Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Keď hovoríš o dvíhaní nálady, ja sa dnes celý den usmievam, keď si spomenie na včerajšiu reláciu o Julovi Satinskom.

Rozprávala jeho manželka, ako sa o ňu staral. Napríklad, zavolal jej do práce a vypytoval sa, čo majú v závodnej na obed. "Pľúckovú omáčku, áno? Vieš čo, nedala by si si radšej bifteček? Skoč domov, urobím ti" Úžasné.

A to prirovnanie, že je už len krok od sliepok, tak to nemalo chybu.

Ak dobre hľadám, tak to bola táto relácia http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...behy-slavnych/

(ale mne to nefunguje )
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

books: tak pri takomto probleme mi ten moj pride ako strasne malicherny... tiez som bola vo velmi mladom veku (10-12 rokov) na kontrole kvoli hrcke v prsniku... vtedy mi nedochadzalo co sa dialo... drzim palce nech je to len podozrenie a nic vazne...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Xanti Poraďák


Členom od: 19-08-08
Miesto: na Východe
Príspevky: 999
Súhlasil: 602x
Získal 642 súhlasov
v 341 príspevkoch
PoradaBody: 101



Čo mňa dnes potešilo?... Že po roku a pár dňoch od môjho pôsobenia na porada.sk je toto môj 1000-ci príspevok A takto sa z neho teším.
0 0
FugAn FugAn

FugAn je offline (nepripojený) FugAn

Andrejka, nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byť horšie. Možno práve toto je ten správny čas na tvoj vysnívaný obchodík.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

andreaS Pozri príspevok
books: tak pri takomto probleme mi ten moj pride ako strasne malicherny... tiez som bola vo velmi mladom veku (10-12 rokov) na kontrole kvoli hrcke v prsniku... vtedy mi nedochadzalo co sa dialo... drzim palce nech je to len podozrenie a nic vazne...

Ďakujem.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
books Pozri príspevok
Dnes bola dcéra (19 r.) na sono prsníkov (bola aj pred rokom a našiel jej tam nejakú hrčku, fliačik pod mliečnou žľazou) a lekárovi sa nepozdáva hrčka (ohraničenie) a ide jej brať vzorku 1.10.2009. Musela som ju ukľudniť, že to nič nie je, ale mne nie je všetko jedno. Mám obavy, dúfam, že to dopadne OK.
Musela som to napísať, lebo keď prídem domov tak musím byť hrdinka pred dcérou.
Urcite to dobre dopadne, v takom veku to moze byt len nejaka tukova hrcka.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

ajale Pozri príspevok
Urcite to dobre dopadne, v takom veku to moze byt len nejaka tukova hrcka.
Aj ja dúfam, že to bude niečo také (tukové). Potom dám vedieť ako to dopadlo, ale je to až o mesiac a na výsledky sa tiež nejaký čas čaká. Tak to bude dlhý mesiac.
Ďakujem za podporu.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ajale Pozri príspevok
Urcite to dobre dopadne, v takom veku to moze byt len nejaka tukova hrcka.
mojej neteri to v takom veku vyberali asi 3 krát, vraj to bola len hormonálna záležitosť. dúfam ,že i u vás tak dopadne:
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

adi11 Pozri príspevok
...no veď aj budem musieť, lebo inak bude vyštekovať...je on strašne maškrtný...lenže, ja chcem, aby ma potom doviedol aj domov...
ale veď havo má na obojku známku a známku má registrovanú veterinár, a ten povie, kde treba odprevadiť psíka ( aj s gazdom)
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

books Pozri príspevok
Dnes bola dcéra (19 r.) na sono prsníkov (bola aj pred rokom a našiel jej tam nejakú hrčku, fliačik pod mliečnou žľazou) a lekárovi sa nepozdáva hrčka (ohraničenie) a ide jej brať vzorku 1.10.2009. Musela som ju ukľudniť, že to nič nie je, ale mne nie je všetko jedno. Mám obavy, dúfam, že to dopadne OK.
Musela som to napísať, lebo keď prídem domov tak musím byť hrdinka pred dcérou.
Držím prsty, aby to dopadlo dobre.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

andreaS Pozri príspevok
ja mam dnes depku ako hrom... dolahlo na mna vsetko co sa nam porucalo za posledny mesiac a dnes to zakoncilo mojou vypovedou... je mi z toho vsetkeho na houby..

stale neviem, ci si splnit predstavu vlastneho obchodiku alebo si hladat pracu na pracovny pomer... penazi niet, prave sme dokoncujeme zaklady domu a nemozeme este ziadat o uver na zvysok stavby... velmi zamotana situacia...

ale to prejde, vyspovedam sa, zbucham jednu cokoladu a snad mi bude lepsie na dusi
"Milá" situácia. Hľadaj si prácu a súbežne sa pripravuj na otvorenie obchodíka. Uvidíš, čo sa Ti skôr podarí. Po čase bude dobre, uvidíš.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=adi11;1137094]...no veď aj budem musieť, lebo inak bude vyštekovať...je on strašne maškrtný...lenže, ja chcem, aby ma potom doviedol aj domov...

Pripni mu na obojok GPS a určite trafite všetci domov.....
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mňa potešilo, že sesternica čaká bábo. A dnes sme sa dozvedeli, že to budú dokonca dvojičky.
P.S: Danielka SL, gratulujem aj ja k narodeniu vnučky, prajem veľa zdravia a radosti.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Bionda Pozri príspevok
Mňa potešili plynári , dostali sme vyúčtovanie a máme preplatok 550eur- no koho to nepoteší
to museli byť mastné zálohy
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Bionda Pozri príspevok
Mňa potešili plynári , dostali sme vyúčtovanie a máme preplatok 550eur- no koho to nepoteší

Sa tesim Bionda, ze sa aspon ty tesis, nam prislo tiez 550,-Eur, ale doplatit, tak z toho sa ani moc netesim, ale aj tak ma potesilo, ze je to menej ako minuly rok.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Xanti Pozri príspevok
Xanti Poraďák


Členom od: 19-08-08
Miesto: na Východe
Príspevky: 999
Súhlasil: 602x
Získal 642 súhlasov
v 341 príspevkoch
PoradaBody: 101



Čo mňa dnes potešilo?... Že po roku a pár dňoch od môjho pôsobenia na porada.sk je toto môj 1000-ci príspevok A takto sa z neho teším.
Ako sa dáva úsmev?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andreaS Pozri príspevok
ja mam dnes depku ako hrom... dolahlo na mna vsetko co sa nam porucalo za posledny mesiac a dnes to zakoncilo mojou vypovedou... je mi z toho vsetkeho na houby..

stale neviem, ci si splnit predstavu vlastneho obchodiku alebo si hladat pracu na pracovny pomer... penazi niet, prave sme dokoncujeme zaklady domu a nemozeme este ziadat o uver na zvysok stavby... velmi zamotana situacia...

ale to prejde, vyspovedam sa, zbucham jednu cokoladu a snad mi bude lepsie na dusi
Didi

ak Ti to pomôže ...ako z rozprávky o troch orieškoch ....v prenesenom význame slova , samozrejme ...

Každý máme svoje sny .
Ja som mal tri , bolo to dávnejšie , aj 30 rokov dozadu ...

1. Poriadne auto - už mám
2. Poriadny kvér - mám dve - a robil som s nimi celý život a splnilo sa mi to , že moje povolanie bol aj môj koníček ...alebo naopak
3. Teraz si plním tretí , t.j. chalúpku ....

Zdravie do toho nepočítam , to nie je sen , to zbožné prianie , vymenil by som za všetko vyššie uvedené ....

Ešte trochu humoru :

ale to prejde, vyspovedam sa, zbucham jednu cokoladu a snad mi bude lepsie na dusi
len to nepokaz , nie že urobíš inak , t.j. vyspovedáš sa a niekto / Tvoj / Ťa zbúcha a budeš mať iné problémy , no na duši Ti možno bude lepšie ...na tele určite ...
Naposledy upravil buchač : 28.08.09 at 20:11
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Pred par mesiacmi sme isli na nakup do Kauflandu, medzi ostatnym sme potrebovali aj obojok proti parazitom pre kocura. Mali ale na to, ze ma posobit 4 mesiace bol dva mesiace pred ukoncenim zaruky. No dobre, tak sme cakali ze objednaju novy tovar, ved to nesuri... Uz nejaky cas sa stava, ze ked sme tu hodinku na nakupe aspon 5x spomenu: "Mili zakaznici, ak najdete tovar po zaruke, bla, bla, bla, dostanete ako odskodne 1 EUR." Po troch mesiacoch, ked uz zaruka skoncila, len tak, nie kvoli Euru som zobrala tovar a upozornila ich na to. Nic, ziadna reakcia, zobrali mi to z ruk a povazovali vec za ukoncenu. Prisli sme opat o dva tyzdne a ten isty tovar sa tam opat nachadzal. No tak som ho opat zobrala a isla na informacie, boli tam 4 pracovnicky. Pozerali na mna akoby som mala pupence na tvari, "My nic nevieme to bola urcite veduca, co to vratila spat...." Opat nic, ani dakujeme za upozornenie ani Euro... Dnes sme tam boli opat,... a hadajte co? Tovar bol opat v regaloch...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

buchac: s detmi budeme musiet este chvilu pockat nedam sa zbuchat
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
andreaS Pozri príspevok
buchac: s detmi budeme musiet este chvilu pockat nedam sa zbuchat
ale to prejde, vyspovedam sa, zbucham jednu cokoladu a snad mi bude lepsie na dusi
Ani ja už neboucham , už len na strelnici si buchnem ...

No a večer - občas - aj čokoládku .....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať