Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Rozčuľuje ma chaos v nemocniciach . Jedna z nich je nemocnica Topoľčany , kde odoperovali pacientov .Pacient zúfalý má ísť po operácii na kontrolu a nemá kde . Na telefonickú otázku , čo má robiť , dostane strohú odpoveď ..zavolajte si v pondelok, budeme vedieť viac .
Keď to Zitka načala, aj ja sa posťažujem: môjho tatka po cievnej mozgovej príhode "vyliali" z levickej nemocnice na 6. deň, pritom bol úplne "mimo", zato nezabudli na prepúšťaciu správu napísať, že pacient vyžaduje celodennú opatrovateľskú prítomnosť! Čo sa máme teraz rekvalifikovať?
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ja idem z príjemnejšieho konca. Pred chvíľkou som sa rozlúčila so Simonkou(Simonab). Konečne som ju, aj jej mng., po dlhšom čase mohla vystískať. Veľmi, preveľmi som sa z nich vytešovala
Naposledy upravil Marína : 26.02.10 at 21:18
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Marína Pozri príspevok
... Veľmi, preveľmi som sa z nich vytešovala
Heeeeeeeeeeeeeeeeeej? A v Presporku sa kedy budeme moct tiez velmi prevelmi?...
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Rozalka Pozri príspevok
... tatka ... "vyliali" z levickej nemocnice ...
Levicka nemocnica je povestna takym "vylievanim" uz roky. Je velmi smutne, ze aj jednu moju znamu chybnou diagnozou "vyliali" az tam, odkadial niet navratu. Nezachranilo ju ani to, ze jej tatko bol primarom jedneho z oddeleni tej nemocnice.
A moj tatko by tiez vedel dost dlho vypravat o zazitkoch z tej nemocnice . . .
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ja by som aj tú rekvalifikaciu prijala... ale kto zvládne 24hodín denný full servis???...mám výčitky svedomia, ale môjho tatenka som musela zveriť do rúk zdravotníkov.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

endrju Pozri príspevok
Heeeeeeeeeeeeeeeeeej? A v Presporku sa kedy budeme moct tiez velmi prevelmi?...
Andrejko, a čo keby sme sa konečne veľmi preveľmi na východe? Už teraz sa teším, keď sa nám zadarí ďalšie ministretko, či už u vás alebo u nás. Možno v lete sa zadarí.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Marína Pozri príspevok
Andrejko, a čo keby sme sa konečne veľmi preveľmi na východe? Už teraz sa teším, keď sa nám zadarí ďalšie ministretko, či už u vás alebo u nás. Možno v lete sa zadarí.
Nemusis ani sekundu pochybovat o tom, ze pri prvej prilezitosti vytesovanie na vychode bude. Je tam "kriticke" mnozstvo super ludi, s ktorymi sa chcem stretnut. Aj ked v tomto obdobi vytesovanie na vychode akosi nehrozi - vraj na SK zuri kriza. Avsak motyka zvykne vystrelit v tej najmenej ocakavanej chvili.
Naposledy upravil endrju : 26.02.10 at 21:21
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

jozka56 Pozri príspevok
Ja by som aj tú rekvalifikaciu prijala... ale kto zvládne 24hodín denný full servis???...mám výčitky svedomia, ale môjho tatenka som musela zveriť do rúk zdravotníkov.
Nemaj výčitky, aj keď verím, že by si sa o neho najradšej postarala sama. Dnes je však taká doba, že keď si chceš udržať prácu, veľa si nenavyberáš.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Ja sa teším z našich hokejistov. Aj keď sme prehrali, ale dali sme tej Kanade dobre zabrať. Na druhej strane doprajem zlato Kanade na vlastnej pôde. Bola by to pre nich rana. Teraz už len trošku odpočinku a natrieť to Fínom. Hádam len tí tam hore budú pri nás stáť.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ok, cez ss posielam číslo účtu a bude mi inak treba vymeniť aj ložiska na aute...

A že , vraj QUOTE : " Ja som stále mal autá max 4-ročné."
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
A že , vraj QUOTE : " Ja som stále mal autá max 4-ročné."
sa máš.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Včera sa mi stalo, som sa natešená vracala večer z práce, že konečne koniec týždňa ....(môžem pokračovať doma)

Rozčúlilo ma, že verejné osvetlenie stále raz svieti , raz nie. Vchádzala som do obce , a zase bliklo svetlo a potom tma. Vravím si, už to naozaj chce opravu.
Ostávalo mi asi 200m k domu, keď ma zastavil policajt
Pani vodička, všimli ste si svetlo ??? Došlo mi, to ma zamerali .... A naozaj ja sa snažím dodržiavať rýchlosť, ale do obce sa vchádza z kopca a dojazdová rýchlosť ešte bola, čo Vám budem hovoriť....taxa 50 €

Potešilo ma , že mi povedal, že som bola "z pretekárov" najpomalšia a pokuta skončila na 20 €
--------
Manželovi som po príchode domov s potešením oznámila, že som ušetrila 30 € .....on, že ako ???
Tak som začala od Adama.....
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

cathyc Pozri príspevok
Ja sa teším z našich hokejistov. Aj keď sme prehrali, ale dali sme tej Kanade dobre zabrať. Na druhej strane doprajem zlato Kanade na vlastnej pôde. Bola by to pre nich rana. Teraz už len trošku odpočinku a natrieť to Fínom. Hádam len tí tam hore budú pri nás stáť.
Aj stali, len ked ich tí nasi odohnali...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

nika.sum Pozri príspevok
Aj stali, len ked ich tí nasi odohnali...
škoda preškoda.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

cathyc Pozri príspevok
sa máš.

To povedal Stanislav o sebe, že nemal ešte staršie auto ako 4 ročné .

Tak neviem prečo potrebuje meniť ložiská.

Čítaj PORIADNE , len to čo tam je , nie to čo nieje v texte.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

azla Pozri príspevok
Včera sa mi stalo, som sa natešená vracala večer z práce, že konečne koniec týždňa ....(môžem pokračovať doma)

Rozčúlilo ma, že verejné osvetlenie stále raz svieti , raz nie. Vchádzala som do obce , a zase bliklo svetlo a potom tma. Vravím si, už to naozaj chce opravu.
Ostávalo mi asi 200m k domu, keď ma zastavil policajt
Pani vodička, všimli ste si svetlo ??? Došlo mi, to ma zamerali .... A naozaj ja sa snažím dodržiavať rýchlosť, ale do obce sa vchádza z kopca a dojazdová rýchlosť ešte bola, čo Vám budem hovoriť....taxa 50 €

Potešilo ma , že mi povedal, že som bola "z pretekárov" najpomalšia a pokuta skončila na 20 €
--------
Manželovi som po príchode domov s potešením oznámila, že som ušetrila 30 € .....on, že ako ???
Tak som začala od Adama.....
Nemám nič proti tejto historke ani nepochybujem,že by nebola pravdivá...

Len nechápem, čo má spoločné verejné osvetlenie v obci s rýchlosťou akou jazdí Tvoje auto.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

to nesúviselo s rýchlosťou

...že som si hneď nevšimla, že to bliklo (zo zamerania večer) a myslela som, že to bliklo vo verejnom osvetlení ....že to nebolo svetlo z verejn. osvetlenia mi došlo až pri policajtovi

Každému nám nedochádza v iný deň

..keby sme boli aspoň získali medailu
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

azla Pozri príspevok
to nesúviselo s rýchlosťou

...že som si hneď nevšimla, že to bliklo (zo zamerania večer) a myslela som, že to bliklo vo verejnom osvetlení ....že to nebolo svetlo z verejn. osvetlenia mi došlo až pri policajtovi

Každému nám nedochádza v iný deň

..keby sme boli aspoň získali medailu
Keď nedochádza , tak nedochádza...

Asi preto,že sa snažim pochopiť veci v logickej postupnosti.

A keď spomínaš verejné osvetlenie,tak som usúdil,že ho spomínaš preto,lebo je to podstatné pre Tvoju argumentáciu.

INAK NEVIEM, ČO STE VŠETCI TAK ZMAGORETÍ TÝMTO HOKEJOM !

Čo Vám ten hokej dáva ???
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
To povedal Stanislav o sebe, že nemal ešte staršie auto ako 4 ročné .

Tak neviem prečo potrebuje meniť ložiská.

Čítaj PORIADNE , len to čo tam je , nie to čo nieje v texte.
prepáč, nerozumiem...toto bol z mojej strany žart, ale asi si musím rozmyslieť s kým sa žartovať oplatí a s kým zas nie. Nebuď taký krčovitý.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Keď nedochádza , tak nedochádza...

Asi preto,že sa snažim pochopiť veci v logickej postupnosti.

A keď spomínaš verejné osvetlenie,tak som usúdil,že ho spomínaš preto,lebo je to podstatné pre Tvoju argumentáciu.

INAK NEVIEM, ČO STE VŠETCI TAK ZMAGORETÍ TÝMTO HOKEJOM !

Čo Vám ten hokej dáva ???
bez komentára
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať