Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale rudo,more je krásne,je tam slnko a kopa vody len pre teba,tak ho neodhadzuj len pre nejakú zástavu...
2 dni to tam bolo + 2 dni si to more bralo späť = nadpolovičná väčšina dní bolo OK .

PS
A vody vôbec nebola kopa - aj 3 centimetrový kopček sa mi rozlial
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
rudopp Pozri príspevok
No ja najbližšie, až keď sa more naučí čítať (a rešpektovať "modrú zástavu" ).
To som ešte nevidel ,zelený snehulák v lete s bielimi vajkami.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rudopp Pozri príspevok
2 dni to tam bolo + 2 dni si to more bralo späť = nadpolovičná väčšina dní bolo OK .

PS
A vody vôbec nebola kopa - aj 3 centimetrový kopček sa mi rozlial
..

...rudo, však všetko čo robíš, robíš pre more...a more si to berie...nechce, aby si bol "napučaný", že ohrdlo tvojim kopčekom...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
220870 Pozri príspevok
To som ešte nevidel ,zelený snehulák v lete s bielimi vajkami.
..

..pozri sa na ""dátum výroby""...vtedy sa to ešte dalo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No teraz je už po dobe spotreby
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..pozri sa na ""dátum výroby""...vtedy sa to ešte dalo
ee

To je iba neprestavený foťák.
Riasomák bol tuším minulý piatok.
A vraj také riasy boli od Bulharska / Francúzska/Írska / Dánska / až po Nórsko.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takú peknú Octafku buchnúť- to by mal byť trestný čin...
No čo, Pežotík sa buchol do Oktávky - a je to...
Tak ich chopok, Rozalka, nie je to Tvoja vina ...
Tomu sa hovorí plechová príťažlivosť...
2 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Oliwa Pozri príspevok
No čo, Pežotík sa buchol do Oktávky - a je to...
Tak ich chopok, Rozalka, nie je to Tvoja vina ...
Tomu sa hovorí plechová príťažlivosť...
A ja blbez som si doteraz myslel, že sa to píše s veľkým " Ch" = Chopok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
rudopp Pozri príspevok
A ja blbez som si doteraz myslel, že sa to píše s veľkým " Ch" = Chopok
..

..no vidíš, nikdy never všetkému, čo si myslíš, že je správne...lebo v reči "plechovej príťažlivosti" tam jednoducho musí byť malé "ch"- ako pochop


...ale medzi nami, na takého snehuláka by som bola pyšná...lebo to nemá bárskdo!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Návod , ako z problému von ....???

Výmluva na průjem zabrala.
Rychlá jízda tunelem bez pokuty

17.07.2011 19:30 Původní zpráva

Auto brněnského podnikatele příliš spěchalo, policisté jej zastavili kvůli příliš rychlé jízdě. Proti vyměření pokuty se však podnikatel na jaře ohradil tvrzením, že řidič urgentně spěchal vykonat "velkou potřebu". U úřadů nakonec uspěl. V rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ manažer připustil, že už vymýšlí další triky.


http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/v...ty_207147.html
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pepsikova Pozri príspevok
..

..no vidíš, nikdy never všetkému, čo si myslíš, že je správne...lebo v reči "plechovej príťažlivosti" tam jednoducho musí byť malé "ch"- ako pochop


...ale medzi nami, na takého snehuláka by som bola pyšná...lebo to nemá bárskdo!
Kedysi som s dcérou staval aj mäsuliaka .

PS
Len aby ti neskôr to hulákanie nevadilo
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

buchač Pozri príspevok
Návod , ako z problému von ....???

A najlepšie :
Dať im hneď na mieste "rukolapný" dôkaz .
(či by ho lapili rukou? a uložili v trezore ako predmet doličný - možno Peťka by nám poradila - vraj sa v tom vyzná )
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

asi pre mesiacom sa mi stala takato situacia:

stojim si vo viedni na zastavke,unavena z prace,cakam elektricku,tesim sa domov,na muzicka......na zastavke je muz,zena,dva kociky-z toho jeden je taky dvojickovsky,a okrem toho este dve celkom male deti.
jasne.cigani.
cakam a myslim si v svojej dusi-boze,tito maju tolko a ja ani jedno.....ciganky nemaju problemy s potomstvom.hm.zaujimave......dumam,dumam....
zrazu k nim pride policajt a zacne im vysvetlovat ze ich videl ako z kontajnera pokradli veci,co su urcene na charitu,ze sa to nesmie/v rakusku su po mestach take kontajneri,kde ludia hadzu obnosene satstvo a obuv ale ziaden odpad,pekne veci,zachovale-na charitu...../v tom ciganka zacala nadavat,servitku si na usta nedala ani pred detmi, a mne padla sanka.
SLOVENSKI CIGANI TO BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
najprv som sa nezmohla na slovo,stala som tam ako obarena a nemohla som od nich odtrhnut zrak, ale potom mi to nedalo.pytam sa-to su vsetko vase deti?ona ze ano,preco?
a co tu robite s tolkymi malinkymi detmi,kde byvate,vy ste zo slovenska??????????????ze ano ale ze byvaju vo viedni.
ludia!,v kociku bolo babätko,malulinke,nemohlo mat viac jak 2-3 mesiace,na druhom kociku bol chlapcek a dievcatko,maximalne 2-3 roky,vyzerali ze boli narodene rok po roku a tie co chodili,dievca mohlo mat tak 4 a chlapec maximalne 5-6 rokov,vsetko male deti.
povie mi niekto,ako tu mozu byvat,vraj maju aj papiere......nerozumiem tomu.
tak som jej povedala,ze preco kradnu z tych kontajnerov a preco nejdu robit,len decka narobili a teraz sa vlacia s nimi po kontajneroch ci nemaju hanby.a este som jej povedala,nech preboha nikomu nehovoria ze su zo slovenska,lebo robit sa im tazi a vsade nam len hanbu robia.dost ze sa za nich hanbime na slovensku este aj za hranice chodia hanbu robit!!!!!!!!!!!ked si pomyslim co ma stoji namahy aby som sa tu udrzala,aby som mohla zarobit v cudzom svete a co ma stalo sil dostat papiere.....a to sa tu normalne vydala.
a takyto kadejaky,zkade ruka z kade noha,ti dostanu vsetko.a este aj v rakuskych telkach davaju z casu na cas take relacie,ako nasim ciganom rakusaci nosia oblecenie a jedlo.....lebo vraj my sa o nich nestarame!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mala som z toho taky sok,ze som to aj zabudla napisat,napadlo ma to az dnes....a ked som to napisala,sa mi vidi,ze mam zase vyssi tlak!
Naposledy upravil osky : 30.07.11 at 20:50
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Prisla som dnes domov, unavena ako kon. Tak som sa asi o siedmej dala do pyzama, ze sa idem konecne dobre vyspat.

No, prdlajs!
O pol osmej som dospala. Asi 10 m od okien, vo vedlajsej krcme maju dnes na dvore rockovy koncert, zivu hudbu... Brni mi postel, strecha vyskakuje, skla drncia...
A to som este fajn daleko, susedia ich maju 3 metre od okien.

Videli ste uz vacsieho IDIOTA, ako je nas starosta,ktory dovoli taketo koncerty kazdy vikend a cez tyzden do 02 hod, ???
Na staznosti okolobyvajucich da odpoved, ze nemoze branit podnikaniu...

Nevite,kde predavaju sluchadka? Nemusia byt modre,na farbe nezalezi, v blazninci, kde asi skoncim mi to bude jedno
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nemáš náhodou aj ty ŽL? Choď podnikať starostovi pod oknami aj ty
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Prisla som dnes domov, unavena ako kon. Tak som sa asi o siedmej dala do pyzama, ze sa idem konecne dobre vyspat.

No, prdlajs!
O pol osmej som dospala. Asi 10 m od okien, vo vedlajsej krcme maju dnes na dvore rockovy koncert, zivu hudbu... Brni mi postel, strecha vyskakuje, skla drncia...
A to som este fajn daleko, susedia ich maju 3 metre od okien.

Videli ste uz vacsieho IDIOTA, ako je nas starosta,ktory dovoli taketo koncerty kazdy vikend a cez tyzden do 02 hod, ???
Na staznosti okolobyvajucich da odpoved, ze nemoze branit podnikaniu...

Nevite,kde predavaju sluchadka? Nemusia byt modre,na farbe nezalezi, v blazninci, kde asi skoncim mi to bude jedno
nezávidímja už roky používam štuple do uší, sú super
http://www.manutan.sk/chranice-sluch...518411859.html
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Mal si svoj nápad vyskúšať a nerýpať do Petry
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

lujza.j Pozri príspevok
nezávidímja už roky používam štuple do uší, sú super
http://www.manutan.sk/chranice-sluch...518411859.html
ja ked spim so stuplami do usi,sa bojim.nepouzivam.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

kukučka Pozri príspevok
Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Mal si svoj nápad vyskúšať a nerýpať do Petry
A ešte lepšie raz urobiť, ako stokrát o tom kecať.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nemáš náhodou aj ty ŽL? Choď podnikať starostovi pod oknami aj ty
... a aby živnosť išla, pridať poriadny zosilňovač, poriadne reprobedne, poriadne hlasný slogan a starostovi pod oknami to pustiť do 02:00 - veď nemôže predsa brániť podnikaniu . A keby sa mu to nepáčilo - hups, veď on ti bráni v podnikaní - starosta! veď ty diskriminuješ!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať