Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

nika.sum Pozri príspevok
chudacik asi je opusteny, tak sa tam citi dobre.
Možno je aj on sirota ( keď sa mu tak medzi sirôtkami páči ).
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

nika.sum Pozri príspevok
chudacik asi je opusteny, tak sa tam citi dobre.

Teraz pozeram ze si z BA, no u mna by mal smolu, mam tam sice pekne dreviny, ale keby zbadal kocura neviem kto mal z nich dvoch vacsi sok.:-)
Som z BA ale bývam v poslednom činžiaku pri Líščom údolí. Naša polovica baráku ešte na zateplenie čaká. Netopiere zatiaľ sú ale prečo sa mi rozhodol jeden z nich devastovať sirôtky neviem. Ani to neriešim. Som rada, že si tam skoro ráno hovie. Inak vytláčame vlastnou blbosťou od seba prírodu. Teraz mám na mysli to zatepľovanie/nie je to nutné/
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
nika.sum Pozri príspevok
chudacik asi je opusteny, tak sa tam citi dobre.

Teraz pozeram ze si z BA, no u mna by mal smolu, mam tam sice pekne dreviny, ale keby zbadal kocura neviem kto mal z nich dvoch vacsi sok.:-)

u nás by ten netopier už dávno nežil.. mám doma mačku ,ktorá keď zbadá vtáčika tak si určite praje aby aj ona vedela lietať...ja sa len čudujem že tu ešte nejaké tie vtáčiky máme...nechutné je na tom to že keď si nejakého uloví tak ti ho príde šmariť pred dvere...
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

piggos Pozri príspevok
u nás by ten netopier už dávno nežil.. mám doma mačku ,ktorá keď zbadá vtáčika tak si určite praje aby aj ona vedela lietať...ja sa len čudujem že tu ešte nejaké tie vtáčiky máme...nechutné je na tom to že keď si nejakého uloví tak ti ho príde šmariť pred dvere...
Vari nerozumieš ?
Mačka je lovec a priniesla, aby sa pochválila "pánovi".
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Odpoveď pre 2009 )) Neviem citovať príspevok mimo témy, keď sa chcem pridať k Tvojej odpovedi , tak ma to hodí pod iný nick .

Tak Ťa citujem :
2009 Dnes, 07:02 AM
No konečne niečo konštruktívne. Laco-monter/macko/ odpútal pozornosť od schylujúcej sa hádky. Hm a Ty si konečne napísal niečo k veci. Áno stádo slonov vedie pravdepodobne najstaršia/najväčšia/ slonica

.................................................. ..........................................
Jéééj , vôbec sa neschyľovalo k hádke .To bol len očný klam .)))
Ja som to brala ako dozvuky za niečo, čo sa udialo v tichosti.
Z uvedeného dôvodu , vznikla potom otázka v priloženej téme .Lenže otázka poraďáčky v súvislosti avatarov zostala však aj tak nezodpovedaná.
http://www.porada.sk/1363778-post20.html
http://www.porada.sk/1363784-post21.html
http://www.porada.sk/1364068-post22.html
Toť vsjo)) Inak nič hrozné sa nedeje, ideme ďalej .)
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
kokolačík Pozri príspevok
Vari nerozumieš ?
Mačka je lovec a priniesla, aby sa pochválila "pánovi".
ja tomu rozumiem ..chovám mačky už 6rokov . viem že to preto robia aby sa pochválili..len sa mi to nechcelo vypisovať.... ja len:,,, že je to nechutné.....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Nie je to nechutné. Tá mačička Ťa berie ako.. patríš ku mne a chcem Ťa nakŕmiť. Mám fotky ktoré by som sem nikdy nedala. Napríklad zrazený holub autom a kŕmia sa na ňom sojky. U mňa je sieťka na oknách aj dverách. Nechodia mi komáre ani muchy a ani cica dcérkina nevyskočí oknom len preto, že vidí vtáčika
0 0
piggos piggos

piggos je offline (nepripojený) piggos

som kto som,..človek čo má rád humor ...viac
no pre tú mačku to fakt nieje nechutné....
..nikdy jej to nebude nechutné ,lebo to je ona a patrí to k nej...ale tí druhý to tak nemusia vnímať............prajem ti pekný deň
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Zita5 Pozri príspevok
2009 Pozri príspevok
Áno stádo slonov vedie pravdepodobne najstaršia/najväčšia/ slonica
Odpoveď pre 2009 ))
Zita5 Pozri príspevok
Neviem citovať príspevok mimo témy, keď sa chcem pridať k Tvojej odpovedi , tak ma to hodí pod iný nick .
starýjarabák Pozri príspevok
1. v jednom okne si otvoríš mimotémy
2. v druhom okne si otvoríš tému - odkiaľ chceš kopírovať
2,a - dáš cituj
2,b pomocou Ctrl+C skopíruješ všetko v príspevkovom okienku
1,a pomocou Ctrl+V to vložíš
2,c pomocou Ctrl+C skopíruješ HOCIJAKÝ text
1,b pomocou Ctrl+V ho vložíš MEDZI hranaté zatvorky
Malina
Ta ňe ??? :P :P
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Čo to je? Mám už delírko z teploty???
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

piggos Pozri príspevok
u nás by ten netopier už dávno nežil.. mám doma mačku ,ktorá keď zbadá vtáčika tak si určite praje aby aj ona vedela lietať...ja sa len čudujem že tu ešte nejaké tie vtáčiky máme...nechutné je na tom to že keď si nejakého uloví tak ti ho príde šmariť pred dvere...
Nas je bytovy kocur, kt. sa boji ist von (zial toto sme z neho spravili), ale na balkone si rad hovie medzi stromcekmi. Este v starom byte sme cez leto mavali dost casto na balkove velke lucne kobylky (neviem ako sa volaju) cca 5 cm. Tie velmi rad lovil a nosil ich ukazovat. Aj muchy rad nahana a ked preletia vtaky pred balkonom je vidiet ze je v strehu
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

čo sa mi dnes stalo - ohodnotila som príspevok tu na porade bez toho, aby som si to uvedomila. Prečo ? Lebo asi keď som niečo hľadala, nezaregistrovala som novotu na porade, že už je viditeľné len súhlasím, ostatné je neviditeľné a že vlastne keď kliknem myšou na ten riadok - aj keď je to neviditeľné tak to vlastne ohodnotím. Ja so svojimi očami budem mať čo robiť, aby som to ustriehla.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

judita1971 Pozri príspevok
čo sa mi dnes stalo - ohodnotila som príspevok tu na porade bez toho, aby som si to uvedomila. Prečo ? Lebo asi keď som niečo hľadala, nezaregistrovala som novotu na porade, že už je viditeľné len súhlasím, ostatné je neviditeľné a že vlastne keď kliknem myšou na ten riadok - aj keď je to neviditeľné tak to vlastne ohodnotím. Ja so svojimi očami budem mať čo robiť, aby som to ustriehla.
sama seba citujem, ale teraz už naozaj neviem, ale teraz som prechádzala jednotlivými príspevkami a odrazu sa mi to začalo vysvecovať tak, ako to bolo včera, teraz už neviem, asi si musím dať pauzu od PORADY, lebo natoľko ju skúmam, čo su tú za novoty, že už neviem pomaly ako sa volám a taktiež som zabudla, že som v práci a že som za niečo iné platená ako za surfovanie PORADOU.
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna dnes nastvalo oznamenie z Alianz. Ked som bola koncom roka 2009 rusit zakonne poistne, chcela som zrusit aj havarijne a "mila" pani mi povedala, ze havarijne mozem zrusit az k vyrociu zmluvy, cize to je v juni 2010. Tak som tam isla este v lehote 6 tyzdnov pred vyrocim. Teraz mi oznamili, ze mi poistne obdobie konci az 31.12.2010, cize dovtedy musim platit. Neviem nikde najst meno tej dotycnej, ale chystam sa tam nabehnut....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mňa dnes potešila sms od môjho opa - Tmob., v ktorej mi oznamoval výšku mojej faktúry .... 1,64 € ...
konečne si môžem optimalizovať svoje volania a platiť len to, čo prevolám.
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ja som sa bola dnes kultúrne vyžiť na slávnostnej akadémii pri 20 výročí založenia školy - deťúchy, vrátane tej mojej, ktoré vystupovali v programe boli prefektné a vďaka patrí učiteľkám za perfektné nápady a trpezlivosť pri nácviku. Už sa teším na videjko záznam a fotky.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes potešila sms od môjho opa - Tmob., v ktorej mi oznamoval výšku mojej faktúry .... 1,64 € ...
konečne si môžem optimalizovať svoje volania a platiť len to, čo prevolám.
naaa moja, dajako si sa minulý mesiac rozšúpla až 1,64 € ???... Nevieš šetriť?
... to si ma teda nepotešila
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
naaa moja, dajako si sa minulý mesiac rozšúpla až 1,64 € ???... Nevieš šetriť?
... to si ma teda nepotešila
Tststs a to neuveríš to je za dva mobilné čísla.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Xanti Pozri príspevok
Tststs a to neuveríš to je za dva mobilné čísla.
baba nedráždi...šak nezaspím od nervov... dnes mi pípla 20 € faktúra na jedno číslo...sa s tebou nekamošííím
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

alla66 Pozri príspevok
baba nedráždi...šak nezaspím od nervov... dnes mi pípla 20 € faktúra na jedno číslo...sa s tebou nekamošííím
nem dráždim ...
len sa z toho môjho účtu teškám ... ja som to stále vedela že im platím veľa
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať