Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

brm Pozri príspevok
ja ani neviem čo povedať na prístup ku klientom v bratislavskej sociálke ...potrebovala som zaregistrovať firmu na elektronickú podateľňu...najprv sa snažíte pol hodiny niekde zapakarkovať...potom stojíte pol hodinu v šóre na telefon ktorým si máte privolať referenta aby pre vás prišiel...zo štyroch klapiek to samozrejme nikto neberie, tak sa znovu postavíte na koniec rady na telefon a po polhodine skúsite znovu...ak máte šťastie, niekto to konečne dvihne a hneď vraj pre vás príde...to "hneď" v mojom prípade trvalo ďalších 17 minút kým sa dotyčná sľubotechna dostavila...a najlepšie na tom všetkom bolo, že predloženie registra, splnomocnení, opečiatkovanie a podpísanie zmluvy trvalo dohromady aj s mojím nadávaním cca 4 minúty...zabitý poldeň a znechutenie nad bordelom v sociálke škoda hovoriť...s týždňa na týždeň je cvrkot okolo sociálky otravnejší a otravnejší...na toto idú naše dane a odvody...
Brm a takéto sa ti stalo?
Išla som vložiť jednu splátku poistného do pokladne, lebo som potrebovala Potvrdenie, že nemám záväzky. Pani mi dala vypísať Tlačivo, ktoré som vypísala /bohužiaľ otočená chrbom k pokladni/. Keď som to vyplnila , otočila sa, urobila dva kroky smerom k pokladni pani na mňa pozerajúc zavrela okienko. Keď som sa spýtala, že či žartuje, tak vraj práve zatvárajú pokladňu a ona nevedela, že to tam idem vložiť /lebo som je to nepovedala, že .../ a jednoducho ma vyhodila...
To bolo tuším prvýkrát v mojom živote, keď som išla plačúc od bezmocnosti po ulici ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď vravím: vymoženosti Slovenska
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Zdenka175 Pozri príspevok
U nás zasvieti slnko a za chvíľu prší a to sa opakuje dookola. Nič sa vonku nedá robiť, zelenina zarastá.
Ani nie, že zarastá, planty odhnívajú, lebo tá voda stojí všade naokolo, aj keď máme záhradu do kopca. Čo nám vzišlo, to voda vymlela a ostatné, čo nestihlo vyjsť zo zeme, tak tam vyplavilo semiačka.
Šľak ma ide trafiť. Jediné, v čom budem tento rok preborník, bude pestovanie buriny
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
hm...môžme sa len modliť a dúfať, že raz niekto rozkope ten bordel čo žije z našich daní a vysmieva sa nám do ksichtu...viete si predstaviť ten sen, že idete vybavovať niečo, v pohode zaparkujete/bez toho aby vám niekto venoval papuču/, v jednej budove vybavíte sociálku/s úsmevom a bez plaču/, v tej istej budove trebárs infokarty cudzincov čo sa nosia na úpsvar/, odovdzáte tu pn/tie sa nosia na opačný koniec záhradníckej/, ak treba, tak tam vybavíte trebárs všeobecku...a nebodaj dane...jáááj pekné sci fi...
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

AlaNR Pozri príspevok
Ani nie, že zarastá, planty odhnívajú, lebo tá voda stojí všade naokolo, aj keď máme záhradu do kopca. Čo nám vzišlo, to voda vymlela a ostatné, čo nestihlo vyjsť zo zeme, tak tam vyplavilo semiačka.
Šľak ma ide trafiť. Jediné, v čom budem tento rok preborník, bude pestovanie buriny
sme vcera so sestrou stali v záhrade a konštatovali, že to, čo aj vzišlo, zožrali slimáci. Padla otázka, prečo slimáci nežerú tú trávu, čo jej je navôkol požehnane, ale zrovna si vyberajú priesady.

Nemohol by niekto konečne vyšľachtiť takých slimákov, čo si budú pochutnávať výhradne na burine a pestovanej zeleniny si ani nevšimnú????
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Včera ste stali v záhrade. A čo potom, keď budu tí vyšľachtení slimáci??? Bude to ešte záhrada?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

sito Pozri príspevok
Včera ste stali v záhrade. A čo potom, keď budu tí vyšľachtení slimáci??? Bude to ešte záhrada?


ale furt na burinu lepší slimáci ako herbicídy v zeleninovej záhrade
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Dáša_ Pozri príspevok


ale furt na burinu lepší slimáci ako herbicídy v zeleninovej záhrade
S tým súhlasím! Ale ...furt se hrabu v záhone... Kto? Slimáci?
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
dnes ma toto pobavilo..potešilo....
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

No ja som sa včera vybrala s deťmi oplevať zeleninu. 4x som kopla do zeme a už lialo. Ešte že sme mali dáždniky.Utekali sme domov, pršalo 7 minút, potom som musela ísť znova pre hračky. Všetko je zarastené ,hrôza a asi to všetko zhnije.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Zdenka175 Pozri príspevok
No ja som sa včera vybrala s deťmi oplevať zeleninu. 4x som kopla do zeme a už lialo. Ešte že sme mali dáždniky.Utekali sme domov, pršalo 7 minút, potom som musela ísť znova pre hračky. Všetko je zarastené ,hrôza a asi to všetko zhnije.
Zdenka, mám chalupu na Kysuciach...tiež som chcela cez víkend niečo pokopkať, ale to sa ani nedalo...pôda je taká nasiaknutá vodou ako špongia....som zvedavá čo ma tam čaká cez víkend...
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Išla som vložiť jednu splátku poistného do pokladne, lebo som potrebovala Potvrdenie, že nemám záväzky. Pani mi dala vypísať Tlačivo, ktoré som vypísala /bohužiaľ otočená chrbom k pokladni/. Keď som to vyplnila , otočila sa, urobila dva kroky smerom k pokladni pani na mňa pozerajúc zavrela okienko. Keď som sa spýtala, že či žartuje, tak vraj práve zatvárajú pokladňu a ona nevedela, že to tam idem vložiť /lebo som je to nepovedala, že .../ a jednoducho ma vyhodila...
To bolo tuším prvýkrát v mojom živote, keď som išla plačúc od bezmocnosti po ulici ...
môj mgl je z rodu samovytáčacích elementov a ísť vybavovať niečo na úrady mu robí obrovskú radosť - on tam totiž ide s vedomím " že zas postaví do pozoru úradníkov" , koncom jedného roku potreboval tiež potvrdenie, že nemá nedoplatky na SP, tentokrát ho však pani odbila tým, nech príde o týždeň /vychádzalo to tuším na 30.12. /samozrejme pri troche dobrej vôle to potvrdenie je možné vydať na počkanie / - nuž tak prišiel toho 30.12. , lenže milá pani tam nebola a druhá pracovníčka mu ho nemohla dať, lebo vraj to vybavuje tá....nuž tak, že kde je tá......že odišla skôr domov ........fúúúúúú, všetka krv stečená, ja neviem do ktorých častí - ale ten rambajs čo nastal by som nechcela zažiť na vlastnej koži, - skrátky bez dlhých rečí, milá pracovníčka naklusala od plotne /ešte mala ruky od múky -asi už piekla novoročné koláčiky/ a "životudôležité" potvrdenie vydala - s ktorým samozrejme ešte musel ísť na iný úrad......
0 0
dumap dumap

dumap je offline (nepripojený) dumap

mňa už 17 dní vytáča slovak telekom. od 9.mája mám nahlásenú poruchu, nejde mi pevná linka, internet ani to ich svetové mágio.
do dnešného dňa poruchu neodstránili, takmer denne tam volám, ale u nich sa dá hovoriť len s operátorom, ktorý nevie ako sa to rieši, len to tam znova poznačí a odporučí, že musím vydržať. nedá sa skontaktovať ani so žiadnym technikom, lebo oni čísla majú zakázané zverejňovať, prepojiť nevedia. najskôr sľúbili do 3dní odstrániť, potom do 7dní a teraz je už len vydržať. keď vidím ružovú reklamu t-com mám chuť tým smerom streliť z dela, ale možno vedia, že mám nízky tlak a tak mi ho pri každom telefonáte pravidelne zvyšujú, veď by som im vlastne mala platiť ešte aj za zdravotnícky výkon, nie len telefónne služby. no uvidíme dokedy ma ešte budú rozčulovať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
dumap Pozri príspevok
mňa už 17 dní vytáča slovak telekom. od 9.mája mám nahlásenú poruchu, nejde mi pevná linka, internet ani to ich svetové mágio.
do dnešného dňa poruchu neodstránili, takmer denne tam volám, ale u nich sa dá hovoriť len s operátorom, ktorý nevie ako sa to rieši, len to tam znova poznačí a odporučí, že musím vydržať. nedá sa skontaktovať ani so žiadnym technikom, lebo oni čísla majú zakázané zverejňovať, prepojiť nevedia. najskôr sľúbili do 3dní odstrániť, potom do 7dní a teraz je už len vydržať. keď vidím ružovú reklamu t-com mám chuť tým smerom streliť z dela, ale možno vedia, že mám nízky tlak a tak mi ho pri každom telefonáte pravidelne zvyšujú, veď by som im vlastne mala platiť ešte aj za zdravotnícky výkon, nie len telefónne služby. no uvidíme dokedy ma ešte budú rozčulovať...
..


...17 dní???..tak to už je pekne dlho..to odo mňa by už na tretí deň mali asi 20 emailov (lebo určite majú kontaktnú adresu na internete) a denne by sa moja emailová aktivita znásobovala..aj za cenu, že by som tie emaily išla písať k nepríjemnému susedovi)))...dúfam, že tie dni si budeš žiadať odrátať z platby....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa vytočil list z poisťovne, kde nám oznámili, že havarijná poistka na auto, ktoré nám ukradli v marci, je vysporiadaná ku dňu 10.12.2010, poistenie zaniklo krádežou auta v marci, preplatok poistného od marca do decembra nám neprináleží, lebo poisťovňa má nárok na celé poistné za poistné obdobie, v ktorom poistná udalosť nastala. (občiansky zákonník).
Som to nevedela.
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Tak ja si dneska idem s 2 mojími malými deckami /6. a 2 r./ po meste /Topoľčany/ a práve v centre zase nejaká nezmyselná organizácia chcela od ľudí podpísať petíciu /ani neviem čoho sa týkala/, lebo ma tak vytočili...bolo tam asi 20 veľkoplošných otrasných plagátov...roztrhané 24-týždňové dieťa po interupcii
a pod. Už tu na porade bola na túto tému debata, naivne som si myslela, že to máme všetci za sebou...Ale omyl...
A tieto obrázky mám ako vysvetliť mojim malým deťom?
Hnusné... a nevkusné!!!!
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

dumap Pozri príspevok
mňa už 17 dní vytáča slovak telekom. od 9.mája mám nahlásenú poruchu, nejde mi pevná linka, internet ani to ich svetové mágio.
do dnešného dňa poruchu neodstránili, takmer denne tam volám, ale u nich sa dá hovoriť len s operátorom, ktorý nevie ako sa to rieši, len to tam znova poznačí a odporučí, že musím vydržať. nedá sa skontaktovať ani so žiadnym technikom, lebo oni čísla majú zakázané zverejňovať, prepojiť nevedia. najskôr sľúbili do 3dní odstrániť, potom do 7dní a teraz je už len vydržať. keď vidím ružovú reklamu t-com mám chuť tým smerom streliť z dela, ale možno vedia, že mám nízky tlak a tak mi ho pri každom telefonáte pravidelne zvyšujú, veď by som im vlastne mala platiť ešte aj za zdravotnícky výkon, nie len telefónne služby. no uvidíme dokedy ma ešte budú rozčulovať...
Technici sedia v Žiline - dá sa na nich poprepájať.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dumap Pozri príspevok
mňa už 17 dní vytáča slovak telekom. od 9.mája mám nahlásenú poruchu, nejde mi pevná linka, internet ani to ich svetové mágio.
do dnešného dňa poruchu neodstránili, takmer denne tam volám, ale u nich sa dá hovoriť len s operátorom, ktorý nevie ako sa to rieši, len to tam znova poznačí a odporučí, že musím vydržať. nedá sa skontaktovať ani so žiadnym technikom, lebo oni čísla majú zakázané zverejňovať, prepojiť nevedia. najskôr sľúbili do 3dní odstrániť, potom do 7dní a teraz je už len vydržať. keď vidím ružovú reklamu t-com mám chuť tým smerom streliť z dela, ale možno vedia, že mám nízky tlak a tak mi ho pri každom telefonáte pravidelne zvyšujú, veď by som im vlastne mala platiť ešte aj za zdravotnícky výkon, nie len telefónne služby. no uvidíme dokedy ma ešte budú rozčulovať...
vyvolávanie je zbytočné na tých linkách sedia zväčša brigádnici, ktorí len "verklíkujú" to , čo im kázali, ale nič nevybavia...

Napíš pekný šťavnatý list na reklamácie do Košíc (adresu nájdeš aj na nete) a žiadaj aj odškodnenie.... Pomáha to
7 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pepsikova Pozri príspevok
..


...17 dní???..tak to už je pekne dlho..to odo mňa by už na tretí deň mali asi 20 emailov (lebo určite majú kontaktnú adresu na internete) a denne by sa moja emailová aktivita znásobovala..aj za cenu, že by som tie emaily išla písať k nepríjemnému susedovi)))...dúfam, že tie dni si budeš žiadať odrátať z platby....
My sme mali hluchy telefon a teda aj internet od soboty rana do pondelka poobedia. Ked sme sa pokusali v sobotu zavolat na poruchovu sluzbu, hlaska nam oznamila, ze sme sa dovolali mimo ich pracovnu dobu, ktora je v pracovne dni od osmej rano do deviatej vecer. Volala som z roboty v pondelok rano, chlapik mi oznamil, ze niekto ukradol kabel, ze dali udanie na policiu a nevie, kedy to vyriesia. Nastastie, potuchu odstranili do poobedia, asi nasli kabel aj zlodeja.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Potesilo ma tolko veci v poslednych dnoch, ze neviem ani kde zacat.
Odskocila som si oddychnut na tri dni s mojou byvalou kolegynou na poznavaci zajazd do Ceska. Bolo perfektne, jaskyna, pamiatky aj ZOO v DK sme zvladli vyborne. Pochodili sme kus sveta.... ako za mladych cias..ziadne klby neboleli..{aby som nezakrikla}....hlavne bolo veselo.

V pondelok ma potesil necakany preplatok vo vyuctovani nakladov za byt, ale spominam si, ze som zatvarala radiatory a setrili sme.
Potesili ma synove foto FB pri mori na surfe....a dnes od neho SMS k sviatku mam..
Do tretice som prezila obavane nasledky po injekcii proti osteoporoze..zatial telo reaguje tak ako je pisane, da sa to vydrzat.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať