Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som spať- čítaj moje názory, moje rady, moje pripomienky
Porada sa úplne mení,nastali radikálne zmeny, čo bolo predtým, dneska není-to, čo sa cenilo, už sa necení
Nebaví ma už kritizovať, v každej druhej vete- ale čo mám robiť ,nedokážem prestať, keď dneska poniektorým šibe
Nie som ten čo veľa hovorí a nepovie ti nič, moje príspevky niesú žiaden gýč, chcem po sebe niečo zanechať, kým odídem preč..., píšem ďalší príspevok, ďalší názor- POZOR- som spať...
..

..Staník- teda ty sa nezdáš...len nezberaj sa preč a nechaj tu svoju múdru reč,si pre nás dôležitý,hladný či sýty...ako deň krásne prežitý...

(Ďuri, pozor, valaška- a nabitá))))
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano curúgni, kúpim ti vegetu!
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a na uvítanie strateného Staníka dám...a krásny deň dnes prajem...

1 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

Na Slovensku (ani v blízkych krajinách) sa nedá zosobášiť len tak, "nablind"

... ísť na výlet, ocitnúť sa na nejakom peknom mieste, požiadať starostu a jednoducho "urobiť to"... Občiansky preukaz SR nestačí na to, aby som v SR mohla splniť predstavu toho najjednoduchšieho sobáša, aký si len viem predstaviť. Byrokracia je neskutočná!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

LenkaBr Pozri príspevok
Na Slovensku (ani v blízkych krajinách) sa nedá zosobášiť len tak, "nablind"

... ísť na výlet, ocitnúť sa na nejakom peknom mieste, požiadať starostu a jednoducho "urobiť to"... Občiansky preukaz SR nestačí na to, aby som v SR mohla splniť predstavu toho najjednoduchšieho sobáša, aký si len viem predstaviť. Byrokracia je neskutočná!
Ale svadobnú noc, si možeš urobiť kde chceš, s kým chceš,ako chceš...
0 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale svadobnú noc, si možeš urobiť kde chceš, s kým chceš,ako chceš...

Mňa však nerozčuľuje svadobná noc...

Všetko tu treba byrokraticky vybaviť vopred, kadejaké prenosy kompetencií z jedného úradu na iný (načo, keď sme obaja občania SR a chceme sa brať kde? - v SR), treba presne vedieť miesto/obec, kde by som sa chcela sobášiť... a ja by som práve chcela zažiť to čaro ohúrenia, keď si obaja povieme, "tak, tu ... a o pár hodín budeme svoji"...

Nemôžem len tak cez dovolenku cestovať po Slovensku, zbalený nejaký svadobný kostým, občiansky preukaz (ako vždy), obrúčku prichystanú v batožine, zaplatiť JEDNÉMU starostovi slovenskej obce, ktorá sa mi bude najviac páčiť, za sobášny akt a mať to za sebou?

Nie - vybaviť si VOPRED nejakého starostu, potom si ísť vybaviť "prenos kompetencií na uzavretie manželského zväzku" na svoj úrad, kde vypíšem presné miesto sobáša, zaplatiť svojmu úradu, vybrať sa až potom na to vybraté miesto (stráca to svoje čaro), zaplatiť zas na tomto mieste....
Naposledy upravil LenkaBr : 27.07.11 at 09:31
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LenkaBr Pozri príspevok
Mňa však nerozčuľuje svadobná noc...

Všetko tu treba byrokraticky vybaviť vopred, kadejaké prenosy kompetencií z jedného úradu na iný (načo, keď sme obaja občania SR a chceme sa brať kde? - v SR), treba presne vedieť miesto/obec, kde by som sa chcela sobášiť... a ja by som práve chcela zažiť to čaro ohúrenia, keď si obaja povieme, "tak, tu ... a o pár hodín budeme svoji"...

Nemôžem len tak cez dovolenku cestovať po Slovensku, zbalený nejaký svadobný kostým, občiansky preukaz (ako vždy), obrúčku prichystanú v batožine, zaplatiť JEDNÉMU starostovi slovenskej obce, ktorá sa mi bude najviac páčiť za sobášny akt a mať to za sebou?

Nie - vybaviť si VOPRED nejakého starostu, potom si ísť vybaviť "prenos kompetencií na uzavretie manželského zväzku" na svoj úrad, kde vypíšem presné miesto sobáša, zaplatiť svojmu úradu, vybrať sa až potom na to vybraté miesto (stráca to svoje čaro), zaplatiť zas na tomto mieste....
...mň rozčuľuje ľudská ...

Veď choď do USA ...ešte aj odtlačky prstov Ti vezmú ...

my sme sa zobrali na turisticke, potom som odisla spat na slovensko, vratila sa o 5 mesiacov na turisticke, mesiac nam trvalo dat vsetky papiere dokopy, ale podarilo sa, a bez pravnika. O 3 tyzdne na otlacky, o 1 tyzden pracovne povolenie a o dalsie 2 mesiace na interview a do 3 tyzdnov zelena karta. takze cely proces im trval len 4 mesiace necele. Uplna parada. Len tie papiere boli o hubu good luck
http://www.usaboard.sk/node/30208

alebo

Špecialitou našej cestovnej kancelárie sú aj svadby v Las Vegas a na Kajmanských ostrovoch, kde novomanželia môžu spojiť svoju rozprávkovú svadbu so svadobnou cestou.
http://enjoytravel.sk/o-nas/
2 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

buchač Pozri príspevok
...mň rozčuľuje ľudská ...

Veď choď do USA ...ešte aj odtlačky prstov Ti vezmú ...


http://www.usaboard.sk/node/30208

alebo

Špecialitou našej cestovnej kancelárie sú aj svadby v Las Vegas a na Kajmanských ostrovoch, kde novomanželia môžu spojiť svoju rozprávkovú svadbu so svadobnou cestou.
http://enjoytravel.sk/o-nas/
Slovenskoooo, Slovenskoooo, heeeja, heeeja, heja, Slovensko!

Nie som zbohatlíčka aaaaa... ani na výplaty tak skoro nebude, keď vidím firemný účet... Posledné dni mi akú-takú úľavu prinášajú myšienky na sobáš..., ale tak, ako som to opísala (a ako si to predstavujem), DOMA na Slovensku nie je možné. To "doma" je tu podstatné.

A ani to zahraničie nie je "nablind", ako som napísala a opísala. Všetky formality treba prichystať vopred niekoľko týždňov a pricestovať na miesto sobáša aspoň dva dni vopred.
0 0
Erislava Erislava

Erislava je offline (nepripojený) Erislava

Dialóg medzi ženou a mužom.
dialog.jpg  
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
v NR na Polygóne predáva jedna teta také dobré broskyne, že až.
Neviem sa ich dožrať. Obrovské, oranžové, krásne idú od kôstky... mňáám
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Som spať- čítaj moje názory, moje rady, moje pripomienky
Porada sa úplne mení,nastali radikálne zmeny, čo bolo predtým, dneska není-to, čo sa cenilo, už sa necení
Nebaví ma už kritizovať, v každej druhej vete- ale čo mám robiť ,nedokážem prestať, keď dneska poniektorým šibe
Nie som ten čo veľa hovorí a nepovie ti nič, moje príspevky niesú žiaden gýč, chcem po sebe niečo zanechať, kým odídem preč..., píšem ďalší príspevok, ďalší názor- POZOR- som spať...

si zabil,kámo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

chudák chlapec, iná hanba- ale tak zas stávajú sa aj horšie veci v živote...

0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
A mňa teší, že náš mačací nalezenec sa má k svetu. Také vychudnuté mača to bolo, no hrôza. Teraz zje za troch. Ale úžasne sa na nej nasmejeme, keď sa hrá. Len si musíme dávať pozor pri pozeraní telky na palce na nohách. Au, au....ale keď ešte trošku podrastie, začneme ju pomaly púšťať von.
2 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

LenkaBr Pozri príspevok
Slovenskoooo, Slovenskoooo, heeeja, heeeja, heja, Slovensko!

Nie som zbohatlíčka aaaaa... ani na výplaty tak skoro nebude, keď vidím firemný účet... Posledné dni mi akú-takú úľavu prinášajú myšienky na sobáš..., ale tak, ako som to opísala (a ako si to predstavujem), DOMA na Slovensku nie je možné. To "doma" je tu podstatné.

A ani to zahraničie nie je "nablind", ako som napísala a opísala. Všetky formality treba prichystať vopred niekoľko týždňov a pricestovať na miesto sobáša aspoň dva dni vopred.
taký dôležitý krok vyžaduje aj zodpovedný prístup, nemyslíš?
vieš si predstaviť to množstvo sobášnych podvodov?

a to len na Slovensku treba dopredu, inde nie????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ako je tu zas rušno...to asi kvoli tomu slnku...pečie si na trištvrte neba a nie a nie spať!...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
[
.... nech si zvykajú
..

..mojko, mňa oletujú netopiere už nejakých 6 rokov,každý večer...ale ešte som ich nenaučila ani odzdraviť...lebo ja im pekne- čaute, chalani,ako ide život?- a oni nič...a to veru , keď som prevesená cez zábradlie, mi veru presvištia aj pol metra od ušky...nevychovanci sú to!...[/QUOTE]
Pepsi, Ty máš teda zrak! To ako pri tej ich rýchlosti a šere /či nebodaj tme/ rozoznáš, že sú to - chalani?!
Ty si jak ten v tom vtipe o helikopotvore...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
..

..mojko, mňa oletujú netopiere už nejakých 6 rokov,každý večer...ale ešte som ich nenaučila ani odzdraviť...lebo ja im pekne- čaute, chalani,ako ide život?- a oni nič...a to veru , keď som prevesená cez zábradlie, mi veru presvištia aj pol metra od ušky...nevychovanci sú to!...
Pepsi, Ty máš teda zrak! To ako pri tej ich rýchlosti a šere /či nebodaj tme/ rozoznáš, že sú to - chalani?!
Ty si jak ten v tom vtipe o helikopotvore... [/QUOTE]..

...ale mojuš, ja som im už zopár krát aj štedrejšie "zavalila"..a keby to boli baby, určite mi odpovedajú
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Sťažuje sa Jožko mame:
- Mami, všetci v škole sa mi vysmievajú pre moju tmavšiu pleť.
- Jaj, to ti bola taká párty, že môžeš byť rád, že neštekáš!





Narodeniny sú dobré pre naše zdravie. Štúdie dokázali, že kto má viac narodenín, žije dlhšie.
Naposledy upravil pepsikova : 27.07.11 at 18:21
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A možno ti aj odpovedajú - priam nadávajú - lenže tvoje ušká to nezachytia - ten ultrazvuk je už mimo tvor počuteľný rozsah.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

LenkaBr Pozri príspevok
Na Slovensku (ani v blízkych krajinách) sa nedá zosobášiť len tak, "nablind"

... ísť na výlet, ocitnúť sa na nejakom peknom mieste, požiadať starostu a jednoducho "urobiť to"... Občiansky preukaz SR nestačí na to, aby som v SR mohla splniť predstavu toho najjednoduchšieho sobáša, aký si len viem predstaviť. Byrokracia je neskutočná!
Lenka, skús pochopiť toho starostu ... Možno by si aj bol dal povedať, no ak ho doma čakala jeho stará, pardón, pani starostová...
Treba si vyberať na výlety obce so slobodnými starostami... Aj keď vieš, ako sa vraví - za každým úspešným mužom treba vidieť - jeho ženu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať