Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..joj, tu je ako veselo zas!..iste fšetci sedia na paneláku pri súltánovi..no čo už!..dobrú noc vám..

..dúfam, že ráno alabutík urobí kaficu...dnes má absenciu..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsi - pri deťoch, úplne mi tie stačia, telku nemusím.
1 0
unikutil unikutil

unikutil je offline (nepripojený) unikutil

Ak živnostník vo februári 2011 zrušil živnosť a je evidovaný na OUP, nemal do konca roka 2011 žiaden príjem okrem celoročnej odmeny poslanca obecného zastupiteľstva vo výške 400,- € hrubého, z ktorej mu obec vyplatila 2x po 144,-€ čistého, zbytok obec odviedla. Štát za neho odvádza odvody, avšak 2x ho obec prihlásila na ZP kvôli spomínaným odmenám. Pritom sa neberie ohľad na jeho príjem, keďže v podstate nedosahuje ani žiadne minimum podľa zákona? Nemá nárok na vrátenie časti alebo celej odvedenej čiastky? Pre úplnosť dodám že jeho manželka je živnostník-samozamestnávateľ, s príjmom do výšky minimálnej mzdy a živia jedno školopovinné dieťa, takže manžel vraj nemá nárok na žiadnu výpomoc.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no, neviem, či sa tu nájde niekto, kto ti fundovane odpovie, tu sa väčšinou len pije kafa a klábosí...ak potrebuješ odpoveď, daj si tému do sekcie "účtovníctvo, dane, právo..tam skôr chodia odborníci..
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..joj, tu je ako veselo zas!..iste fšetci sedia na paneláku pri súltánovi..no čo už!..dobrú noc vám..

..dúfam, že ráno alabutík urobí kaficu...dnes má absenciu..
..ja na particke..potom povinne cvicenie..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..povinné cvičenie?..to je čo?..za jeden bechera?..či?..ja som povinne precvičená dnes tak akurát dosť,tak ti posielam toho bechera, nech sa nám lepšie spí..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..povinné cvičenie?..to je čo?..za jeden bechera?..či?..ja som povinne precvičená dnes tak akurát dosť,tak ti posielam toho bechera, nech sa nám lepšie spí..
..pepsi, ked nemam doma bredpitika, nemam s kym behat..tak musim sama v obyvke..no vsak som jak dolamana..a stamperlik bechera padne vhod..sice este som klobasku nejedla, ako minule o polnoci..bolo mi spatne..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviem, ako ti môže byť zle z dobrej klobásky!...a bredíkapitíka si choď požičať, povedz, že ti je smutno...alebo si nejakého nájdi v útulku...nech sa nenudíš..no..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..neviem, ako ti môže byť zle z dobrej klobásky!...a bredíkapitíka si choď požičať, povedz, že ti je smutno...alebo si nejakého nájdi v útulku...nech sa nenudíš..no..
..no, keby som ju nejedla pazravo a o polnoci, tak mi nic nie je..a havina budem ziadat sem, nenecham ho tam dlho zavreteho, pokial sa vnuk vrati zo skoly, ale betarik sa tesil, ved tam ma aj svoj bunkrik..bol podareny, ked tam skocil, predvadzal sa ..
1 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Baby, pamodaj stastia, nech vam nakyda snehu, kolko mate seserakov v pudilari. Pepsina este vyhrieva brloh? :-)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno labutík aj všetci..no, keby záležalo sneženie od stavu seserákov v mojom pudilári, tak tu máme maroko!..vonku nič moc, málinko primrznutá voda, čo včera napršala, sneh nedobrý na stavanie snechulákov..

...káva je na stole a najstarší syník prišiel, že či mu upečiem bublaninu,lebo vraj skorovnučka je chorá a chce jej urobiť radosť!..ja už naozaj nechápem takéto myslenie...ale nejdem sa jedovať hneď ráno..

..prajem vám fajnový deň dnes a nech vás nič nena*erie...lebo vraj jedovať sa nad hlúposťou iných znamená uberať si na kráse...a to nám netreba!...
2 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

U nas snehu vyse vajec, ale steky v plote este vidno, mozes sa vysnehuljakovat. :-)
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
A sňach to je keré?
Tu také nemáme ( alebo )?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..však ja sa vysnechulákujem aj tu,ešte nejaké zbytky sú...ale to až keď príde červík zo školky, aby sa nám to počítalo obidvom...

...Alí, sňach to je to biele, čo sa semotamo sype namiesto dážďa z neba a potom sa premení na čvachtanicu..chapeš, nyje?..
..jáj, a dôchodcovia sa pri tom tešia, že majú čo robiť..aktívny pohyb pri odhadzovaní...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Milé poraďáčky/ci/, idem Vás konečne pozdraviť, lebo bez Porady a bez Vás mi bolo neskutočne dlho. Som už doma po operácii, viete ako sa hovorí, že pupočný pruh už operujú na vrátnici. No ja som asi výnimka, po operácii katéter, no a keď som prišla domov - zimnice a horúčky až do dnes rána. Ale mám už druhé antibiotiká, lebo včera som bola na kontrole a bola už kultivácia z piatku, samozrejme z nálezom escherichia coli, ešte že to nebol nemocničný zlatý streptokok. S mojou nevestou a pepsi to zvládam stále lepšie a veru musím pepsi pochváliť, že včera nabehla s čerstvo vysmaženým, chrumkavým karfáčom, bol úžasný, to bola moja prvá strava, ktorú som dokázala aj zjesť, nie len si odhryznúť. U nej je ale samozrejmé, že pomáha aj s inými vecami.
Ďakujem Vám za všetky milé pozdravy do profilu, za SMS, ktoré mi prichádzali do nemocnice, ste naozaj úžasní, mám Vás rada.
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..no, neviem, či sa tu nájde niekto, kto ti fundovane odpovie, tu sa väčšinou len pije kafa a klábosí...ak potrebuješ odpoveď, daj si tému do sekcie "účtovníctvo, dane, právo..tam skôr chodia odborníci..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

terezamaria Pozri príspevok
Milé poraďáčky/ci/, idem Vás konečne pozdraviť, lebo bez Porady a bez Vás mi bolo neskutočne dlho. Som už doma po operácii, viete ako sa hovorí, že pupočný pruh už operujú na vrátnici. No ja som asi výnimka, po operácii katéter, no a keď som prišla domov - zimnice a horúčky až do dnes rána. Ale mám už druhé antibiotiká, lebo včera som bola na kontrole a bola už kultivácia z piatku, samozrejme z nálezom escherichia coli, ešte že to nebol nemocničný zlatý streptokok. S mojou nevestou a pepsi to zvládam stále lepšie a veru musím pepsi pochváliť, že včera nabehla s čerstvo vysmaženým, chrumkavým karfáčom, bol úžasný, to bola moja prvá strava, ktorú som dokázala aj zjesť, nie len si odhryznúť. U nej je ale samozrejmé, že pomáha aj s inými vecami.
Ďakujem Vám za všetky milé pozdravy do profilu, za SMS, ktoré mi prichádzali do nemocnice, ste naozaj úžasní, mám Vás rada.
tak sa daj rýchlo dokopy, nech si čo najskor fit a nech naplno nabehneš na poradu...
čo sa týka Pepsiny-tak o nej je známe že je sociálny, ľavicový typ človeka
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ta som sa včera skoro doš..l od smiechu. že vraj prezývka - džojstik (jirko balič)
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak sa daj rýchlo dokopy, nech si čo najskor fit a nech naplno nabehneš na poradu...
čo sa týka Pepsiny-tak o nej je známe že je sociálny, ľavicový typ človeka
Stanko vďaka, ani si nevieš predstaviť, ako Ti dobre padnú takéto milé slová.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Terezka, veru chýbaš nám. Držkaj sa, a už teším sa na tvoje mailíky.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať