Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Tak v r. 2012 sa asi nedoplatí, veď nás strašia, že v tom roku spôsobí slnko veľké škody.
Ked sa toho chytia Americania, tak ma smolu, ti vysudia velke prachy aj ked sa clovek na nich krivo pozrie....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

To sa potom budeme musieť poponáhľať so žalobou, aby sme Američanov predbehli a niečo vysúdili.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Najlepšia správa dnešného dňa - meno nového starostu. Konečne niekto, kto nemá "100" rokov, žiadny starý chren, čo robí len pre dôchodcov a chce byť s každým zadobre. (Len dúfam, že si z nového starostu niekto hnusne nevystrelil, lebo na http://www.volbysr.sk/kv2010/priebezne/tab_305.html nie sú zatiaľ zverejnené naše výsledky).
(Navyše, nový starosta je skoro z rodiny )
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Veľmi ma dnes zarmútilo:

http://www.facebook.com/l.php?u=http...u.html&h=31f1a
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Tragedia a velmi smutná,škoda mladých životov a bohužial nejako neúbuda takto zbytočne vyhasnutých životov
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

U nas doma su dnes od rana vianoce- manzel dostal do ruky USB kluc na ktorom je asi tak 100 vianocnych pesniciek,takze od rana mam pocit ,ze je 24.decembra.Vonku kde-tu sneh,na obed sme mali zemiakovy salat a vyprazane file a k tomu tie vianocne pesnicky................ uz len stromcek a darceky
Naposledy upravil magno : 28.11.10 at 12:30
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zabudla si na medovniky a vianočné kolače-inak pozerám na yotube,tých vianočných pesničiek je spústa
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

trisestri Pozri príspevok
zabudla si na medovniky a vianočné kolače-inak pozerám na yotube,tých vianočných pesničiek je spústa
Medovniky nerobievam a po vcerajsej oslave mame doma este dost kolacov a aj tortu,takze aj to sladke je .......... kazdopadne si naplno uvedomujem,ze tie vianoce su tu fakt za chvilku
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

durisovad Pozri príspevok
Ja sa pamatam na trestne oznamenia, ktore boli podane pred x rokmi a doteraz nic nie je vyriesene. A myslim, ze co sa tyka politikov a politickych stran, pojde to aj nadalej do stratena.
To je jedno, dnes som počúval dobrú kázeň na Službách Božích na STV 2, "bude menej potrestaný ten čo menej kradol? U Boha platí len áno alebo nie. niečo medzi tým neexistuje."
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

magno Pozri príspevok
Medovniky nerobievam a po vcerajsej oslave mame doma este dost kolacov a aj tortu,takze aj to sladke je .......... kazdopadne si naplno uvedomujem,ze tie vianoce su tu fakt za chvilku
Pravda,čoskoro pridú-len škoda že vždy kratšie trvajú,ako ich príprava.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

trisestri Pozri príspevok
Pravda,čoskoro pridú-len škoda že vždy kratšie trvajú,ako ich príprava.
To sa vzdy smejem,ze pred vianocami je taky frmol,ze ked uz konecne sadneme k vecery,tak ja uz len capnem tvarou do kapustnice
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Myslím,že trestných oznámení padlo hodne,jednak na sociálke a jednak na ministerstve obrany.Ved ste predsa museli počuť ten vtip o rozčulenom Kalinákovi,ako volal na Ukrajinu.Hovoril som Galko,nie Valko.
Petra Nová Pozri príspevok
Prečo by sme ho mali počuť? Predpokladám, že je z Tvojej ambulancie.
...tento vtip lieta po nete jak Trójsky kôň...nielen Porada existuje ...

Nepredpokladám ale , že pôvodcom je nejaká ambulancia ...na takéto "vtípky" sú inakšie "kancelárie" , kde ich vymýšľajú...
Niekedy čiste len akoby z neba spadne myšlienka a tá je potom vždy najkrajšia ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

magno
U nas doma su dnes od rana vianoce- manzel dostal do ruky USB kluc na ktorom je asi tak 100 vianocnych pesniciek,takze od rana mam pocit ,ze je 24.decembra.Vonku kde-tu sneh,na obed sme mali zemiakovy salat a vyprazane file a k tomu tie vianocne pesnicky................ uz len stromcek a darceky
Že by to bola generálka?

pavol54
bude menej potrestaný ten čo menej kradol?
Tam hore možno, tu dole je to presne naopak.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vanesa Kokyová vypadla- to hádam sa mi len zdá...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Btw- lachtan Meloun je hňup...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Máš za problémy.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav asi hovoríš o talentmánii.... na jojke už finišujú
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No Jožka,dufam,že nevyhrá na joj-ke ten Zázrivy, to by bola katastrofa...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ja si myslím, že nevyhrá...ale ktovie? za chvíľu bude verdikt,tak som zvedavá.....včera som niečo podobné pozerala na rtl, no ale to bolo iná káva, som pozerala ako mucha puk
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

za chvílku sa to dozvieme, tiež som zvedavá
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať