Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

andreaS Pozri príspevok
ale to by slecne ruky odpadli... inak to je jeden z dovodov preco nechodime nakupovat do ZA hypermarketu Tesco...

este jedna taka drza pokladnicka bola (mozno este je, ale dlho sme na nu nemali stastie) v Billa Zilina...
Veď sme jej pridali prácu. 12 rožkov musela nablokovať na dva krát.
Mohla si ušetriť čas, keby ich nablokovala naraz. Dúfam, že si to uvedomila.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo sa týka pokladničiek je Billa jednoznačne najhorší obchod-s pokladňami to je špeciálne v Bille katastrofa...
Tam, kde nakupujem ja, ani nie. Jednu namosúrenú som spacifikovala výrokom, že ju musí bolieť rameno po šichte - teraz sa na mňa usmeje, keď ma zbadá ísť okolo, a v rámci možností si s každou hodím pár slov - že majú veľa ľudí, že ...atď.
Čo ma v Bille štve, sú iné cenovky pri výrobkoch a potom v pokladni, ale to nemajú pokladníčky na starosti. A klusať s 10 kg granulami ku skeneru sa mi nechce, ináč si už na to dávam pozor.
0 0
karolzdo karolzdo

karolzdo je offline (nepripojený) karolzdo

Evanka Pozri príspevok
Pred chviľou som sa vrátila z Tesca. Nekupovala som veľa, tak som si stala do pokladne do 10 položiek. Mala som iba štyri. Za mnou bol starší pán, ktorý mal 12 rožkov. Predavačka ho posielala zvýšeným hlasom do inej pokladne, lebo má 12 položiek. Podotýkam, že za ním nikto nestál. Keďže sa nikto neozval, aj keď sa stojaci pri vedľajšej pokladni ucuľovali, nedalo mi to a spýtala som sa pani, alebo skôr slečny, či nahadzuje každý rožok zvlášť. Predsa je to hlúposť, aby išiel do dlhého radu. Ale jej vraj nahodí 12 položiek a a to nemôže. Tak som poprosuila pokladníčku o sáčok a tie dva som zaplatila ja. Divala sa ako puk.
No povedzte 12 rožkov 12 položiek a bež s nimi do dlhého radu, aj ked si tu budem bez práce nechtíky ohrýzať.
Keďže som dôsledná, išla som sa spýtať na informácie ako je to s počtom položiek. Boli tam dve pracovníčky. Jedna pritakala, že je to tak, a videla som, že je zbytočné jej niečo ďalej hovoriť. Druhá, asi s maturitou, ale evidentne jej podriadená, sa dívala čo to jej kolegyňa hovorí. Tak som zistila, že to skutočne nemá význam a že sa radšej sa vyrozprávam tu.
A keď si tak drzáň jeden kúpi v júni čerešne (a bude ich chúďa musieť po jednej vážiť a nahadzovať ).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

karolzdo Pozri príspevok
A keď si tak drzáň jeden kúpi v júni čerešne (a bude ich chúďa musieť po jednej vážiť a nahadzovať ).
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..no ak si si objednala Sony Ericson od pomaranča cez internet, tak k nám im to trvalo 6 dní, kým doručili..a tá akcia je do konca februára, takže zľava na paušál ti platiť bude..no, v prípade, že sa nemýlim a máš to takto..
..nemáš čo reklamovať, lebo nič nemáš,len objednávku..zmluva začína podpisom u kuriera,teda v deň prevzatia..
Jedná sa o ružového operátora a zľava má byť do 21. 2. 2010. Termín doručenia mal byť do troch pracovných dní.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja osobne si myslím, že položka je iný,rozdielny typ tovaru- to znamená 5 rožkov a 1 maslo rovná sa - 2 položky...
lebo aj na pokladničnom doklade je napr.5 rožkov uvedená ako 1 položka- 5krát rožok
Niečo iné by bolo,keby písali o kusoch,ale tu ide o položky...
Stanislav Ty si myslíš, ale tá pokladníčka vidí, že konkrétne tie rožky nie sú rovnaké...tak čo??? hybaj do druhej pokladne tam nablokujú 12 rôznych položiek...ešteže sa mi to nestalo bola by zábava
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ja by som prešla k druhej pokladni a trvala na tom, aby každý rožok bol na bloku samostatne.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Ja by som prešla k druhej pokladni a trvala na tom, aby každý rožok bol na bloku samostatne.
a samozrejme každý zaplatím zvlášť- jeden je domov, druhý pre suseda, tretí do firmy a pod.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a samozrejme každý zaplatím zvlášť- jeden je domov, druhý pre suseda, tretí do firmy a pod.
Ale pod podmienku, že budeš mať ku každému kusu aj košík, veď ináč to nejde
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Evanka Pozri príspevok
Pred chviľou som sa vrátila z Tesca. Nekupovala som veľa, tak som si stala do pokladne do 10 položiek. Mala som iba štyri. Za mnou bol starší pán, ktorý mal 12 rožkov. Predavačka ho posielala zvýšeným hlasom do inej pokladne, lebo má 12 položiek. Podotýkam, že za ním nikto nestál. Keďže sa nikto neozval, aj keď sa stojaci pri vedľajšej pokladni ucuľovali, nedalo mi to a spýtala som sa pani, alebo skôr slečny, či nahadzuje každý rožok zvlášť. Predsa je to hlúposť, aby išiel do dlhého radu. Ale jej vraj nahodí 12 položiek a a to nemôže. Tak som poprosuila pokladníčku o sáčok a tie dva som zaplatila ja. Divala sa ako puk.
No povedzte 12 rožkov 12 položiek a bež s nimi do dlhého radu, aj ked si tu budem bez práce nechtíky ohrýzať.
Keďže som dôsledná, išla som sa spýtať na informácie ako je to s počtom položiek. Boli tam dve pracovníčky. Jedna pritakala, že je to tak, a videla som, že je zbytočné jej niečo ďalej hovoriť. Druhá, asi s maturitou, ale evidentne jej podriadená, sa dívala čo to jej kolegyňa hovorí. Tak som zistila, že to skutočne nemá význam a že sa radšej sa vyrozprávam tu.
Evanka ...a ostatní ...

Fundovaná odpoveď ....nie rada !!!
Dokonca právo a nárok ....

Pokladníčka je , môže byť aj brigádnička ...keď nie je , tak je neznalá veci , nabavte a s ňou ...na to sú iní pracovníci ..

Pre budúcnosť , poradie postupovania :

1.Zavolajte mi hlavnú pokladníčku ...
2.Zavolajte mi , presný výraz , ...." vedúceho dňa " ...

Ďalej sa ani nedostanete ..

Samozrejme , čakať , neznervózňovať sa , klídek ....na nervy budú ľudia čakajúci v rade

Verte , neverte ...bude to vyriešené raz , dva ...

P.S.:
Že viem , o čom hovorím , asi nemusím zdôrazňovať ..či ...?
Mojej milovanej občas vyjde smena na VD , ale Tesco to nie je .......
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Som sa dobre zasmiala na tých rožkoch aj čerešniach. ďakujem hneď mám lepšiu náladu. K tomu tescu, ja tam tiež nerada chodím, majú akési zvláštne nariadenia. Nedávno sme stáli v dlhánskom rade pri pokladni. konečne sme sa dostali na rad, pred nami bol jeden pán mal obrovský nákup. Zrazu som zbystrila pozornosť pán sa začal dožadovať ďalšieho mikrot. vrecka. pokladníčka mu ho nechcela dať vraj majú nariadené, že môžu dávať len dve. On však bol neústupný a žiadal vedúcu. To sme už boli všetci nervózny a vravím pokladníčke dajte mu moje dve vrecká. Ona že to nemôže to budú moje, ja vraj ja ich nechcem ( tieto vrecká nepoužívam z ekologických dôvodov ). Nie a nie ju presvedčiť. Tak mu vravím viete čo, počkajte ja vám tie moje vrecká vezmem a dám. Počkal síce, ale bol riadne nasr.... a nakoniec aj s vedúcou mal pohovor, ale to už neviem ako dopadlo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Simonab Pozri príspevok
Som sa dobre zasmiala na tých rožkoch aj čerešniach. ďakujem hneď mám lepšiu náladu. K tomu tescu, ja tam tiež nerada chodím, majú akési zvláštne nariadenia. Nedávno sme stáli v dlhánskom rade pri pokladni. konečne sme sa dostali na rad, pred nami bol jeden pán mal obrovský nákup. Zrazu som zbystrila pozornosť pán sa začal dožadovať ďalšieho mikrot. vrecka. pokladníčka mu ho nechcela dať vraj majú nariadené, že môžu dávať len dve. On však bol neústupný a žiadal vedúcu. To sme už boli všetci nervózny a vravím pokladníčke dajte mu moje dve vrecká. Ona že to nemôže to budú moje, ja vraj ja ich nechcem ( tieto vrecká nepoužívam z ekologických dôvodov ). Nie a nie ju presvedčiť. Tak mu vravím viete čo, počkajte ja vám tie moje vrecká vezmem a dám. Počkal síce, ale bol riadne nasr.... a nakoniec aj s vedúcou mal pohovor, ale to už neviem ako dopadlo.
No však sme na Slovensku predsa...
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Simonab Pozri príspevok
Som sa dobre zasmiala na tých rožkoch aj čerešniach. ďakujem hneď mám lepšiu náladu. K tomu tescu, ja tam tiež nerada chodím, majú akési zvláštne nariadenia. Nedávno sme stáli v dlhánskom rade pri pokladni. konečne sme sa dostali na rad, pred nami bol jeden pán mal obrovský nákup. Zrazu som zbystrila pozornosť pán sa začal dožadovať ďalšieho mikrot. vrecka. pokladníčka mu ho nechcela dať vraj majú nariadené, že môžu dávať len dve. On však bol neústupný a žiadal vedúcu. To sme už boli všetci nervózny a vravím pokladníčke dajte mu moje dve vrecká. Ona že to nemôže to budú moje, ja vraj ja ich nechcem ( tieto vrecká nepoužívam z ekologických dôvodov ). Nie a nie ju presvedčiť. Tak mu vravím viete čo, počkajte ja vám tie moje vrecká vezmem a dám. Počkal síce, ale bol riadne nasr.... a nakoniec aj s vedúcou mal pohovor, ale to už neviem ako dopadlo.
No vidíš Simona - tiež ma tento príbeh rozveselil. A vraj nechodiť do Tesca. Na čom by sme sa potom tak dobre bavili? Na odľahčenie výborné. Aj na blbosti iných sa dá niekedy dobre pobaviť. Vďaka. Premasírovala som si hrudník
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

karolzdo Pozri príspevok
A keď si tak drzáň jeden kúpi v júni čerešne (a bude ich chúďa musieť po jednej vážiť a nahadzovať ).
zaujímavé čísla by vyšli, keby sme si mi takto účtovali za položky. koľko položiek na doklade krát počet dokladov a vysokohorská prirážka.....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma potesilo, ze internet zase bezi a to stacilo len vytiahnut kablik z malej skrinky a zase dat naspat.
Stacil jeden minutovy telefonat synovi do Anglie a bolo po probleme lenze to ma napadlo az po troch telefonatoch spravcovi siete zbytocne
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mne zas nefunguje zvuk na NB, neviem, či som niečo náhodou nepostláčala...Aj som NB resetla a zas nič.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

adi11 Pozri príspevok
Dnes ma potesilo, ze internet zase bezi a to stacilo len vytiahnut kablik z malej skrinky a zase dat naspat.
Stacil jeden minutovy telefonat synovi do Anglie a bolo po probleme lenze to ma napadlo az po troch telefonatoch spravcovi siete zbytocne
Aj ja som včera vyťahovala kábliky z tlačiarne...lebo nechcelo a zatiaľ ani nechce dobre tlačiť priznania zo stránky drsr...skúsim neskôr, či sa tlačiareň umúdri
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Aj ja som včera vyťahovala kábliky z tlačiarne...lebo nechcelo a zatiaľ ani nechce dobre tlačiť priznania zo stránky drsr...skúsim neskôr, či sa tlačiareň umúdri
dopraj trochu oddychu jej aj sebe
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

1 ks Orion 100 g + 1ks Figaro 100 g myslíte, že ma potešilo, alebo rozčúlilo???
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Monika Kováčová Pozri príspevok
1 ks Orion 100 g + 1ks Figaro 100 g myslíte, že ma potešilo, alebo rozčúlilo???
ak to bola výplata za účtovníctvo od klienta tak asi

ale ak to bola iba drobná pozornosť, tak
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať