Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Aká škoda, že si to nemôžem uplatniť, tak by sa mi tá suma hodila aspoň na jeden mesiac.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

frederyka Pozri príspevok
10 000 € alebo Sk?
To bolo ešte v korunách, ale okrem poslaneckej odmeny aj príplatok na cestovné - no nešla by si robiť poslanca do VÚC?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

wagner Pozri príspevok
Aká škoda, že si to nemôžem uplatniť, tak by sa mi tá suma hodila aspoň na jeden mesiac.
Ako to vlastne bude fungovat, mam kamaratku, kt. prerusila zivnost 31.12.2008, je sama s dietatom toho casu na rodicovskej dovolenke. Maly mal teraz 1 rok. Bude sa jej ten darcek tykat?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

nika.sum Pozri príspevok
Ako to vlastne bude fungovat, mam kamaratku, kt. prerusila zivnost 31.12.2008, je sama s dietatom toho casu na rodicovskej dovolenke. Maly mal teraz 1 rok. Bude sa jej ten darcek tykat?
ono to asi nebude tak horuce, este je viac ako mesiac, stihnu to napravit http://www.employment.gov.sk/index.p...&nid=361&lg=sk

A ak správne chápem, týka sa to iba tých mamičiek, ktoré nastúpia po rodičovskej do zamestnania a dostanú výpoveď. Ale to je asi veľmi zjednodušené.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes potešil pohľad na účet,
krom toho, že dúchod mi prišiel o deň skôr tak ma potešila aj vianočná prémia pre dôchodcov 66,39 evri.
Bude na darčeky
A opäť ma raz "potešil" pohľad na účet,
peniažky nabehli o tri dni skôr a ešte k tomu mám zvýšený dúchod o presne 3,80 € .
Presne 3,05% . Sa asi zbláznim od radosti.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Už sa toľko nevytešuj, ale si hybkaj dačo pekné kúpiť na seba.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Rozalka Pozri príspevok
Už sa toľko nevytešuj, ale si hybkaj dačo pekné kúpiť na seba.
To musím počkať na 1 € výpredaje v KIK, aby som aj dačo kúpila
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Hm, ktoru skor?
Dobru a ci zlu?
Zacnem teda tou zlou.
Kamos z "TOP5" bude "oslavovat" Novy rok v spitali. Dufam, ze este vela rokov bude s usmevom spominat na takehoto Silvestra.
Ta dobra?
Zacinajuca firma prevadzkujuca internetovy obchod uznala svoju chybu a napravila ju presne tak, ako mi bolo prislubene iba ustne cez telefon. Aj tato firma sa zasluzila o to, ze vsetky moje doterajsie nakupy cez internet boli zrealizovane (aj) k spokojnosti zakaznika.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ja som sa rozčuľovala pred Vianocami a aj predvčerom kvôli ORANGE. Pôvodne som chcela prejsť k O2, ale som si to rozmyslela.
Vybrala som tri paušály na tri rôzne telefóny plus telefony k tomu. Jeden z nich iphone G32. Ten som v hotovosti musela zaplatiť na pokladni. Platila som kartou, podpísala, odišla s telefonom. Podotýkam, že to boli spolu 4 návštevy predajného miesta, prvý raz iba objednávka a potom tri krát osobitne pre každý z telefonov, nakoľko ich nemali na sklade, hoci som si túto skutočnosť overovala telefonicky. Vraj tesne predo mnou vypredali. To sa stáva, prežila by som v pohode, ale.......
O pár dní mi slečna Lenka volala, že platba neprešla a že mám prísť zložiť hotovosť. Vraj nemajú zmluvu na platby kartou AMEX. Povedala som, že dobre, ale overím si, či mi peniažky naozaj zostali na účte.
2 dni pred sviatkami mi zasa slečna volala, že som súhlasila, ako to, že som nedošla a že ona to musí mať uzavreté. Znova som jej zopakovala svoj plán (ešte som si tú platbu-neplatbu nestihla overiť) s tým, že ako zákazník nemám v úmysle piaty krát pribehnúť, konieckoncomv ja mám doklad o zaplatení, ale som ochotná im sumu poslať na účet, nech mňa ako zákazníka nepreháňa. Ona na to, že to nejde, že musím prísť a najlepšie ihneď. Tak som jej poďakovala za ústretovosť a nech láskavo čaká ona.
Včera mi priešiel výpis z AMEXu - a čo myslíte? Suma za iPhone tam pekne bola odpočítaná. Takže som zaplatila a to naháňanie z ORANGE bolo neopodstatnené.
A čo myslíte? Lenka mi zavolala a ospravedlnila sa? Ani jej nenapadlo, je ticho.
A čo myslíte? Keď mi skončí viazanosť, budem ešte v ORANGE?
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Práve mi volala klientka, že sa stala mamičkou. Tak sa teším spolu s rodičmi a malej prajem do života veľa zdravia a šťastia.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mňa dnes rozčuľujú zelený od Všeobecnej Ja neviem, buď som od minulého mesiaca osprostela a neviem to, alebo oni tam majú niečo "lekvarovým do písku". Už s tým cvičím až z toho chlpy lietajú a nič a nič. Idem spať. Tak dobrúúú mojky
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

endrju Pozri príspevok
Hm, ktoru skor?
Dobru a ci zlu?
Zacnem teda tou zlou.
Kamos z "TOP5" bude "oslavovat" Novy rok v spitali. Dufam, ze este vela rokov bude s usmevom spominat na takehoto Silvestra.
Ta dobra?
Zacinajuca firma prevadzkujuca internetovy obchod uznala svoju chybu a napravila ju presne tak, ako mi bolo prislubene iba ustne cez telefon. Aj tato firma sa zasluzila o to, ze vsetky moje doterajsie nakupy cez internet boli zrealizovane (aj) k spokojnosti zakaznika.
Kamošovi prajem príjemný pobyt v špitáli, keď sa inak nedá. Do nového roku mu prajem rýchle vyzdravenie a skorý návrat na poradu.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

....potešilo ma, že som zase zdravá.......celé vianoce som preležala so zápalom priedušiek a dnes(teda včera ) sa mi vrátila energia a chuť do života......
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Nika Pozri príspevok
....potešilo ma, že som zase zdravá.......celé vianoce som preležala so zápalom priedušiek a dnes(teda včera ) sa mi vrátila energia a chuť do života......
Gratuľujem.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

endrju Pozri príspevok
Hm, ktoru skor?
Dobru a ci zlu?
Zacnem teda tou zlou.
Kamos z "TOP5" bude "oslavovat" Novy rok v spitali. Dufam, ze este vela rokov bude s usmevom spominat na takehoto Silvestra.
Ta dobra?
Zacinajuca firma prevadzkujuca internetovy obchod uznala svoju chybu a napravila ju presne tak, ako mi bolo prislubene iba ustne cez telefon. Aj tato firma sa zasluzila o to, ze vsetky moje doterajsie nakupy cez internet boli zrealizovane (aj) k spokojnosti zakaznika.
Andrejko a mňa potešilo, že Ťa po dlhom čase môžem čítať.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dáša_ Pozri príspevok
ono to asi nebude tak horuce, este je viac ako mesiac, stihnu to napravit http://www.employment.gov.sk/index.p...&nid=361&lg=sk

A ak správne chápem, týka sa to iba tých mamičiek, ktoré nastúpia po rodičovskej do zamestnania a dostanú výpoveď. Ale to je asi veľmi zjednodušené.
Ja som len vtipkovala, jasne ze by to tak nenechali.... A urcite to nebude take jednoduche, ved uvidime....Mimochodom prajem vsetkym skvelym poradakom vsetko len to najlepsie do noveho roku, hlavne vela zdravia a z toho ostatneho tak akurat....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Ja som len vtipkovala, jasne ze by to tak nenechali.... A urcite to nebude take jednoduche, ved uvidime....Mimochodom prajem vsetkym skvelym poradakom vsetko len to najlepsie do noveho roku, hlavne vela zdravia a z toho ostatneho tak akurat....
http://www.porada.sk/1242870-post58.html
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som sa včera z chuti zasmiala na tejto SMS, ktorú som dostala
Pamiatkový ústav bude zbierať po polnoci vykopávky. Preto vyveď svojho starého von a vyčkaj na zberný voz. Pošli tú správu 5 ženám, nech tam nestojí sám.Môj je už obutý.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja som sa včera z chuti zasmiala na tejto SMS, ktorú som dostala
Pamiatkový ústav bude zbierať po polnoci vykopávky. Preto vyveď svojho starého von a vyčkaj na zberný voz. Pošli tú správu 5 ženám, nech tam nestojí sám.Môj je už obutý.
Ja som to dostala uz davnejsie, ale ten moj nechcel ani za ten svet ist von
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

nika.sum Pozri príspevok
Ja som to dostala uz davnejsie, ale ten moj nechcel ani za ten svet ist von
Ja sa ani necudujem-dnes je u nas taka zima,az by mi ho bolo luto.Ale tesim sa,zatepluje podkrovie,tak hadam do roka tam budeme byvat.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať