Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

VY si tu debatujte, ja idem piecť kura so zemiakmi...
4 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
VY si tu debatujte, ja idem piecť kura so zemiakmi...
To bude na desiatu ??? (teraz je 9:14). alebo si taký pomalý, že až na obed
PS
Jedine, že by si mal "varuvzdorné" kura :P
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

rudopp Pozri príspevok
To bude na desiatu ??? (teraz je 9:14). alebo si taký pomalý, že až na obed
PS
Jedine, že by si mal "varuvzdorné" kura :P
To druhé- ja tak pomaličky...,ale za to kvalitne...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
VY si tu debatujte, ja idem piecť kura so zemiakmi...
kura mňam,
ja robím halušky so slaninkou, bryndzou, smotanou.
5 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To druhé- ja tak pomaličky...,ale za to kvalitne...
Podobne som bol v mladosti vyhlásený za experta na pečenie kačíc v klasickom šporáku , čím som bol poverení, keď naši odchádzali.

PS
Pravda je taká :
piekol som ju
čítal som si
zabudol som na prikladanie do šporáka (aj kačicu)
vyhaslo
znovu som zakúril
dopiekol
bol som pochválený
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Stanislav 1975 Pozri príspevok
To druhé- ja tak pomaličky...,ale za to kvalitne...
Stanko, a aký máš presný postup ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...našla som bankomatovú kartu....volám poštu, obecný úrad,PB-ale nejako nikomu nechýba...a majiteľ nie je z mojej dediny...hm...uvidíme...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lenkak Pozri príspevok
kura mňam,
ja robím halušky so slaninkou, bryndzou, smotanou.
..

..mňammm..vymením za fajnový cestovinový šalát...aspoň na okoštovku..
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
...našla som bankomatovú kartu....volám poštu, obecný úrad,PB-ale nejako nikomu nechýba...a majiteľ nie je z mojej dediny...hm...uvidíme...
Pepsi, však ak chceš, aby sa karta vrátila majiteľovi, zavolaj ešte raz do banky, ktorá ju vydala /PB = Poštová banka?/, a uveď číslo karty a meno majiteľa... Im nechýba, ale majiteľovi určite áno... Podľa toho ho musia identifikovať, teda ak budú chcieť... ak chceš ísť vo videjových šľapajách a páchať dobré skutky... vďačnosť nečakaj, ale za dobrý pocit to stojí... Možno ju majiteľ dal už aj zablokovať /cez cool centrum, nemusel volať na pobočku banky/, ktovie, koľko má na účte...
A vydanie novej karty ho tiež bude niečo stáť...
PS: Ja momentálne nemám chuť páchať žiadne skutky, ani dobré...
Naposledy upravil Oliwa : 19.08.11 at 10:26
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, však ak chceš, aby sa karta vrátila majiteľovi, zavolaj ešte raz do banky, ktorá ju vydala /PB = Poštová banka?/, a uveď číslo karty a meno majiteľa... Im nechýba, ale majiteľovi určite áno... Podľa toho ho musia identifikovať, teda ak budú chcieť... ak chceš ísť vo videjových šľapajách a páchať dobré skutky... vďačnosť nečakaj, ale za dobrý pocit to stojí... Možno ju majiteľ dal už aj zablokovať /cez cool centrum, nemusel volať na pobočku banky/, ktovie, koľko má na účte...
A vydanie novej karty ho tiež bude niečo stáť...
PS: Ja momentálne nemám chuť páchať žiadne skutky, ani dobré...
..

..hurá...majiteľ sa našiel v tretej dedine-cez obecný úrad...fešáčisko stratič,prehnal sa späť do mojej dediny ,čo už...za tú kartu to stojí...a ja som ti už taký dobroskutkový ***,fuurt voľačo!...
6 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
...našla som bankomatovú kartu....volám poštu, obecný úrad,PB-ale nejako nikomu nechýba...a majiteľ nie je z mojej dediny...hm...uvidíme...
Drzáň jeden = PIN tam nemá priložený

PS
2-3 razy by si vybrala - - hneď by sa ozval
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"teším sa" že u nás na sídlisku rúbu tými veľkými "ďobákmi" jamy na nové plynové potrubie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
"teším sa" že u nás na sídlisku rúbu tými veľkými "ďobákmi" jamy na nové plynové potrubie
..

..šmarjá, lui, raz ti chce mesto urobiť radosť novým potrubím a ty frfleš...by si radšej počkala, kým buchnete?..
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Zitulda Pozri príspevok
Pekné dobré ráno priatelia. Včera som skoro dostala infarkt nad zlobou niekoho, kto sa všemožne snaží iba škodiť a pokaziť čo je dobré a pekné.
Vo vynovenom bloku máme bránu na elektromagnetické zámky sotváraním na čípové kľúčenky. Brána po otvorení nad 90°ostáva otvorená a slabým potiahnutím sa sama zatvorí. Asi pred dvoma týždňami niekto milý naschvál rozmontoval samozatvárač a nedala sa zaistiť. Nadávky sa mi dostali " počúvaj, tá tvoja slávna brána sa rozpadáva"...iná pani" mňa to nezaujíma, kto to urobil, zajtra nech je brána v poriadku, Vy za to zodpovedáte". Nebolo mi do smiechu, poprosila som dodávateľa brány, teraz v utorok prišiel, doniesol nový samozatvárač a všetko fungovalo. Žiaľ iba do štvrtka večera, keď okolo 19,30 hod.prišli mi povedať, že nám niekto milučký-zlatučký znova rozmontoval samozatvárač a brána ak sa nedotiahne, neuzamkne sa. div som fakt nedostala infarkt, ked o päť minút mi dcéra došla s tým " mami, nový malý výťah stojí na treťom poschodí, dvere otvorené zatlačené tlačítka asi piatich poschodí a nikde sa nedá privolať" Na to som sa už rozplakala ako dieťa čo mi môj SB prilepšil " Konečne sa vzdaj toho a v***r sa na ch***v v bloku Že nový samozatvárač stojí cca 50s prácou do 70€, to je dosť, ale to čakanie na nový, kr torý potrebné je objednať. Je mi veľmi smutno a zle zo zlomyseľnosti neznámeho opravára-zlodeja, ktorého ľutujem, ž je taký úbožiak. A ja blázon...som bola pár krát sa v noci pozrieť, či je privretá, či nemáme niekoho v bloku na nocľah. Ešte dobre že môj SB spí no čo robiť a ako na to ďalej som bezradná...prosím poraďte.
Zitulka, v našom dome sa diali kadejaké čudestvá, ja aj tuším, kto ich robil (syn minulého predsedu spoločenstva, tušili to viacerí, ale nič sa s tým nedialo..), ale radšej som to tiež nechala tak.. Teraz máme nového predsedu, čo všetko ten porobil v dome, klobúk dole. Dva roky sme mali pokazené vchodové dvere. Tento dotyčný odmontoval to čudo vo dverách, že keď zazvoníš dole, z bytu otvoríš (neviem ako sa to volá), pretože si nikdy nenosil kľúče a nemal sa ako dostať dnu, tak to vyriešil takto.. Nový predseda to dal opraviť, a po odsúhlasení vlastníkov bytov dal namontovať vchodovú kameru a kameru na prízemí pri schránkach, napojené na jeho počítač. Odvtedy sa nič "nepokazilo". Skúste nad tým porozmýšľať, asi sa oplatí do toho investovať.
5 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pepsikova Pozri príspevok
..

..mňammm..vymením za fajnový cestovinový šalát...aspoň na okoštovku..
beriem. Mňaaaam.
Cez týždeň si možno spravím taký fajný cestovinový šalátik. Len budem musieť aj mužovi niečo druhé pripraviť, lebo on cestovinky tak raz za čas. Alebo ich nechá pre mňa a dá si chleba.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

..šmarjá, lui, raz ti chce mesto urobiť radosť novým potrubím a ty frfleš...by si radšej počkala, kým buchnete?..
.....no ved chvala bohu, ale tiež sa ma mohli opýtať, že či nemá zrovna dovču
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
Zitulka, v našom dome sa diali kadejaké čudestvá, ja aj tuším, kto ich robil (syn minulého predsedu spoločenstva, tušili to viacerí, ale nič sa s tým nedialo..), ale radšej som to tiež nechala tak.. Teraz máme nového predsedu, čo všetko ten porobil v dome, klobúk dole. Dva roky sme mali pokazené vchodové dvere. Tento dotyčný odmontoval to čudo vo dverách, že keď zazvoníš dole, z bytu otvoríš (neviem ako sa to volá), pretože si nikdy nenosil kľúče a nemal sa ako dostať dnu, tak to vyriešil takto.. Nový predseda to dal opraviť, a po odsúhlasení vlastníkov bytov dal namontovať vchodovú kameru a kameru na prízemí pri schránkach, napojené na jeho počítač. Odvtedy sa nič "nepokazilo". Skúste nad tým porozmýšľať, asi sa oplatí do toho investovať.
..

..my to máme vyriešené lacnejšie...moje susedy sú vyložené od jari do jesene na lavičke pred činžákom, potom zase v pivnici na cigaretke do polnoci,takže ani myš si neškrtne, aby o tom nevedeli...a cez zimu je u nás zimný spánok,sedia stále v pivnici a majú všetko v merku..ako strážkyne paláca
2 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
čaute, Pepsi v zime aj som našla bankomatovú kartu pri železničnej stanici tu v BA, tak som zavolala do pomaranča, lebo tá karta bola od nich, nadiktovala som meno, čo bolo na karte, povedala som im, aby mu dali vedieť, že karta je u mňa, potom sa ten dotyčný aj ozval a prišiel si pre to do robotky.
tiež bol taký mladý fešáčik, ale ani to čarovné slovko mi nepovedal, no ništ to, ale som bola spokojná, že som vykonala dobrý skutok

jééé tuším sú smajlíky poprehadzované, som musela hľadať
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Barbara Pozri príspevok
čaute, Pepsi v zime aj som našla bankomatovú kartu pri železničnej stanici tu v BA, tak som zavolala do pomaranča, lebo tá karta bola od nich, nadiktovala som meno, čo bolo na karte, povedala som im, aby mu dali vedieť, že karta je u mňa, potom sa ten dotyčný aj ozval a prišiel si pre to do robotky.
tiež bol taký mladý fešáčik, ale ani to čarovné slovko mi nepovedal, no ništ to, ale som bola spokojná, že som vykonala dobrý skutok

jééé tuším sú smajlíky poprehadzované, som musela hľadať
..

..Baška, tento prišiel s velikánskou Milkou, ale som nechcela, tak sa spýtal, že-pani a čo vám dám?..našťastie som mala okuliače slnečné, nevidel mi do očí.....ani do myšlienok)....(však čo ja neurobím pre pekného chlapa
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..

..my to máme vyriešené lacnejšie...moje susedy sú vyložené od jari do jesene na lavičke pred činžákom, potom zase v pivnici na cigaretke do polnoci,takže ani myš si neškrtne, aby o tom nevedeli...a cez zimu je u nás zimný spánok,sedia stále v pivnici a majú všetko v merku..ako strážkyne paláca
Tak takto dáko sme to mali vyriešené v predchádzajúcom dome.. Toto by mohla byť lacnejšia varianta..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať