Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Petra Nová Pozri príspevok
Pepsi, poľutovala si našich účtovníkov, klobúk dolu pred ich pracovitosťou a účtovníckou múdrosťou. Ale čo tak poľutovať nás, čo musíme zaplatiť všetko to, čo nám oni vypočítajú.

Pripájam sa poďakovaniu Vietnamu, keby ešte ryža.... aj tú mám rada.
.

...mojuš, ja to vidím tak, že tento štát ma vlastne zachraňuje pred totálnym zbláznemím...však keby mi zostávali všetky prachy,čo by som eventuálne zarobila, zbláznim sa od samej radosti, že som bohatá...a tak teda, niekam sa tie euríky musia vopchať nuž a niekto sa musí postarať, aby sa vopchali na to správne miesto..a to sú naši účtovníci...

(mám dnes dobrú náladu)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
http://spravy.pravda.sk/stat-preda-z..._ekonomika_p01
tesi niekoho toto? Teda okrem ludi, ktori sa na privatizacnych proviziach zasa nabalia.
..

..mojuš a čo si čakala od mikloša?..a kto sa nabalí, to sa dozvieme od budúcej vlády...ak nepomrieme hladom a nedostatkom fšeličoho..
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Pepsi, ak by ti z tych peniazkov naozaj hrozilo zblaznenie, vdacne ti poslem cislo mojho uctu.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš a čo si čakala od mikloša?..a kto sa nabalí, to sa dozvieme od budúcej vlády...ak nepomrieme hladom a nedostatkom fšeličoho..
Cakala som, ze uz maju dost. Takto neviem, ci z tej nenazranosti nedostanu zaludocne vredy.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Pepsi, ak by ti z tych peniazkov naozaj hrozilo zblaznenie, vdacne ti poslem cislo mojho uctu.
..

...som písala, že mám dnes dobrú náladu!!...
..a neboj,nešibne mi..dôchodkový výmer nedovolí, káže len prežiť...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
No ved, ak by ti hrozila smrt hladom, nieco by som ti poslala spat, alebo doniesla poziven v kosicku.
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
.

...mojuš, ja to vidím tak, že tento štát ma vlastne zachraňuje pred totálnym zbláznemím...však keby mi zostávali všetky prachy,čo by som eventuálne zarobila, zbláznim sa od samej radosti, že som bohatá...a tak teda, niekam sa tie euríky musia vopchať nuž a niekto sa musí postarať, aby sa vopchali na to správne miesto..a to sú naši účtovníci...

(mám dnes dobrú náladu)
Ja tiež, tak sme aspoň dve, čo sa momentálne usmievame na svet. Ale selanka končí, čaká ma nedávno kúpený vysávač (polorobot- ja pracujem, on chodí so mnou). Tebe, pepsi, závidím Tvojho ufóna...
Keby predávali "stolček, prestri sa!", to už nebudem šetriť a priplatím.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mojuš, pozdravujem polorobota...ufón má dnes voľno, makal včera a ja som ho nechala, nech drie...pepsikoláč ho kontroloval..všetko oki!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..nemohol by mi niekto vysvetliť, prečo bol vylúčený Lacomontér?..
(budem mať depku bez neho..no..)
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Laco je vyluceny?????
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
pepsikova Pozri príspevok
..nemohol by mi niekto vysvetliť, prečo bol vylúčený Lacomontér?..
(budem mať depku bez neho..no..)

to vážne? a prečo?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

som pozrela do jeho profilu, je tam napisane vyluceny clen, ja veru neviem...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
..nemohol by mi niekto vysvetliť, prečo bol vylúčený Lacomontér?..
(budem mať depku bez neho..no..)
Ja si myslím, že sa príliš snažil napodobniť toho, na ktorého pred časom bolo uvalené embargo. Vôbec sa však neobávam o jeho budúcnosť, určite je už medzi nami.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.porada.sk/t148899-ako-postupovat.html zrejme za túto
tému . Možno jeho reakcia nebola taká, aká mala byť
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Ak je to tak, potom som prekvapená. Možno Laco má len hlboký, vnútorný dôvod na také reakcie. Trochu zhovievavosti niekedy nezaškodí. Veď neurážal nikoho osobne.
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..fuj!...
..a všetci v jednom šíku poskytujeme múdre rady pre tých, ktorým zamestnávatelia ubližujú, popritom si myslíme presne to, čo Laco, lenže faloš prevláda...a prevalcuje nás, lebo ten chudák, čo mu je ublížené, si aj tak neporadí, nebude sa vláčiť po súdoch, lebo na to nemá...ale hlavne, že ak niekto vystúpi z radu a povie, čo si myslí, tak šup s ním het..a poďakujeme za dobré rady..
..tak???...chcem Laca späť...napísať to, čo si myslím, predsa nie je hriech...a nikomu nenadával, ani neurážal...a kto je bez viny, nech hodí do mňa kameň!..
10 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pepsikova Pozri príspevok
..fuj!...
..a všetci v jednom šíku poskytujeme múdre rady pre tých, ktorým zamestnávatelia ubližujú, popritom si myslíme presne to, čo Laco, lenže faloš prevláda...a prevalcuje nás, lebo ten chudák, čo mu je ublížené, si aj tak neporadí, nebude sa vláčiť po súdoch, lebo na to nemá...ale hlavne, že ak niekto vystúpi z radu a povie, čo si myslí, tak šup s ním het..a poďakujeme za dobré rady..
Súhlasím s tým, čo si napísala. Najmä ak si pospomínam na diskutujúcich , ktorí v témach s pochopením podporovali názory rasistické a tie, ktoré hrubo rezali do slobody politického alebo náboženského presvedčenia.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež som si všimol, že Laco sa akosi neozýva - myslel som, že ne niekde na montáži.

Ale včera som skoro chytil infarkt, keď mi dcéra doniesla šek na stravu na internáte. Za 1 mesiac za raňajky a večere 59€ (cca 3€ na raňajky a večeru - za to máš v McDonalde! 3 hamburgery), pritom obeduje v inej jedálni a tam za obedy len 21€.
Tuším budem nútený cestovať a vysvetliť si to na mieste činu a asi sa nezdržím a použijem rýdze slovenské výrazy.
4 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Žeby si dcére urobil doma rýchlokurz varenia, aby si raňajky a večere robila sama ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žiaľ na intráku majú síce kuchynku (ale bez variča, len chladnička - pokazená). A kupovať si po ceste raňajky, keď z intráku do školy musí autobusom MHD cestovať 25 min.- neviem, neviem, bolo by to na dlhé lakte. A vlastné spotrebiče majú zakázané, dokonca nočnú lampičku som musel vyjednávať, aby si večer mohla prisvietiť. Padnuté na hlavu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať