplo, ale alabut strkoce zubami a inymi roznymi suciastkami kostry pri pomysleni, ze dnes ma stravit cely den mimo alabutkin vyhriaty domov, dalako od spajze, chladnicky a teplej postele. Ako citam posledne prispevky, danova kontrola je vyborny nastroj na nicenie konkurencie. Okrem provizie od statu, moze dostat vsimne aj od vsimavych oci. Dobry flek. :-)
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

lenkak Pozri príspevok
veď to je problém tringeltov, nezdaňujú sa, idú mimo. A nemyslím si, že by im stačilo, že na konci smeny by sa nablokoval tringelt ako iný zdan.príjem, proste on nablokovaný nebol v čase kontroly.
V poslednej dobe narážam na taxikárov, ktorí údajne nemajú na vydávanie dostatok drobných. Stalo sa to už aj mne. 50 centov nie je malá suma pri malej vzdialenosti. Moje dieťa pri takejto príležitosti už "vyhnalo" taxikára rozmeniť peniaze. :-) Pritom sa ani neunúvajú sa spýtať, či potrebuje človek blok, o vydávaní bloku automaticky nehovoriac.
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Zda sa, ze pepsina sarkanovi laby zohrieva. Tiez si balim hatisak, chystam skrpale, stoky a hajde na vander. Este hlt slivovice a mozem opustit brloh. :-)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

katalóg Pozri príspevok
V poslednej dobe narážam na taxikárov, ktorí údajne nemajú na vydávanie dostatok drobných. Stalo sa to už aj mne. 50 centov nie je malá suma pri malej vzdialenosti. Moje dieťa pri takejto príležitosti už "vyhnalo" taxikára rozmeniť peniaze. :-) Pritom sa ani neunúvajú sa spýtať, či potrebuje človek blok, o vydávaní bloku automaticky nehovoriac.
akože taxikári sa "necentujú"-tam to vačšinou je všetko o eurách...máš platiť 7,20-tak je to 8 eur- ale taxikári boli takýto odjakživa...
ja ked som jazdil s taxíkom a to dosť často, ked som si chcel napr. niekde vypiť, tak som nešiel na taxameter- ale dopredu sme si dohodli cenu- hovorím mu- hodíte ma k technopolu za 9 eur? a podobne...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Objavujú sa tu rôzne sumy. Majú stanovený nejaký sadzobník pokút, podľa zisteného rozdielu, alebo výška závisí od toho, ako sa kontrolor vyspí, resp. aké dostane v danom mesiaci prémie ?
-fúha, toto je také všetko prísné? ja ked som robil v obchode volakedy s registračkou- tak so šefom sme mali dohodu,že peniaze mu budem účtovať každý mesiac- a v kase som mal pomiešané všetko dokopy-tržbu, tringelty, svoje vlastné peniaze- všetko...-a to nehovorím,ako často som lepil uzávierky denné do knihy- plnú igelitku bločkov s dennými uzávierkami som mal...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Navarila som kávičku pre pepsi, ale aj všetkých ostatných. Pepsi vždy varí, ale dnes má asi povinnosti alebo ešte nestihla utrieť zo seba sprchu, čo včera zo všetkých strán dostala. No čo už, trošku chcela len povzbudiť havíka...Ale verím, že išla k lekárke a preto ju tu nevidieť. Tak pekný deň všetkým, nech sa Vám darí.
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozdrav pre Pepsi
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Trápi ma totok:
v jednote v maxe mali minulý týždeň citróny, ktoré boli oranžové a vyzerali ako mandarínky.
Zobrala som cca 12-14 kúskov, no a trúba, zistila som až doma, že to mandarínky nie sa...
Keďže u nás citróny veľmi nejdú, čaj s citrónom veľmi nepijeme, teraz neviem čo s nimi.
Poradíte?
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Tiez pozdrav pre pepsinu.
slivovica_52gradi.jpg  
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
AlaNR Pozri príspevok
Trápi ma totok:
v jednote v maxe mali minulý týždeň citróny, ktoré boli oranžové a vyzerali ako mandarínky.
Zobrala som cca 12-14 kúskov, no a trúba, zistila som až doma, že to mandarínky nie sa...
Keďže u nás citróny veľmi nejdú, čaj s citrónom veľmi nepijeme, teraz neviem čo s nimi.
Poradíte?
Ná teda, a to pritom aké sú zdravé. Citróny používam napr. aj namiesto octu do šalátov.
Odšťav a odlož po troche do mraziaku, niekedy sa zídu.

http://www.dobrarada.sk/?id_menu=18567&module_action__38291__id_t=1354
http://www.moda.sk/Kategorie/Kozmeti...Nase_Plet.html

4 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

AlaNR Pozri príspevok
Trápi ma totok:
v jednote v maxe mali minulý týždeň citróny, ktoré boli oranžové a vyzerali ako mandarínky.
Zobrala som cca 12-14 kúskov, no a trúba, zistila som až doma, že to mandarínky nie sa...
Keďže u nás citróny veľmi nejdú, čaj s citrónom veľmi nepijeme, teraz neviem čo s nimi.
Poradíte?
Ja citrónovú alebo pomarančovú čerstvú šťavu dávam do mrkvového šalátu.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

moc síce SaS nemám rád- ale tie SaS- kárky majú fakt pekné nohy...

http://www.cas.sk/galeria/273698
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Stanislav 1975 Pozri príspevok
moc síce SaS nemám rád- ale tie SaS- kárky majú fakt pekné nohy...

http://www.cas.sk/galeria/273698
bodaj by ne,sak su to riadne kurvy /politicke mam na mysli/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať