Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Mladý vojak príde na základňu v púšti.
Pýta sa kapitána:
Šéfe, ako to tu môžete vydržať bez žien?
Dá sa, ale keď ti budú už veľmi chýbať, v maštali máš ťavu a tú použi.
Najprv sa mu to protiví, ale po dlhom čase predsa len príde k ťave.
Keď sa už vracia celý špinavý a spotený, spýta sa kapitána:
Šéfe, ako to robíte?
Normálne, sadneme na ťavu a ideme do mesta. .. DDD
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a toto:
The kiss.jpg  
0 0
Martasch Martasch

Martasch je offline (nepripojený) Martasch

Zitulda, niečo podobné som zažila aj ja. Aj som sa vzdala funkcie, potom som zistila, že správca nám naúčtoval aj to, čo sa robilo na vedľajšom bloku /vraj len chyba pri nahadzovaní čísla bloku/, nebolo toho kto by funkciu prevzal, takže som to prebrala znovu.
U nás vždy aspoň dočasu fungujú oznamy /vo vývesnej skrinke alebo niekedy drzo na výťah na deň,dva/ typu: Vážení spoluvlastníci, jedna oprava /výmena/ samozatvárača stoji xx eur, tento mesiac sa opravoval už 2x, takže náš FO je nižší o túto sumu. Ďalej chcem upozorniť na prespávajúceho bezdomovca v suteréne, ktorý sa tam dostal v čase, keď samozatvárač nefungoval. .......
8 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...

Chlápek přišel do koloniálu a chtěl dvě plechovky krmení pro psa.
"Máte psa, pane?" ptá se prodavač.
"Jasně, že mám!"
"Promiňte, pane, ale podle nové vyhlášky EU budete muset dokázat,že máte
psa,než vám prodám psí žrádlo."
Chlápek s frustrovaným výrazem ve tváři zmizel a o půl hodiny později se
objevil znovu a na vodítku táhl svého psa: "Tady je!"
"Děkuji mnohokrát, tady máte ty dvě plechovky."
O pár dní později ten samý chlápek znovu přijde a chce dvě plechovky krmení
pro kočky.
"A máte kočku, pane?"
"Jasně, že mám!"
"Promiňte, ale musíte mi ji ukázat, než vám pro ni prodám krmení."
Chlápek vyběhne z krámu a za chvíli je zpátky a před prodavačem za ocas
zvedne kočku.
"Děkuji vám, zde je vaše krmení."
Další den se chlápek opět objeví v krámě a postaví před prodavače krabici od
bot s malou dírou ve víku.
Prodavač se ptá: "Dobrý den, co pro vás mohu udělat?!"
"Strčte prst do té díry."
"Promiňte?"
"Udělejte, co říkám!" Tak prodavač opatrně strčil prst dírou do krabice.
"Teď ho vyndejte a řekněte mi, jako co to vypadá!"
Prodavač vytáhl prst a znechuceně si jej prohlédl:
"Uf, vypadá to jako hovno..."
" Taky že je! Vzal bych si dvě roličky toaletního papíru."
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Zitulda Pozri príspevok
Pekné dobré ráno priatelia. Včera som skoro dostala infarkt nad zlobou niekoho, kto sa všemožne snaží iba škodiť a pokaziť čo je dobré a pekné.
Vo vynovenom bloku máme bránu na elektromagnetické zámky sotváraním na čípové kľúčenky. Brána po otvorení nad 90°ostáva otvorená a slabým potiahnutím sa sama zatvorí. Asi pred dvoma týždňami niekto milý naschvál rozmontoval samozatvárač a nedala sa zaistiť. Nadávky sa mi dostali " počúvaj, tá tvoja slávna brána sa rozpadáva"...iná pani" mňa to nezaujíma, kto to urobil, zajtra nech je brána v poriadku, Vy za to zodpovedáte". Nebolo mi do smiechu, poprosila som dodávateľa brány, teraz v utorok prišiel, doniesol nový samozatvárač a všetko fungovalo. Žiaľ iba do štvrtka večera, keď okolo 19,30 hod.prišli mi povedať, že nám niekto milučký-zlatučký znova rozmontoval samozatvárač a brána ak sa nedotiahne, neuzamkne sa. div som fakt nedostala infarkt, ked o pňť minút mi dcéra došla s tým " mami, nový malý výťah stojí na treťom poschodí, dvere otvorené zatlačené tlačítka asi piatich poschodí a nikde sa nedá privolať" Na to som sa už rozplakala ako dieťa čo mi môj SB prilepšil " Konečne sa vzdaj toho a v***r sa na ch***v v bloku Že nový samozatvárač stojí cca 50s prácou do 70€, to je dosť, ale to čakanie na nový, kr torý potrebné je objednať. Je mi veľmi smutno a zle zo zlomyseľnosti neznámeho opravára-zlodeja, ktorého ľutujem, ž je taký úbožiak. A ja blázon...som bola pár krát sa v noci pozrieť, či je privretá, či nemáme niekoho v bloku na nocľah. Ešte dobre že môj SB spí no čo robiť a ako na to ďalej som bezradná...prosím poraďte.
Pokiaľ nemáš na to povahu - nechaj tak.

PS
Alebo skrutky samozatvárača nechaj zavariť (pri nutnej výmene použijú karbošku ).
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Mne dnes nebolo dovolené rozčúliť sa :

žena chcela ísť k ušnému
pred siedmou som tam šiel
traja čakali
traja boli v bloku zapísaný
zapísal som sb ako štvrtú
že sestrička príde o pol 8
tak som zavolal domov, že ju pred pol 8 doveziem
prídeme za 5 pol 8 lístky rozdané / asi 11 ľudí tam sedí

pýtam sa sestričky, čo je to za strojnásobený systém :
- čakať tam
- zapísať sa
- dostať lístok

niečo koktala, tak som dal pozdraviť pána doktora za "premakaný" systém

spoza dverí sa ozvala pani doktorka, že to majú proti pacientom podvodníkom

aj som sa nadýchol, ale bol som zastavený

Inak by som jej potencialne podozrenie, že som podvodník (nebol som tam ako štvrtý), vysvetlil tak, že aj o tri roky by som mal prednosť !!!!!!!!
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Prišla jedna mladá pani na sociálku a pýta sa :
Ako je to s prídavkami na deti ?
Koľko detí musím mať, aby som dostala prídavky 1000 € ?

Dvanásť.

Sprostá. A tie tri navyše čo ? Utopím ????????????
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

rudopp Pozri príspevok
Pokiaľ nemáš na to povahu - nechaj tak.
...nooo uvidíme, vyvesila som upozornenia a uvidím aká bude odozva už som sa chcela vzdať, ale na schôdzi ma žiadali, aby som dokončila komplexnú obnovu. Máme ju za sebou a iba čakám, kedy správca zvolá schôdzu.


PS
Alebo skrutky samozatvárača nechaj zavariť (pri nutnej výmene použijú karbošku ).
...neviem čo je to karboška? prosím vysvetlíš mi? ale nie tu...ss-kou, lebo nechcem v tejto téme robiť mrník
Naposledy upravil Zitulda : 19.08.11 at 07:17
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zitulda Pozri príspevok
...neviem čo je to karboška? prosím vysvetlíš mi? ale nie tu...ss-kou, lebo nechcem v tejto téme robiť mrník
Źeby karbónová brúska?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zitulda Pozri príspevok
...neviem čo je to karboška? prosím vysvetlíš mi? ale nie tu...ss-kou, lebo nechcem v tejto téme robiť mrník
Karboška je ľudový názov pre ručnú uhlovú brúsku, a pochádza z názvu brusneho kotúča Carborundum , teda Karborundum, od toho vzniklo pomenovanie karboška,

aj ked ja používam pomenovanie " flexka ", čo zase pochádza z názvu Flexi.

Ale aby som nebol ,

prečo píšeš, že do vchodu mate "bránu" snáď vchodové dvere nie ??

Brana je široká od 1,50 až po 6 metrov.
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Martasch Pozri príspevok
Zitulda, niečo podobné som zažila aj ja. Aj som sa vzdala funkcie, potom som zistila, že správca nám naúčtoval aj to, čo sa robilo na vedľajšom bloku /vraj len chyba pri nahadzovaní čísla bloku/, nebolo toho kto by funkciu prevzal, takže som to prebrala znovu.
U nás vždy aspoň dočasu fungujú oznamy /vo vývesnej skrinke alebo niekedy drzo na výťah na deň,dva/ typu: Vážení spoluvlastníci, jedna oprava /výmena/ samozatvárača stoji xx eur, tento mesiac sa opravoval už 2x, takže náš FO je nižší o túto sumu. Ďalej chcem upozorniť na prespávajúceho bezdomovca v suteréne, ktorý sa tam dostal v čase, keď samozatvárač nefungoval. .......
Keď to čítam tak obe sme na tom rovnako. Tiež nám ťahanice so správcom pre čudne nahodené sumy nielen vo FO, ale aj vo vyúčtovaniach. Je rád, keď ma nepočuje, nevidí mňa a moje listy (na ktoré neodpovedá!). Teraz začínam s ním komunikovať emailami...tak uvidím. V noci som tie oznamy napísala, už sú vo výťahoch na zrkadle...tak som zvedavá na reakcie. A očakávam schôdzu, škoda že sú ešte dovolenky
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

video1983 Pozri príspevok
česť práci , dobra sprava dnes je ze kamos ktoremu som pozical peniaze pre rokom a pol sa dnes ozval ze mi ich vrati

zla je, ze este nevie kedy

a ake z toho plynie ponaucenie? ak sa chces zbavit kamosa , pozicaj mu prachy ! ! !

ozaj rudopp nechces pozicat peniaze
Videjko, to s tým kamošom je presne, ako v tom prísloví:"nikto Vám nemôže toľko dať, ako Vám ja môžem sľúbiť..."
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...ja som raz kamarátke požičala knihu..a ona si potom požičala aj môjho chlapa...rozdiel v požičiavaní je asi len ten, že ja som jej dodnes vďačná, aj keď o tom nevie...
Pepsi, dúfam, že aspoň tú knihu ti vrátila...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zitulda Pozri príspevok
...neviem čo je to karboška? prosím vysvetlíš mi? ale nie tu...ss-kou, lebo nechcem v tejto téme robiť mrník

"Mrdnik" ???

V tejto TÉME ????

Kde je viac ako 28 000 roznych vzajomne nesuvisiacich príspevkov ?

Nedaj sa vysmiať !
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Niečo na pobavenie
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Twveety, vďaka Ti

Indeed Pozri príspevok
Karboška je ľudový názov pre ručnú uhlovú brúsku, a pochádza z názvu brusneho kotúča Carborundum , teda Karborundum, od toho vzniklo pomenovanie karboška,

aj ked ja používam pomenovanie " flexka ", čo zase pochádza z názvu Flexi.

Ale aby som nebol ,

prečo píšeš, že do vchodu mate "bránu" snáď vchodové dvere nie ??

Brana je široká od 1,50 až po 6 metrov.
Indííí, aj tebe ďakujem za vysvetlenie. No a čo sa týka nesprávneho názvu, ja ten rozdiel poznám a veľmi dobre ! No a ten omyl...asi pre moju rozpoloženosť, lebo zároveň som rozmýšlala nad upozorneniami, ale aj tak za to usmernenie vďaka
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Zitulda Pozri príspevok
Keď to čítam tak obe sme na tom rovnako. Tiež nám ťahanice so správcom pre čudne nahodené sumy nielen vo FO, ale aj vo vyúčtovaniach. Je rád, keď ma nepočuje, nevidí mňa a moje listy (na ktoré neodpovedá!). Teraz začínam s ním komunikovať emailami...tak uvidím. V noci som tie oznamy napísala, už sú vo výťahoch na zrkadle...tak som zvedavá na reakcie. A očakávam schôdzu, škoda že sú ešte dovolenky
navýšenie nakladov na výmenu potrubí spred 3 rokov (vraj 2 roky máme na FO mínus 20000 € )

Niet nad osobný styk (v stredu sme mali také cvičné sedenie so zastupujúcou riaditeľkou SBD )
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Indeed Pozri príspevok
"Mrdnik" ???

V tejto TÉME ????

Kde je viac ako 28 000 roznych vzajomne nesuvisiacich príspevkov ?

Nedaj sa vysmiať !
to asik bude taká miestnosť/ zariadenie, kde sa onééééééééééééééé

tu je vraj ustálený zvrat : "mrník"
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
Źeby karbónová brúska?
Aj keď by som si dovolil upresniť, že medzi karbónom (vývojové obdobie Zeme) a carborundom (uhlíková zložka toho brúsno/rezného kotúča) je aj súvislosť
- bez karbónu by nebolo veľa carborunda
aj rozdiel
- nemajú nič spoločné (okrem "karbo" )
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Indeed Pozri príspevok
"Mrdnik" ???

V tejto TÉME ????

Kde je viac ako 28 000 roznych vzajomne nesuvisiacich príspevkov ?

Nedaj sa vysmiať !
Áaale Indíí veď kľudne sa dám vysmiať ...stará baba ako ja už je len na smiech.
No a prečo máš kučeravé myšlienky hááá? Zamieňaš slová čítal si dobre, ale si s kučeravosťou v mysli inak napísal
Pomaly ale iste bude v každej téme poriadný maglais, lebo je to teraz trend, nielen tu, ale všade
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať