Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

evina Pozri príspevok
Na rozptýlenie:

http://www.pluska.sk/soubiznis/sprav...ni-darcek.html

nezdá sa Vám podobnosť so Švehlovou ...
Ja neviem,ale ja som sa hneď čudoval Mokrému,že si zbalil takú rebeku ako je Diana-však aj tak viac spávala s Kramárom ako s manželom...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Rozčúlila ma ľudská stupidita, obracanie kabátov a neváženie si práce toho druhého.
A to ešte nie je koniec.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

monika74 Pozri príspevok
možno im išlo o hlasy spevákov, členov speváckych zborov a krúžkov a tak podobne...len kedy navrhnú a schvália zákon, ktorý politikom tiež prikáže "zaspievať" k rôznym kauzám na ich mieste si pomaly hľadám hlasového pedagóga
Za podpory hlasového pedagóga nové duo Belousová-Slota
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

truch Pozri príspevok
Alebo o hlasy výrobcov zástav, CD s hymnou, tlačiarov, a tých čo dávajú ústavu do rámu
takže logicky to vyzerá tak, že mali v úmysle podporiť zamestnanosť v určitých odboroch ... a my sa tu sťažujeme, no to sme pekne nevďační voliči
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Mne to skôr pripadá tak, že aby sa prekryli iné veci ako teraz s tými emisiami - treba urobiť niečo, aby sa pozornosť obrátila inde - tak hopsa hejsa poďme vynucovať a nútiť mladých byť vlastencami, v ktorých to skôr spôsobí ( podľa mňa) opačný efekt- stačí pozrieť na internet a vidíte tie odboje typu - ja nebudem spievať - nech si spieva premier ... a pod..... Viete si predstaviť, že školy , kde sa zbierame na WC papier a kriedy- treba aj zástavy a urobiť malé oltáriky , ktoré nevieme ako dlho pri dnešnej mládeži vydržia??????..... a už keď si to sociálni politici vymysleli, prečo to nefinancujú?????????
Už som sa vyjadrila, že vlastenectvo sa vynútiť nedá, ľudia to musia cítiť a hlavne musí to začať tým, že budeme hrdí na to, že tu žijeme, na to v akom štáte žijeme a na ľudí ktorí tu žijú.... a úprimne, ja po 4rokoch sociálnej vlády mám skôr pocit, že sa trestá pracujúci ....
Ja len dúfam, že ľudia pri voľbách budú mať dobrú pamäť ........
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem,ale ja som sa hneď čudoval Mokrému,že si zbalil takú rebeku ako je Diana-však aj tak viac spávala s Kramárom ako s manželom...
Stanko a Ty si ich videl spolu spať? Lebo ak nie, tak by som takéto veci nezverejňovala, nemuselo by to dobre dopadnúť. Nemôžeš to zverejniť ani vtedy, keby si ich doslova videl pri čine. Oni to odtaja a Ty budeš mať za to zle.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Nový hit, " Keď ste si nás zvolili, tak spievajte ako my budeme pískať" Spieva duo Belousova-Slota na ľudové motívy /keď ste si ma upiekli, tak si ma aj zjecte/
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Bionda Pozri príspevok
Mne to skôr pripadá tak, že aby sa prekryli iné veci ako teraz s tými emisiami - treba urobiť niečo, aby sa pozornosť obrátila inde - tak hopsa hejsa poďme vynucovať a nútiť mladých byť vlastencami, v ktorých to skôr spôsobí ( podľa mňa) opačný efekt- stačí pozrieť na internet a vidíte tie odboje typu - ja nebudem spievať - nech si spieva premier ... a pod..... Viete si predstaviť, že školy , kde sa zbierame na WC papier a kriedy- treba aj zástavy a urobiť malé oltáriky , ktoré nevieme ako dlho pri dnešnej mládeži vydržia??????..... a už keď si to sociálni politici vymysleli, prečo to nefinancujú?????????
Už som sa vyjadrila, že vlastenectvo sa vynútiť nedá, ľudia to musia cítiť a hlavne musí to začať tým, že budeme hrdí na to, že tu žijeme, na to v akom štáte žijeme a na ľudí ktorí tu žijú.... a úprimne, ja po 4rokoch sociálnej vlády mám skôr pocit, že sa trestá pracujúci ....
Ja len dúfam, že ľudia pri voľbách budú mať dobrú pamäť ........
...podľa mňa ten zákon budú novelizovať - zabudli v ňom uviesť veľmi dôležité a prosociálne ustanovenie s odvolávkou na zákonník práce - a to, že čas, v ktorom sa spieva hymna sa nepovažuje za pracovný čas.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Neviem, či môžem povedať slovo rozčúlilo alebo potešilo, ale v súvislosti s našou prácou, keď sa x-vecí nedá vyjadriť jednoznačne a jedni tak a druhí tak a človek od ľaku úplne odpadne ma už fakt nebaví....skrátka mám profesijnú krízu
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

evina Pozri príspevok
Neviem, či môžem povedať slovo rozčúlilo alebo potešilo, ale v súvislosti s našou prácou, keď sa x-vecí nedá vyjadriť jednoznačne a jedni tak a druhí tak a človek od ľaku úplne odpadne ma už fakt nebaví....skrátka mám profesijnú krízu
kľud...viem o čom vravíš. Len jedno neviem, prečo si musíme jeden druhéme večne strpčovať život. Toto je ťažké obdobie, neboj v máji si trošku vydýchneme.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa nahnevalo naše súdnictvo-tak chlap dobije na smrť svoju priateľku a dostane súhrnny trest aj s pokusom o poistný podvod ( v inej veci s autom) na 10rokov a dnes košický krajský súd rozhodol,že sú tam aj "poľahčujúce"okolnosti a trest znížil o POLOVIČKU,polovičku prosím pekne...To už kde sme keď za smrť mladého človeka sa dáva 5 rokov?-a to predpokladám,že po uplynutí polovice trestu mu druhú polku odpustia...
Nech mi nikto netvrdí, že na naších súdoch nevládne korupcia...
S tými piatimi rokmi si to trocha prehnal podľa včerajších asi krimi novín dostal jeden za smrť dvoch dievčat dvaapol roka to znamená že za jednu smrť jeden rok a niečo.
Žiadna korupcia, to si len zamestnanci obchodnej spoločnosti Súd s.r.o dorovnávajú platy na ich kolegov ktorí berú šesťnásobok, a od koho si ten plat dorovnajú od toho čo sa chce domôcť svojej pravdy, alebo od toho kto chce poškodeného opinkať. Tak kto je ochotný dať?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

evina Pozri príspevok
Na rozptýlenie:

http://www.pluska.sk/soubiznis/sprav...ni-darcek.html

nezdá sa Vám podobnosť so Švehlovou ...
Chuda maly, ja som tiez rozvedena, aj ked mi byvaly dost ublizil, a nas vztah v case rozvodu a po nom nebol vobec dobry, nikdy som nespravila to, ze by som mu nedala syna. Ved tym ublizuje hlavne tomu malemu a este ked ona sama na neho nema stale cas. Ja si myslim, ze Svehlovu len premenovali, lebo taky isty zaujem ma o tu svoju serialovu dceru. Mokreho som nikdy nemala rada, vobec sa k sebe nehodili, ale teraz podla toho clanku som na jeho strane...Je to mrcha
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

evina Pozri príspevok
Neviem, či môžem povedať slovo rozčúlilo alebo potešilo, ale v súvislosti s našou prácou, keď sa x-vecí nedá vyjadriť jednoznačne a jedni tak a druhí tak a človek od ľaku úplne odpadne ma už fakt nebaví....skrátka mám profesijnú krízu
Evina, všetci máme také obdobia.

Čo je však dobré - ak je niekto dole, niekto iný je hore - alebo je aspoň odosobnený a má na vec pohľad z inej strany.
V takých situáciach je dobre obrátiť sa na dôveryhodné zdroje (1 -3)poradiť sa, zvážiť a rozhodnúť sa. (nezabudnúť si nechať poznámku prečo si sa tak rozhodla - aby si sa o niekoľko rokov vedela rozpamätať).

Ak sa trápim s neistotou sama, tak sa motám.

Mne sa osvedčilo, keď si to s niekym prejdem, buď vyriešim, alebo aspoň ma niekto nasmeruje ...a hneď je to iné.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
pavol54 Pozri príspevok
S tými piatimi rokmi si to trocha prehnal podľa včerajších asi krimi novín dostal jeden za smrť dvoch dievčat dvaapol roka to znamená že za jednu smrť jeden rok a niečo.
Žiadna korupcia, to si len zamestnanci obchodnej spoločnosti Súd s.r.o dorovnávajú platy na ich kolegov ktorí berú šesťnásobok, a od koho si ten plat dorovnajú od toho čo sa chce domôcť svojej pravdy, alebo od toho kto chce poškodeného opinkať. Tak kto je ochotný dať?

No,mňa tiež už neprekvapí nič! Jeden môj kamarát bol odsúdený za neplatenie daní a odvodov,trestným rozkazom na 12 mesiacov nepodmienečne. Odvolal sa,zaplatil právnika a ten za 2 000 Eur. vybavil trest,který bol vynesený na hlavnom pojednávaní a to:
350 Eur. peňažný trest a 150 hodín verejnoprospešných prác!!!!!!!!

Aj toto je obraz Slovenska!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

zákon o vlastenectve je fajn- len by ma ale zaujímalo, ako chcú konečne riešiť absenciu učebníc pre reformované ročníky. Moju krpatú to akurát chytilo v prvej triede, v druhom ročníku tiež bezmála 4 mesiace boli bez učebníc a som silno zvedavá ako to bude budúci školský rok.Hlavne, že máme vymyslený skvelý zákon. A okrem iného, stačí prísť na slávnostné otvorenie školského roka a tam by sa len páni vlastenci čudovali čo sa robí pri hymne- hlavne pubertálne ďeťúchy sa nevedia dočkať, kedy skončí podľa ich názoru celá šaškárna.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mám zaujímavý nákupný zoznam :
1. olivový olej
2. chladnička
3. sáčky do smetného koša
4. sušené droždie
5. jablká
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dav Pozri príspevok
Mám zaujímavý nákupný zoznam :
1. olivový olej
2. chladnička
3. sáčky do smetného koša
4. sušené droždie
5. jablká
Ak je to nejaký TEST logického rozmýšľania, tak tá "chladnička" mi do toho zoznamu nepasuje...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

nika.sum Pozri príspevok
Chuda maly, ja som tiez rozvedena, aj ked mi byvaly dost ublizil, a nas vztah v case rozvodu a po nom nebol vobec dobry, nikdy som nespravila to, ze by som mu nedala syna. Ved tym ublizuje hlavne tomu malemu a este ked ona sama na neho nema stale cas. Ja si myslim, ze Svehlovu len premenovali, lebo taky isty zaujem ma o tu svoju serialovu dceru. Mokreho som nikdy nemala rada, vobec sa k sebe nehodili, ale teraz podla toho clanku som na jeho strane...Je to mrcha

"Švehlová" alias Moorová ašpiruje na titul najnesympatickejšia slovenska herečka za 100 rokov (!)

za obdobie 50 rokov dozadu+ 50 rokov dopredu !
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
ludex Pozri príspevok
No,mňa tiež už neprekvapí nič! Jeden môj kamarát bol odsúdený za neplatenie daní a odvodov,trestným rozkazom na 12 mesiacov nepodmienečne. Odvolal sa,zaplatil právnika a ten za 2 000 Eur. vybavil trest,který bol vynesený na hlavnom pojednávaní a to:
350 Eur. peňažný trest a 150 hodín verejnoprospešných prác!!!!!!!!

Aj toto je obraz Slovenska!
NO tak to potom stalo za tie dva litre a ma cas za ten rok si "nasetrit" na toho pravnika legalnejsim sposobom....
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

mpca Pozri príspevok
NO tak to potom stalo za tie dva litre a ma cas za ten rok si "nasetrit" na toho pravnika legalnejsim sposobom....
Neviem na čo myslite pričítaní tych príspevkov !

Povodný trest 12 mesiacov bol ZRUŠENÝ , lebo sa dotyčný odvolal !

Čo tu pletiete o 12 mesiacoch ,že má čas niečo si našetriť alebo čo...

Dneska som už nervózny z čítania týchto nepresnosti a zavadzajúcich reakcii...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať