Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
up4anything up4anything

up4anything je offline (nepripojený) up4anything

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo ... takze rozculilo ma to, ze som zatial neprisiel na to :/ , ako vramci komentaru pridat obrazok.. priamo z pevneho disku, nie vlozenim linku z nejakej stranky.. Niekto ochotny ?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

V tomto jednoduchom príklade, hneď nahradím 9x0 nulou a spamäti vypočítam, neviem, čo robia z tohto príkladu nafúknutú bublinu...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

up4anything Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo ... takze rozculilo ma to, ze som zatial neprisiel na to :/ , ako vramci komentaru pridat obrazok.. priamo z pevneho disku, nie vlozenim linku z nejakej stranky.. Niekto ochotny ?
Skús si nakopírovať obrázok na plochu počítača a potom ho stiahnuť kopírovaním kam chceš.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Ja som bola moderná už za socíka, ale aj som tak moderne dopadla: vydala som sa len s dvomi svedkami (ani obrúčky sme nemali) a slávnostný obed sme mali v Mliečnom bare na Gorkého ul. v BA. Potom sme to išli povedať svokrovcom s fľašou šampanského, tam dostal facku môj manžel. Večer sme to išli povedať mojim rodičom bývajúcim v typickej záhoráckej dzedzine, kde sa robili svadby v kulturáku s počtom cca 150 ľudí a zabíjačkou. Tam som dostala facku ja. A takto prefackaní sme sa potom o 30 rokov rozviedli, to už nežil nikto z tých bitkárov-rodičov.
ale zasa na druhú stranu, dosť ste vydržali- 30 rokov, klobúk dolu...

inak,poznám pomerne dosť takých párov, ktoré sa rozviedli a pritom ich deti mali po 30-35 rokov...-vačšinou si chlapi našli mladšie a preto bol rozchod, ale povačšinou tí chlapi dost zle dopadli...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

up4anything Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo ... takze rozculilo ma to, ze som zatial neprisiel na to :/ , ako vramci komentaru pridat obrazok.. priamo z pevneho disku, nie vlozenim linku z nejakej stranky.. Niekto ochotny ?
cez formatovat odpoved a hore mas ikonku prilohy (ak som spravne pochopila, ze to chces dostat sem do prispevku)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

up4anything Pozri príspevok
sokujucejsie su skor reakcie tych co to vypocitali zle no sveto svete sa biju za svoju pravdu, spominaju a vymyslaju rozne matematicke pravidla.. ale najviac ma polozil vyrok :
výsledok je 0 lebo nulou násobiť nevieme vy hlavičky... ...
tu sa priznám, že budem radšej ticho a nezapojím sa do debaty- z matematiky som bol vždy a budem sprostý a sprostý aj umriem...-ja do dneska neviem ani čo to je to tangens, cotangens- to ked sme sa učili-som čítal pod lavicou knižku "HARKA"-To je taká indiánska knižka...
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nika.sum Pozri príspevok
Nam napadol vecer sneh, dost husto snezilo, ale bolo to strasne mokre a do rana uz takmer nic nezostalo. Takze nase boby stale oddychuju.
v noci len mokrý sneh a ráno už ani pamiatka po snehu.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale zasa na druhú stranu, dosť ste vydržali- 30 rokov, klobúk dolu...

inak,poznám pomerne dosť takých párov, ktoré sa rozviedli a pritom ich deti mali po 30-35 rokov...-vačšinou si chlapi našli mladšie a preto bol rozchod, ale povačšinou tí chlapi dost zle dopadli...
Moji prví svokrovci sa rozvádzali, keď ona mala 61 a on 78 - vraj kvôli inej žene ...
Aj tak ich súd rozviedol až na štvrtom pojednávaní, predpokladám, že mali super divadlo a chceli si ho predĺžiť

up4anything,

nemôžeš prosím, pridať link? nedá sa mi zväčšiť obrázok.
Naposledy upravil Rozalka : 22.01.12 at 14:06 Dôvod: Škrtám, lebo obrázok bol zrušený.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Moji prví svokrovci sa rozvádzali, keď ona mala 61 a on 78 - vraj kvôli inej žene ...
Aj tak ich súd rozviedol až na štvrtom pojednávaní, predpokladám, že mali super divadlo a chceli si ho predĺžiť

up4anything,

nemôžeš? prosím, pridať link? nedá sa mi zväčšiť obrázok.
fúha, tak to je fakt extrém-78 ročný...-ešte ked začne vymýšlať 50-tnik,tak pochopím, ale 78 ročný, fúúúha...
ale ako kukám tak dedo bol odjakživa na ovela mladšie, však už tu bol 17 rokov rozdiel- a čo si našiel nejakú 30-tničku?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Stanislav, aj ten môj zle dopadol a myslím si že tí ktorí sa nevedia prispôsobiť dnešnej situácii v spoločnosti musia aj zle dopadnúť: starším ročníkom zmizli sociálne istoty, nemajú prácu, a hlavne chlapi tým že majú veľa času sa dávajú - na chlast. Nezamestnaná staršia žena si ešte nájde zmysel života pri vnúčatách, záhrade a podobne - ale chlap nie, zostáva mu krčma a podobne postihnutí kamaráti. Tým sa stáva nepríjemným bremenom aj pre manželku ale aj pre deti, vnúčence. Je večne pripitý, bez peňazí, žije na úkor rodiny, sám je zo seba nervózny až agresívny. Nasleduje rozvod a samozrejme aj delenie majetku a obyčajne aj pri tomto zle dopadnú, lebo ženy majú doklad že ho živili, platili nájomné, pôžičky. A tak sa z bývalých vynikajúcich pracovníkov, ktorí dostali od svojich zamestnávateľov za socíka podnikové byty stávajú - bezdomovci. Umierajú väčšinou na ulici, zabudnutí a odsúdení celou rodinou.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hubatá Pozri príspevok
Stanislav, aj ten môj zle dopadol a myslím si že tí ktorí sa nevedia prispôsobiť dnešnej situácii v spoločnosti musia aj zle dopadnúť: starším ročníkom zmizli sociálne istoty, nemajú prácu, a hlavne chlapi tým že majú veľa času sa dávajú - na chlast. Nezamestnaná staršia žena si ešte nájde zmysel života pri vnúčatách, záhrade a podobne - ale chlap nie, zostáva mu krčma a podobne postihnutí kamaráti. Tým sa stáva nepríjemným bremenom aj pre manželku ale aj pre deti, vnúčence. Je večne pripitý, bez peňazí, žije na úkor rodiny, sám je zo seba nervózny až agresívny. Nasleduje rozvod a samozrejme aj delenie majetku a obyčajne aj pri tomto zle dopadnú, lebo ženy majú doklad že ho živili, platili nájomné, pôžičky. A tak sa z bývalých vynikajúcich pracovníkov, ktorí dostali od svojich zamestnávateľov za socíka podnikové byty stávajú - bezdomovci. Umierajú väčšinou na ulici, zabudnutí a odsúdení celou rodinou.
može byť...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tu sa priznám, že budem radšej ticho a nezapojím sa do debaty- z matematiky som bol vždy a budem sprostý a sprostý aj umriem...-ja do dneska neviem ani čo to je to tangens, cotangens- to ked sme sa učili-som čítal pod lavicou knižku "HARKA"-To je taká indiánska knižka...
Nič si z toho nerob je to len sprostý chyták na aplikáciu defínícií, poučiek, axiómov, ktoré sa v praxi nikdy nevyskytnú ak áno tak takú rovnicu zostaví len mimozemšťan alebo matematik ktorý sa snaží vypočítať dráhu zemegule okolo mesiaca.
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Nič si z toho nerob je to len sprostý chyták na aplikáciu defínícií, poučiek, axiómov, ktoré sa v praxi nikdy nevyskytnú ak áno tak takú rovnicu zostaví len mimozemšťan alebo matematik ktorý sa snaží vypočítať dráhu zemegule okolo mesiaca.
ale hlavne že províziu ktorú mám dostať si vyrátať viem...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ešte zareagujem na ten vysoký vek muža pri rozvode: neboli na vine sociálne siete? Lebo tie staršie ročníky mužov majú pocit že ešte môžu veľa stihnúť s mladšou partnerkou a potom prichádza k veľkému rozčarovaniu ak si nejaká 40-nička myslí že starý o chvíľu i tak zatrepe krpcami a zostane jej byt, auto, chata ..... Ale nastupujú dedičia a to deti v jej veku hehe .... a je z osvedčenia o dedičstve sklamaná hehe!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
fúha, tak to je fakt extrém-78 ročný...-ešte ked začne vymýšlať 50-tnik,tak pochopím, ale 78 ročný, fúúúha...
ale ako kukám tak dedo bol odjakživa na ovela mladšie, však už tu bol 17 rokov rozdiel- a čo si našiel nejakú 30-tničku?
čo keď ona vymýšľala a nechcela si plniť manželské povinnosti a náhradníčky na krížnej by ho vysmiali ?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ee, nič z toho, vtedy ešte sociálne siete neboli. Jednoducho ho "stará" prestala baviť ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale hlavne že províziu ktorú mám dostať si vyrátať viem...
ale na to stačí matematický model (a+b + n) *x= provízia
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
čo keď ona vymýšľala a nechcela si plniť manželské povinnosti a náhradníčky na krížnej by ho vysmiali ?
Pali , Krížna už zaniká pomaly- teraz je moderné buď parkovisko pri Slovnafte( kamionisti), alebo tu kúsok od nás Panonska cesta v Petržalke...-krížna už len len...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

hubatá Pozri príspevok
Ešte zareagujem na ten vysoký vek muža pri rozvode: neboli na vine sociálne siete? Lebo tie staršie ročníky mužov majú pocit že ešte môžu veľa stihnúť s mladšou partnerkou a potom prichádza k veľkému rozčarovaniu ak si nejaká 40-nička myslí že starý o chvíľu i tak zatrepe krpcami a zostane jej byt, auto, chata ..... Ale nastupujú dedičia a to deti v jej veku hehe .... a je z osvedčenia o dedičstve sklamaná hehe!
Dáša to urobila tak že Vaškovi súrodenci sú z kola von, takže o nevylúčiteľných dedičoch niekedy nemôže byť ani reči.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Dáša to urobila tak že Vaškovi súrodenci sú z kola von, takže o nevylúčiteľných dedičoch niekedy nemôže byť ani reči.
tak dáška je poriadna lopata inak- však ona sa tiež vydávala z čistej lásky k václavovi...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať