Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

andreaS Pozri príspevok
...
...
po dvoch tyzdnoch nam mali zapojit magio... vcera rano prisli a aj tak to nefunguje... vznikol z toho slusny chaos... lebo najskor sa pytali kedy maju prist, po odpovedi ze po pol stvrtej bol nevrly, ze to nejde a ze si to mam zariadit a ked nechcem nemusim... tak som stiahla moju maminu ku nam, aby to mohli prist zapojit.. tak teda prisli, nejde to a navyse boli drzi, moja mama, kt. inak nevytoci nic bola extremne vytocena a nasrdena... stazovali sme sa na nich a ich pristup a dnes mi volal pan technik, ze sa tomu dnes povenoval a zistil ze chyba nie je u nas ale v rozvodoch v panelaku, tak ze zajtra by to uz malo ist ani nepotrebuje znova prist... pritom sa ohanal, ze keby tu moja mama ostala o hodinku dlhsie, tak to mohli spojazdnit, ale ona sa podla nich ponahlala domov (co pravda nie je) tak to neurobili... ale sam si protirecil, lebo pred chvilou povedal ze to pojde a nepotrebuje byt v byte... a este bol urazeny, ze sme ich tak obvinili, lebo som sa stazovala na ich linke plus pani kt. nam robila zmluvu a asi ich popotahovali za spravanie, a oni sa asi dohodli povedat, ze to bola vina mojej mamy, kt. sa ponahlala domov... pritom sa ich sama pytala ci to je vsetko a moze ist alebo ci ma cakat.. poslali ju domov... vsak vravim chaos...

a to je este len stvrtok... cakam co sa vyvrbi do konca tyzdna...
Óch!!! T com a Mágio ! Keď niekde vidím túto "kombináciu" dvíha zo stoličky!
Objednávala som si Mágio začiatkom novembra min. roku. Bola to vianočná akcia. Objednávala som v predstihu, aby sa nemohli vyhovoriť na veľa objednávok a pod.
Došli až koncom januára!!! Po neviem koľkých urgenciách, reklamáciách, vyvolávaniach a proseniach...

U nás sa vyhovárali, že to nemôžu prísť urobiť lebo je zima, tak nemôžu prekopať asi 3-4m ( na hľbku rýla)..
Neviem, aké počasie očakávali, ked ohlásili vianočnú akciu
Zúrila som, lebo celé vianoce takmer non-stop bežala v TV reklama na Mágio
Nakoniec prišli "5. majstri. A je to!!!
Ten , čo ťahal kábel cez poval, si otvoril zopár škridlí, aby sa vykecával s tými dolu. Samozrejme , že ich naspäť nevrátil...prišli sme na to za dva dni...
Ostatní sa dolu nudili, tak si upratovali firemnú dodávku. Neviem po akom dlhom čase, ale celý smetiak nám zapratali prázdnymi plast. fľašami od oleja a pod. Bola to riadna drzosť, lebo smetiak sme mali dnu vo dvore. A najbližší odvoz smetí o dva týždne!...
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

ja mám celý týždeň veľmi smutný, minulý týždeň vo štvrtok som sa dozvedela, že môj švagor leží v nemocnici, že mu robia nejaké vyšetrenia..... dnes sme ho pochovali, ostala vdova s tromi deťmi - 15, 12, 8. Akí sme my ľudia pominuteľní, dnes sme tu - zajtra nás niet....
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

judita1971 Pozri príspevok
ja mám celý týždeň veľmi smutný, minulý týždeň vo štvrtok som sa dozvedela, že môj švagor leží v nemocnici, že mu robia nejaké vyšetrenia..... dnes sme ho pochovali, ostala vdova s tromi deťmi - 15, 12, 8. Akí sme my ľudia pominuteľní, dnes sme tu - zajtra nás niet....
Najhoršie je, že človek sa až po takýchto udalostiach zamyslí nad svojimi starosťami a uvedomí si, čo je v živote najdôležitejšie...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna dnes pobavilo: nieco som hladala na teletexte JOJ a nahodou som to prepla na stranku inzeratov, bol tam jeden, vlastne to bola skor reklama na autobazar, v troch kratkych riadkoch boli 3 hrubky: vikup, viplatime a richlo. Vyzerato tak, ze zadavatel inzeratu zacal ignorovat y. :-)
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

arizona Pozri príspevok
Óch!!! T com a Mágio ! Keď niekde vidím túto "kombináciu" dvíha zo stoličky!
Objednávala som si Mágio začiatkom novembra min. roku. Bola to vianočná akcia. Objednávala som v predstihu, aby sa nemohli vyhovoriť na veľa objednávok a pod.
Došli až koncom januára!!! Po neviem koľkých urgenciách, reklamáciách, vyvolávaniach a proseniach...

U nás sa vyhovárali, že to nemôžu prísť urobiť lebo je zima, tak nemôžu prekopať asi 3-4m ( na hľbku rýla)..
Neviem, aké počasie očakávali, ked ohlásili vianočnú akciu
Zúrila som, lebo celé vianoce takmer non-stop bežala v TV reklama na Mágio
Nakoniec prišli "5. majstri. A je to!!!
Ten , čo ťahal kábel cez poval, si otvoril zopár škridlí, aby sa vykecával s tými dolu. Samozrejme , že ich naspäť nevrátil...prišli sme na to za dva dni...
Ostatní sa dolu nudili, tak si upratovali firemnú dodávku. Neviem po akom dlhom čase, ale celý smetiak nám zapratali prázdnymi plast. fľašami od oleja a pod. Bola to riadna drzosť, lebo smetiak sme mali dnu vo dvore. A najbližší odvoz smetí o dva týždne!...
S T Mobilom mam aj ja svoje "skúsenosti" ked sme trikrat za sebou reklamovali modem a boli bez internetu 3 mesiace a platit sme aj tak museli, vratili to az po uznani reklamacie a najlepšie ze dali novy modem, prideme domov zapojime a neide . A ešte potom mali take tahy že na nete si trebalo stiahnut nejaku aktualizaciu, ale nikomu to neoznamili a navyse ked kvoli tomu nesiel net ani sme si ju nemali ako stiahnut
Ale T Com, s tým mam dobre skusenosti. V septembri sa pokazilo magio, za tri dni ked sa to neopravilo "samo" (občas oni nejake veci robia a vtedy sa to samo restartuje) tak sme tam volali a na druhy den bol u nas technik a dal to do kopy. Síce tiez mrnel ze robi len do pol 4 ale mozem ja za to ze to trvalo trocha dlhsie?? A potom sme sa sťahovali, žiadali o prekladku na ktoru maju lehotu asi mesiac a prisli za tydzen, takže v pohode
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Už začiatkom roka sme sa začali zaujímať o zavedenie internetu i Magia na T-centre v našom meste. Kompetentní nám síce oznámili, že na našom sídlisku je zavádzanie uvedených produktov pozastavené (čaká sa na vybudovanie optickej siete, či čo), ale kedy sa to rozbehne, nevedel nik. Písala som aj na T-centrum, dostala som rovnakú odpoveď. V septembri sa začala v našom meste rozsiahla rozkopávka. Nik nevedel, či je to T-Com, či T-Mobile, či Orange. Napokon sme zistili, že nejaká Tv Max. Chceli sme si prostredníctvom tejto firmy zaviesť káblovku i internet, ale napokon sme sa rozhodli pre kúpu satelitu (jeden z dôvodov bol, že káblovka nemá v ponuke stanicu Nova (som neúnavný pozerateľ uvedenej stanice)). No a internet sme si dali zaviesť cez uvedenú firmu. Zatiaľ sme spokojní.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

zabudla som si doma mobil, tak mi volala mama, ze jej volali z t-comu, ze sa chceli opytat kde je problem... hlavne, ze mi vcera volali ze nepotrebuju aby sme boli doma, ze to je problem v rozvodoch v panelaku a ze to si opravia a dnes podvecer ze mi zavola ci to uz svieti...

my sme rozhodnuti po prichode domov, ak to nebude svietit zbalit vsetky zariadenia a ist s nimi do t-comu a vypovedat zmluvu ku ktorej plneniu kvoli ich neschopnosti este neprislo... nech idu do certa s takymito sluzbami a tri dni nerobime nic ine len kazdemu vysvetlujeme co je vo veci... na porazenie...
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Co ma potesilo? To neuverite. P O K U T A O D P O L I C A J T A.
Bola som so synom v Rakusku, ked pri ceste domov nas zastavila rakuska policajna hliadka. Rychlost sme prekrocili o 10km/hod., syn soferoval a mal dva dni neplatny "vodicak". No uz som oci prevracala, co to bude za pokutu a nemala som pri sebe ani dost hotovosti. Tak sme cakali na ortiel rakuskeho policajta. Pokuta zwanzig ( 20 ) euro. Nechcela som verit vlastnym usiam. Za taketo pochybenie od "rakusanov" len 20€????????????? Ved doma na Slovensku by som dopadla katastrofickejsie. Prvy krat v zivote som sa tesila, ze som dostala takuto pokutu.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

wegamizi Pozri príspevok
Co ma potesilo? To neuverite. P O K U T A O D P O L I C A J T A.
Bola som so synom v Rakusku, ked pri ceste domov nas zastavila rakuska policajna hliadka. Rychlost sme prekrocili o 10km/hod., syn soferoval a mal dva dni neplatny "vodicak". No uz som oci prevracala, co to bude za pokutu a nemala som pri sebe ani dost hotovosti. Tak sme cakali na ortiel rakuskeho policajta. Pokuta zwanzig ( 20 ) euro. Nechcela som verit vlastnym usiam. Za taketo pochybenie od "rakusanov" len 20€????????????? Ved doma na Slovensku by som dopadla katastrofickejsie. Prvy krat v zivote som sa tesila, ze som dostala takuto pokutu.
Mňa to ani veľmi neprekvapilo, pretože mám s nimi viac pozitívnych ako negatívnych skúseností. Spomeniem len jednu, keď som pred 12 -imi rokmi nebola ešte majiteľkou rakúskeho vodičského preukazu, v čase sviatkov veľkej noci ma policajti zastavili a po preukázaní sa slovenským vodičským preukazom mohla vtedy moja cesta skončiť zle, ale skončila upozornrním a prosbou, aby som už nevstupovala ako vodička do Rakúska bez rakúskeho vodičského oprávnenia - s dodatkom, je Veľká noc nerobme si zbytočné nepríjemnosti. To isté platí u mňa aj so slovenskou políciou, naozaj sa mi nepodarilo ešte zažiť bezdôvodnú nepríjemnú situáciu.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

wegamizi Pozri príspevok
Co ma potesilo? To neuverite. P O K U T A O D P O L I C A J T A.
Bola som so synom v Rakusku, ked pri ceste domov nas zastavila rakuska policajna hliadka. Rychlost sme prekrocili o 10km/hod., syn soferoval a mal dva dni neplatny "vodicak". No uz som oci prevracala, co to bude za pokutu a nemala som pri sebe ani dost hotovosti. Tak sme cakali na ortiel rakuskeho policajta. Pokuta zwanzig ( 20 ) euro. Nechcela som verit vlastnym usiam. Za taketo pochybenie od "rakusanov" len 20€????????????? Ved doma na Slovensku by som dopadla katastrofickejsie. Prvy krat v zivote som sa tesila, ze som dostala takuto pokutu.
tak to potesi
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

wegamizi Pozri príspevok
Co ma potesilo? To neuverite. P O K U T A O D P O L I C A J T A.
Bola som so synom v Rakusku, ked pri ceste domov nas zastavila rakuska policajna hliadka. Rychlost sme prekrocili o 10km/hod., syn soferoval a mal dva dni neplatny "vodicak". No uz som oci prevracala, co to bude za pokutu a nemala som pri sebe ani dost hotovosti. Tak sme cakali na ortiel rakuskeho policajta. Pokuta zwanzig ( 20 ) euro. Nechcela som verit vlastnym usiam. Za taketo pochybenie od "rakusanov" len 20€????????????? Ved doma na Slovensku by som dopadla katastrofickejsie. Prvy krat v zivote som sa tesila, ze som dostala takuto pokutu.
to máš pravdu, moj známy mal platný vodičak, prekoročil o 15km , išiel 65-kou/bol to malý usek cesty-chytačka!!! už je tam zmenená rýchlosť, vyššia 70-ka../ a dostal 100€, nemal hotovosť, tak zadržali vodičák.
Toto je policajný štát...
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Mňa dnes šokovala dcéra,najedla sa, prezliekla a už stojí v kuchyni a pečie tortu. Tak som sa jej spýtala:"Žeby mi niečo ušlo?" a ona odpovedala otázkou:"Kto má dnes narodeniny?" No v hlave mi prebehla celá moja rodina, rodičia, svokrovci, priateľka a priateľ mojich detí a nič. No a nakoniec som ostala PAF. Dnes má narodeniny náš pes - 1 rok a dostane karamelovú tortu a namiesto sviečky bude klobása. Dúfam, že ten pes mi nechá aspoň obliznúť kúsok, pretože tá karamelová torta mojej dcéry, je tá najlepšia na svete.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

ludmilla Pozri príspevok
Mňa dnes šokovala dcéra,najedla sa, prezliekla a už stojí v kuchyni a pečie tortu. Tak som sa jej spýtala:"Žeby mi niečo ušlo?" a ona odpovedala otázkou:"Kto má dnes narodeniny?" No v hlave mi prebehla celá moja rodina, rodičia, svokrovci, priateľka a priateľ mojich detí a nič. No a nakoniec som ostala PAF. Dnes má narodeniny náš pes - 1 rok a dostane karamelovú tortu a namiesto sviečky bude klobása. Dúfam, že ten pes mi nechá aspoň obliznúť kúsok, pretože tá karamelová torta mojej dcéry, je tá najlepšia na svete.
je to je mileeee, nasa havka mala ročik v lete a tiez dostala mnamku ale kedze sme prerabali byt, torta to nebola
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ludmilla Pozri príspevok
Mňa dnes šokovala dcéra,najedla sa, prezliekla a už stojí v kuchyni a pečie tortu. Tak som sa jej spýtala:"Žeby mi niečo ušlo?" a ona odpovedala otázkou:"Kto má dnes narodeniny?" No v hlave mi prebehla celá moja rodina, rodičia, svokrovci, priateľka a priateľ mojich detí a nič. No a nakoniec som ostala PAF. Dnes má narodeniny náš pes - 1 rok a dostane karamelovú tortu a namiesto sviečky bude klobása. Dúfam, že ten pes mi nechá aspoň obliznúť kúsok, pretože tá karamelová torta mojej dcéry, je tá najlepšia na svete.
Ja som si myslela, že ten oslávenec nakoniec budeš ty.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... a už máme po oslave a ani som neochutnala. Pôvodne som si myslela, že ho najviac zaujme tá klobáska, ale začal pekne postupne - najprv šľahačka, kúsok korpusu, medzitým klobása. Celé to trvalo asi 3 minúty. Arés si odgrgol a bolo po oslave.
torta.jpg  
ryyyychlo.jpg  
mňaaaam.jpg  
dobrotaa.jpg  
1/1
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

ludmilla Pozri príspevok
... a už máme po oslave a ani som neochutnala. Pôvodne som si myslela, že ho najviac zaujme tá klobáska, ale začal pekne postupne - najprv šľahačka, kúsok korpusu, medzitým klobása. Celé to trvalo asi 3 minúty. Arés si odgrgol a bolo po oslave.
No je úžasný /ARÉS/, a vidno ako mu chutila tá tortička. Lebo ju zlupol na "posedenie". Šikovnú to dcéru máš.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Prvá obeť prasacej chrípky na Slovensku.

žena v Bratislave
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Xanti Pozri príspevok
Prvá obeť prasacej chrípky na Slovensku.

žena v Bratislave
to fakt? a niektory ludia si veselo na urajinu chodia bo sak to nič. jak minule v telke ten chlap, by som ho bila, epidemia a oni vobec maju na haku
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Tinika Pozri príspevok
to fakt? a niektory ludia si veselo na urajinu chodia bo sak to nič. jak minule v telke ten chlap, by som ho bila, epidemia a oni vobec maju na haku
Fakt,
hlásili v telke. Podľahla vo fakultnej nemocnici na Mickievičovej ulici. A tá žena tuším na ukrajine nebola ...
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Xanti Pozri príspevok
Fakt,
hlásili v telke. Podľahla vo fakultnej nemocnici na Mickievičovej ulici. A tá žena tuším na ukrajine nebola ...
som kukla na net, ta ze 40-tnikča a ze mala aj so srdcom problemy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať