Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Tak ja som prihrievala obed a syn 2r mal v ruke ovládač od TV. Chcela som prepnúť a zrazu nič nefungovalo. On vymázal všetky kanále mali sme ich 34. Teraz máme len Ta3, Z1, Šport, Noe, Music. Takto nás odstavil. No tie deti majú viac rozumu ako my. Ako to dokázal nechápem. Bola to záležitosť 5 minút. A manžel povedal, máte trest nič nenaladím. Ide ma ma poraziť.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Potešila má správa od Helenka11, že im do rodiny pribudol vnúčik.
Nech sú všetci zdraví.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Sabadka Pozri príspevok
Mala mu povedať: Záleží na tom, že či tú sumu budem platiť alebo ju dostanem, lebo ak ju mám zaplatiť tak zaokrúhlim na 3 ak ju dostanem tak zaokrúhlim na 4
To mi pripomenula Murphyho zákon relativity: Dĺžka jednej minúty závisí od toho, či stojíte pred alebo za záchodovými dverami
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Zdenka175 Pozri príspevok
Tak ja som prihrievala obed a syn 2r mal v ruke ovládač od TV. Chcela som prepnúť a zrazu nič nefungovalo. On vymázal všetky kanále mali sme ich 34. Teraz máme len Ta3, Z1, Šport, Noe, Music. Takto nás odstavil. No tie deti majú viac rozumu ako my. Ako to dokázal nechápem. Bola to záležitosť 5 minút. A manžel povedal, máte trest nič nenaladím. Ide ma ma poraziť.
Skús mu ten ovládač strčiť ešte raz, možno tento krát stanice zase naladí
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

A ja by som zajtra skryla ovládač a povedala manželovi: máš trest, že si to včera nenaladil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kazu Pozri príspevok
Skús mu ten ovládač strčiť ešte raz, možno tento krát stanice zase naladí
abel Pozri príspevok
A ja by som zajtra skryla ovládač a povedala manželovi: máš trest, že si to včera nenaladil.
Poprehadzujem slová ....

Ja by som sa zajtra skryla ....

" To máš trest za to , že si ten ovládač včera nestrčil a poriadne nenaladil ...."

Možno tentokrát stanicu zase dobre naladí ....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

No mňa dnes veľmi zarmútilo potvrdenie úmrtia môjho kamaráta, ktorý odišiel vo veku 34 rokov.
Veľmi mi chýba.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

abel Pozri príspevok
A ja by som zajtra skryla ovládač a povedala manželovi: máš trest, že si to včera nenaladil.

alebo ho poslat aj s perinami do obyvacky k nenaladenemu telkacu? akoze za " trest"?
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

No TV funguje, manžel to po hodine dohovárania naladil.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Sabadka Pozri príspevok
Mala mu povedať: Záleží na tom, že či tú sumu budem platiť alebo ju dostanem, lebo ak ju mám zaplatiť tak zaokrúhlim na 3 ak ju dostanem tak zaokrúhlim na 4
No ja neviem, čo ich to učia v tých školách..ak mám zaokrúhliť 3,45 na celé číslo, tak jasné, že na 3-ku...ak by sa malo zaokrúhliť 3,5 tak na 4-ku.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Zdenka175 Pozri príspevok
No TV funguje, manžel to po hodine dohovárania naladil.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Potešilo ma, že odišla návšteva z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru, tak už iba z prezídia HaZZ.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

erzet Pozri príspevok
Potešilo ma, že odišla návšteva z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru, tak už iba z prezídia HaZZ.
To si mal vysokopostavenú návštevu- okresná ti nestačila?
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Tolkoto mozeme spravit pre nich...


MALA PROSBA
Drz palce tomu, aby rakovina bola liecitelna.
Prosime vsetkych, poslite toto dalej. Aj ked len jednemu cloveku.

Mysliac na kazdeho, kto ma rakovinu, spominajuc.

Bud jednym spolucitiacim zo 7 percent!
Podla merani a skumani 93 % neposlalo dalej sviecku. Vsak tu ide iba o jedno slovo.
Ani tomu nemusite verit.

Nezostan lahostajny - nenechaj vyhasnut plamienok!


Náhoda? Že pár dní po odchode kamaráta mi prišiel takýto mail?

Držím palce aby sa našiel liek na rakovinu, tú mrchu čo mi vzala kamaráta. Nenechám vyhasnúť plamienok. A čo vy?

0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
Potešilo ma, že odišla návšteva z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru, tak už iba z prezídia HaZZ.
taká vzácna návšteva a ty sa tešíš, že odišli?

hanba ti, mal by si plakať´!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Ahojte, neviem kam by som mala začať písať, či do novín, alebo na DR SR, no od zlosti asi vybuchnem, tak aspoň na Poradu zakvačím moje dnešné rozčúlenie.
Dnes mi prišla v poradí už tretia, hrubánska obálka od jednej firmy, veľkoobchodu, z ktorého nakupujem tovar. V obálke je zakaždým niekoľko faktúr a dodacích listov na tovar, ktorý sme v tejto firme nakúpili tento rok, so žiadosťou, aby sme tieto doklady opečiatkovali, alebo čitateľne napísali meno + podpis a opätovne zaslali naspäť.
Pri druhej obálke, keď som to prečítala, pomyslela som si "tí nemajú čo robiť, však im podpisujeme dodací list aj faktúru priamo pri prevzatí tovaru v predajni". Obchod funguje tak, že objenávame - rezervujeme cez e-shop a následne si ho ideme prevziať. No pri dnešnej, tretej takejto obálke som sa už naštvala a zavolala som do spoločnosti, že či si myslia že nemáme čo robiť a čo to vymysleli za byrokratické postupy. Zodpovedný pracovník, inak veľmi milý a ústretový pán, mi povedal, že je mu to ľúto, ale tieto postupy nezvolili sami, ale kontrola z DÚ!!! Že kontrolórom nestačí, že sme podpísali dodací list + fa pri preberaní tovaru, že oni vyžadujú ešte čitateľne meno a podpis!!!!! Mňa ide rozhodiť. To čo už je za kravinu? Ja som taká vytočená. Ako keby sme nemali čo na práci, len vybavovali korešpodenciu, byrokratické výmysly daňového úradu a ešte za to aj platili, keďže poštovné je dosť vysoké. Nehovoriac o tom, že ten tovar sa vlastne predražuje, lebo dodávateľ posiela hrču faktúr nám a my im naspäť potvrdené doklady. Obálky sú ťažké, čiže poštovné dosť vysoké...
V tej mojej zlosti som povedala dodávateľovi, že im doklady potvrdím a podpíšem, ale že pozdravujem daňový úrad a odkazujem, ak nemajú čo robiť, nech si kúpia nejaké políčka a nech ich obrábajú. Tam prídu na iné myšlienky...

Tak som sa "vykričala" na Porade a môžem ísť potvrdzovať a baliť do obálok dokumenty. Aj tak "nemám" čo robiť, tak sa aspoň pohrám.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Beata Pozri príspevok
Ahojte, neviem kam by som mala začať písať, či do novín, alebo na DR SR, no od zlosti asi vybuchnem, tak aspoň na Poradu zakvačím moje dnešné rozčúlenie.
Dnes mi prišla v poradí už tretia, hrubánska obálka od jednej firmy, veľkoobchodu, z ktorého nakupujem tovar. V obálke je zakaždým niekoľko faktúr a dodacích listov na tovar, ktorý sme v tejto firme nakúpili tento rok, so žiadosťou, aby sme tieto doklady opečiatkovali, alebo čitateľne napísali meno + podpis a opätovne zaslali naspäť.
Pri druhej obálke, keď som to prečítala, pomyslela som si "tí nemajú čo robiť, však im podpisujeme dodací list aj faktúru priamo pri prevzatí tovaru v predajni". Obchod funguje tak, že objenávame - rezervujeme cez e-shop a následne si ho ideme prevziať. No pri dnešnej, tretej takejto obálke som sa už naštvala a zavolala som do spoločnosti, že či si myslia že nemáme čo robiť a čo to vymysleli za byrokratické postupy. Zodpovedný pracovník, inak veľmi milý a ústretový pán, mi povedal, že je mu to ľúto, ale tieto postupy nezvolili sami, ale kontrola z DÚ!!! Že kontrolórom nestačí, že sme podpísali dodací list + fa pri preberaní tovaru, že oni vyžadujú ešte čitateľne meno a podpis!!!!! Mňa ide rozhodiť. To čo už je za kravinu? Ja som taká vytočená. Ako keby sme nemali čo na práci, len vybavovali korešpodenciu, byrokratické výmysly daňového úradu a ešte za to aj platili, keďže poštovné je dosť vysoké. Nehovoriac o tom, že ten tovar sa vlastne predražuje, lebo dodávateľ posiela hrču faktúr nám a my im naspäť potvrdené doklady. Obálky sú ťažké, čiže poštovné dosť vysoké...
V tej mojej zlosti som povedala dodávateľovi, že im doklady potvrdím a podpíšem, ale že pozdravujem daňový úrad a odkazujem, ak nemajú čo robiť, nech si kúpia nejaké políčka a nech ich obrábajú. Tam prídu na iné myšlienky...

Tak som sa "vykričala" na Porade a môžem ísť potvrdzovať a baliť do obálok dokumenty. Aj tak "nemám" čo robiť, tak sa aspoň pohrám.
No keď príde takáta DÚ kontrola k nám, tak naše zisky sa dostanú do straty...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
To si mal vysokopostavenú návštevu- okresná ti nestačila?
Písali sme spolu. Chcem zrušiť ZHZ. Majú analýzu, tak sa prišli pozrieť na Tvár miesta. Ono je to zložité. ZHZ bol za jednej spoločnosti, ktorá sa rozdelila od 1.1.2009 na 20 a 80 zamestnancov so samostatnou právnou subjektivitou. Zakladacia listina ZHZ nie je. Gro nebezpečnosti je pri tých 20 zamestnancoch. Dvaja členovia ZHZ sú z tých 20 tých, ostatný 7 sú z tých 70-tych. Teraz koľko analýz? Jednu či dve? KR chce dve. Či tá druhá nebude ZHZ potrebovať. Toto ma neteší.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Aj vám sa zdá, že tieto dni pred Vianocami nejak rýchlo utekajú, že nestíhate nič, a pritom by ste toho museli ešte toľko urobiť.... ? Alebo to len ja som taká?
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Zdenka175 Pozri príspevok
No TV funguje, manžel to po hodine dohovárania naladil.
Zdenka, čo si m u za to sľúbila?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať