Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sudcovia+exekútori+revízori sú jedna bagáž...-škoda slov...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
však áno, keď sa odvolám,tak može byť trest nižší, ale malo by to byť zhruba tak max. do 20% ,a nie o polovičku-ale celkovo ten súd v košiciach je celkovo zvláštny...
Áno je to nezvyklé o polovicu. Je možné, že prekvalifikovali aj trestný čin, len aby mohli.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Stanislav 1975 Pozri príspevok
však áno, keď sa odvolám,tak može byť trest nižší, ale malo by to byť zhruba tak max. do 20% ,a nie o polovičku-ale celkovo ten súd v košiciach je celkovo zvláštny...
...a nitriansky sa tiez dnes vyznamenal..holohlavy pirat zabil dve kocky a dostal 2 a pol roka...a po slobode chodi dva roky pirat Karim co zabil male decko napity bez vodicaku...
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Kazu Pozri príspevok
Čo nemáte v škole krúžok šikovných rúk? Dievčatá vlajočky pošijú, chlapci znaky zo sadry odlejú a preambulu šprti krasopisne na kriedový papier vypísmenkujú Len čo by na to povedali kompetentní zodpovední, ktorí už majú zisky za vlajočky na správnych stranách šibeničiek rozpísané
Zaujímavé, ako sa doba mení. Dnes si treba ušiť vlajky a nám stará mama voľakedy z vlajok šila trenírky. Keď si pomyslím, čo som sa do nich napr..., až ma hrôza chytá z toľkej neúcty.
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Ten zákon o vlastenectve mi tak vŕta v hlave, že kvôli tomu ani nemôžem zaspať. Trápia ma dve zásadné otázky.
1. Musia mať v školách pre nevidomé deti vyvesenú vlajku, text hymny a preambuly Ústavy?
2. Musí sa aj v školách pre chluchonemé deti hrať hymna?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Povedzte mi, načo som vstala skro rano, aby som dorobila daňové priznanie????
Nie je milé naše DRR, že takto dbá o našu pohodu a nechce aby sme sa prepracovali? Preto každý deň od 8 hodiny večernej do 8 hodiny rannej urobí odstávku svojho portálu a je pokoj. Nikto nemusí pracovať. Dúfam, že nezabudnú, že sú aj vikendy a odstavia to od piatka večera do pondelka rana ....
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa nahnevalo naše súdnictvo-tak chlap dobije na smrť svoju priateľku a dostane súhrnny trest aj s pokusom o poistný podvod ( v inej veci s autom) na 10rokov a dnes košický krajský súd rozhodol,že sú tam aj "poľahčujúce"okolnosti a trest znížil o POLOVIČKU,polovičku prosím pekne...To už kde sme keď za smrť mladého človeka sa dáva 5 rokov?-a to predpokladám,že po uplynutí polovice trestu mu druhú polku odpustia...
Nech mi nikto netvrdí, že na naších súdoch nevládne korupcia...
stačí sa pozrieť do naších zákonov a už tam človek zistí čo má pre tento štát cenu. Sú to hlavne peniaze, ľudský život je až na druhom mieste. Pozri vymer za hospodársky trestný čin a za hrdelný zločin. Tu sa lepšie oplatí zabíjať ako kradnúť.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Dáša_ Pozri príspevok
Povedzte mi, načo som vstala skro rano, aby som dorobila daňové priznanie????
Nie je milé naše DRR, že takto dbá o našu pohodu a nechce aby sme sa prepracovali? Preto každý deň od 8 hodiny večernej do 8 hodiny rannej urobí odstávku svojho portálu a je pokoj. Nikto nemusí pracovať. Dúfam, že nezabudnú, že sú aj vikendy a odstavia to od piatka večera do pondelka rana ....
Už tak strašne prepínajú moje už aj tak poriadne napnuté nervy, že neviem, neviem. Musíme robiť počas víkendov a aj po nociach, aby sme stihli všetky tie nezmysly a oni majú čas. Mňa hrozne s...e. že ešte aj tú absolútne nezmyselnú RZZP musíme stíhať do 31.03.
Koniec idem sa ukľudniť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
Už tak strašne prepínajú moje už aj tak poriadne napnuté nervy, že neviem, neviem. Musíme robiť počas víkendov a aj po nociach, aby sme stihli všetky tie nezmysly a oni majú čas. Mňa hrozne s...e. že ešte aj tú absolútne nezmyselnú RZZP musíme stíhať do 31.03.
Koniec idem sa ukľudniť.
V noci, nemáš čo pracovať, v noci máš spať...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
V noci, nemáš čo pracovať, v noci máš spať...
aha, tak fajn, čakám Ťa na brigádu. Myslím na účto...neboj na nič iné.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko
aj v noci sa pracuje, keď je možnosť, aj cez víkend, keď je príležitosť, záleží z akého uhla sa na to pozrieš. Robí sa vtedy keď je čas.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
aha, tak fajn, čakám Ťa na brigádu. Myslím na účto...neboj na nič iné.
od účta je k všeličomu už blízko,účtom začína vela vecí...-už som radšej ticho...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko
aj v noci sa pracuje, keď je možnosť, aj cez víkend, keď je príležitosť, záleží z akého uhla sa na to pozrieš. Robí sa vtedy keď je čas.
ježíš leni, dík za akademické okienko...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko, niekto Ti to povedal musel, takže akademické okienko máš dnes práve odo mňa.
Ale vieš, nie je robota ako robota.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Stanko, niekto Ti to povedal musel, takže akademické okienko máš dnes práve odo mňa.
Ale vieš, nie je robota ako robota.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
od účta je k všeličomu už blízko,účtom začína vela vecí...-už som radšej ticho...
ja som si už stihla všimnúť, že Ty si iný srandista.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
ja som si už stihla všimnúť, že Ty si iný srandista.
ja nie som srandista, ale pravdy hovorca-ber to z tohto uhlu...
Btw- a povedz že nemám s tým účtom pravdu...-všetko začína ukladaním bločkov podla dátumu...-už som fakt pssst....
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja nie som srandista, ale pravdy hovorca-ber to z tohto uhlu...
Btw- a povedz že nemám s tým účtom pravdu...-všetko začína ukladaním bločkov podla dátumu...-už som fakt pssst....
pssssssst už
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Excise Duty Pozri príspevok
Ten zákon o vlastenectve mi tak vŕta v hlave, že kvôli tomu ani nemôžem zaspať. Trápia ma dve zásadné otázky.
1. Musia mať v školách pre nevidomé deti vyvesenú vlajku, text hymny a preambuly Ústavy?
2. Musí sa aj v školách pre chluchonemé deti hrať hymna?

"Kdepak asi udělali soudruzi chybu?"
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Excise Duty Pozri príspevok
Zaujímavé, ako sa doba mení. Dnes si treba ušiť vlajky a nám stará mama voľakedy z vlajok šila trenírky. Keď si pomyslím, čo som sa do nich napr..., až ma hrôza chytá z toľkej neúcty.
uvažoval si nad tým, či by to teraz nešlo opačne? myslím z tých trenírok ušiť vlajku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať