Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=video1983;1829667]
duves Pozri príspevok
Ja som s takym kadernikom skončil pred 11 rokmi, zadovažil som si zazračny strojček, vola sa to philipshave C241

potom to tak aj vyzera

ja som este mlady muz musim nejak aj vyzerat ked budem mat tvoj vek bude mi to jedno ci ma osmykaju
...posnaž sa...........ešte potrebuješ doladiť drobnosti ...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

katalóg Pozri príspevok
Práve sme mali skutočne najhoršiu finančnú krízu, syn prišiel domov, že si ide urobiť radosť, aby si dokázal, že sa má rád. Objednal sa u Kopanicu, bola to stovka. Ostala som v nemom úžase aj so zbytkom rodiny.
Nuž, mladý muž. Peniaze boli aj budú. Dobre spravil napriek všetkému. Inak je O.K.
pre boha......a to za čo?????
0 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

[QUOTE=video1983;1829667]
duves Pozri príspevok
Ja som s takym kadernikom skončil pred 11 rokmi, zadovažil som si zazračny strojček, vola sa to philipshave C241

potom to tak aj vyzera

ja som este mlady muz musim nejak aj vyzerat ked budem mat tvoj vek bude mi to jedno ci ma osmykaju
Myslíš? Starne telo, nie duša. Duša jednoducho je.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

video1983 Pozri príspevok
tak sa sa bol ostrihat svojmu kadernikovi a ze 15€ kukam na neho ako puk, ze co tak zdrazel hovori Majkl kriza
predtym pytal 11€
ale tak ma tam tv kde bezi vzdy nejaky sport tkaze stale to je u mna no. 1
To je z toho, že steš byť brčkavý (ja 3 € aj s tringeltom)
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

[QUOTE=video1983;1829667]
duves Pozri príspevok
Ja som s takym kadernikom skončil pred 11 rokmi, zadovažil som si zazračny strojček, vola sa to philipshave C241

potom to tak aj vyzera

ja som este mlady muz musim nejak aj vyzerat ked budem mat tvoj vek bude mi to jedno ci ma osmykaju
Vymeň ksicht za tvár.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Idem sa natešená pochváliť - o 18,30 hod. som sa stala päťnásobná stará mama, synovi sa narodil / teda neveste / synček Lukáško, váži
3830 g a meria 50 cm.

Nachystajte si poháriky, nalievam bechera, prípadne dobrú domácu slivovičku. Na zdravie!!!!!
12 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
pre boha......a to za čo?????
Daň z blbosti .
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

terezamaria Pozri príspevok
Idem sa natešená pochváliť - o 18,30 hod. som sa stala päťnásobná stará mama, synovi sa narodil / teda neveste / synček Lukáško, váži
3830 g a meria 50 cm.

Nachystajte si poháriky, nalievam bechera, prípadne dobrú domácu slivovičku. Na zdravie!!!!!
Veď ani toľko rúk nemáš. (keď tí 4 začnú žiarliť)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
terezamaria Pozri príspevok
Idem sa natešená pochváliť - o 18,30 hod. som sa stala päťnásobná stará mama, synovi sa narodil / teda neveste / synček Lukáško, váži
3830 g a meria 50 cm.

Nachystajte si poháriky, nalievam bechera, prípadne dobrú domácu slivovičku. Na zdravie!!!!!
..


...a ja že čo budeme večer robiť!..piť budeme na zdravie malinkého, maminky, tatíka a aj bračekov...gratulujem, mojušík a stískanec letí...
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
rudopp Pozri príspevok
Veď ani toľko rúk nemáš. (keď tí 4 začnú žiarliť)
No vidíš, bude to náročné, ale našťastie tí štyria sú už veľkí, takže bude sa pestovať len tento jeden.
2 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

Gina Er Pozri príspevok
pre boha......a to za čo?????
To bolo tesne pred eurom, takže 3 tis. Za účes. Mal polodlhé, nie je typ na krátky zostrih, zarobil si na to sám, ušlo to.Zmena. Môj spätný pohľad - urobil dobre, pohladkal si svoje ego, potreboval to. Ale vtedy to bolo šokantné. Na strednej mal vlasy niže pliec, nádhera, kvalita. Len vyučujúci mali problém.
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..


...a ja že čo budeme večer robiť!..piť budeme na zdravie malinkého, maminky, tatíka a aj bračekov...gratulujem, mojušík a stískanec letí...
Moja, ideme do ulíc, reštika volá, predsa bez skutočnej oslavy nezostaneme.
6 0
katalóg katalóg

katalóg je offline (nepripojený) katalóg

pepsikova Pozri príspevok
..


...a ja že čo budeme večer robiť!..piť budeme na zdravie malinkého, maminky, tatíka a aj bračekov...gratulujem, mojušík a stískanec letí...
Pridávam sa, blahoželám Ti. :-) Veľká udalosť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..oki, mojuš, ale bechera nechaj doma..malého zapijeme pivkom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
katalóg Pozri príspevok
To bolo tesne pred eurom, takže 3 tis. Za účes. Mal polodlhé, nie je typ na krátky zostrih, zarobil si na to sám, ušlo to.Zmena. Môj spätný pohľad - urobil dobre, pohladkal si svoje ego, potreboval to. Ale vtedy to bolo šokantné. Na strednej mal vlasy niže pliec, nádhera, kvalita. Len vyučujúci mali problém.
..

..3 litre za účes???...to vážne?..však toľko sa neplatilo ani za dredy...ale fakt, za krásu sa platia ťažké prachy...
..a vlasy versus učitelia- to môžem písať román v troch dieloch...hadi tiež mali dlhé, starší dvaja ešte za minulého režimu...to bolo neskutočne poznámok...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

katalóg Pozri príspevok
To bolo tesne pred eurom, takže 3 tis. Za účes. Mal polodlhé, nie je typ na krátky zostrih, zarobil si na to sám, ušlo to.Zmena. Môj spätný pohľad - urobil dobre, pohladkal si svoje ego, potreboval to. Ale vtedy to bolo šokantné. Na strednej mal vlasy niže pliec, nádhera, kvalita. Len vyučujúci mali problém.
tak za komančov by som sa nečudovala,žeby mali učitelia problém s dlhými vlasmi....ale teraz?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

terezamaria Pozri príspevok
No vidíš, bude to náročné, ale našťastie tí štyria sú už veľkí, takže bude sa pestovať len tento jeden.
Už vidím, že bude z neho vééééééééééééľký rozmaznanec .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tá Betka Bathoryová musela byť teda dobré číslo- ako tak o nej čítam...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....čaute sa, ideme zapiť malinkého pivom a zajesť pizzou...bude to veru zdravý chlap...!
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
nam v skole ucitel hovoril ze dlhe vlasy kratky rozum

inak zena ked tu bola u kadernicky , strihanie , farba, nejaky ten melir co to bolo, platila 85€ , tak od vtedy jej to robim radsej sam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať