Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
škoda,že niesom jednou z tých matiek...
Stanko, prosím Ťa, načo by bol Tebe briliant...
Kde by si si ho dal? Do ucha, do nosa, do trezoru...?
Ty si predsa feši aj bez neho...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Sedím si a bavím sa s Poradou.Už tretí objednaný pacient bez vysvetlenia neprišiel.Na nervy.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

BXLmiami Pozri príspevok
Sedím si a bavím sa s Poradou.Už tretí objednaný pacient bez vysvetlenia neprišiel.Na nervy.
Pani doktorka, však my sme tiež pacienti ... na Porade...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ktovie či je ten jeho pulóver fake alebo origoš burberry
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo ja viem, ja som skor na ženy-ale je taký strašný? Neviem, vravia o ňom,že je fešák-tak ja neviem teda...
Neviem to odhadnut,lebo mne ani tie slovenske sexsymboli nepridu az take sexi,ale ja by som mala obrovsku dilemu. No a ako som tak mrkla na tie fotecky,tak tam teda rozhodne fesak nie je ......
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

srska Pozri príspevok
ktovie či je ten jeho pulóver fake alebo origoš burberry
Urcite je to origos,ale pravdu povediac ja by som si do toho svojho chlapa neobliekla a tusim,ze aj on by sa branil
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Chcela by som takto verejne poďakovať ochotný ľudom z porady, kt. mi poradili, keď som sa na nich obrátila.A ak som niečomu nerozumela, vysvetlili mi to ešte cez SS.
Moje ĎAKUJEM patrí nar. VieraPopluhárová, ivustek, Rodina 1, Terezamaria, Veronikasad, Lenkak, Tamila, Babi2, truch, Xanti, Jana 1303, Dana1, Lubaba. Dúfam, že som na nikoho nezabudla.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Betina2 Pozri príspevok
ved sa spýtaj babeniek, čo mu dali.
Moja stará mama by povedala " že sa aspoň raz ovoňali" (to bol u nich taký zvyk povedať o niekom že mali spolu sex).
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

erzet Pozri príspevok
Tak sa ráno zobudiť a rozmýšľať čo dnes robiť, či ísť na Seišely, na Bahamy, či do Las Vegas, lietadlom či vrtuľníkom.
Ranný pobyt na Havaji ti nestačí?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
magno Pozri príspevok
.........ja blbec som si ako zvukovu kulisu nechala pustenu telku,ze budem pocuvat namiesto radia a uz som obanovala.Na Markize bolo telerano a ako host tam bola p.Vasaryova a samozrejme preberali ples v opere.Medzi recou povedala,ze vsetci ludia co boli na plese cely rok tvoria hodnoty a tak si snad zasluzia jeden den v roku kedy si mozu oddychnut a zabavit sa - v tom momente mi vybehol tlak na hornu moznu hranicu.Velmi by ma zaujimalo ake hodnoty tvori napriklad p.Kolar okrem toho,ze sa pokusa vytvorit si vlastnu futbalovu jedenastku........ uz mam pustene radio - no bolo mi to treba?
...hm , Kollár je osôbka sama o sebe ...
Že je taký , čo sa týka žien a detí ???
Jeho vec ...keď na to má ....

No osobne si myslím , že VŽDY , vždy prišiel k tým svojím peniazom dlhoročnou , čestnou a statočnou prácou / ako sa onoho času vyjadril nebohý Šani Rezeš ..../ ...na rozdiel od iných , stačí sa pozrieť na Pentu , J & T , Július Rezeš , ....nevraviac o " mágovi " Flašíkovi ....
David Copperfield by sa mohol prísť na Slovensko učiť - mágiu , hlavne peňažnú ...prejsť cez Činsky múr ?...to je trt proti tomu , cez čo sa dá prejsť a ako hlavne ...

Podotknem zároveň , že možno viacerí sú anonymní prispievatelia na dobročinné účely , verím tomu ....
No Kollára si napríklad vážim aj za to , že svoje lietadlo poslal niekde do Ázie pre tú dievčinu , čo problémy zdravotné mala ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Sandru som volakedy uznával, mal som aj jej odznak a dokonca aj Nenu som mal rád... a tej som mal dokonca aj plagátisko velký vylepený v detskej izbe...
...no ďalší, ako môj chlap
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Buchi, no až tak ďaleko to nebolo, tuším len do Bulharska, pre tú dievčinku, čo ju našli v bezvedomí a rodičia si nemohli dovoliť prevoz...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
škoda,že niesom jednou z tých matiek...
...alebo dieťaťom? nie je to výhodnejšie
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

To by bolo dosť staré dieťa, nie? A v Stankovom veku už ťažko vychovateľné...
Naposledy upravil Oliwa : 10.01.11 at 16:22
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

buchač Pozri príspevok
...hm , Kollár je osôbka sama o sebe ...
Že je taký , čo sa týka žien a detí ???
Jeho vec ...keď na to má ....

No osobne si myslím , že VŽDY , vždy prišiel k tým svojím peniazom dlhoročnou , čestnou a statočnou prácou / ako sa onoho času vyjadril nebohý Šani Rezeš ..../ ...na rozdiel od iných , stačí sa pozrieť na Pentu , J & T , Július Rezeš , ....nevraviac o " mágovi " Flašíkovi ....
David Copperfield by sa mohol prísť na Slovensko učiť - mágiu , hlavne peňažnú ...prejsť cez Činsky múr ?...to je trt proti tomu , cez čo sa dá prejsť a ako hlavne ...

Podotknem zároveň , že možno viacerí sú anonymní prispievatelia na dobročinné účely , verím tomu ....
No Kollára si napríklad vážim aj za to , že svoje lietadlo poslal niekde do Ázie pre tú dievčinu , čo problémy zdravotné mala ...
........tak ano,to ze poslal to lietadlo je naozaj super - klobuk dole,nie som si celkom ista,ci k svojim peniazom prisiel az tak poctivo a cestne,ale to je jedno - bol sikovny a na spravnom mieste v pravy cas,tak ma........jeho som pouzila ako priklad tych skvelych a vyvolenych ludi,ktory sa cely rok idu potrhat aby pre nas obycajnych ludi urobili co najviac a tak si zasluzia nieco tak snobske ako je ples v opere.Po jednej strane ma to vie vytocit,lebo mam pocit,ze ak uz tam maju ist ludia co nieco za ten rok urobili,tak by tam asi mali byt iny a na druhej strane je mi trochu smiesne ako sa tu my na tom nasom malom Slovensku snazime byt svetovy - neviem, je to pokus urobit nieco ako je ples vo Viedni??? Aky sme malicky taky chceme byt vsade a mat vsetko.....je to mozno len moj nazor a vobec nie je zalozeny na nejakej zavisti ( nie je co zavidiet) akurat mi to v dobe,ked su ludia radi,ze vyjdu od vyplaty po vyplatu pride trochu cez.A ak uz teda chcu vytvorit nejaku tu tradiciu honosneho plesu,nech to aspon nepchaju vsade a este tyzden po plese.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ktovie či je ten jeho pulóver fake alebo origoš burberry
možno že je fake keby som si ja dala origoš tak by si všetci mysleli, že je "Mildy", ale keď si ho dá nejaká celééébrita tak to predsa musí byť origoš, aj keď zrovna nemusí
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Aj toto je osobnosť, ktorá patrí na ples v opere? K tomu niet čo dodať...
http://tivi.cas.sk/video/787014/najv...a-koberci.html
2 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

JarkaL Pozri príspevok
Aj toto je osobnosť, ktorá patrí na ples v opere? K tomu niet čo dodať...
http://tivi.cas.sk/video/787014/najv...a-koberci.html
To je dalsi z tej reprezentativnej vzorky slovenskej smotanky.........ale zas mozno je zvyknuty z domu-zo salasa
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

JarkaL Pozri príspevok
Aj toto je osobnosť, ktorá patrí na ples v opere? K tomu niet čo dodať...
http://tivi.cas.sk/video/787014/najv...a-koberci.html
To je otrasné, keď som to videla na zahájení, až mi prišlo nevoľno, fuj, a to nie som žiadna cebrita. Takto sa zhovadiť pred očami národa, to aby terazky chodil po kanáloch, ale možno ani nie, veď o nič nešlo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

JarkaL Pozri príspevok
Aj toto je osobnosť, ktorá patrí na ples v opere? K tomu niet čo dodať...
http://tivi.cas.sk/video/787014/najv...a-koberci.html
Budem voľne citovať buchačov príspevok v srandičkách: keby plakal, smial sa, trápil sa tak by bol neviditeľný, keď si už nemohol pr....úť tak aspoň žuvačku zahodil, aj nosom sa dá niečo spraviť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať