Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

... vcera vecer nas tragicky opustila kolegyna Eva ...

http://www.topky.sk/cl/10/591565/Cyk...prisla-o-zivot
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

... dnešný deň samé smutné správy
o dva mesiace to bude, verím, veselšie ....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Čítala som dnes viac starších príspevkov na Porade a asi trikrát som narazila na Janka Mrkvičku. Tak som si ho išla prelustrovať na zrsr aj orsr a predstavte si, žiadny Janko Mrkvička nepodniká, len Ladislav a Jiří, ale tí nie sú v kurze... Jedine Jano Mrkva, a to ma tak potešilo, až som si tu preleštila monitor.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
ALDA Pozri príspevok
Robko aj na jednu knihu by bolo srandy čo zažijú vodiči s cestujúcimi.
Aj opačne
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
kabatik Pozri príspevok
Neuraz sa , ale vyzerá to hrozne!
ja viem, že je to hrozné ale, inú striešku napr. tmavú alebo drevenú tam nemôžem dať. V izbách by bolo tma a takto to mám dobre presvetlené. Už som to mala tak riešené pred zateplením domu.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

ZuzanaP Pozri príspevok
Budem mať narodky a maminka sa ma pýta, či chcem rezané kvety, črepníkovy kvet alebo umelý? A ja že: najradšej všetky... Skromnosť nadovšetko.
.... aj ja budem mať narodky, dokonca okrúhle... o 2 mesiace. Každému vravím , že chcem peniaze, páč chcem ísť na vysnívanú dovolenku... teraz na sklonku života....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Nika Pozri príspevok
.... aj ja budem mať narodky, dokonca okrúhle... o 2 mesiace. Každému vravím , že chcem peniaze, páč chcem ísť na vysnívanú dovolenku... teraz na sklonku života....

Korunky som dostala aj ja a miniem ich na knižky, k tým trom čo som dostala si kúpim ďalšie
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
kabatik Pozri príspevok
Kto si už schováva doklad od pokuty. A to oni dobre vedia. Ak by si aj niekto schoval tak sa nikomu nič nestane. Ani sa Ti neospravedlnia. No, slepá spravodlivosť.

Kabatik,my ich odkladáme. Stalo sa nám, že po troch rokoch nám prišla exekúcia za nezaplatenú pokutu. Hľadali sme ho tri dni, lebo medzičasom sme sa dvakrát sťahovali... Pokuta bola na Sk 500,-- a exekúcia bola Sk 3 000,--. S takou radosťou sme ho faxovali exekútorke...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Drahí poraďáci, musím sa s Vami podeliť o včerajší zážitok. Syn vyhral v nejakej súťaži dve vstupenky na Superstar, rodinná rada rozhodla, že pôjde so svojou mladšou sestrou. My, ako vzorní rodičia sme ich odviezli do Bratislavy, s tým, že kým tam budú, urobíme si prechádzku po večernej Bratislave. Ale môjmu mužovi to nedalo, a rozhodol sa zaspomínať si na mladé časy, keď pre neho nebol problém dostať sa všade a hlavne zadarmo. Tak sme sa nejakým činom dostali dnu tiež . Ja Superstar nepozerám, nemám kedy, ale musím povedať, že tam bola ohromná atmosféra, dcéra ani nedýchala. Tie decká spievali úžasne, bolo to veľmi chytľavé. Patrili sme vekovo k tým pár staršim, ale v tej chvíli sme to vôbec nevnímali. Domov sme sa dostali okolo druhej, takže sme si moc nepospali, ale ráno dcéra štebotala len o Superstar. Dúfam, že v škole nezaspí.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Práve som mala telefonát od nespokojného klienta. Musela som mu vysvetliť, prečo som mu vyrátala takú vysoku DPH! Ešte včera mi jeho asistentka doniesla pokladňu a bločky platené kartou, to som dorobila, skontrolovala a večer si pre to prišla. Vyšla im vyššia DPH, lebo predali tovar nakúpený koncom augusta. Keď bola augustová DPH maličká, vtedy sa klient nesťažoval.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..toto ma privítalo, keď som si chcela prečítať poštu..tu na Porade..

..
pepsikova, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese...


..no a to bola , prosím, obyčajná súkromná správa od novej kamošky..a tak sa nedozviem, čo mi chcela.....asi som nedôveryhodná.....


...hurááá, nie som nedôveryhodná..len správa nemala názov..len bodku..klik na bodku- a som v obraze..n e s k u t o č n é...
Naposledy upravil pepsikova : 26.10.09 at 11:40 Dôvod: ..zisťovanie príčiny..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
radogaz Pozri príspevok
Je dobre, že sa tu nájdu aj takéto neskutočne skromné.
Stačí jej kliknúť na bodku a už sa teší.
..


..novidíšto, aké je to jednoduché..aj som sa zasmiala..dík)))))))))
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stala sa mi takáto vec a nerozumiem tomu. Možno Vy áno. Zoznámil som sa z jednou kočkou na pokec.sk. Napísala mi básničku a keďže sa mi páčila prehovoril som ju aby sa zaregistrovala na porada.sk a dala ju tam. Zaregistrovala sa pod nickom: xanTYcort a publikovala ju. Povedala mi, po chvíli, že sa tam nemôže dostať. Potom sa tam objavila správa: Pôvodca textu príspevku: „chrudosz – „Žeby tak toto bola ona (akože autorka) ?? : Sk/Stretko, Extra detaily o RYSA6di6Vo6KA, Vek: 41, Blíženci, Rodinný stav: Vydatá Počet detí: 3 Typ postavy:- Výška:- Váha:- Farba očí: Zelené Farba vlasov: Červené.“ Báseň zmizla, a ona mi povedala, že keď sa tam chcela prihlásiť hlásilo jej: Boli ste vylúčený z nasledujúceho dôvodu: persona non grata. Dátum vypršania vylúčenia (ak nie je permanentné): Zatiaľ bez príspevku.
Čo vraví mne priateľka mne nie je dôležité. O čo ide?
Mám dotazy. Kto je moderátorom Nekonečnej básne? Ako sa to dozviem pri iných témach?
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Syn 5r mal od piatku horúčky a stále sa stupňovali. Lieky, zábaly nič neučinkovalo a horúčka v sobotu vyskočila na 40° išli sme k lekárovi. Ten nás hneď poslal do nemocnice na príjem jeho diagnoza poškodené mozgové blany.Oči mi išli vyskočiť. Mal horúčku a bolesti brucha, upchatý nos.v nemocnici hneď diagnozu vyvrátili , urobili rengén . Potvrdil zápal nosných dutín. Dali nám ATB a poslali domov. Aj tašky sme mali zbalené a veľmi sme sa tešili keď si nás tam nenechali. Ako nás len OL vystrašil.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
stefanakm Pozri príspevok
Také ľahké nevieš?
Moderátor - porady / účtovníctvo / zobraz moderátorov

Vylúčená :
- po tvojej kópii som dostal avízo na "plagiát" / tak som napísal.
- ako chrudosz
-
- a kedže DEBIL/CENZOR (a jeho pätolizači= niektorí moderátori) to rieši " veľkou lopatou", tak občas vylúči aj niekoho iného zatiaľ viem asi o 15-20 nickoch, čo neboli moje
takých ja mám pár sto ks
No už som z toho úplný magor.
Na dokreslenie stavu: zapáčila sa mi jej básnička, požiadal som či ju môžem uverejniť. Súhlasila, tak som ju uverejnil, ale dolu som podpísal je nick, pod ktorým sme sa spoznali (XAN-TY-PA). Aj dostala pár súhlasov. A potom sa zaregistrovala. Uverejnila básničku a ja som potom jej, u mňa zrušil. A ostatné poznáte.
O nič mi nejde, iba o oficiálne vysvetlenie. Trebárs cez ss.
Naposledy upravil erzet : 26.10.09 at 14:24
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

stefanakm Pozri príspevok
Také ľahké nevieš?
Moderátor - porady / účtovníctvo / zobraz moderátorov

Vylúčená :
- po tvojej kópii som dostal avízo na "plagiát" / tak som napísal.
- ako chrudosz
-
- a kedže DEBIL/CENZOR (a jeho pätolizači= niektorí moderátori) to rieši " veľkou lopatou", tak občas vylúči aj niekoho iného zatiaľ viem asi o 15-20 nickoch, čo neboli moje
takých ja mám pár sto ks
erzet Pozri príspevok
No už som z toho úplný magor.
Na dokreslenie stavu: zapáčila sa mi jej básnička, požiadal som či ju môžem uverejniť. Súhlasila, tak som ju uverejnil, ale dolu som podpísal je nick, pod ktorým sme sa spoznali (XAN-TY-PA). Aj dostala pár súhlasov. A potom sa zaregistrovala. Uverejnila básničku a ja som potom jej, u mňa zrušil. A ostatné poznáte.
O nič mi nejde, iba o oficiálne vysvetlenie. Trebárs cez ss.
V skratke,
stefanakm, je karas - persona non grata na porade.
A kedže si moderátori mysleli, že tvoja kamarátka xanTYcort je karas ( ináč myslela som si to aj ja, ale na mňa si herr karas vymyslel nick itnax ), ktorý Ti tu písal, že má pár 100 ks nickov. Tak ju vylúčili. Preto sa nemôže prihlásiť na poradu.

Toľko z toho som pochopila ja.
0 0
zuzu247 zuzu247

zuzu247 je offline (nepripojený) zuzu247

Mňa dnes zarmútil klient, mrzí ma ako si ľudia v poslednej dobe nerozumejú, vidia len sami seba a nevážia si práce a stresov iných ľudí.
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Mňa potešil dnes syn, dostal v škole dve jednotky.
Po zlom začiatku sa snáď začalo blýskať na lepšie časy.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dnes som sa stala pratetou. Môjmu synovcovi sa narodilo bábätko, už sme videli aj MMS fotečku. Krásne, ružovučké, bacuľatučké stvorenie je to !!! Malinký chlapček Marko, júúúúúúúj, či je radosti v rodine.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
A ako len musí dobre voňať to malé "bábňatko"
Gratulujem, prateta, mamičke a drobčekovi prajem veľmi veľa zdravia a šťastný život.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať