Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Laco-monter Pozri príspevok
Ak je to nejaký TEST logického rozmýšľania, tak tá "chladnička" mi do toho zoznamu nepasuje...
Nie je to test pokazila sa mi chladnička a opraviť sa ju neoplatí
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dav Pozri príspevok
Nie je to test pokazila sa mi chladnička a opraviť sa ju neoplatí
Zober chladničku na splatky.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Laco-monter Pozri príspevok
Zober chladničku na splatky.
Veď preto ju mám v nákupnom zozname
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
truch Pozri príspevok
Voľby sa pomaly blížia, možno si SNS myslí, že presadením tohoto zákona dostane viac hlasov. Môj určite nie
V tomto príspevku je presne trafený klinec po hlavičke. SNS si z tohto zákona urobila veľkoplošný predvolebný billboard a ako inak, samozrejme za peniaze všetkých daňových poplatníkov. A to isté platí aj pre dnes schválenú novelu zákona o DPH, ktorá je billboardom HZDS. A nikomu z tých blbečkov v parlamente čo za ňu hlasovali neprekáža, že je v rozpore zo slovenskou legislatívou, Ústavou a legislatívou EÚ. Polovica z nich sú právnici.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Laco-monter Pozri príspevok
Neviem na čo myslite pričítaní tych príspevkov !

Povodný trest 12 mesiacov bol ZRUŠENÝ , lebo sa dotyčný odvolal !

Čo tu pletiete o 12 mesiacoch ,že má čas niečo si našetriť alebo čo...

Dneska som už nervózny z čítania týchto nepresnosti a zavadzajúcich reakcii...
Vpohode mi mozes tikat A sme v poradackej kaviarni a pri kavicke si "klebetim" tak hadam klebety netreba brat prilis vazne.... ci?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

mpca Pozri príspevok
Vpohode mi mozes tikat A sme v poradackej kaviarni a pri kavicke si "klebetim" tak hadam klebety netreba brat prilis vazne.... ci?
Samozrejme,že nie

tak sorry.

Inač , tiež Ti blahoželám k narodkam, veľa zdravia a uspechov !
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Laco-monter Pozri príspevok
Samozrejme,že nie

tak sorry.

Inač , tiež Ti blahoželám k narodkam, veľa zdravia a uspechov !
Vdaka!! A nazdravie aj vsetkým okrem mna dajme si na zdravie nasich deti
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

mpca Pozri príspevok
Vdaka!! A nazdravie aj vsetkým okrem mna dajme si na zdravie nasich deti
Martin, ty čo točíš o deťoch???? niečo mi ušlo???? ..niečo si točil pred vianocami
Naposledy upravil jozka56 : 04.03.10 at 22:52
0 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

Bionda Pozri príspevok
Mne to skôr pripadá tak, že aby sa prekryli iné veci ako teraz s tými emisiami - treba urobiť niečo, aby sa pozornosť obrátila inde - tak hopsa hejsa poďme vynucovať a nútiť mladých byť vlastencami, v ktorých to skôr spôsobí ( podľa mňa) opačný efekt- stačí pozrieť na internet a vidíte tie odboje typu - ja nebudem spievať - nech si spieva premier ... a pod..... Viete si predstaviť, že školy , kde sa zbierame na WC papier a kriedy- treba aj zástavy a urobiť malé oltáriky , ktoré nevieme ako dlho pri dnešnej mládeži vydržia??????..... a už keď si to sociálni politici vymysleli, prečo to nefinancujú?????????
Už som sa vyjadrila, že vlastenectvo sa vynútiť nedá, ľudia to musia cítiť a hlavne musí to začať tým, že budeme hrdí na to, že tu žijeme, na to v akom štáte žijeme a na ľudí ktorí tu žijú.... a úprimne, ja po 4rokoch sociálnej vlády mám skôr pocit, že sa trestá pracujúci ....
Ja len dúfam, že ľudia pri voľbách budú mať dobrú pamäť ........
Vraj starí rimania vraveli :
Ubi bene - ibi patria .
Je to vraj asi toľko, že: kde je dobre (tebe / podľa tvojho pocitu) , tam je (pre teba) vlasť.
Tak ak mám zlý pocit, že tí čo sú pri válove ešte aj "mľaskajú" - nič ma neprinúti, aby som ten "bordel" považoval za svoju vlasť .
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Ešte včera ma pobavilo:
na jednom nemenovanom fóre bola zadaná otázka a odpoveď, ktorá bola ukončená prianím pekného dňa. Na to reagovala zadávateľka,že aj ona želá pekný deň a že u nich svieti krásne slniečko. A k tomu sa vyjadrili ďalší traja ľudia, že aj u nich je pekne.
Všetci štyria boli adminom fóra upozornení, aby sa vyvarovali nevhodných komentárov - v tomto prípade komentárov o počasí - príspevok bol vymazaný.
Súhlasím, že dodatok o počasí nesúvisel s danou témou, ale nezdá sa mi, že to patrí do kategórie nevhodných príspevkov. No proste toto ma teda pobavilo...
No a tak som si pomyslela milí Poraďáci, že nie je nad našu Poradu - tu si pekný deň môžeme želať a aj povedať, že u nás svieti krásne slniečko (hoci akurát dnes práve u nás nesvieti) zatiaľ...
Pekný deň všetkým
0 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

ludex Pozri príspevok
No,mňa tiež už neprekvapí nič! Jeden môj kamarát bol odsúdený za neplatenie daní a odvodov,trestným rozkazom na 12 mesiacov nepodmienečne. Odvolal sa,zaplatil právnika a ten za 2 000 Eur. vybavil trest,který bol vynesený na hlavnom pojednávaní a to:
350 Eur. peňažný trest a 150 hodín verejnoprospešných prác!!!!!!!!

Aj toto je obraz Slovenska!
Neviem, prečo by si chcel, aby tvoj kamarát sedel za neplatenie odvodov a daní ( keď napríklad niekto nesedí ani za zabitie človeka - pri havárii).

PS
Zákon má literu - to prečíta každý.
Ale má aj ducha - a toho dobrý advokát pošepká sudcovi do ucha. Cha cha cha
0 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

mpca Pozri príspevok
Vpohode mi mozes tikat A sme v poradackej kaviarni a pri kavicke si "klebetim" tak hadam klebety netreba brat prilis vazne.... ci?
Hádam len L-m nie je aj hodinky ???
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
plackoo Pozri príspevok
Neviem, prečo by si chcel, aby tvoj kamarát sedel za neplatenie odvodov a daní ( keď napríklad niekto nesedí ani za zabitie človeka - pri havárii).

PS
Zákon má literu - to prečíta každý.
Ale má aj ducha - a toho dobrý advokát pošepká sudcovi do ucha. Cha cha cha

Písal som niekde,že chcem aby môj kamarát sedel? Ja som len pridal príklad zo života,že aj takéto veci sú možné. Kde sú peniaze,tam je aj vôla!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa odmalička učili jednému heslu- Keď sa chce, všetko sa dá...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
čo ma nepotešilo
dostala som lieky, doktor ma ubezpečoval , že ich môžem užívať popri kojeniu v pohode. Na letáčiku neodporúčajú užiť liek, lebo sa vstrebe do materského mlieka. Lekárnik nepovedal ani áno, ani nie, ale keď doktor povedal že môžem, tak by problém nemal byť. Tak a teraz si vyber.
Ak budem mať znovu zlé výsledky tak ešte lieky budú ďalšie.
Dúfam, že synčekovi to nijako neublíži.
Fakt "fantastický" začiatok dňa.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
čo ma nepotešilo
dostala som lieky, doktor ma ubezpečoval , že ich môžem užívať popri kojeniu v pohode. Na letáčiku neodporúčajú užiť liek, lebo sa vstrebe do materského mlieka. Lekárnik nepovedal ani áno, ani nie, ale keď doktor povedal že môžem, tak by problém nemal byť. Tak a teraz si vyber.
Ak budem mať znovu zlé výsledky tak ešte lieky budú ďalšie.
Dúfam, že synčekovi to nijako neublíži.
Fakt "fantastický" začiatok dňa.
A teraz čo..., brať alebo nebrať?-to je otázka...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

lenkak Pozri príspevok
čo ma nepotešilo
dostala som lieky, doktor ma ubezpečoval , že ich môžem užívať popri kojeniu v pohode. Na letáčiku neodporúčajú užiť liek, lebo sa vstrebe do materského mlieka. Lekárnik nepovedal ani áno, ani nie, ale keď doktor povedal že môžem, tak by problém nemal byť. Tak a teraz si vyber.
Ak budem mať znovu zlé výsledky tak ešte lieky budú ďalšie.
Dúfam, že synčekovi to nijako neublíži.
Fakt "fantastický" začiatok dňa.
Ty si myslíš, že lekár je tvor neomylný? Ja by som zdravie svojho dieťaťa neriskovala za žiadnu cenu.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no to je. Ale niečo brať musím, musím sa preliečiť, takto to nemôže zostať. Doktor povedal, že tieto môžem. Ale už bolo pár liekov, ktoré som nebrala, lebo som sa bála.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
cathyc Pozri príspevok
Ty si myslíš, že lekár je tvor neomylný? Ja by som zdravie svojho dieťaťa neriskovala za žiadnu cenu.
Ja si to určite overím.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Ahoj lenkak ! Vždy je to problém - áno či nie.... záleží minimálne natom, aký je to liek a na akú chorobu. Ja keď som kojila svoju druhú ratolesť som dostala zápal ucha, porušil sa mi bubienok - bolesť bola taká, že moje tri pôrody boli malina... dostala som lieky a keďže "ovplyvňovali mlieko" tak som odstrekovala, mlieko vylievala a dávala prechodne umelé....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať