Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

magno Pozri príspevok
.........ja blbec som si ako zvukovu kulisu nechala pustenu telku,ze budem pocuvat namiesto radia a uz som obanovala.Na Markize bolo telerano a ako host tam bola p.Vasaryova a samozrejme preberali ples v opere.Medzi recou povedala,ze vsetci ludia co boli na plese cely rok tvoria hodnoty a tak si snad zasluzia jeden den v roku kedy si mozu oddychnut a zabavit sa - v tom momente mi vybehol tlak na hornu moznu hranicu.Velmi by ma zaujimalo ake hodnoty tvori napriklad p.Kolar okrem toho,ze sa pokusa vytvorit si vlastnu futbalovu jedenastku........ uz mam pustene radio - no bolo mi to treba?
Magno-nesúhlasím s tebou--pán Kollár už dal tomuto svetu tuším 4 prírastky, 4 budúcich daňových poplatníkov...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale erzet, no, nerozčuľuj sa, škodí to vraj pleti...
Vieš, koľkí by sa s Tebou vymenili, len keby mali kam ísť?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Magno-nesúhlasím s tebou--pán Kollár už dal tomuto svetu tuším 4 prírastky, 4 budúcich daňových poplatníkov...
.........hm,tusim,ze ich ma viac ,ale to by tam potom mal ist kazdy Dezko z osady a tam su iny borci - od 10 nahor
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Oliwa Pozri príspevok
Ale erzet, no, nerozčuľuj sa, škodí to vraj pleti...
Vieš, koľkí by sa s Tebou vymenili, len keby mali kam ísť?
A vieš ako závidím tým čo sa ráno zobudia a majú poriadne zarobené. Podčiarkujem, riadne.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

...........ale nasla som aspon jedno pozitivum - uz aj stara pani Sandra pozna ples v Bratislave a nie len vo Viedni
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

magno Pozri príspevok
...........ale nasla som aspon jedno pozitivum - uz aj stara pani Sandra pozna ples v Bratislave a nie len vo Viedni
Sandru som volakedy uznával, mal som aj jej odznak a dokonca aj Nenu som mal rád... a tej som mal dokonca aj plagátisko velký vylepený v detskej izbe...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

magno Pozri príspevok
.........hm,tusim,ze ich ma viac ,ale to by tam potom mal ist kazdy Dezko z osady a tam su iny borci - od 10 nahor
Tuším ich má päť... zatiaľ... priznaných. V nejakom článku pred Vianocami bola otázka, ako zvláda darčeky pre 5 matiek a ich deti. Odpoveď: matkám kupujem brilianty /tým nič nepokazím/ a deťom to, čo mi povedia ich matky ... No comment.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Tuším ich má päť... zatiaľ... priznaných. V nejakom článku pred Vianocami bola otázka, ako zvláda darčeky pre 5 matiek a ich deti. Odpoveď: matkám kupujem brilianty /tým nič nepokazím/ a deťom to, čo mi povedia ich matky ... No comment.
škoda,že niesom jednou z tých matiek...
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

magno Pozri príspevok
.........ja blbec som si ako zvukovu kulisu nechala pustenu telku,ze budem pocuvat namiesto radia a uz som obanovala.Na Markize bolo telerano a ako host tam bola p.Vasaryova a samozrejme preberali ples v opere.Medzi recou povedala,ze vsetci ludia co boli na plese cely rok tvoria hodnoty a tak si snad zasluzia jeden den v roku kedy si mozu oddychnut a zabavit sa - v tom momente mi vybehol tlak na hornu moznu hranicu.Velmi by ma zaujimalo ake hodnoty tvori napriklad p.Kolar okrem toho,ze sa pokusa vytvorit si vlastnu futbalovu jedenastku........ uz mam pustene radio - no bolo mi to treba?
magno, neriéééš. To potom celú tú našu sebranku z horných desaťtisíc by si musel mať v zuboch a tolko zubov nemá ani žralok (ani ten velkopodnikateľský) --- ved kto z nich už len tvorí hodnoty hodné bežných ľudí.....a tí čo sú v politike zopár rokov už majú aj mozog pomäknutý....tomu sa vraví profesionálna deformácia-tu ide o doslovné aj hmotné deformovanie súčasne. To je známe po generácie a ludia ako my sa práve preto nedávajú na politiku, hoc príťažlivé to chvílku určite je. Len ked tá príťažlivosť prekoná zemskú gravitáciu, tak deformácie a vykrútenia vznikajú opačným smerom žial aj ja mám v okolí podobných...možno sa už nudia od "dobroty", ked sa dávajú na taký "adrenalín". To sa potom na starobu človek nie hrbí k zemi v predklone, ale v záklone, aby stíhal uhýbať lietajúcim vajcám a paradajkám-to je taký uhýbací manéver, aby to neschytali rovno do ksichtu, vieš? Tí by mali ísť predcvičovať do Tibetu a učiť tamojších mníchov ohybnosti. Tí by normálne nechápali, že sa aj také niečo dá
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

erzet Pozri príspevok
A vieš ako závidím tým čo sa ráno zobudia a majú poriadne zarobené. Podčiarkujem, riadne.
Ty si teda echt Slováčisko, len asi jeden z mála, ktorý si prizná, že závidí. Keďže závisť je naša "národná" vlastnosť.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Stanislav 1975 Pozri príspevok
škoda,že niesom jednou z tých matiek...
...........tak ano-kvoli tym darcekom ,ale zas predstava ze nato s nim clovek musi stravit minimalne jednu noc,tak neviem,neviem......
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak na wc zažiješ aj kopu zábavy- pred časom vo Viedni v hoteli idem na wc a zrazu čo nevidím- vedľa mňa cikal Laco Lučenič- tak som si na wc vypýtal autogram a keďže nebolo ho načo napísať, tak som si zobral jedálny lístok a tam mi ho dal...
A to si musel ísť až do Vídňa? Čo v Petržalke boli obsadené všetky wecká? Ešteže ste to stihli /aj s Lacom/. :
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
škoda,že niesom jednou z tých matiek...
Júj to by si ale musel(a) byť riadne úchylná. To nevieš,. že čím viac prachov, tým väčší úchylák?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

magno Pozri príspevok
...........tak ano-kvoli tym darcekom ,ale zas predstava ze nato s nim clovek musi stravit minimalne jednu noc,tak neviem,neviem......
čo ja viem, ja som skor na ženy-ale je taký strašný? Neviem, vravia o ňom,že je fešák-tak ja neviem teda...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Oliwa Pozri príspevok
Ty si teda echt Slováčisko, len asi jeden z mála, ktorý si prizná, že závidí. Keďže závisť je naša "národná" vlastnosť.
Myslim ze nie len Slovenska-uspech a peniaze sa neodpustaju nikde.....
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Oliwa Pozri príspevok
Ty si teda echt Slováčisko, len asi jeden z mála, ktorý si prizná, že závidí. Keďže závisť je naša "národná" vlastnosť.
Tak sa ráno zobudiť a rozmýšľať čo dnes robiť, či ísť na Seišely, na Bahamy, či do Las Vegas, lietadlom či vrtuľníkom.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo ja viem, ja som skor na ženy-ale je taký strašný? Neviem, vravia o ňom,že je fešák-tak ja neviem teda...
ved sa spýtaj babeniek, čo mu dali.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok
ved sa spýtaj babeniek, čo mu dali.



http://hnonline.sk/relax/c1-34337660...-som-fun-radio
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

erzet Pozri príspevok
Tak sa ráno zobudiť a rozmýšľať čo dnes robiť, či ísť na Seišely, na Bahamy, či do Las Vegas, lietadlom či vrtuľníkom.
Erzet, erzet, mimochodom, neviem prečo, ale kedysi som žila v hlbokom omyle, že nie si chlap ... teda že si žena . Asi podľa tvojich kulinárskych a literárnych produktov. A moja babička sa volala Eržika - tak asi aj podľa nicku som Ťa zle odhadla. Ale už som správne "informuvaná" - ako by povedala teta Kolníková...
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
erzet Pozri príspevok
Tak sa ráno zobudiť a rozmýšľať čo dnes robiť, či ísť na Seišely, na Bahamy, či do Las Vegas, lietadlom či vrtuľníkom.
Či bude Radovan Krejčíř doma.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať