Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Veľa šťastíčka a zdravíčka prajem bábätkám i mamine.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Dnes mám veľkú radosť, sesternici sa nadránom narodili dvojičky -dievčatká. Majú po 2kg a 45 cm a sú zdravé.

Už sa ani tak nehnevám na drsr.sk, že ešte nefunguje.
Jarka, tešíme sa spolu s tebou i rodinkou samozrejme. Na dvojičky sú k svetu, viem si predstaviť tie rozkošné uzlíčky....kolegyňa mla vnúčatká, tiež dievčatká, zlatučké, roztomilé,ale i rozšantené, tak prajeme mamičke veľa radosti i trpezlivosti...dve naraz dajú zabrať. Mimochodom, bol to ich prvý prírastok?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Majú 2,5 ročného bračeka. No , bude to u nich veselé...
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

JarkaL Pozri príspevok
Dnes mám veľkú radosť, sesternici sa nadránom narodili dvojičky -dievčatká. Majú po 2kg a 45 cm a sú zdravé.

Už sa ani tak nehnevám na drsr.sk, že ešte nefunguje.
Takéto milé správy ma vždy potešia, prajem celej rodinke veľa zdravia.
DRSR by už malo fungovať
Toto je oznam na DRSR, skúšala som a majú otvorené
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu nevyhnutných technických úprav bude v termíne od 19.2.2010 - 20:00 hod. do 20.2.2010 - 8:00 hod. a od 20.2.2010 - 20:00 hod. do 21.2.2010 - 8:00 hod. nedostupný Portál daňovej správy a jeho elektronické služby.
Ďakujeme za pochopenie.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Áno, už mi to ide, už je aj DP vytlačené,nestihla som to večer do 20.00, idem dovariť obed.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Chcela by som vidieť, ako by (čumela) ohlásená daňová kontrola, keby prišla do firmy a na dverách by bolo vycapené:


babi2 Pozri príspevok
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu nevyhnutných technických úprav budem v termíne od ...do ...... nedostupný

Ďakujeme za pochopenie. Váš Jožko Mrkvička

Ďakujem za požičanie úryvku z citátu
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

vcera som pricapila fotky zo ZS na facebook... a ani som netusila co tym vyvolam... som prijemne prekvapena reakciami byvalych spoluziakov a ze nie som jedina kt. si to pamata aj ked je to 13 rokov co som skoncila ZS...

na druhu stranu netesi ma to, co sa deje v poslednej dobe s poradou... nikomu sa nechce nic hladat, zakladaju sa veselo tie iste temy... alebo temy maju nejasny nazov... porada sa stava veeelmi neprehladna... my stale radime aj ked tu istu radu zopakujeme xy-krat.. a hlavny uctovnici, uctovne firmy maju poradenstvo zadarmo... a tie extremne otazky co sa tu vyskytnu, to by uz bolo aj na knihu s nazvom podobnym jednej teme (perlicky uctovnej kancelarie) na pobavenie nas uctovnikov...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Slnko vonku "svíti".
Už je zima v r...i?
Naposledy upravil Dav : 23.02.10 at 07:02 Dôvod: Slovník
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

erzet Pozri príspevok
Slnko vonku "svíti".
Už je zima v ...?
až rozkvitne "kvíti"
bude zima v .......
Naposledy upravil Dav : 23.02.10 at 07:03 Dôvod: slovník citovaného
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
andreaS Pozri príspevok
vcera som pricapila fotky zo ZS na facebook... a ani som netusila co tym vyvolam... som prijemne prekvapena reakciami byvalych spoluziakov a ze nie som jedina kt. si to pamata aj ked je to 13 rokov co som skoncila ZS...

na druhu stranu netesi ma to, co sa deje v poslednej dobe s poradou... nikomu sa nechce nic hladat, zakladaju sa veselo tie iste temy... alebo temy maju nejasny nazov... porada sa stava veeelmi neprehladna... my stale radime aj ked tu istu radu zopakujeme xy-krat.. a hlavny uctovnici, uctovne firmy maju poradenstvo zadarmo... a tie extremne otazky co sa tu vyskytnu, to by uz bolo aj na knihu s nazvom podobnym jednej teme (perlicky uctovnej kancelarie) na pobavenie nas uctovnikov...
Nedá mi iba dať súhlas, ale musím aj písomne súhlasiť, že niekomu sa nechce hľadať téma tak otvorí novú.
0 0
Hepi Hepi

Hepi je offline (nepripojený) Hepi

obyčajná vydatá žena
erzet Pozri príspevok
Slnko vonku "svíti".
Už je zima v ?
No teda, teraz som prišla z obedu a že by bola zima v r... aj keď naozaj vonku slnko svítí, sa nedá povedať. Ešte to klame.
Naposledy upravil Dav : 23.02.10 at 07:03 Dôvod: slovník citovaného
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
V obchode je "zelí".
Bude zima v p..., alebo v keli?

Ježiš, nemyslel som slovo na štyri, ale na šesť.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

erzet Pozri príspevok
Nedá mi iba dať súhlas, ale musím aj písomne súhlasiť, že niekomu sa nechce hľadať téma tak otvorí novú.
ale ked uz sa im nechce hladat resp. citat dlhe temy a najst citanim odpoved na svoj problem, tak preco pre pana krala nezadaju otazku aspon do tej uz existujucej temy...

a ked si tam nove prispevky tak je tam aspon 5 rovnakych tem...

na slaktrefenie..

a potom kolkokrat vaham uz nad takymi banalnymi otazkami vdaka tymto vseliakym extremistom... prestavam si byt sama sebou ista uz uplne... stava sa mi aj to, ze rozpisem odpoved ale nakoniec si to rozmyslim a neodoslem...

fakt ma tato porada prestava bavit..
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Hepi Pozri príspevok
No teda, teraz som prišla z obedu a že by bola zima v r... aj keď naozaj vonku slnko svítí, sa nedá povedať. Ešte to klame.
ako kde
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ada, ja mám ten pocit už dlhší čas a ozaj už neodosielam ani nepíšem... Témy sa opakujú denne a nikto nič nehľadá... No aspoň že sú tu aj témy na pobavenie a odľahčenie a napr. aj orchidky. Takže aspoň nakuknúť musím...
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

erzet Pozri príspevok
ako kde
V Michalovciach ráno bol mráz, šmykné cesty aj chodníky a teraz je zamračené...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja visim na porade skoro cely den ale z dovodu, ze pozeram nove temy a co ma zaujme pozriem ... ale vdaka tymto "nechce sa mi hladat" a "nemam cas studovat" mi porada neradi, nevzdelava ale pletie, domotava...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Jara Pozri príspevok
V Michalovciach ráno bol mráz, šmykné cesty aj chodníky a teraz je zamračené...
ako kde a ako kedy. Teraz, už ja aj v Dubnici opar pred slnkom.

V Michalovciach mám vyslaného spravodajcu.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
V obchode je "zelí".
Bude zima v p..., alebo v keli?

Ježiš, nemyslel som slovo na štyri, ale na šesť.


no ešte že si to uviedol na správnu mieru....ja mám dnes rolák, ráno vyzeralo chladno a teraz je mi horúco....! vyzlečiem sa?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Jara Pozri príspevok
V Michalovciach ráno bol mráz, šmykné cesty aj chodníky a teraz je zamračené...
Jarka, zase strašíš.... ráno bolo, ale teraz je fajn!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať