Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/moder...ri-onanii.html


Tento chudák chlapec,čo zas vyvádzal?,však keď niečo neviem tak to nerobím, R.I.P.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/moder...ri-onanii.html


Tento chudák chlapec,čo zas vyvádzal?,však keď niečo neviem tak to nerobím, R.I.P.
tak toto je fakt smutné. Škoda mladého človeka.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
No mňa pred chvílkou rozčúlila táto téma (prístup dotazujúcej):

http://www.porada.sk/t133669-vykazy.html
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A koľko je takých ľudí,že sú " strašne veriaci" a pomaly pobožnejší ako pápež a pritom to je všetko len hra, keď príde k niečomu,kde by svoju vieru aspoň dokázali,tak zrazu je po viere-poznám kopu ateistov,ktorí oveľa lepší ľudia ako nejakí "veriaci".
A to je Slovensko na 80 % veriacou krajinou .

SHIT !!!

Ak viera nemá v sebe SKUTKY , je sama o sebe MŔTVA !
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Zoltán Kovács Pozri príspevok
No mňa pred chvílkou rozčúlila táto téma (prístup dotazujúcej):

http://www.porada.sk/t133669-vykazy.html
No, to je dosť silná káva. Asi zadávateľka otázky chcela, aby jej odpovedajúci presne povedali, z čoho sa suma záväzkov vo výkaze skladá. Mne sa odpovede páčili. Aká otázka, taká odpoveď.
Niet nad ľudí, ktorí si nevážia kvality druhých.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Zoltán Kovács Pozri príspevok
No mňa pred chvílkou rozčúlila táto téma (prístup dotazujúcej):

http://www.porada.sk/t133669-vykazy.html
fúha, tak ta na..a aj mňa.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

cathyc Pozri príspevok
No ja tomu verím, nakoľko som už neraz dostala riadny preplesk za svoje lapsusy. Nikdy ma trest neminul. Nie je však na nás rozhodnúť a vedieť ako sa to stane iným.
Ak si pozorne všímaš okolie tak určite ten vinník dostane svoje, ak sme veriaci tak vieme že u Boha je minúta ako večnosť a večnosť ako minúta takže odmena na 100% príde, len či sme dosť kritickí k našim priestupkom a to čo my pokladáme za krivdu nieje niekedy odmena za naše viny ktoré sme kedysi spáchali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
cathyc Pozri príspevok
fúha, tak ta na..a aj mňa.
....fúúúúúúúúúúúha ......tak dúfam , že ja som , pre zmenu , nasral ju .....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes zasa rozčúlilo, keď som sledoval správy, ako sa na súde pán moderátor Žitný obhajoval, že on za nič nemože,lebo za záhadných okolností na 2 sekundy odpadol..., akože vobec neletel 130km/h,vobec počas jazdy netelefonoval,ale chudáčik záhadne odpadol-a to že zabil 5 ročného chlapca ho asi moc nemrzí,chrapúň jeden...-keby si aspoň uznal chybu...
A najhoršie na tom je, že súdy dnes rozhodujú ako chcú a mám veľké obavy, že mu to sudca uverí-však už má aj vybavený posudok neurologa...-nakoniec odíde s podmienkou a bude aj po spravodlivosti...
....mňa už dnes nenaserie nič , nikto ....

A o tejto kauze ani nehovoriac ......

Jedno je však isté .
Žitný tvrdí , že netelefonoval .....
Otec Tomáška Žilavého tvrdí opak ...
Kde je ale pravda ???

Jeden úkon vyšetrovateľa , len jeden by stačil ...možno aj bol vykonaný ...no nejak sa nikde nespomína , čo pri klebetách na Slovensku je veľmi čudné ...
A nech mi nikto netvrdí , že sa to nedalo ....teraz už nie , teraz sú už servery vyčistené , už je neskoro ...

Prečo sa zatiaľ neobjavilo buď potvrdenie alebo vyvrátenie faktu o telefonovaní ????
Ak by to totiž bola pravda , že Žitný telefonoval .....možno odpadol , omdlel od erotického telefonátu , čo viedol s Luciu - riaditeľkou ....možno sa mu krv nahrnula z hlavy do plodu dubu ....ktož ho vie .....?:
0 0
Blanka Š Blanka Š

Blanka Š je offline (nepripojený) Blanka Š

Mňa veľmi potešila reakcia pracovníčky callcentra T mobilu-. na synovom mobile som v rámci akcie dostala plus 50SMS zadarmo na 3 mesiace. Po uplynutí tejto doby sa mala služba automaticky zrušiť/už v oktobri/,no nestalo sa tak a mesačne mi účtovali 4€ .
Táto pracovníčka ma upozornila na ich chybu /sama som si nevšimla/ , v mene T mobilu sa ospravedlnila a 16€ mi vrátia
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Veľmi ma potešil nový zákon o vlastenectve, hlavne táto pasáž:
Štátne školy budú povinné umiestniť v každej miestnosti, v ktorej prebieha vyučovanie, štátny znak, zástavu, text štátnej hymny a preambulu Ústavy SR.

Taký kútik so štátnou vlajkou a všetkými hore menovanými doplnkami v cvičnej kuchynke bude super. Zátišie ako z veľkej knihy. Každá jedna miestnosť, kde prebieha vyučovanie, teda okrem tried každá jedna učebňa, dielne, telocvičňa a každá miestnosť, ešte šťastie, že sme pred pár rokmi zrušili skleník. No čo už, hor sa na nákupy, pretože do konca marca musím kúpiť minimálne 40 zástav.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Sabadka Pozri príspevok
Veľmi ma potešil nový zákon o vlastenectve, hlavne táto pasáž:
Štátne školy budú povinné umiestniť v každej miestnosti, v ktorej prebieha vyučovanie, štátny znak, zástavu, text štátnej hymny a preambulu Ústavy SR.

Taký kútik so štátnou vlajkou a všetkými hore menovanými doplnkami v cvičnej kuchynke bude super. Zátišie ako z veľkej knihy. Každá jedna miestnosť, kde prebieha vyučovanie, teda okrem tried každá jedna učebňa, dielne, telocvičňa a každá miestnosť, ešte šťastie, že sme pred pár rokmi zrušili skleník. No čo už, hor sa na nákupy, pretože do konca marca musím kúpiť minimálne 40 zástav.
socializmus so satirickou tvárou. Kedy už budú tie voľby...to je ako nekonečný príbeh.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Sabadka Pozri príspevok
Veľmi ma potešil nový zákon o vlastenectve, hlavne táto pasáž:
Štátne školy budú povinné umiestniť v každej miestnosti, v ktorej prebieha vyučovanie, štátny znak, zástavu, text štátnej hymny a preambulu Ústavy SR.

Taký kútik so štátnou vlajkou a všetkými hore menovanými doplnkami v cvičnej kuchynke bude super. Zátišie ako z veľkej knihy. Každá jedna miestnosť, kde prebieha vyučovanie, teda okrem tried každá jedna učebňa, dielne, telocvičňa a každá miestnosť, ešte šťastie, že sme pred pár rokmi zrušili skleník. No čo už, hor sa na nákupy, pretože do konca marca musím kúpiť minimálne 40 zástav.
A to nám pani uč. odkázala, že máme venovať zas nejaké peniaze pre školu, lebo nemajú poriadne kriedy a máme priniesť aj kanc. papier, kto môže.
Hlavne, že budú mať v rohu triedy to zátišie.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

JarkaL Pozri príspevok
A to nám pani uč. odkázala, že máme venovať zas nejaké peniaze pre školu, lebo nemajú poriadne kriedy a máme priniesť aj kanc. papier, kto môže.
Hlavne, že budú mať v rohu triedy to zátišie.
Ktovie kto bude tie vlajky, znaky a ústavy do škôl dodávať. Opäť a zase sa ktosi dobre nabalí. Alebo je to dobrý tip na podnikanie, len treba niekoho kompetentného poznať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač Pozri príspevok
....mňa už dnes nenaserie nič , nikto ....

A o tejto kauze ani nehovoriac ......

Jedno je však isté .
Žitný tvrdí , že netelefonoval .....
Otec Tomáška Žilavého tvrdí opak ...
Kde je ale pravda ???

Jeden úkon vyšetrovateľa , len jeden by stačil ...možno aj bol vykonaný ...no nejak sa nikde nespomína , čo pri klebetách na Slovensku je veľmi čudné ...
A nech mi nikto netvrdí , že sa to nedalo ....teraz už nie , teraz sú už servery vyčistené , už je neskoro ...

Prečo sa zatiaľ neobjavilo buď potvrdenie alebo vyvrátenie faktu o telefonovaní ????
Ak by to totiž bola pravda , že Žitný telefonoval .....možno odpadol , omdlel od erotického telefonátu , čo viedol s Luciu - riaditeľkou ....možno sa mu krv nahrnula z hlavy do plodu dubu ....ktož ho vie .....?:
keď sa mozog odkrví v správny čas, tak môže aj odpadnúť, dúfam že sa už nikomu inému zainteresovanému v spore mozog neodkrví a neopadne do mdlôb pri vynášaní rozsudku.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

cathyc Pozri príspevok
socializmus so satirickou tvárou. Kedy už budú tie voľby...to je ako nekonečný príbeh.
Kto asi za to môže že obyvatelia obcí v okolí NZ dodnes používajú v hovorovej reči ich názvy spred 90 rokov alebo aspoň spred roku 1945?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

pavol54 Pozri príspevok
Kto asi za to môže že obyvatelia obcí v okolí NZ dodnes používajú v hovorovej reči ich názvy spred 90 rokov alebo aspoň spred roku 1945?
že by som za to mohla ja?
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
cathyc Pozri príspevok
že by som za to mohla ja?
Tak keď si sa už takto verejne a dobrovoľne priznala, mohla by si mi tie vlajočky zasponzorovať?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

cathyc Pozri príspevok
že by som za to mohla ja?
Nebuď vzťahovačná veď si zo Serede.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Sabadka Pozri príspevok
Tak keď si sa už takto verejne a dobrovoľne priznala, mohla by si mi tie vlajočky zasponzorovať?
som sa fakt priznala??? . Asi som veľa vypila.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať