Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tieto oblečky to je kšeft ako hovädo oni vedia, že človek cvakne pre miláčika, nehovorím a tých oblečkoch pre tých "podpazušníkov".keby som si urobila strih z toho čo máme doma možno že aj by som ešte niečo dokázala ozaj ak máš nejaký reflexný prvok naši mu to tam je to super vidieť
..

..šmarjá, na šušťáku do dažďa má reflexák a sused skoro chytil zrádnika, keď sa Robo vyplazil spod stromu priamo pred ním- v tme svietili len pásiky, čo má cez celý chrbát...zajtra ti to fotnem a pošlem, aby si to videla!...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som minule videla jazvečíka a mal reflexy, je to super vidieť. inak by som to dala za povinnosť každému chodcovi mať na sebe nejaký takýto prvok lebo skáču do cesty ako psycho-kamzíky a niekedy ich vôbec nie je vidieť...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mne sa to tiež páči, asi mu aj na ten červený bundiak niečo našijem..musím kuk po chalupe, hadi semotamo majú také pekné strieborné reflexy na monterkach, tak odpáram a robo bude fešák (aj na to modré som šlohla reflexy z monteriek decku)
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes v obchode idem platiť - ako vždy - frajersky - kartou - naťukám PIN, škľabím sa ako američan a odrazu "Transakcia zamietnuta". Vravím - Skúste ešte raz, aj minule vám terminály štrajkovali. Kočka znova: karta šup, ťuk, ťuk, ťuk, ťuk - Transakcia zamietnuta.
Musel som platiť hotovosťou (čo ja nerád - furt tie drobáky sácať do vačku). Idem do banky - reku, čo sa deje a tam háfo nasratých ľudí - nejde bankomat, nejdu karty, nejde IB.
Slušne sa pýtam, čo sa stalo (ale fakt slušne - niektorí tam používali aj iný slovník ) - zaokienová teta mi vysvetlila - koniec mesiaca bol, išli robiť uzávierku, prepočítavanie a všetko okolo účtov, no po zablokovaní stránky banky (kua - už viete, v ktorej 6 rokov mám účet) - čo by ani nebol problém, im tam niekto poslal aj nejakého "špióna", systém pri spracovávaní ho našiel a tak pre istotu všetko zablokoval.
Takže ten Anonymous útok DDoS nebol (a možno nie ich vinou) celkom kóšer!
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak toto potešíííí by ma vystrelilo z gatí, keby som v At, fukla plnú nádrž a potom totok......
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

iQUOTE=pepsikova;1965361]..

..ma skoro musela kriesiť moja kamka, keď povedala, že 17€ dala za také nič šušťákové, nepodšité...čo ja mám za dve hodky spichnuté...

..ja som šarkana naučila, lieta po lúke sám, však kto by stačil za ním,ale poslúchne, keď ho volám, alebo ak je na obzore nejaký krpatý psík, tak mu stačí povedať-nesmieš, to je bábetko- no a nejde k nemu...ale neviem, prečo ľudia vyhadzujú kosti z okna, čo netrafia do vlastných smetí,..[/QUOTE]
..pepsi, to taki debili vyhadzuju, co neznasaju psikov..pri nas byvali romovia a ti psov neznasaju, schvalne pod okna vylievali z hrnca mastnoty, nas bobo ma tam furt tahaval, vzdy mali okno otvorene a raz mi jeden taky maly cigos zahlasil, ze to je moja trava, ber toho psiska odtalto..no na stastie neplatili najomne a uz su vystahovan a havo tam ani odvtedy nepachne..
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
misoft Pozri príspevok
Dnes v obchode idem platiť - ako vždy - frajersky - kartou - naťukám PIN, škľabím sa ako američan a odrazu "Transakcia zamietnuta". Vravím - Skúste ešte raz, aj minule vám terminály štrajkovali. Kočka znova: karta šup, ťuk, ťuk, ťuk, ťuk - Transakcia zamietnuta.
Musel som platiť hotovosťou (čo ja nerád - furt tie drobáky sácať do vačku). Idem do banky - reku, čo sa deje a tam háfo nasratých ľudí - nejde bankomat, nejdu karty, nejde IB.
Slušne sa pýtam, čo sa stalo (ale fakt slušne - niektorí tam používali aj iný slovník ) - zaokienová teta mi vysvetlila - koniec mesiaca bol, išli robiť uzávierku, prepočítavanie a všetko okolo účtov, no po zablokovaní stránky banky (kua - už viete, v ktorej 6 rokov mám účet) - čo by ani nebol problém, im tam niekto poslal aj nejakého "špióna", systém pri spracovávaní ho našiel a tak pre istotu všetko zablokoval.
Takže ten Anonymous útok DDoS nebol (a možno nie ich vinou) celkom kóšer!
To je tá banka z pred roka 1993? Tá spoločná? V tej som dnes ledva vložila tržbu, lebo im nešiel doobeda systém...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lujza.j Pozri príspevok
ja som minule videla jazvečíka a mal reflexy, je to super vidieť. inak by som to dala za povinnosť každému chodcovi mať na sebe nejaký takýto prvok lebo skáču do cesty ako psycho-kamzíky a niekedy ich vôbec nie je vidieť...
ja by som navrhovala aby to bolo povinne uz v materialoch z ktorych su bundy a kabaty a nie len detske. Uz som taku videla, normalne to nie je vidno ale v tme ked sa zasvieti na nu svetlom...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
nika.sum Pozri príspevok
ja by som navrhovala aby to bolo povinne uz v materialoch z ktorych su bundy a kabaty a nie len detske. Uz som taku videla, normalne to nie je vidno ale v tme ked sa zasvieti na nu svetlom...
Podaj si patent, kým Ťa niekto nepredbehne. To by bolo super, keby také niečo existovalo. Ja nadávam zakaždým, keď idem navečer domov... Tí ľudia sa nejako zakaždým vynoria z tmy a potom, že rýchlo reaguj....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Podaj si patent, kým Ťa niekto nepredbehne. To by bolo super, keby také niečo existovalo. Ja nadávam zakaždým, keď idem navečer domov... Tí ľudia sa nejako zakaždým vynoria z tmy a potom, že rýchlo reaguj....
nočná mora
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

AlaNR
To je tá banka z pred roka 1993? Tá spoločná? V tej som dnes ledva vložila tržbu, lebo im nešiel doobeda systém...
Predtým....... teraz........

Ale na druhej strane: poobede som urobilKUK na IB - reku ako to "bankuje" a čo nevidím? Normálne platím za balík 3,99€ a teraz odrazu 2€
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem het, dám vínový čaj + 2x 500-stovku paralen a dúfam, že spím až do rána. zajtra 12-stka v tom mojom "blázninci" páááá všetkým....
1 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

..dobre sa vypot..a skoro uzdrav..paa
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lu: pošli tie bacily ta het - vonku na mráz
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

U nas -26*C, pri vode -29*C, balim hatisak so slivovicou, beriem kamizolu, stoky a skrpaly a hajde na vander. Pozdrav pre pepsinu a jej stvornohych priatelov, tiez idem nakrmit kamaratovho vlcka lojom. Prekurim svagrinej chalupu, stiahnem slivku, zajdem k obchodnicke na pivo, poobede cikcak domov. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a fajn deň dnes...labutiak na mňa zabudol, som chcela ísť s ním na vander...(asi preto, že chcel ísť kuk na obchodníčku)..nevadí, len nech sa neskydne niekde do jarku..
...tak dám kaficu na stôl, nevadí, že zdražela, nejaké potešenie si musíme nájsť a potom porozmýšlam, čo ďalej...patrilo by sa niťky povysávať vysáfačom, ale asi to zvládne rombucha,takže veget dnes...a aj vám prajemm pohodu..


..
Cigán lúšti krížovku a premýšľa:
- Čierny dravý vták, na tri písmená?
Pozrie sa dolu a napíše:
- Môj...


1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem asi robiť šišky...alebo fánky...tak kto chce obedovať, zdvihnite ruku..nech viem, koľko zamiesiť...
1 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ako dobre, že jem mäso!
vyziva.jpg  
5 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

maja Pozri príspevok
Ako dobre, že jem mäso!

ako vtip dobré,ale myslím,že to nie je pravda....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes mi prišlo mailom toto:
Čo vyšetria v kauze Gorila?
Odpoveď
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať