Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som bola ticho ale synovia hundrali, nemohli kukať na rozprávky.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mňa dnes do nepríčetnosti rozzúril zamestnanec.
Okrem toho, že prišiel po opici ( ešte opitý to sa stavím ) do roboty, tak po vyfajčení cigarety hodil nedopalok do kontajnera, ktorý samozrejme začal horieť.

Som začmudená od dymu, lebo som tu ostala sama a trebalo hasiť. Ako toto si dnes niekto vyžere. Vrrrrrrr.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes do nepríčetnosti rozzúril zamestnanec.
Okrem toho, že prišiel po opici ( ešte opitý to sa stavím ) do roboty, tak po vyfajčení cigarety hodil nedopalok do kontajnera, ktorý samozrejme začal horieť.

Som začmudená od dymu, lebo som tu ostala sama a trebalo hasiť. Ako toto si dnes niekto vyžere. Vrrrrrrr.
Srdiečko a čo tak dať mu neodkladne fúkať, obráť sa na bezpečnostného technika. V prípade, že odmietne, tak realizovať odber krvi. Ak odmietne aj to, väčšinou je v smernici uvedené, že odmietnutie sa považuje ako keby nafúkal so všetkými pracovnoprávnymi dôsledkami. A pri prípadnej dychovej skúške treba aspoň dvoch svedkov.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

willma Pozri príspevok
Srdiečko a čo tak dať mu neodkladne fúkať, obráť sa na bezpečnostného technika. V prípade, že odmietne, tak realizovať odber krvi. Ak odmietne aj to, väčšinou je v smernici uvedené, že odmietnutie sa považuje ako keby nafúkal so všetkými pracovnoprávnymi dôsledkami. A pri prípadnej dychovej skúške treba aspoň dvoch svedkov.
Zle som sa vyjadrila,
pardon .. dohodár a dohoda mu končí 31.12.2009 takže asi sa porozprávam s majiteľom firmy.

Tieto náležitosti sú samozrejme riešené v smernici, keby šlo o zamestnanca na PZ tak to riešim tak ako si napísala.
U dohodára, .... vyziapem sa.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Tiež so veeeeeľmi nas....á. Nenaštval ma síce zamestnanec, ale zamestnávateľ. Mala som mať od pondelka dovolenku, ale vedúca mi oznámila, že do stredy musím byť v práci. Pritom mám všetko urobené! Ale pretože ona tu nemôže byť a jej manžel by to nestíhal, tak tu budem musieť sedieť! Štve ma to!!!
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Ja som sa dnes potešila z protokolu o daňovej kontrole, som rada že to mám za sebou a nebudem mať stres cez vianoce. kontorla dopadla dobre ,,bez nálezu" a aj šéf to ocenil mimoriadnou odmenou takže hor sa na nákupy.
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Mna dnes potešilo, že prišli úhrady (splatné v 8/09) a neteší ma, že v robote budem aj pondelok, utorok, stredu ... a ešte aj medzi sviatkami.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

rodina1 Pozri príspevok
Tiež so veeeeeľmi nas....á. Nenaštval ma síce zamestnanec, ale zamestnávateľ. Mala som mať od pondelka dovolenku, ale vedúca mi oznámila, že do stredy musím byť v práci. Pritom mám všetko urobené! Ale pretože ona tu nemôže byť a jej manžel by to nestíhal, tak tu budem musieť sedieť! Štve ma to!!!
Tak to človeka naštve, keď si svoje porobíš a potom taká zmena.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
karpis Pozri príspevok
Ja som sa dnes potešila z protokolu o daňovej kontrole, som rada že to mám za sebou a nebudem mať stres cez vianoce. kontorla dopadla dobre ,,bez nálezu" a aj šéf to ocenil mimoriadnou odmenou takže hor sa na nákupy.
Gratulujem!!!!!!
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Zdenka175 Pozri príspevok
Tak to človeka naštve, keď si svoje porobíš a potom taká zmena.
Keby aspoň boli nejaké koncoročné odmeny. Ale nič!! Vlastne, kolekcia, ktorú doma nikto neje. Ako sa hovorí, človek mieni, vedúca mení!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

rodina1 Pozri príspevok
Keby aspoň boli nejaké koncoročné odmeny. Ale nič!! Vlastne, kolekcia, ktorú doma nikto neje. Ako sa hovorí, človek mieni, vedúca mení!
No, že som si ťa prečítala
Ja nemám nič na stromček, bol by priekak keby manžel nemal čo odtŕhať a mlsať. Bude prepchaný, ale zo stromka musí, inak by sa mu ani Vianoce nerátali
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
No, že som si ťa prečítala
Ja nemám nič na stromček, bol by priekak keby manžel nemal čo odtŕhať a mlsať. Bude prepchaný, ale zo stromka musí, inak by sa mu ani Vianoce nerátali
Za mladi sme čórky na stromček páchali .....ja , braček a aj foter ...

Pomaly bola nepísaná súťaž v tom , ako po vybratí čokolády z obalu tento dá lepšie do pôvodného stavu ...
To bolo potom prekvapení , keď fotrík neraz si chcel zamlsať .....a ništ ....len pozlátko krásne vytvarované ....
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
alebo salonky zakamuflované kockovým cukrom
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

karpis Pozri príspevok
Ja som sa dnes potešila z protokolu o daňovej kontrole, som rada že to mám za sebou a nebudem mať stres cez vianoce. kontorla dopadla dobre ,,bez nálezu" a aj šéf to ocenil mimoriadnou odmenou takže hor sa na nákupy.
mne takto fajn dopadlo teraz niekoľko kontrol - a žiadna odmena
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mňa dnes na...srdilo, že až pri preberaní zápočtu rokov sa chlapík prezradil že poberá invalidný dôchodok. Ak bude taký láskavý, a donesie mi výmer, môžem robiť dodatočné a opravné výkazy.
Tiež ma potešilo, že SP dáva od 1.1. odpustenie penále....a ja ako blbá lietam za potvrdeniami, lebo sme dali žiadosť začiatkom decembra.
V súvislosti s penále sa prišlo na to, že v jednej ZP nie sú predložené 2 výkazy za 2006 rok. A inventúru som si vlani urobila poctivo, zostatok za 2008 mi súhlasil. Tak šup hľadať a dorobiť...
Hľadala som spis jedného bývalého zamestnanca, a skoro ma šľahlo, lebo bývalí zamestnanci boli v archíve založení podľa roku ukončenia pracovného pomeru,zoznam samozrejme k tomu žiadny. ( Už sú pekne od A po Z)
Naposledy upravil Dav : 18.12.09 at 16:23
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Mňa práve nas..al môj ďábel... Poobede som prekladala medovníčky do krabíc, išla som von s malým a keď som sa vrátila, zistila som, že na jednu krabicu podnikla nálet táto moja saranča
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dav Pozri príspevok
Mňa dnes na...srdilo, že až pri preberaní zápočtu rokov sa sa chlapík prezradil že poberá invalidný dôchodok. Ak bude taký láskavý, a donesie mi výmer, môžem robiť dodatočné a opravné výkazy.
Tiež ma potešilo, že SP dáva od 1.1. odpustenie penále....a ja ako blbá lietam za potvrdeniami, lebo sme dali žiadosť začiatkom decembra.
V súvislosti s penále sa prišlo na to, že v jednej ZP nie sú predložené 2 výkazy za 2006 rok. A inventúru som si vlani urobila poctivo, zostatok za 2008 mi súhlasil. Tak šup hľadať a dorobiť...
Hľadala som spis jedného bývalého zamestnanca, a skoro ma šľahlo, lebo bývalí zamestnanci boli v archíve založení podľa roku ukončenia pracovného pomeru,zoznam samozrejme k tomu žiadny. ( Už sú pekne od A po Z)
Tak to si mala pekný deň, ale už ide víkend, tak kľud a pohoda.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kazu Pozri príspevok
No, že som si ťa prečítala
Ja nemám nič na stromček, bol by priekak keby manžel nemal čo odtŕhať a mlsať. Bude prepchaný, ale zo stromka musí, inak by sa mu ani Vianoce nerátali
U nas je to zase naopak, moj muz je ako male decko, salonky a kolekcie musia na stromku byt a nedaj Boze, ze by sme z neho trhali, len tajne..az po troch kraloch..
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

calawen Pozri príspevok
Mňa práve nas..al môj ďábel... Poobede som prekladala medovníčky do krabíc, išla som von s malým a keď som sa vrátila, zistila som, že na jednu krabicu podnikla nálet táto moja saranča
pamatam sa, ze nas havino sa hneval, ked sme ho nechavali doma sameho,raz sa nastval a cele doobedie mi hryzol podpatky na novych sandaloch /mala som ich schovat/..uz mu nechutia, teraz nuri po maskrtach..
0 0
Sabadka Sabadka

Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

Kto ma pozná vie.
Marianna01 Pozri príspevok
mne takto fajn dopadlo teraz niekoľko kontrol - a žiadna odmena
Možno si tvoj šéf myslel, že pocit z dobre vykonanej práce je na nezaplatenie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať