Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

kopretinka Pozri príspevok

ako vtip dobré,ale myslím,že to nie je pravda....
Nigella tak vyzerá, tú druhú nepoznám
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

maja Pozri príspevok
Nigella tak vyzerá, tú druhú nepoznám
trošku som pátrala....Gillian McKeith je vraj odborníčka na makrobiotiku,aj knihy o tom píše,našla som aj lepšie fotky,táto Tvoja je konkrétne z nejakej reality show,kde išlo o prežitie.....
http://www.gillianmckeith.info/
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

AlaNR Pozri príspevok
Podaj si patent, kým Ťa niekto nepredbehne. To by bolo super, keby také niečo existovalo. Ja nadávam zakaždým, keď idem navečer domov... Tí ľudia sa nejako zakaždým vynoria z tmy a potom, že rýchlo reaguj....
Ja si myslim, ze to uz niektore firmy davaju, videla som uz niekomu taku bundu alebo kabat. Obsahovalo to nejake reflexne vlakna. Takze urcite to uz existuje, len by to malo byt pre vsetky firmy povinne. Ja velmi casto nechodim po neosvetlenych uliciach, ale naozaj sa cudujem, ze pri nezodpovednosti niektorych ludi, tych zrazenych chodcov nie je ovela viac. Ja som isla minule po sidlisku a tiez som na prechode, v poslednej chvili zbadala, ze idu chodci. Neznasam soferovat v nocnych hodinach.
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Ďakujem , veď aj tá Nigella je vyretušovaná a mohla by schudnúť , ale po ránu ma to pobavilo.
Na Nigellu sa rada pozerám keď varí, robí to vždy s takou chuťou. Vždy sa mi páčila jej plná špajza a chcela som mať aj ja takú. Teraz v dome ju už mám, len Nigella ju nepríde naplniť a navariť .
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

adi11 Pozri príspevok
iQUOTE=pepsikova;1965361]..

..ma skoro musela kriesiť moja kamka, keď povedala, že 17€ dala za také nič šušťákové, nepodšité...čo ja mám za dve hodky spichnuté...

..ja som šarkana naučila, lieta po lúke sám, však kto by stačil za ním,ale poslúchne, keď ho volám, alebo ak je na obzore nejaký krpatý psík, tak mu stačí povedať-nesmieš, to je bábetko- no a nejde k nemu...ale neviem, prečo ľudia vyhadzujú kosti z okna, čo netrafia do vlastných smetí,..

Mne toto pripomina, co sa nam stalo ked sme mali baseta pred 17 rokmi. Varili sme mu nejake bravcove srdcia tusim (to varenie takychto veci neznasam) a kedze uz sa nevedel dockat dali sme mu ich vychladit do okna v jeho miske. Lenze prievan zabuchol okno a misku vyhodilo von oknom. Pod nami asi dve poschodia sa rozpravali dve susedky a pravdepodobne im pristala havkova vecera na hlavach, od jedu nam asi aj misku (mal taku peknu) ukradli. Nepomohlo, ze sme sa ospravedlnili a nastastie sa nikomu nic nestalo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

maja Pozri príspevok
Ďakujem , veď aj tá Nigella je vyretušovaná a mohla by schudnúť , ale po ránu ma to pobavilo.
Na Nigellu sa rada pozerám keď varí, robí to vždy s takou chuťou. Vždy sa mi páčila jej plná špajza a chcela som mať aj ja takú. Teraz v dome ju už mám, len Nigella ju nepríde naplniť a navariť .
Nigella je pekná a tá nadváha spôsobuje,že má omnoho menej vrások ako niekto vychudnutý.Gillian je škaredá,ale keby nebola chudá ako smrť,tak by vyzerala lepšie
Načo Nigela,nejaký feši kuchárik keby prišiel
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Dnes som si očistila pár pistácii, dala ich v miske k PC...nooo niekto zazvonil, šla som otvoriť, na to počujeme ako niečo praská...pozreli sme do izby...žasli sme. Môj peso na stoličke, s labkami na klávesnici si chrústal z misky posledné jadierka pistácii.
3 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

šak hádam si počká na vylúskané,no nie?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
Nigella je pekná a tá nadváha spôsobuje,že má omnoho menej vrások ako niekto vychudnutý.Gillian je škaredá,ale keby nebola chudá ako smrť,tak by vyzerala lepšie
Načo Nigela,nejaký feši kuchárik keby prišiel
...kuchár som dobrý....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..popoludňajšia kafa sa varí..tak dám k nej a ku šiškám niečo na zasmiatie...

Ako dostať na písomke päťku..
1. V ktorej bitke zomrel Napoleon? * V jeho poslednej bitke.
2. Kde bola podpísaná Pitsburgská dohoda? * Na spodnom okraji toho papiera.
3. Štyria murári vymurovali múr za osem hodín, aký čas budú stavať ten múr dvaja murári? * Nebudú to stavať žiaden čas, lebo ten múr už postavili tí štyria murári.
4. Čo býva hlavnou príčinou rozvodov? * Manželstvo.
5. Čo býva hlavnou príčinou neúspechu? * Písomka.
6. Čo nikdy nemôžete jesť na raňajky? * Obed a večeru.
7. Čo vyzerá ako polovica jablka? * Druhá polovica jablka.
8. Čo sa stane keď hodíte červený kameň do modrého mora? * Bude mokrý.
9. Ako dokáže vydržať človek osem dní bez spánku? * Bez problému, vyspí sa v noci.
10. Ako sa dá zdvihnúť slon s jednou rukou? * Ťažko, lebo slona s jednou rukou nikdy nenájdeme...
11. V jednej ruke máme tri jablká a štyri pomaranče a v druhej ruke štyri jablká a tri pomaranče čo máme spolu? * Veľmi veľké ruky
12. Ako je možné pustiť na betónovú podlahu vajíčko bez prasknutia? * To je jednoduché, lebo betónové podlahy je veľmi ťažké prasknúť.


9 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..popoludňajšia kafa sa varí..tak dám k nej a ku šiškám niečo na zasmiatie...

Ako dostať na písomke päťku..
1. V ktorej bitke zomrel Napoleon? * V jeho poslednej bitke.
2. Kde bola podpísaná Pitsburgská dohoda? * Na spodnom okraji toho papiera.
3. Štyria murári vymurovali múr za osem hodín, aký čas budú stavať ten múr dvaja murári? * Nebudú to stavať žiaden čas, lebo ten múr už postavili tí štyria murári.
4. Čo býva hlavnou príčinou rozvodov? * Manželstvo.
5. Čo býva hlavnou príčinou neúspechu? * Písomka.
6. Čo nikdy nemôžete jesť na raňajky? * Obed a večeru.
7. Čo vyzerá ako polovica jablka? * Druhá polovica jablka.
8. Čo sa stane keď hodíte červený kameň do modrého mora? * Bude mokrý.
9. Ako dokáže vydržať človek osem dní bez spánku? * Bez problému, vyspí sa v noci.
10. Ako sa dá zdvihnúť slon s jednou rukou? * Ťažko, lebo slona s jednou rukou nikdy nenájdeme...
11. V jednej ruke máme tri jablká a štyri pomaranče a v druhej ruke štyri jablká a tri pomaranče čo máme spolu? * Veľmi veľké ruky
12. Ako je možné pustiť na betónovú podlahu vajíčko bez prasknutia? * To je jednoduché, lebo betónové podlahy je veľmi ťažké prasknúť.

To ako keby môj drahý synček písal...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Odisiel som o -25*C, dosiel o -23*C, navyse som zabudol kluce od chalupy. Odchadzal som o -20*C, prisiel o -16*C. Dalo sa vydrzat, ale lepsie doma, kedy ma byt ta arkticka zima?
4 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

alabut Pozri príspevok
Odisiel som o -25*C, dosiel o -23*C, navyse som zabudol kluce od chalupy. Odchadzal som o -20*C, prisiel o -16*C. Dalo sa vydrzat, ale lepsie doma, kedy ma byt ta arkticka zima?
Boze, my sme tu v meste dobre rozmaznani. Ja som isla rano s malym do skolky a bolo vraj -13*C a bolo to neprijemne. Maly zakrytu tvar salom, ja som si aspon rukou chranila. No neviem akoby sme zvladali tych -25*C. A ake museli byt mrazy ked sa niekedy na Dunaji korculovalo?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

nepijem ho,ale potesilo ma ze zrusili dan na čučo a medovinu-vsak by uplne znicili tradicne a legendarne znacky nasich produktov.
na druhej strane ma nastvalo ze prvu slovensku brynziaren zatial nepremenili na muzeum,ale uvazuje sa o tom ze tam bude cinsky fasfood-je to skandal,takto si dehonestovat a nicit narodne pamiatky.
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

http://www.yr.no/sted/Slovakia/Prešo...idsvarsel.html ... tak toto je arktická predpoveď pre Prešov ... rozmýšľam, či vystrčím zajtra vôbec nos: od 7.00 do 13.00 hod má byť -22 ... či?

... ráno som venčila psíka ... a pozerám, ako si pod chvíľou sadá na zadok ... chudáčisko, aj keď má poriadny kožúšok, inkriminované miesto veru nemá ochlpené ... bolo mi aj do smiechu a aj som ho ľutovala ... len susedov pes ( husky) si behá a skáče celý rozradostený ...
Naposledy upravil promont maja : 02.02.12 at 14:44
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
http://meteoview.meteodat.cz/sk96/bin/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u mňa ničmoc zima..len dákych 14 mínusov...tak dáme dolče s gustom a labutíkovi slivku s čajom v pomere 2:1 a teplé fusakle...
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Veru, najhorsie sa vystat. Zamrzne crombel a treba mat poruke papek a odbit. :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a niečo na pobavenie...

http://www.eon.cz/pf2012/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a tanečky na zohriatie...

http://www.youtube.com/watch_popup?v...T8dE&vq=largeS>
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať