Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Vraj škodoradosť je najväčšia radosť, o túto sa musím s vami podeliť Dnes sme boli so sestrou v Makre v Brne. Vždy si robím z nej srandu, lebo ona musí ochutnať a obliznúť všetko, čo v tom Makre všelijakí ponúkači núkajú. Dnes sme našli rôzne mištičky naplnené hrozienkami, mandľami, ďatlami a ešte jedna mištička do ktorej sa odkladali tie kôstky z ďatlí. Sestra sa prihrnula ako veľká voda a už degustovala. Jedna miska, druhá miska, tretia a kým som stihla otvoriť ústa už aj štvrtá miska Hodila to "čosi" malé a lesklé do huby ocucala, premlela na jazyku, zakusla a hovorí: Čudné ovocie, tvrdé ako kosť V tom si všimla, že na ňu nejak divne pozerám s otvorenými ústami a začínam sa rehotať na celé kolo. Skoro som sa počúrala. Hovorím jej: Čo ty si ešte nevidela z ďatle kôstku? Ľudia zlatí, prišli s o veľa, keď ste nevideli ako sa v ten moment zaksichtila Celou cesto z Brna sme sa na tom smiali a celou cestou z Brna jej bolo zle z toho, že ocumlala kôstku čo druhý vypľul.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Kazuuu.....tak tomu sa povie riadna ochutnávačka!...

..a ja som sa pýtala už predchvíľou, prečo si sa nepochválila!...máte predsa korunky na hodiny!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Vraj škodoradosť je najväčšia radosť, o túto sa musím s vami podeliť Dnes sme boli so sestrou v Makre v Brne. Vždy si robím z nej srandu, lebo ona musí ochutnať a obliznúť všetko, čo v tom Makre všelijakí ponúkači núkajú. Dnes sme našli rôzne mištičky naplnené hrozienkami, mandľami, ďatlami a ešte jedna mištička do ktorej sa odkladali tie kôstky z ďatlí. Sestra sa prihrnula ako veľká voda a už degustovala. Jedna miska, druhá miska, tretia a kým som stihla otvoriť ústa už aj štvrtá miska Hodila to "čosi" malé a lesklé do huby ocucala, premlela na jazyku, zakusla a hovorí: Čudné ovocie, tvrdé ako kosť V tom si všimla, že na ňu nejak divne pozerám s otvorenými ústami a začínam sa rehotať na celé kolo. Skoro som sa počúrala. Hovorím jej: Čo ty si ešte nevidela z ďatle kôstku? Ľudia zlatí, prišli s o veľa, keď ste nevideli ako sa v ten moment zaksichtila Celou cesto z Brna sme sa na tom smiali a celou cestou z Brna jej bolo zle z toho, že ocumlala kôstku čo druhý vypľul.
..

..ja mám doma z ďatlovej kôstky palmu, má asik 2,5 metra na výšku...spýtaj sa segry, či nechce ochutnať!...kecáám...
..a to, prosím teba v tom Makre nemali kôš na smeti, aby tie kôstky skončili niekde inde, nie v miske medzi ponukou?...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Rozalka Pozri príspevok
Ja som mala včera 10-te výročie nefajčenia a celá rodina na to zabudla.
Gratulujem Rozálka
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

No mojka, ja som to tu písala aj s poďakovaním pre všetkých hlasujúcich ešte pred tým ako som do Brna odišla. A teraz pozerám takto však to tu nie je. Čo som to neodoslala?
Takže ešte raz: V súťaži sme sa umiestnili na treťom mieste a získali euráčiky na opravu hodín a ja touto cestou ďakujem všetkým ktorí nám k tomu svojim hlasovaním pomohli.
3 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja mám doma z ďatlovej kôstky palmu, má asik 2,5 metra na výšku...spýtaj sa segry, či nechce ochutnať!...kecáám...
..a to, prosím teba v tom Makre nemali kôš na smeti, aby tie kôstky skončili niekde inde, nie v miske medzi ponukou?...
Možno, že aj v tej štvrtej miske bolo niečo na zobnutie ale už to iní vyzobali a nejaký vtipálek tam kôstky odložil
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kazu, tak tie vaše hodiny prešli, supeeeer...čestné 3. miesto...aj to sa cení
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šľak ma ide trafiť zo sneženia v BA a ešte viac, keď cestári dnes ako aj včera, zabudli že Bratislavský hrad je na kopci, ktorý by bolo dobré posypať.trolejbusy "zaseknuté" na kopci za nimi kopec vodičov, ktorí museli zastaviť a už sa nevedeli pohnúť pre mňa jediné šťastie, že som nešla večer do roboty, ale z roboty=dolu kopcom samozrejme že nebudem hovoriť o tom že toto je len zlomok "šikovnosti" cestárov, alebo teda tých ktorí ich riadia.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Je verejným tajomstvom, že cestári sú na sneh pripravení len v lete
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Cvičiteľka Edita Sipeky († 51): Podľahla rakovine!

Edita SIpeky

02.12.2010 21:00
Diskusia (14) | HTML .fb_share_link { PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-LEFT: 20px; PADDING-RIGHT: 0px; BACKGROUND: url(http://static.ak.fbcdn.net/images/sh...on.gif?8:26981) no-repeat left center; HEIGHT: 16px; PADDING-TOP: 2px}Zdieľaj | Galéria | Pošli tip |
BRATISLAVA - Vo veku 51 rokov zomrela Edita Sipeky, ktorá podľa medializovaných informácií dlhšie bojovala so zákernou chorobou. Rakovine podľahla vo štvrtok popoludní.

[hore]Reklama





Edita Sipeky sa na Slovensku stala známou najmä vďaka svojim cvičebným programom a knihám o zdravom životnom štýle. Ešte viac sa do povedomia dostala prostredníctvom herečky Petry Polnišovej, ktorá ju parodovala v relácii S.O.S. Polnišovej vetička "Cica nežer" sa stala mottom pre mnohé ženy túžiace po lepšej postave.

Edita Sipeky v posledných mesiacoch bojovala s neľútostnou chorobou, kvôli ktorej sa čiastočne vytratila zo spoločenského života a bola nútená zrušiť mnohé svoje cvičebné aktivity. Choroba ju prinútila zamyslieť sa nad vecami, ktoré predtým až tak neriešila. "Som chorá a aby som konečne vyzdravela, liečim si predovšetkým svoju dušu. Celé dni sedím na terase a uvažujem", napísala prednedávnom na svojej internetovej stránke editasipeky.sk. Ťažko niesla najmä nepriazeň médií.



Je mi to veľmi, veľmi ľúto.
Vymazávam číslo z telefónneho zoznamu.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Melnick Pozri príspevok
Je mi to veľmi, veľmi ľúto.
Vymazávam číslo z telefónneho zoznamu.
....... bola to skvelá žena....
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Stále si myslím, že som mala zlý sen, ale nie je to tak. Dnes o 4-tej hodine ráno som sa zobudila na ranu a rinčanie skla. Niekto nám hodil šuter do okna, jasne, že sa rozbilo. Teraz neviem, mala som volať políciu? Čo teraz narýchlo s tým oknom, veď mrzne.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Lilka 1 Pozri príspevok
Stále si myslím, že som mala zlý sen, ale nie je to tak. Dnes o 4-tej hodine ráno som sa zobudila na ranu a rinčanie skla. Niekto nám hodil šuter do okna, jasne, že sa rozbilo. Teraz neviem, mala som volať políciu? Čo teraz narýchlo s tým oknom, veď mrzne.
no záleži od toho,čo je podla teba šuter-či velký kameň, alebo nejaký menší kamen ktorý mohol odskočiť od auta prechádzajuceho po ceste(ak sa rozbité okno nachádza na strane kde je cesta). ale mala si volať políciu hoc aj o 4ráno....alebo to máš brat od niekoho ako výstrahu? nevieme čo je za tým.....zas na druhej strane, kto by hádzal len tak kameňmi? ak si nevolala políciu, tak druhá možnosť je volať sklárov-okenárov (najlepšie tú firmu, ktorá ti robila okná-oni majú vymeranie okien-projekt tak ak im popíšeš o aké okno ide a zadáš číslo fa alebo zmluvy o dielo tak by nemal byť problém)...
to fakt si dotyčná osoba nemohla hodiť kameň v teplejšom počasí???
PS:ešte dotaz-bolo to okno na dome? či na aute???
Naposledy upravil katarina.j : 03.12.10 at 07:58
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
poznala som Editu pár rokov osobne, ťažko som jej závidela jej radosť zo života a neskutočný zmysel pre každú srandu....ale tento posledný vtip jej akosi nevyšiel
budeš mi chýbať EDIT
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Melnick Pozri príspevok
Je mi to veľmi, veľmi ľúto.
Vymazávam číslo z telefónneho zoznamu.
Mne bola tiež sympatická- taký divoch ...( samozrejme v dobrom to myslím...)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Melnick Pozri príspevok
Je mi to veľmi, veľmi ľúto.
Vymazávam číslo z telefónneho zoznamu.
Neviem, mne zomrel kamarát pred dvomi rokmi, ale doteraz som nenašiel chuť na vymazanie jeho čísla- nejako sa mi to nedá...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lilka 1 Pozri príspevok
Stále si myslím, že som mala zlý sen, ale nie je to tak. Dnes o 4-tej hodine ráno som sa zobudila na ranu a rinčanie skla. Niekto nám hodil šuter do okna, jasne, že sa rozbilo. Teraz neviem, mala som volať políciu? Čo teraz narýchlo s tým oknom, veď mrzne.
chod na obhliadku najlepšie do autoskla a tam ti to hned aj vymenia, zaplatíš len spoluúčasť z havarijnej poistky...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, mne zomrel kamarát pred dvomi rokmi, ale doteraz som nenašiel chuť na vymazanie jeho čísla- nejako sa mi to nedá...
ja som doteraz nevymazala mailovú adresu úžasného človeka, ktorý mi dal strašne veľa. Zomrel v roku 2002. Rakovina je hnusná.
Posielam Petrovi spomienku...
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

katarina.j Pozri príspevok
no záleži od toho,čo je podla teba šuter-či velký kameň, alebo nejaký menší kamen ktorý mohol odskočiť od auta prechádzajuceho po ceste(ak sa rozbité okno nachádza na strane kde je cesta). ale mala si volať políciu hoc aj o 4ráno....alebo to máš brat od niekoho ako výstrahu? nevieme čo je za tým.....zas na druhej strane, kto by hádzal len tak kameňmi? ak si nevolala políciu, tak druhá možnosť je volať sklárov-okenárov (najlepšie tú firmu, ktorá ti robila okná-oni majú vymeranie okien-projekt tak ak im popíšeš o aké okno ide a zadáš číslo fa alebo zmluvy o dielo tak by nemal byť problém)...
to fakt si dotyčná osoba nemohla hodiť kameň v teplejšom počasí???
PS:ešte dotaz-bolo to okno na dome? či na aute???
Kameň má 5cm. Nie je to od auta, bývam na 2. poschodí.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Teraz už je neskoro volať políciu?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať