Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Dnes sme boli ja a vnučka - na kúpalisku Triton v Košiciach. Keď sme sa chystali odísť a šli sme k osuškám, zistila som, že ruksak s našimi vecami, dokladmi, mobilom, kľúčami a okuliarmi akosi dostal nohy. Jednoducho - ukradli mi ho a my sme ostali v mokrých plavkách a s osuškami. Až potom som sa dozvedela, že ten deň sme už tretí okradnutí. Zavolala som policajtov a doporučili mi, že mám prísť na stanicu spísať zápis. No keď si uvedomili, že sa akosi neviem dostať domov, navrhli, že ma odvezú k náhradným kľúčom a odtiaľ domov. Kým sme sa dostali domov, vysielačkou hlásili, že pri Strojári našli nejaké pohodené veci - asi z krádeže. Takže prišiel opäť návrh z ich strany - nech sa rýchlo oblečieme, že nás zoberú na stanicu, či náhodou niečo nebude naše. Boli to naše doklady a naše kľúče. Dobre mi padol takýto postup zo strany policajtov. Mohli sa na kúpalisku otočiť, odísť a doporučiť mi taxíka.....mohli.... no neurobili to. Ja som za dnešné popoludnie prišla o veci v celkovej hodnote cca 17 tis. Najväčšiu položku tvorili okuliare a mobil. Ešte sme sa šli pozrieť na miesto, kde sa naše veci našli a ponachádzali sme zopár drobností. Ďalšie poučenie do života.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

uz ani neviem, ci ma to ma vytacat alebo co, lebo furt sa cosi deje na tom nasom sidlisku...

tentokrat to bol srdcervuco stekajuci, chvilami knuciaci pes od 4:30 ... a to dokonca z panelaku oproti nam... ich priami susedia su asi hluchi, ked im to nevadilo...
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Na kúpaliskách to asi frčí. Na kúpalisku Vincov les pri Sládkovičove, asi pred týždňom, keď som vyliezol z vody a šiel s našim veciam, odvedľa nariekali matka s dcérou, že im zmizli tašky s dvomi mobilmi, oblečením, doklady, peňaženky. Zostali in iba staré deky. Vraj sa prišli iba po práci trochu osviežiť. Tí čo im veci ukradli asi po práci nemusia relaxovať.
Jediné čo som im mohol pomôcť, bolo poskytnúť mobil aby si zavolali políciu.
Veru vždy treba niekoho nechať veci strážiť.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
[QUOTE=andreaS;1135766]uz ani neviem, ci ma to ma vytacat alebo co, lebo furt sa cosi deje na tom nasom sidlisku...

Andrejka, žeby Solinky....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

FugAn Pozri príspevok
Dnes je tu viacej takých VIP Poraďákov, ktorý miesto toho aby poradili, tak kritizujú. Asi majú zlý deň.
Nekritizovala by som, poraďáci nemajú nijakú povinnosť odpovedať, ak odpovedajú, tak dobrovoľne, bez nároku na honorár, a aj v tedy, ak im za odpoveď nikto ani nepoďakuje.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Tweety Pozri príspevok
Nekritizovala by som, poraďáci nemajú nijakú povinnosť odpovedať, ak odpovedajú, tak dobrovoľne, bez nároku na honorár, a aj v tedy, ak im za odpoveď nikto ani nepoďakuje.
Maji, 100 bodov...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

legolas Pozri príspevok
...mňa dnes rozčúlil poraďák "Stanislav1975! keď radil vo svojom príspevku sršeň-ako na to? nevhodným spôsobom a to: Chyť ho do pohára a pusť ho. Ako si takýto skúsený poraďák môže robiť z hoci koho srandičky? Myslím, že porada slúži na poradenie a nie pre zábavu na niekom čo sa pýta hoci aj naivných častí.
Ja takto bežne chytám hmyz čo mi vlezie do domu. Priklopím pohárom, podložím papier a na tráve vypustím.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

FugAn Pozri príspevok
Dnes je tu viacej takých VIP Poraďákov, ktorý miesto toho aby poradili, tak kritizujú. Asi majú zlý deň.
Pozrela som si tú tému a nie je to celkom tak. Jednak sa Ti všetci snažili naznačiť o.i., že ťažko "precikáš" zamestnávateľa. Bohužiaľ neodbornosti v našej spoločnosti je milión. Manželka naozaj môže len upozorňovať v práci i na iných miestach na neodbornosť druhých, ale keďže spravodlivosť existuje len v rozprávkach môže to dopadnúť aj naopak....
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

legolas Pozri príspevok
...mňa dnes rozčúlil poraďák "Stanislav1975! keď radil vo svojom príspevku sršeň-ako na to? nevhodným spôsobom a to: Chyť ho do pohára a pusť ho. Ako si takýto skúsený poraďák môže robiť z hoci koho srandičky? Myslím, že porada slúži na poradenie a nie pre zábavu na niekom čo sa pýta hoci aj naivných častí.
..jááááj boli to krásne časy, keď sa
PORADA prezentovala iba ako Diskusia odborníkov v oblasti účtovníctva, práva a podnikania. Účtovnícke fórum. Účtovné fórum.
Dokonca aj www.drsr.sk odkazovala:
"Ďalšie stránky k daňovej problematike Porada(diskusná stránka) www.porada.sk
....ale už tuším nie je ani na drsr ....alebo ju neviem nájsť?

Tak verím, že niektorí "starí" poraďáci si nevieme zvyknúť, že porada už nie je o tom o čom bola.
Aj ja si musím dávať niekoľkokrát denne po prstoch...
Bola snaha aj http://www.porada.sk/t94133-p8-anket...tml#post862612
...
ale to musí rozhodnúť majiteľ stránky
Naposledy upravil Muška : 27.08.09 at 16:54
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem si vysvetliť, prečo sa niektorí poraďáci "obuli" do Stanislava 1975. Asi len za to, že má iný názor ako oni. Nezdá sa mi, že by mali na to dôvod. ALebo ich štve to, že si vie napísať vlastný názor a neskláňa chrbát pred inými názormi? Tiež keď napíše nejakú radu, prečo sa ho niekto snaží znosiť pod čiernu zem? To, čo je pre jedného nezmysel, môže byť pre druhého normálna bežná vec. Asi tu chýba takt, porozumenie a cit pre názor druhých.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

, budem mimo,

Účtujem TZ a čítam na FA:
víroba 2/5H

Doklad, nedoklad, nemám právo na červenú, ale tak som ju zdrapila, a hrúbku ako nám v škole opravovali, ........... na vzornej a peknučkej FA to tak svieti, ja som nemohla...
Naposledy upravil Dav : 28.08.09 at 23:19 Dôvod: citát z vymazaného príspevku
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Ešte, že tu máme túto našu malú LAMPÁREŇ, kde sa môžeme do lubovôle vysťažovať a pochváliť.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Xanti Pozri príspevok

Viem , že ma ako fans Stana vypískate ( vymínuskujete). .
Nevypiska ťa nikto ani nevymínuskuje....pomlčíme. Vyriešite si to sami -tak ako mnohí iní a nakoniec budú z Vás kámoši...
Naposledy upravil Halli : 27.08.09 at 21:01
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

slavica Pozri príspevok
Nevypiska ťa nikto ani nevyminuskuje....pomlčíme. Vyriešite si to sami tak ako mnohí iní a nakoniec budú z Vás kámoši...
Ale samozrejme, len mi nedalo reagovať na Wagner a na to čo napísala.
No ako sa povie... kto si bez viny hod prvý kameňom ... a ukameňujeme sa tu
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pôvodne som chcela napísať, čo ma dnes potešilo, ale keď som si prečítala, čo sa tu dnes rieši, zostala som smutná a znechutená. Ach, bývali tu tolerantnejšie časy.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Dav Pozri príspevok
Pôvodne som chcela napísať, čo ma dnes potešilo, ale keď som si prečítala, čo sa tu dnes rieši, zostala som smutná a znechutená. Ach, bývali tu tolerantnejšie časy.
Ale no kočka, kludne sa pochvál čo ťa dnes potešilo.
Ved táto téma je o potešení ale aj o rozčúlení ... nie sú dve témy samostatné ... ale všetko v jednom
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Xanti Pozri príspevok
Ale no kočka, kludne sa pochvál čo ťa dnes potešilo.
Ved táto téma je o potešení ale aj o rozčúlení ... nie sú dve témy samostatné ... ale všetko v jednom
Áááále, len také maličkosti - u nás je jarmok, tak som si vychutnávala atmosféru.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Dav Pozri príspevok
Áááále, len také maličkosti - u nás je jarmok, tak som si vychutnávala atmosféru.
Tak to poteší, turecký med , medovina, cukrová vata... to je jarmočná atmoška a samozrejme grilované mäsko a langoše.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a mňa veľmi potešilo, že Daniela je babka
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Nuž čo sa mi stalo..a čo ma potešilo...že som sa stala starou mamou. Máme vnučku - Katarínku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať