Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
Mrzne, -27*C, pri vode -30*C, na chalupe ani nechcem vediet, alabutka uvarila kavu, caj, idem po slivovicu. Musi do prace, nastastie nie daleko, 5-10 minut, pepsina prid so stakanom. Rozmyslam, ani supky z bananov sa nebudu dat hadzat, vsak sa polamu. :-)
..

..oki, umyjem karpinky, preplávam vaňu na šírku a už aj som tam..k tej slivke donesiem slaninu..vonku je zamrznuto, len tak vrždí, tak dávam kaficu na stôl, aj chlebík s medom, nech sa zohrejem, lebo šarkan si myslel, že je august, bol by špacíroval a snoril aj hodinu po vonku...
..tak zatial, labutík, aj všetci, fajn deň vám, pohodu a úsmev prajem...
..a dnes idem mať zaujímavý deň, KDH ma pozvalo na schôdzu, výročnú...ako hosťa...oni fakt chcú byť so mnou v koalícii..odvážlivci...(pripomeňte mi, aby som si nechala doma hupusu...díky..)
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...tajtrlíci, jeden menší ako druhý a idú sa biť!...no čo už, no...
http://www.topky.sk/cl/1000120/12982...atu-a-dusil-ma
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..

..oki, umyjem karpinky, preplávam vaňu na šírku a už aj som tam..k tej slivke donesiem slaninu..vonku je zamrznuto, len tak vrždí, tak dávam kaficu na stôl, aj chlebík s medom, nech sa zohrejem, lebo šarkan si myslel, že je august, bol by špacíroval a snoril aj hodinu po vonku...
..tak zatial, labutík, aj všetci, fajn deň vám, pohodu a úsmev prajem...
..a dnes idem mať zaujímavý deň, KDH ma pozvalo na schôdzu, výročnú...ako hosťa...oni fakt chcú byť so mnou v koalícii..odvážlivci...(pripomeňte mi, aby som si nechala doma hupusu...díky..)
Len chod,musíš si vážiť buduceho koaličného partnera Smeru.Uhliarik nám, zostane,to bude ten boží darček
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Len chod,musíš si vážiť buduceho koaličného partnera Smeru.Uhliarik nám, zostane,to bude ten boží darček
..

..joj, vôbec si nemyslím, žeby uhlík zostal...ani ako hosť...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
BXLmiami Pozri príspevok
Len chod,musíš si vážiť buduceho koaličného partnera Smeru.Uhliarik nám, zostane,to bude ten boží darček
Miami, to teda je boží darček. Pred ľuďmi sa robí pekný a v každej diskusnej relácii preferuje, ako sa budú štvrťročne vracať zaplatené peniaze za lieky nad 30 euro pacientom. Len zabudol povedať, že najprv si tie peniaze tam musíme naskladať.
Nevesta mi bola pre lieky / som po operácii / a z 12 napísaných liekov 10 pre pacienta zdraželo. Celková cena rovnaká, len cena pre pacienta vyššia. Od 1 eura po 4 eurá.
Oproti pôvodnej cene za posledný štvrťrok to bolo celkove vyššie o 14,15 eura. Toto hádam nepotrebuje komentár.
4 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

... pepsina slaninu nenos, slaniny dost, nielen v chladnicke. Na jar sa bude zhadzovat. :-)
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alabut Pozri príspevok
... pepsina slaninu nenos, slaniny dost, nielen v chladnicke. Na jar sa bude zhadzovat. :-)
.

..ja teda na jar nič nezhadzujem...horko-ťažko našetrím a potom to mám vyhadzovať?..any za nyč!!...(a zamrzla mi navygácia, tak možno zablúdim...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač Pozri príspevok
...kuchár som dobrý....
a si aj feši?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a posielam úplne megašpikovú cesnačku...prebehol cez ňu aj kúštik klobásky, čo sa náhodou našiel pri upratovaní chladničky..ten je pre alabuta...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://www.cas.sk/clanok/216308/posl...sovalo-za.html
Žeby svitalo na lepšie časy?
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
..

..mňa by potešilo, keby všetci svorne zrušili aj tú trestnoprávnu...a aby zákony boli tak potočené, žeby všetci vinní skončili v base...a ich nakradnutý majetok v štátnej kase...aj by som podskočila od radosti..(čo teda inak bežne nerobím)
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sice minimum,ale aj to je viac ako nic-este stale ostane problem ci to nebude iba formalita
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
hmmm.... "iba" je pred voľbami...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...tajtrlíci, jeden menší ako druhý a idú sa biť!...no čo už, no...
http://www.topky.sk/cl/1000120/12982...atu-a-dusil-ma
toto trebalo vidieť.... do kelu....škoda
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujza došla z 12- nástky a hneď ju chytajú srandičky...
Stanko buď rád, že som horšie nenapísala... 4,5h som musela počúvať poloblázna.... a to som myslela, že sa doma spijem, bola som maxi vycicaná z energie....
dnes sa už nespijem idem si zarobiť a vypiť antibiotika
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ako som už ráno písala, na dnes som mala pozvánku od KDH na výročnú schôdzu..ako hosť, medzi inými, pán poslanec za kádéhá z parlamentu a pani poslankyňa europarlamentu...moje tušenie ma nesklamalo, i keď som chcela hupusu nechať doma, nenechala som a tak som sa toho pána kvasničku spýtala, prečo pred dvomi rokmi spoluprácu so Smerom nechceli a dnes Smer vidia ako najlepšieho partnera pre vládnutie..čakala som priamu odpoveď-toto a toto vidíme ako dobré a chceme pomôcť pri realizácii...ale kdežeeee,ani na otázku, ako chcú realizovať vyššiu zamestnanosť mi nepovedal- takto a takto...slovné cestičky okolo a ešte ďalej okolo...
..nebanujem, že som šla...iste viete , prečo...počúvať kopu viet a nič konkretne som mohla aj v telke...ale chválim nášho starostu, je síce tiež kádehák, ale vysvetlil pani poslankyni kádéhá z europarlamentu ,že u nás ľudia žijú z 300€ a nežijú, ale živoria...obávam sa však, že ona to nepochopila..oháňala sa desatorom...
Naposledy upravil pepsikova : 03.02.12 at 19:00
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepsi, ty nepoznáš jedno základné, sýty hladnému neverí? A je jedno, či je v tej, alebo onej partaji.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Pepsi, ty nepoznáš jedno základné, sýty hladnému neverí? A je jedno, či je v tej, alebo onej partaji.
.

..dám ešte perličky z preslovu pani europoslankyne:
..."ľudia majú aj iné problémy, nie len prácu" ...
...silou, ktorú má KDH v parlamente , sme sa vždy pričinili o blaho Slovenska...
...a "klinec" od pána K.:..."osudnej noci, 3.12.2011 pán Hrušovský v očakávaní podpisu nemenovanej dôležitej listiny, vyslovil vetu:.."fajn páni, veľké veci si žiadajú veľké obete, tak nechajme pár ľudí zomrieť".....(vieme, o čo tej noci šlo,štrajk lekárov)...

...čo dodať?..nemám právo nikoho kritizovať za to, čo pustí z úst..môžem si len urobiť názor...tak, ako každý...
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pepsi, nie perličky, ale sú to priam perly. A takí nás reprezentujú.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sa som z toho asi takto .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať