Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Pamodaj stastia, -23*C, normalne by aj posledna gorila zamrzla. Ale tie slovenske nie, tie si uzivaju.
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

.
...dobré ráno vám a kafica je na stole...prajem vám krásny deň, ničím nerušený, len samé dobré veci nech sa vám stanú...
..konečne som pozbierala šupky pred palácom a očistila zo seba vajcové bielka a žĺtka,čo na mne schli od nedele, prikázala som svojim prštekom, že sa nemajú starať do toho, do čoho ich nič a život ide ďalej...ale potešilo ma, že máme v kaviarni návštevníkov,ktorí, účastní k problémom iných sa starajú, čo ich vlastná blbosť stála a aké nepravdy píšem na daňovákov..no bodaj by to boli len ľudia s veľkým Ľ, nebolo by na koho nadávať a svet by bol úplne dokonalý...chapete, nyje?...
..tak kafa je na stole a pohodu vám prajem..vonku je fajn zimička...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ach, labutík, gorily sú otužilé..páči sa im na zime...fšak ftedy nikto nesnorí po nich a môžu v pohode robiť, čo chcú...
..nyje že sa dnes pôjdeš vláčiť po hore na jahody!...
2 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
lujza.j Pozri príspevok
ja sa tešííííím zaparkovala som si sama samučkááá auto do garáže
Mňa náš úzky dvor prinútil naučiť sa cúvať a parkovať. Je akurát na šírku auta so zrkadlami, z jednej strany asi 15 cm a z druhej je járok na vodu, kde by som akurát tak odtrhla nápravu alebo olízala susedov dom. Takže cúvanie je moje obľúbené.

Ale zasa neviem zaparkovať pozdĺž chodníka, furt volakde trčím. A to mám 15 rokov šoferák
1 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... no ja na jahôdky chuť mám ... už mám slinky na jazyku ... ďakujem ... veľmi sa mi páčia Vaše krásne prekáračky ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
...ach, labutík, gorily sú otužilé..páči sa im na zime...fšak ftedy nikto nesnorí po nich a môžu v pohode robiť, čo chcú...
..nyje že sa dnes pôjdeš vláčiť po hore na jahody!...
ááááááá- stratená dcérenka sa našla...
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

AlaNR Pozri príspevok
...
Ale zasa neviem zaparkovať pozdĺž chodníka, furt volakde trčím. A to mám 15 rokov šoferák
A čo tak, ako kočka na konci tohto videa ... ??

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pepsi no vitaj.
A ja som svojim prstom povedala, že klepať budú minimálne, budem sem chodiť hlavne na pastvu pre oči.
Pekný deň všetkým.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
luja5 Pozri príspevok
A čo tak, ako kočka na konci tohto videa ... ?
Jedine! A s veľkým jedom, lebo pri parkovaní najazdím viac kilometrov, čo sa posúvam meter horedole, ako keď idem z domu do mesta
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Momentalne mi visi na teplomeri -22*C, slniecko, no nadhera. Ale dnes idem lapiet doma, uvarim si rybaciu polievku, polezim, pospim a zajtra opat do exterieru, vraj ma este prituhnut. Vidim, ze pepsinu zo spravy narodneho majetku prepustili, vraj zobrala zopar bananovych supiek so sebou. :-)
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Aj tak se da ....

3 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Tak mňa práve vytočila účtovníčka z firmy ORTUS vo Svidníku. Kúpili sme ešte minulý rok v októbri v tejto firme pneumatiky. Pneumatiky nám boli dodané na dobierku, ktorú som uhradila prepravcovi. Faktúru som nedostala a už sa 3 mesiace s nimi naťahujem o ňu. Mailom mi oznámili, že uvedená faktúra bola prilepená na tovare. Skladníci, ktorí tovar odbaľovali, mi tvrdia, že tam nebola. Mne sa teraz ťažko dokazuje, kde je pravda. Na mailové žiadosti o zaslanie faktúry neodpovedajú a dnes sa mi po dlhom čase podarilo do tej firmy dovolať a slušne som požiadala o zaslanie duplikátu uvedenej faktúry. Dozvedela som sa, že mi ju pošlú mailom. Keď som sa spýtala, či majú ZEP, tak mi bolo povedané že nie. Ale poštou už ďalšiu faktúru nepošlú, lebo oni majú stovky zákazníkov a kde by k tomu prišli. Lenže z toho mi vychádza, že nie som jediná, kto takto prilepenú faktúru vyhodil a dodatočne ju od nich pýta Ak chcem aby mi zaslali faktúru, mám im poslať poštou obálku a známku a potom mi ju pošlú.... S takouto neochotou som sa ešte nestretla.
1 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Mňa práve vytočila Slovenská sporiteľňa, máme u nich od januára bezpečnostnú schránku, na základe zmluvy nám poplatok bude strhnutý každý mesiac z BÚ. Vo výpise 1 položka 2 €- nazvaná Poplatok za používanie bezp. schránky a 2. položka 0,40 € Poplatok za používanie bezpečnostnej schránky, základ dane 2,00 €. Volala som tam, že či vystavia daňový doklad, netušili o čo mi ide, vraj ten výpis z BÚ by mi mal stačiť, keď som ich nakoniec presvedčila, že potrebujem doklad, ktorý má náležitosti podľa zákona o DPH, tak že dobre, vystavia potvrdenie, máme si ho prísť vziať a poplatok za vystavenie je 3,50 €, nakoľko vystavia doklad na požiadanie, ja si myslím, ak sú platiteľmi a dodajú službu, ktorá podlieha DPH, majú daňový doklad vystaviť automaticky, či na nich sa nevťahuje zákon o DPH? takže mesačný poplatok za schránku 2,40 € a poplatok za vystavenie potvrdenia 3,50 €, nech sa páči SLSP
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ÁNo, je to tak, za službu-prenájom schránky musia vystaviť doklad s dph. Možno neovládajú zákon o dph. Iné banky s tým nemajú problém, napr. ČSOB.
1 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Tweety Pozri príspevok
ÁNo, je to tak, za službu-prenájom schránky musia vystaviť doklad s dph. Možno neovládajú zákon o dph. Iné banky s tým nemajú problém, napr. ČSOB.
No vraj keby sme to platili v hotovosti, tak by sme ten doklad dostali automaticky. Tak som sa s pani dohodla, že zmeníme zmluvu a zaplatíme to do konca roka v hotovosti, jasné že pani s ktorou som hovorila nemala tušenie o ZDPH, tak si za január za potvrdenie zaplatíme , kašlem im na 3,50 €, ale taká inštitúcia ako je SLSP a nevedia čo je ich povinnosťou
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

prečo sa mi nezobrazí téma Biorezonancia? V zozname najnovších tém figuruje,a keď kliknem,tak ma to hodí niekam do preč...to isté mi urobí,keď kliknem na (asi) zadávateľku témy....to čo toto???
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

babi2 Pozri príspevok
No vraj keby sme to platili v hotovosti, tak by sme ten doklad dostali automaticky. Tak som sa s pani dohodla, že zmeníme zmluvu a zaplatíme to do konca roka v hotovosti, jasné že pani s ktorou som hovorila nemala tušenie o ZDPH, tak si za január za potvrdenie zaplatíme , kašlem im na 3,50 €, ale taká inštitúcia ako je SLSP a nevedia čo je ich povinnosťou
ja by som ten poplatok za "potvrdenie" neplatila - ty nepotrebujes potvrdenie ale danovy doklad. Tak ked si ho uz nahodou zaplatila, posli im reklamaciu.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

U nás na Kysuciach bolo dnes - 23°C brr , riadna zima. Bolo niekde viac?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kopretinka Pozri príspevok
prečo sa mi nezobrazí téma Biorezonancia? V zozname najnovších tém figuruje,a keď kliknem,tak ma to hodí niekam do preč...to isté mi urobí,keď kliknem na (asi) zadávateľku témy....to čo toto???
..

..no preto, že je založená vo ""Firmy radia"...a tam nemáme prístup...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka175 Pozri príspevok
U nás na Kysuciach bolo dnes - 23°C brr , riadna zima. Bolo niekde viac?
..

..no to je také optimálne pre mňa...dobre sa dýcha a je celkom pohodička...mojka, mením s tebou..u mňa je tiež nejakých pár mínus,ale viac by nebolo na škodu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať