Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ahaaaa, ale to potom budem musieť byť hore (t.j.) nespať o 23:59, aby som ten rožtek mohla odtrhnúť na konci dňa...
ďakujeeeem, tak asi si kúpim ten s trhacími rožkami, aspoň mi nehrozia v ňom "somárie uši"
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Oliwa Pozri príspevok
Počula som, že sa robí celonárodná zbierka pre Dedeho - na letenku domov...
Nemáte niekto číslo toho účtu???
Chudák Dedé, ten je v tom asi celkom nevinne, zrejme sa len snaží čo najlepšie zahrať to, čo od neho tí dospeláci chcú. Ja pošlem korunky až sa bude robiť zbierka na baganče s oceľovou špicou aby s nimi niekto mohol nakopať do zadku toho, kto tú primitívnu reklamu vymyslel.
3 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Heni Pozri príspevok
dievčatá (aj chlapci) mám taký dotaz, teraz už predávajú diáre na rok 2011, tak ma to "žerie" čím dalej, tým viac...
niektoré diáre majú také perforované rožky... také dierovanie do oblúčika, ľahšie sa dá ten rožtek odtrhnúť...
vás to možno pobaví, ale mňa zožiera otázka, načo to slúži??
To aby si nemusela listovať a hladať aktuálny dátum. Len ukázováčikom prejdeš po tom komínku z odtrhnutých rožkov a kde je rožtek ešte je, tak tam je dnes. Ja som sa takto čudovala, keď som prvý krát videla trojmesačný kalendár.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Tiež sa tak zamýšľam v súvislosti s reklamou o Dede: to nemohli dať zarobiť nejakému nášmu decku? Máme všelijaké: čierne, miešané, bledé, ryšavé - stačí sa len poprechádzať a vybrať si z hladovoých chatrčí, útulkov, detských domovov ........
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Oliwa Pozri príspevok
Počula som, že sa robí celonárodná zbierka pre Dedeho - na letenku domov...
Nemáte niekto číslo toho účtu???
Keď počúvam ako sa na dobrovoľných akciách nabalia dobrovolníci, a nie tí ktorým sú určené tak by som ponúkol bez okľúk moje číslo chceš?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....aleeee....ešte ho neposielajte preč!...keď už budú moje decká dostatočne nervózne z Dedého, nalepím ho na chladničku...a nemusím tak často chodiť do obchodu!...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Kazu Pozri príspevok
To aby si nemusela listovať a hladať aktuálny dátum. Len ukázováčikom prejdeš po tom komínku z odtrhnutých rožkov a kde je rožtek ešte je, tak tam je dnes. Ja som sa takto čudovala, keď som prvý krát videla trojmesačný kalendár.
Ten trojmesacny kalendar je super a este ked je aj z menami. Ja ho mam vzdy na WC, tam mam vzdy cas si popozerat kto ma meninky a co ma caka. Len smola ked moj pubertak nepochopil naco su tam tri mesiace po sebe a odtrhol vsetky listy na jeden rovnaky mesiac.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj ja ho mám pravidelne a tiež na záchode-plánovacia miestnosť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Dnes, 09:35 PM
aj ja ho mám pravidelne a tiež na záchode-plánovacia miestnosť
He ....a na tlačiarni sedíš ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pre zábudlivých si dovolím pripomenúť, že zajtra treba dať hlas nielen kravke Milke, ale aj kravkám obecným, či mestským.

Z nášho mesta po voľbách má byť druhá Viedeň (či Rakúsko?), preto odpočítavam dni, aby som nezmeškala dať hlas a byť pri tom.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už teraz mám obavu aby sme sa nebláznili z tej druhej Viednepre mňa herci zostanú vždy len hercami!!!!!!
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ty brďo, tíško závidím)))
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

u nás iba dvaja kandidáti, dúfam, že vyhrá pôvodný primátor
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som vyliečený nevolič to znamená, že už nevolím/vyfackala ma realita/ ale tento krát chcem ísť, ale len preto, aby nebol primátor/ka konkrétna osoba
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Jožka a čo ten Tvoj sľubuje? Novú skládku?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja so z toho normálne v tranze koľko toho sľubujú námneviem či skôr vyskúšam tunel popod Dunaj, alebo tunel cez Karpaty.alebo to bude nakoniec iba obrovský TUNEL
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Však vieš, ako sa hovorí: Nikto ti nemôže dať toľko, koľko ti ja môžem sľúbiť. Ak budeš mať len jednu možnosť hádať, určite sa nezmýliš.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

máš prehľad
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pred chvíľou som dorobila tortičku pre jedno dievčatko. Chcela som vám ju ukázať a zistila som, že téma Torty je uzamknutá. Čumím jako puk a pýtam sa: Vie niekto prečo???? Že by snáď preto, lebo Slovenky začínajú priberať?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať